Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

19 grudnia 2011 r.
20:57
Edytuj ten wpis

Rzecznik byłego burmistrza Kraśnika skazany za spisek

2 27 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Rzecznik prasowy b. burmistrza Kraśnika namawiał do podłożenia narkotyków przeciwnikowi swojego szefa w wyborach. Zbigniew N. został w poniedziałek skazany na rok więzienia w zawieszeniu i grzywnę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie ukrywam, że jest to dla mnie ogromna satysfakcja – komentuje decyzję sądu Mirosław Włodarczyk, obecny burmistrz, któremu planowano podrzucić kompromitujący "prezent”. – Mam nadzieję, że będzie to przestroga dla tych, którzy chcą stosować czarny PR. Dla osób, które chcą podkładać narkotyki czy anaboliki i nieczysto grać.

Jesienią 2010 r. Włodarczyk ubiegał się o najwyższe stanowisko w magistracie razem z urzędującym od blisko 15 lat bur-mistrzem Kraśnika, Piotrem Cz. Zbigniew N. był wówczas rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta. Pełnił też funkcję dyrektora Cen-trum Kultury i Promocji w Kraśniku.

W maju prokuratura oskarżyła go, że od września do listopada ub. roku kilkakrotnie namawiał swoją znajomą, pielęgniarkę z kraśnickiego ZOZ, do sfabrykowania dowodów, które miały obciążyć Włodarczyka. Był on wówczas lekarzem i pracował z nią w jednym szpitalu, choć nie na tym samym oddziale.

Kobieta miała podłożyć lekarzowi leki, narkotyki lub łapówkę. Przez postępowanie, które zostałoby wówczas wszczęte, kontrkandydat Piotra Cz. zostałby zmuszony do wycofania się z wyborów.

O planowanej prowokacji Włodarczyk dowiedział się od znajomej lekarki, której zwierzyła się pielęgniarka.

– Spotkałem się z tą pielęgniarką. Była przerażona – relacjonuje wydarzenia z ubiegłego roku Włodarczyk. – Opowiadała, że widziała się z panem Zbigniewem N. kilka razy. Oferował jej pieniądze, jeśli zdoła mnie skompromitować. Mówiła, że nie jest pewna, czy jeszcze tego komuś innemu nie zaproponował. Tłumaczyła, że musi mnie ostrzec, bo miałaby wyrzuty sumienia. Oboje powiadomiliśmy prokuraturę.

W poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Kraśniku zapadł wyrok w tej sprawie. – Zbigniew N. został skazany na rok pozbawiania wolności z warunkowym zawieszeniem kary na 3 lata – potwierdza Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. Były rzecznik i były już urzędnik magistratu ma też zapłacić grzywnę w wysokości 4,5 tys. zł.

Zbigniew N. nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Wczoraj nie odbierał telefonu. Rozmawialiśmy z nim kilka miesięcy temu. – To jakaś totalna bzdura – odrzucał wówczas oskarżenia.

Przyznał jednak wtedy, że miał kontakt z pielęgniarką. – Podczas trwania kampanii wyborczej widziałem się z nią dwa razy, dwa razy rozmawialiśmy też przez telefon – mówił. – To były prywatne rozmowy na temat wyborów, czarnego PR i o tym, co się mówi w mieście. Ona te rozmowy nagrywała i poszła do prokuratury. Jestem zaskoczony, że śledczy w ten sposób do tego podchodzą, że robi się ze mnie politycznego terrorystę w politycznej aferze. (er)

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marta / 23 stycznia 2012 o 19:31
Pan ZBigniew N. ma nowa super pracę u swojego kolegi,dyrektora RCKiK w Rzeszowie....jest inspektorem d/s Promocji!:):)Tak się kreci w tym kraju.......bezprawie!
Avatar
Marysieńka / 2 stycznia 2012 o 12:37
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1325135504' post='575701']
Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej ....
Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego i nie budzącego wątpliwości) winy oskarżonemu (a nie oskarżony musi dowieść swej niewinności). Tym europejski system prawny różni się np. od systemu anglosaskiego, opartego na prawie "precedensowym". I nie chodzi mi o oskarżonych polityków, czy innych "cebrytów", ale ogólnie o twój stosunek do innych ludzi, oraz sposób wyrażania swych myśli, gdzie twe przekonania graniczą z niemolnością, butą, arogancją i pogardą do innych ludzi. Niestety - nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z lekcji udzielonych ci w listopadzie ...
[/quote]
O jaki znawca prawa procesowego sie znalazł i to z zachowaniem procedur na wszystkich szczeblach. I cóz z tego, że istnieją pewne obowiązujące teoretycznie zasady, jak mamy masę przykładów, że tak do konca nie zawsze znajdują zastosowanie w praktyce.W przeciwnym wypadku wymiar sprawiedliwosci cieszyłby sie z goła odmienną opinią społeczenstwa od tej jaką posiada. A na naszym krasnickim gruncie nie miały by miejsca słuchy o nietykalności poprzedniego włodarza za czasów jego kadencji.
I moje wyrazanie mysli jest tylko moją reakcją na arogancje, pychę, nieomylnosć ludzi mających decydujący głos w sprawach miasta, ich widzenie w sobie poprzez sprawowane funkcje nieomylnych autorytetów, którzy najlepiej wiedzą, co ma byc dla innych dobre. A w rzeczywistości wynika z tego nie liczenie się z ludzmi, ich potrzebami, oszukiwanie i lekcewazenie ich. Liczą sie dla nich tylko ich własne interesy, ich zauszników i grup, w których mogą zyskać największe poparcie. Ze swoją nieomylnoscią i pogardą dla ludzi, jakie mi zarzucasz, nie prowadziłabym konstruktywnej krytyki , nie opierała się na konkretach i nie byłabym potowa do przedyskutowania każdego zagadnienia.To nie w moich odzewach poza szkalowaniem, pomawianiem i obrazaniem nie znajduje sie nic wiecej.I po tym widac twoją pogardę dla obrony pogardy jaką władza ma dla swojego społeczenstwa.
I nie zauwazyłam, zeby twoje wczesniejsze ostrzezenia miały cookolwiek wspólnego z praworządnościa, z zasadami prawa procesowego, których jestes tutaj takim zagorzałym orędownikiem.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1325135504' post='575701']
Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej ....
Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego ... rozwiń
Avatar
aaaaaaaa / 2 stycznia 2012 o 09:16
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1325173986' post='576101']
Obawiam się, że Szanowana Pani Grażyna z kimś mnie pomyliła - nie mam (nawet na drugię) imię Zbigniew, nie wiem, o kogo chodzi, i nie pracuję w Wymiarze Sprawiedlwości. Natomiast mój pobyt na forum jest ściśle związany z pewnym internetowym trollem.
[/quote]
Avatar
antymarysieńka / 29 grudnia 2011 o 16:53
[quote name='Grażyna' timestamp='1325140483' post='575707']
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i nie dało się z niej zrobić sensacji. Noszę ten żal od wielu lat i wiem, że jesteś wielkim draniem.
[/quote]

Obawiam się, że Szanowana Pani Grażyna z kimś mnie pomyliła - nie mam (nawet na drugię) imię Zbigniew, nie wiem, o kogo chodzi, i nie pracuję w Wymiarze Sprawiedlwości. Natomiast mój pobyt na forum jest ściśle związany z pewnym internetowym trollem.
[quote name='Grażyna' timestamp='1325140483' post='575707']
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i n... rozwiń
Avatar
Grażyna / 29 grudnia 2011 o 07:34
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i nie dało się z niej zrobić sensacji. Noszę ten żal od wielu lat i wiem, że jesteś wielkim draniem.
Avatar
antymarysieńka / 29 grudnia 2011 o 06:11
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324928483' post='575041']
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. [/quote]

Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej ....
Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego i nie budzącego wątpliwości) winy oskarżonemu (a nie oskarżony musi dowieść swej niewinności). Tym europejski system prawny różni się np. od systemu anglosaskiego, opartego na prawie "precedensowym". I nie chodzi mi o oskarżonych polityków, czy innych "cebrytów", ale ogólnie o twój stosunek do innych ludzi, oraz sposób wyrażania swych myśli, gdzie twe przekonania graniczą z niemolnością, butą, arogancją i pogardą do innych ludzi. Niestety - nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z lekcji udzielonych ci w listopadzie ...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324928483' post='575041']
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. [/quote]

Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza d... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 26 grudnia 2011 o 20:41
[quote name='cierpliwy' timestamp='1324501456' post='573842']
Gdyby tak było jak Pani pisze to brakowało by miejsc w więzieniach.
[/quote]
A nie brakuje? Przeciez nasze więzienia sa przepełnione, a tacy z małymi wyrokami czekają na w kolejce na odsiadkę az zwolni sie miejsce. Ale i tak co to ma do rzeczy, skoro mówimy o wyroku w zawiasach, do którego jak na razie miejsce w wiezieniu nie jest potrzebne.Tyle że jak dobrze pójdzie zostaje plama na honorze i życiorysie.

[quote name='Gość' timestamp='1324534712' post='573882']
Jedna osoba zareagowała na twój wpis.

Przygłupie z Piask,kup jeszcze "Sztandar ludu" i włącz KTV,a okaże się ,że Nita był czysty jak baranek.
[/quote]
Z tobą ,dla którego siła jego argumentów miesci sie jedynie w wyzwiskach juz dwie, co nie zmienia faktu, że dalej się mieścimi w niektórych.
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. Aż w głowie sie nie mieści, ze u nas sądy mogą skazywac ludzi na podstawie suchych zeznań, w których dla własnych interesów i korzysci wszystko sie moze znaleźć i niekoniecznie zgodnego z rzeczywistoscią. I Nita nie jest bez skazy, ale mamy też ludzi z większymi przewinieniami i to udokumentowanymi, którzy pozostają całkowicie bezkarni, jak tez wiele spraw, którymi prokurator nie chciał by sobie nawet głowy zawracac. I od kiedy to jesteśmy skazywani za same słowa, których sens ktos może tez zle zrozumiec? Rózne rzeczy mówimy, różne nam chodza po głowie , ale one nie sa dowodem na nic, gdyz inaczej bylibysmy skazywani za samo zwierzenie się komuś, że najchętniej byśmy kogoś za coś zabili.
I dlatego ta cała sprawa wygląda mi na ukartowaną przez naszą władzę. Na podstawie jakichs rozmów trafiła im się okazja do usiedlenia Nity, odegrania na nim. I pewnie dlatego, sprawa nabrała tak późno rozgłosu, dopiero kiedy władza ugruntowała swoją pozycję, jak tez nie bez przyczyny mamiono opinię publiczną rzekomymi nagraniami, których tak naprawdę nie było.
[quote name='cierpliwy' timestamp='1324501456' post='573842']
Gdyby tak było jak Pani pisze to brakowało by miejsc w więzieniach.
[/quote]
A nie brakuje? Przeciez nasze więzienia sa przepełnione, a tacy z małymi wyrokami czekają na w kolejce na odsiadkę az zwolni sie miejsce. Ale i tak co to ma do rzeczy, skoro mówimy o wyroku w zawiasach, do którego jak na razie miejsce w wiezieniu nie jest potrzebne.Tyle że jak dobrze pójdzie zostaje plama na honorze i życiorysie.

[quote name='Gość... rozwiń
Avatar
Jola / 25 grudnia 2011 o 08:23
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1324762247' post='574787']
Przecież w Sądzie kraśnickim nie chodzi o sprawiedliwość ! W sytuacji słowo przeciw słowu wygrywa ten który ma lepsze plecy w Sądzie !
[/quote]
Wszyscy w tym sądzie są do wymiany ,aż po babcie klozetową. Czas na młodych i rozgarniętych i ze świeżym spojrzeniem.
Avatar
Maniek_LKR / 24 grudnia 2011 o 22:30
Przecież w Sądzie kraśnickim nie chodzi o sprawiedliwość ! W sytuacji słowo przeciw słowu wygrywa ten który ma lepsze plecy w Sądzie !
Avatar
Gość / 22 grudnia 2011 o 07:18
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej.

[/quote]

Jedna osoba zareagowała na twój wpis.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów.

[/quote]

Przygłupie z Piask,kup jeszcze "Sztandar ludu" i włącz KTV,a okaże się ,że Nita był czysty jak baranek.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej.

[/quote]

Jedna osoba zareagowała na twój wpis.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów.
rozwiń
Avatar
Marta / 23 stycznia 2012 o 19:31
Pan ZBigniew N. ma nowa super pracę u swojego kolegi,dyrektora RCKiK w Rzeszowie....jest inspektorem d/s Promocji!:):)Tak się kreci w tym kraju.......bezprawie!
Avatar
Marysieńka / 2 stycznia 2012 o 12:37
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1325135504' post='575701']
Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej ....
Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego i nie budzącego wątpliwości) winy oskarżonemu (a nie oskarżony musi dowieść swej niewinności). Tym europejski system prawny różni się np. od systemu anglosaskiego, opartego na prawie "precedensowym". I nie chodzi mi o oskarżonych polityków, czy innych "cebrytów", ale ogólnie o twój stosunek do innych ludzi, oraz sposób wyrażania swych myśli, gdzie twe przekonania graniczą z niemolnością, butą, arogancją i pogardą do innych ludzi. Niestety - nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z lekcji udzielonych ci w listopadzie ...
[/quote]
O jaki znawca prawa procesowego sie znalazł i to z zachowaniem procedur na wszystkich szczeblach. I cóz z tego, że istnieją pewne obowiązujące teoretycznie zasady, jak mamy masę przykładów, że tak do konca nie zawsze znajdują zastosowanie w praktyce.W przeciwnym wypadku wymiar sprawiedliwosci cieszyłby sie z goła odmienną opinią społeczenstwa od tej jaką posiada. A na naszym krasnickim gruncie nie miały by miejsca słuchy o nietykalności poprzedniego włodarza za czasów jego kadencji.
I moje wyrazanie mysli jest tylko moją reakcją na arogancje, pychę, nieomylnosć ludzi mających decydujący głos w sprawach miasta, ich widzenie w sobie poprzez sprawowane funkcje nieomylnych autorytetów, którzy najlepiej wiedzą, co ma byc dla innych dobre. A w rzeczywistości wynika z tego nie liczenie się z ludzmi, ich potrzebami, oszukiwanie i lekcewazenie ich. Liczą sie dla nich tylko ich własne interesy, ich zauszników i grup, w których mogą zyskać największe poparcie. Ze swoją nieomylnoscią i pogardą dla ludzi, jakie mi zarzucasz, nie prowadziłabym konstruktywnej krytyki , nie opierała się na konkretach i nie byłabym potowa do przedyskutowania każdego zagadnienia.To nie w moich odzewach poza szkalowaniem, pomawianiem i obrazaniem nie znajduje sie nic wiecej.I po tym widac twoją pogardę dla obrony pogardy jaką władza ma dla swojego społeczenstwa.
I nie zauwazyłam, zeby twoje wczesniejsze ostrzezenia miały cookolwiek wspólnego z praworządnościa, z zasadami prawa procesowego, których jestes tutaj takim zagorzałym orędownikiem.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1325135504' post='575701']
Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej ....
Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego ... rozwiń
Avatar
aaaaaaaa / 2 stycznia 2012 o 09:16
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1325173986' post='576101']
Obawiam się, że Szanowana Pani Grażyna z kimś mnie pomyliła - nie mam (nawet na drugię) imię Zbigniew, nie wiem, o kogo chodzi, i nie pracuję w Wymiarze Sprawiedlwości. Natomiast mój pobyt na forum jest ściśle związany z pewnym internetowym trollem.
[/quote]
Avatar
antymarysieńka / 29 grudnia 2011 o 16:53
[quote name='Grażyna' timestamp='1325140483' post='575707']
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i nie dało się z niej zrobić sensacji. Noszę ten żal od wielu lat i wiem, że jesteś wielkim draniem.
[/quote]

Obawiam się, że Szanowana Pani Grażyna z kimś mnie pomyliła - nie mam (nawet na drugię) imię Zbigniew, nie wiem, o kogo chodzi, i nie pracuję w Wymiarze Sprawiedlwości. Natomiast mój pobyt na forum jest ściśle związany z pewnym internetowym trollem.
[quote name='Grażyna' timestamp='1325140483' post='575707']
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i n... rozwiń
Avatar
Grażyna / 29 grudnia 2011 o 07:34
Poprzednia rygorystyczna wypowiedź to , jak sadzę, Twoja Zbyszku i chcę Ci powiedzieć, że w swojej burzliwej karierze zawodowej skrzywdziłeś wiele ludzi, mnie też i to bardzo bo też mocno ucierpiały moje dzieci i cała rodzina i wtedy nie interesowało Cię zbieranie dowodów czy postępowanie wyjaśniające. Co z tego, że prawda była inna jak puściłeś w eter informacje które mnie zniszczyły, a prawda nikogo oprócz mnie nie interesowała bo nie była ciekawa i nie dało się z niej zrobić sensacji. Noszę ten żal od wielu lat i wiem, że jesteś wielkim draniem.
Avatar
antymarysieńka / 29 grudnia 2011 o 06:11
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324928483' post='575041']
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. [/quote]

Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza do ptasiego mózgu myśli, że rzeczywistość może wyglądać inaczej ....
Że np. istnieje "żalazna" zasada domniemanej niewinności, i to na prokuratorze ciąży obowiązek udowodnienia (bezsprzecznego i nie budzącego wątpliwości) winy oskarżonemu (a nie oskarżony musi dowieść swej niewinności). Tym europejski system prawny różni się np. od systemu anglosaskiego, opartego na prawie "precedensowym". I nie chodzi mi o oskarżonych polityków, czy innych "cebrytów", ale ogólnie o twój stosunek do innych ludzi, oraz sposób wyrażania swych myśli, gdzie twe przekonania graniczą z niemolnością, butą, arogancją i pogardą do innych ludzi. Niestety - nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z lekcji udzielonych ci w listopadzie ...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324928483' post='575041']
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. [/quote]

Nie masz najmniejszego pojęcia zryty łbie o prawie procesowem, sposobie zbierania dowodów, postępowaniu wyjaśniającym, czyli ogólnie o systemie prawnym obowiązującym w RP. Twoja niezachwiana wiara w siebie i własną nieomylność nie dopuszcza d... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 26 grudnia 2011 o 20:41
[quote name='cierpliwy' timestamp='1324501456' post='573842']
Gdyby tak było jak Pani pisze to brakowało by miejsc w więzieniach.
[/quote]
A nie brakuje? Przeciez nasze więzienia sa przepełnione, a tacy z małymi wyrokami czekają na w kolejce na odsiadkę az zwolni sie miejsce. Ale i tak co to ma do rzeczy, skoro mówimy o wyroku w zawiasach, do którego jak na razie miejsce w wiezieniu nie jest potrzebne.Tyle że jak dobrze pójdzie zostaje plama na honorze i życiorysie.

[quote name='Gość' timestamp='1324534712' post='573882']
Jedna osoba zareagowała na twój wpis.

Przygłupie z Piask,kup jeszcze "Sztandar ludu" i włącz KTV,a okaże się ,że Nita był czysty jak baranek.
[/quote]
Z tobą ,dla którego siła jego argumentów miesci sie jedynie w wyzwiskach juz dwie, co nie zmienia faktu, że dalej się mieścimi w niektórych.
I jak dla mnie zbyteczne jest sięganie po inne żródła, gdyz do analizy całkowicie mi wystarczają te, a przede wszystkim ta jedna informacja dotycząca istnienia nagrań jako koronnego dowodu. Aż w głowie sie nie mieści, ze u nas sądy mogą skazywac ludzi na podstawie suchych zeznań, w których dla własnych interesów i korzysci wszystko sie moze znaleźć i niekoniecznie zgodnego z rzeczywistoscią. I Nita nie jest bez skazy, ale mamy też ludzi z większymi przewinieniami i to udokumentowanymi, którzy pozostają całkowicie bezkarni, jak tez wiele spraw, którymi prokurator nie chciał by sobie nawet głowy zawracac. I od kiedy to jesteśmy skazywani za same słowa, których sens ktos może tez zle zrozumiec? Rózne rzeczy mówimy, różne nam chodza po głowie , ale one nie sa dowodem na nic, gdyz inaczej bylibysmy skazywani za samo zwierzenie się komuś, że najchętniej byśmy kogoś za coś zabili.
I dlatego ta cała sprawa wygląda mi na ukartowaną przez naszą władzę. Na podstawie jakichs rozmów trafiła im się okazja do usiedlenia Nity, odegrania na nim. I pewnie dlatego, sprawa nabrała tak późno rozgłosu, dopiero kiedy władza ugruntowała swoją pozycję, jak tez nie bez przyczyny mamiono opinię publiczną rzekomymi nagraniami, których tak naprawdę nie było.
[quote name='cierpliwy' timestamp='1324501456' post='573842']
Gdyby tak było jak Pani pisze to brakowało by miejsc w więzieniach.
[/quote]
A nie brakuje? Przeciez nasze więzienia sa przepełnione, a tacy z małymi wyrokami czekają na w kolejce na odsiadkę az zwolni sie miejsce. Ale i tak co to ma do rzeczy, skoro mówimy o wyroku w zawiasach, do którego jak na razie miejsce w wiezieniu nie jest potrzebne.Tyle że jak dobrze pójdzie zostaje plama na honorze i życiorysie.

[quote name='Gość... rozwiń
Avatar
Jola / 25 grudnia 2011 o 08:23
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1324762247' post='574787']
Przecież w Sądzie kraśnickim nie chodzi o sprawiedliwość ! W sytuacji słowo przeciw słowu wygrywa ten który ma lepsze plecy w Sądzie !
[/quote]
Wszyscy w tym sądzie są do wymiany ,aż po babcie klozetową. Czas na młodych i rozgarniętych i ze świeżym spojrzeniem.
Avatar
Maniek_LKR / 24 grudnia 2011 o 22:30
Przecież w Sądzie kraśnickim nie chodzi o sprawiedliwość ! W sytuacji słowo przeciw słowu wygrywa ten który ma lepsze plecy w Sądzie !
Avatar
Gość / 22 grudnia 2011 o 07:18
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej.

[/quote]

Jedna osoba zareagowała na twój wpis.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów.

[/quote]

Przygłupie z Piask,kup jeszcze "Sztandar ludu" i włącz KTV,a okaże się ,że Nita był czysty jak baranek.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Kupiłam se dzisiaj "głos" i to co w nim przeczytałam, nie dziwie się, ze niektórych tak ruszyło to co napisałam wczesniej.

[/quote]

Jedna osoba zareagowała na twój wpis.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1324471710' post='573565']
Nie było jednak żadnych nagrań rozmów pomiędzy nią a oskarzonym, które mogłyby potwierdzic jej wersje wydarzeń, ani swiadków tych rozmów.
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełm: Święto batalionu, będzie defilada
27 kwietnia 2018, 9:00
galeria

Chełm: Święto batalionu, będzie defilada 1 0

Dzisiaj od godz. 10 bramy koszar 1 Kołobrzeskiego Batalionu Zmechanizowanego będą otwarte. To okazja aby wziąć udział w dorocznym święcie tej jednostki, obejrzeć defiladę, musztrę paradną i pokaz walki wręcz.

Eco Bieg w Lublinie: Pobiegać ekologicznie
1 maja 2018, 9:00

Eco Bieg w Lublinie: Pobiegać ekologicznie 0 0

Dzieci mogą pobiec na dystansie 200 lub 500 metrów. Dorośli mają do wyboru 1,8 km lub 5 km. Jest też specjalny dystans dla par (lub duetów) – 1 km. We wtorek, 1 maja, Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce zaprasza na Eco Bieg

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (27-29.04)
27 kwietnia 2018, 9:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (27-29.04) 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na tę chwilę miłośnicy filmowego uniwersum Marvela - serii filmów na podstawie popularnych komiksów bohaterskich - czekali bardzo długo. Od piątku na ekranach kin będzie można oglądać Avengers: Wojna bez granic, w którym siły połączą ulubieni superbohaterowie - Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka i inni. Wśród kinowych nowości będzie także komedia z Arnoldem Schwarzeneggerem Dorwać Gunthera. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Speed Car Motor broni dziś pozycji lidera. Trudny przeciwnik

Speed Car Motor broni dziś pozycji lidera. Trudny przeciwnik 1 0

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA Dzisiaj o godzinie 17:45 Speed Car Motor Lublin podejmie ROW. Liderująca w tabeli ekipa trenera Dariusza Śledzia jest wciąż niepokonana

Lubelskie: Pomysły na majówkę 2018. Ptaki, żółwie i mokradła

Lubelskie: Pomysły na majówkę 2018. Ptaki, żółwie i mokradła 0 0

Poleski Park Narodowy 1 i 2 maja przy wejściach na wszystkie ścieżki przyrodnicze oraz w Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym w Załuczu Starym na gości będą czekali parkowi przewodnicy

Kolejna rozprawa Krzysztofa Żuka 21 maja. Tym razem w innej sprawie

Kolejna rozprawa Krzysztofa Żuka 21 maja. Tym razem w innej sprawie 2 1

Ustalony jest termin rozprawy, na której prezydent Lublina ma się tłumaczyć z wynajęcia dla Urzędu Miasta biur w budynku mającym dopiero powstać. Sprawa ciągnie się latami, choć prezydent już raz został uniewinniony, a raz umorzono wobec niego postępowanie

26-latek wbił matce nóż w serce. Kobieta zeznała, że zranił ją przypadkowo

26-latek wbił matce nóż w serce. Kobieta zeznała, że zranił ją przypadkowo 11 1

26-latek z okolic Puław chciał zabić własną matkę – ustalili śledczy. Wbił jej w serce kuchenny nóż. Pomimo tego, w późniejszym śledztwie kobieta próbowała chronić syna

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 1

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.