Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 marca 2011 r.
9:13
Edytuj ten wpis

Urzędów: Pobili gimnazjalistę, bo nie dostali papierosa

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 48 A A
Do zdarzenia doszło na stadionie w Urzędowie. (Archiwum)
Do zdarzenia doszło na stadionie w Urzędowie. (Archiwum)

Trzech pijanych nastolatków napadało na uczniów miejscowej szkoły. Najdotkliwiej pobity trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek około południa napastnicy zaczepili 17-letniego ucznia I klasy liceum, który przechodził przez stadion sportowy. Chłopakowi udało się uciec.

Niedługo potem zażądali papierosa od wracającego ze szkoły ucznia 3 klasy gimnazjum. Chłopiec nie miał papierosów. Napastnicy najpierw popchnęli go, a gdy się przewrócił został uderzony butem w głowę. Stracił przytomność. Znaleźli go koledzy, którzy zaprowadzili pobitego do szkolnej pielęgniarki. Lekarz zdecydował, że powinien trafić do szpitala w Lublinie.
Jeszcze tego samego popołudnia policjanci zatrzymali na ulicy trzech 17-letnich mieszkańców gminy Urzędów, podejrzewanych o udział w napadzie: Maksymiliana J., Krystiana S. oraz Rafała W.

Młodzi mężczyźni byli pijani. Byli agresywni i wygrażali policjantom.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Manson! / 11 kwietnia 2011 o 12:18
Szkoda mi was ludzie ulicy...taki ten Urzędów zły a połowa z was pcha te swoje kraśnickie dupy do nas...wy sobie najpierw we łbach poukładajcie a potem się wypowiadajcie. Żal mi was bo nie dość, że tłuki to jeszcze sie wypowiadac nie umią!! Tylko ciekawe za co oklepali tego chłopaka..i to napewno nie za papierosa..A tak wogole to gdyby nie biedrona i fłt to kraśnik był by taką samą wsią jak i Urzędów ha ha ha a skoro Urzędów to cebulów to kraśnik to Hamburg bo same chamy i gbury!!! Pozdro dla Urzędowa!!!
Szkoda mi was ludzie ulicy...taki ten Urzędów zły a połowa z was pcha te swoje kraśnickie dupy do nas...wy sobie najpierw we łbach poukładajcie a potem się wypowiadajcie. Żal mi was bo nie dość, że tłuki to jeszcze sie wypowiadac nie umią!! Tylko ciekawe za co oklepali tego chłopaka..i to napewno nie za papierosa..A tak wogole to gdyby nie biedrona i fłt to kraśnik był by taką samą wsią jak i Urzędów ha ha ha a skoro Urzędów to cebulów to kraśnik to Hamburg bo same chamy i gbury!!! Pozdro dla Urzędowa!!! rozwiń
Avatar
mała mi / 5 kwietnia 2011 o 10:55
"z fabrycznego" nie znasz szczegółów to morda w kubeł!!! Nie znasz rodziny tych chłopaków! to nie wypowiadaj się na ich temat.Wszędzie się zdarzają bójki rodzice nie są niczemu winni!!! towarzystwo robi swoje !!!
Avatar
mała mi / 5 kwietnia 2011 o 10:48
Skoro Urzędów to taka wieś to ciekawe dlaczego cała Kraśnicka hołota zjeżdza się tu i przychodzi do szkół!!! Aby psujecie opinie! Zresztą Kraśnik to też wieś, z tym że MUROWANA! Wasza rodzina pochodzi tylko i wyłącznie ze wsi!
Avatar
heniek / 22 marca 2011 o 16:41
e ty z fabrycznego a wypier***ic ci jedynki?
Avatar
Rysio / 20 marca 2011 o 19:47
Wojownicy o niepodległość urzędasów nie spożywajcie tyle cebuli bo Urzędów zgnije.
Avatar
zfabrycznegi / 20 marca 2011 o 14:14
TYCH HUI Z URZEDOWA ZA JAJA POWIESIC!!!A NA POCZATEK TYCH KONOPKOW WIESNIAKOMIESNIAKOW.CEBULARZY ZAje***YCH!!!SIE ZEBRAC I Wpier*** IM SPOSCIC .FABRYCZNY GORA A ICH W POLE WYSLAC.
Avatar
Mao Obiektywny / 19 marca 2011 o 08:31
[quote name='znajoma' timestamp='1300282473' post='450971']
Naprawdę to tylko żal rodziców bo to porządni ludzie...
[/quote]
Strasznie porządni! Tak strasznie zapatrzeni w swoją porządność, że nie widzą od kilku lat, że wychowują deb***a i twierdzą, że to nie tego deb***a wina tylko całego świata, który się uwziął na ich nienagannie prowadzące się dziecko.
Avatar
zycze ru*ha / 17 marca 2011 o 23:07
oj tam oj tam
Avatar
Borys . . . / 17 marca 2011 o 19:17
haha . . . Ja pier***e jesteście śmieszni ! Cebulów górą wolne żarty to są pojebańce i tyle. A co do tych którzy pobili .............. to już są dojechani niedługo dosięgnie ich ręka sprawiedliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Bogdan / 17 marca 2011 o 18:32
Każdy popełniał jakieś błędy...A alkohol robi swoje.Nikt z was nigdy nie wypił za dużo a później coś odjeb^ał ??
Avatar
Manson! / 11 kwietnia 2011 o 12:18
Szkoda mi was ludzie ulicy...taki ten Urzędów zły a połowa z was pcha te swoje kraśnickie dupy do nas...wy sobie najpierw we łbach poukładajcie a potem się wypowiadajcie. Żal mi was bo nie dość, że tłuki to jeszcze sie wypowiadac nie umią!! Tylko ciekawe za co oklepali tego chłopaka..i to napewno nie za papierosa..A tak wogole to gdyby nie biedrona i fłt to kraśnik był by taką samą wsią jak i Urzędów ha ha ha a skoro Urzędów to cebulów to kraśnik to Hamburg bo same chamy i gbury!!! Pozdro dla Urzędowa!!!
Szkoda mi was ludzie ulicy...taki ten Urzędów zły a połowa z was pcha te swoje kraśnickie dupy do nas...wy sobie najpierw we łbach poukładajcie a potem się wypowiadajcie. Żal mi was bo nie dość, że tłuki to jeszcze sie wypowiadac nie umią!! Tylko ciekawe za co oklepali tego chłopaka..i to napewno nie za papierosa..A tak wogole to gdyby nie biedrona i fłt to kraśnik był by taką samą wsią jak i Urzędów ha ha ha a skoro Urzędów to cebulów to kraśnik to Hamburg bo same chamy i gbury!!! Pozdro dla Urzędowa!!! rozwiń
Avatar
mała mi / 5 kwietnia 2011 o 10:55
"z fabrycznego" nie znasz szczegółów to morda w kubeł!!! Nie znasz rodziny tych chłopaków! to nie wypowiadaj się na ich temat.Wszędzie się zdarzają bójki rodzice nie są niczemu winni!!! towarzystwo robi swoje !!!
Avatar
mała mi / 5 kwietnia 2011 o 10:48
Skoro Urzędów to taka wieś to ciekawe dlaczego cała Kraśnicka hołota zjeżdza się tu i przychodzi do szkół!!! Aby psujecie opinie! Zresztą Kraśnik to też wieś, z tym że MUROWANA! Wasza rodzina pochodzi tylko i wyłącznie ze wsi!
Avatar
heniek / 22 marca 2011 o 16:41
e ty z fabrycznego a wypier***ic ci jedynki?
Avatar
Rysio / 20 marca 2011 o 19:47
Wojownicy o niepodległość urzędasów nie spożywajcie tyle cebuli bo Urzędów zgnije.
Avatar
zfabrycznegi / 20 marca 2011 o 14:14
TYCH HUI Z URZEDOWA ZA JAJA POWIESIC!!!A NA POCZATEK TYCH KONOPKOW WIESNIAKOMIESNIAKOW.CEBULARZY ZAje***YCH!!!SIE ZEBRAC I Wpier*** IM SPOSCIC .FABRYCZNY GORA A ICH W POLE WYSLAC.
Avatar
Mao Obiektywny / 19 marca 2011 o 08:31
[quote name='znajoma' timestamp='1300282473' post='450971']
Naprawdę to tylko żal rodziców bo to porządni ludzie...
[/quote]
Strasznie porządni! Tak strasznie zapatrzeni w swoją porządność, że nie widzą od kilku lat, że wychowują deb***a i twierdzą, że to nie tego deb***a wina tylko całego świata, który się uwziął na ich nienagannie prowadzące się dziecko.
Avatar
zycze ru*ha / 17 marca 2011 o 23:07
oj tam oj tam
Avatar
Borys . . . / 17 marca 2011 o 19:17
haha . . . Ja pier***e jesteście śmieszni ! Cebulów górą wolne żarty to są pojebańce i tyle. A co do tych którzy pobili .............. to już są dojechani niedługo dosięgnie ich ręka sprawiedliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Bogdan / 17 marca 2011 o 18:32
Każdy popełniał jakieś błędy...A alkohol robi swoje.Nikt z was nigdy nie wypił za dużo a później coś odjeb^ał ??
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.