Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

6 stycznia 2009 r.
20:04
Edytuj ten wpis

Sulów czeka na narciarzy

0 15 A A

Wczoraj w Sulowie (pow. kraśnicki) już od samego rana stok był gotowy do przyjęcia narciarzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj w Sulowie (pow. kraśnicki) już od samego rana stok był gotowy do przyjęcia narciarzy. - W dzień powszedni, przed południem, zawsze jest spokój - mówi Jan Gryta, właściciel stoku w Blinowie. - Ruch zaczyna się po 14.

Niespełna 30 kilometrów od Lublina czeka na narciarzy 350 metrów świetnie przygotowanej trasy zjazdowej. Karnet na 10 zjazdów kosztuje 14 złotych (w weekend - 16 zł). - Mamy także stok 100 metrowy oraz tzw. oślą łączkę dla osób, które dopiero zaczynaj swoją przygodę z narciarstwem - dodaje Gryta.

Pierwszych lekcji może udzielić instruktor. Na miejscu jest także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Nieopodal, na jednym ze stawów, urządzono lodowisko - czynne od wczoraj. (PP)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mosz / 24 lutego 2009 o 16:37
pewnie jakis blinowiok pisol ;D
Avatar
sulow / 24 lutego 2009 o 16:36
Jakiego bilnowa bo nie czaje?
Stok w blinowie? zal
Avatar
kylan / 10 stycznia 2009 o 06:56
laki napisał:
To jest linkk, gdzie możesz wirtualnie pojechać : [url="http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM"]http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM[/url]


dzieki za link, po obejrzeniu filmiku wiem czego sie spodziewac, w sumie nie jest tak zle, stok oswietlony, jakas muzyczka, tylko troche krotki, no ale co zrobic. rzeczywiscie moglo by byc taniej. 16 zl za 10 zjazdow to duzo.
Avatar
kinga89112 / 9 stycznia 2009 o 14:12
wg mnie o wiele lepiej jest w Batorzu na stoku, ale zależy co kto lubi i jest trochę taniej niż 16 zl za 10 zjazdów śmiech na sali
Avatar
laki / 9 stycznia 2009 o 12:34
kk napisał:
Czy ktos wie, czy rzeczywiscie warto tam pojechac? Mozna poszusowac, czy lipa?

To jest linkk, gdzie możesz wirtualnie pojechać : [url="http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM"]http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM[/url]
Avatar
kk / 8 stycznia 2009 o 23:26
Czy ktos wie, czy rzeczywiscie warto tam pojechac? Mozna poszusowac, czy lipa?
Avatar
Blinów / 8 stycznia 2009 o 16:19
może się czepiam ale ..."właściciel stoku w Blinowie"... raczej w Sulowie nie w Blinowie
Avatar
jon / 7 stycznia 2009 o 19:48
Boże kochany !

na takie i jeszcze większe górki w okolicach Kraśnika to, to się wchodziło z nartami czy innym sprzętem po kilkadziesiąt razy dziennie ! pieszo !!! bez żadnych wyciągów.
teraz zamiast zażyć ruchu , to na taki nieduży pagórek musi być " podwieziony "
cywilizacja ludzi siedzących !
Avatar
dominika / 7 stycznia 2009 o 13:12
Jeszcze jedno sprostowanie. Odległość od Lublina "niespełna 30 km" to może w lini prostej na mapie ale trasa dojazdu podana na viamichelin to 55 km.

pozdrawiam
Avatar
nobody / 7 stycznia 2009 o 11:48
NO PANIE POŻAL SIĘ BOŻE DZIENNIKARZU!
JAK SIĘ PISZE ARTYKUŁ TO SIĘ TRZEBA TROCHĘ LEPIEJ PRZYGOTOWAĆ A NIE TYLKO WIEDZIEĆ, ŻE GDZIEŚ TO BYŁO, TYLKO NIE WIEDZIEĆ GDZIE, TYM SAMYM NIE JEST TO REKLAMA DLA WŁAŚCICIELI TEGO STOKU, KTÓRY NAPEWNO JEST W SULOWIE, A NIE BLINOWIE, TYLKO ANTYREKLAMA.... A SAM STOK I JEGO PREZESI SĄ NAPRAWDĘ SWIETNI
Avatar
mosz / 24 lutego 2009 o 16:37
pewnie jakis blinowiok pisol ;D
Avatar
sulow / 24 lutego 2009 o 16:36
Jakiego bilnowa bo nie czaje?
Stok w blinowie? zal
Avatar
kylan / 10 stycznia 2009 o 06:56
laki napisał:
To jest linkk, gdzie możesz wirtualnie pojechać : [url="http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM"]http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM[/url]


dzieki za link, po obejrzeniu filmiku wiem czego sie spodziewac, w sumie nie jest tak zle, stok oswietlony, jakas muzyczka, tylko troche krotki, no ale co zrobic. rzeczywiscie moglo by byc taniej. 16 zl za 10 zjazdow to duzo.
Avatar
kinga89112 / 9 stycznia 2009 o 14:12
wg mnie o wiele lepiej jest w Batorzu na stoku, ale zależy co kto lubi i jest trochę taniej niż 16 zl za 10 zjazdów śmiech na sali
Avatar
laki / 9 stycznia 2009 o 12:34
kk napisał:
Czy ktos wie, czy rzeczywiscie warto tam pojechac? Mozna poszusowac, czy lipa?

To jest linkk, gdzie możesz wirtualnie pojechać : [url="http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM"]http://pl.youtube.com/watch?v=dKSVScVSgqM[/url]
Avatar
kk / 8 stycznia 2009 o 23:26
Czy ktos wie, czy rzeczywiscie warto tam pojechac? Mozna poszusowac, czy lipa?
Avatar
Blinów / 8 stycznia 2009 o 16:19
może się czepiam ale ..."właściciel stoku w Blinowie"... raczej w Sulowie nie w Blinowie
Avatar
jon / 7 stycznia 2009 o 19:48
Boże kochany !

na takie i jeszcze większe górki w okolicach Kraśnika to, to się wchodziło z nartami czy innym sprzętem po kilkadziesiąt razy dziennie ! pieszo !!! bez żadnych wyciągów.
teraz zamiast zażyć ruchu , to na taki nieduży pagórek musi być " podwieziony "
cywilizacja ludzi siedzących !
Avatar
dominika / 7 stycznia 2009 o 13:12
Jeszcze jedno sprostowanie. Odległość od Lublina "niespełna 30 km" to może w lini prostej na mapie ale trasa dojazdu podana na viamichelin to 55 km.

pozdrawiam
Avatar
nobody / 7 stycznia 2009 o 11:48
NO PANIE POŻAL SIĘ BOŻE DZIENNIKARZU!
JAK SIĘ PISZE ARTYKUŁ TO SIĘ TRZEBA TROCHĘ LEPIEJ PRZYGOTOWAĆ A NIE TYLKO WIEDZIEĆ, ŻE GDZIEŚ TO BYŁO, TYLKO NIE WIEDZIEĆ GDZIE, TYM SAMYM NIE JEST TO REKLAMA DLA WŁAŚCICIELI TEGO STOKU, KTÓRY NAPEWNO JEST W SULOWIE, A NIE BLINOWIE, TYLKO ANTYREKLAMA.... A SAM STOK I JEGO PREZESI SĄ NAPRAWDĘ SWIETNI
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 0

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 30

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 15

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!