Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

10 grudnia 2010 r.
13:11
Edytuj ten wpis

Wyniki sekcji zwłok zamordowanej Kamili

Autor: Zdjęcie autora er
0 76 A A

Lekarzom nie udało się ustalić podczas sekcji zwłok przyczyny śmierci 14-letniej Kamili. To może być spowodowane procesem rozkładu zwłok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sekcja odbyła się dzisiaj w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie.

- Ze wstępnych informacji wynika, że nie ustalono przyczyny śmierci 14-latki – mówi Małgorzata Samoń, prokurator rejonowy w Kraśniku. – Prawdopodobnie zlecimy dalsze badania.

Przypomnijmy, że zwłoki dziewczyny przez miesiąc leżały na na polu w okolicach miejscowości Rudnik Drugi, w gminie Zakrzówek. Miejsce ich ukrycia pokazał policjantom 18-letni Karol D.

Chłopak przyznał się do zamordowania Kamili. W prokuraturze usłyszał też zarzut obcowania płciowego z nią w sierpniu tego roku.

Komentarze 76

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosia / 27 grudnia 2010 o 13:41
Przerażacie mnie wypisując tu takie rzeczy,jestem obiektywna bo nie znałam ofiary ani tego chłopaka,ludzie po pierwsze zmarłej należy się szacunek i modlitwa bo nic już jej nie pomoże,współczucie dla rodziny ,bo żadna matka nie chciałaby ,aby jej dziecko zostało zamordowane,sama sobie życia nie odebrała więc ktoś to zrobił i ktoś musi za to ponieść karę
NIKT NIE MA PRAWA MORDOWAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!!
Czytając niektóre wpisy wstydzę się i jest mi okropnie smutno ,że moi rodacy-Polacy maja w sobie tyle nienawiści,prostactwa, nieobiektywności ,opanujcie się, nie wyrażajcie pochopnych sądów,tu doszło do morderstwa ,nie żyje młoda osoba która dopiero poznawała świat a ten świat i złudna dorosłość w co ją wprowadziły jeśli to prawda ,że była w ciąży,czy młode pokolenie ta śmierć czegoś nauczy- pewnie nie bo uważają się że oni wszystko wiedzą najlepiej,ten świat zmierza do przepaści.
Przerażacie mnie wypisując tu takie rzeczy,jestem obiektywna bo nie znałam ofiary ani tego chłopaka,ludzie po pierwsze zmarłej należy się szacunek i modlitwa bo nic już jej nie pomoże,współczucie dla rodziny ,bo żadna matka nie chciałaby ,aby jej dziecko zostało zamordowane,sama sobie życia nie odebrała więc ktoś to zrobił i ktoś musi za to ponieść karę
NIKT NIE MA PRAWA MORDOWAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!!
Czytając niektóre wpisy wstydzę się i jest mi okropnie smutno ,że moi rodacy-Polacy maja w sobie tyle nienawiści,prost... rozwiń
Avatar
D / 26 grudnia 2010 o 14:34
Własnie o to chodzi ze nie wiem i nie pie***le tak jak Ty.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2010 o 01:43
[quote name='D' timestamp='1293020292' post='409789']
Jeżeli Gówno wiesz o sprawie i za wiare podajesz to co usłyszysz w telewizji, i przeczytasz w internecie, racz ZAMKNĄĆ RYJ bo nie masz nawet pojęcia o tym co się wydarzyło...
[/quote]

A ty co ? Byłeś na miejscu zbrodni, kiedy Karolek mordował ?
Jakie ty masz pojęcie o tym co i jak się wydarzyło ?
Tylko Karolek wie w jaki sposób zamordował. I teraz opowie o tym w Sądzie skamlając o 8 lat więzienia.
Avatar
D / 22 grudnia 2010 o 13:18
[quote name='gość67' timestamp='1292778410' post='408264']
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
[/quote]

Jeżeli Gówno wiesz o sprawie i za wiare podajesz to co usłyszysz w telewizji, i przeczytasz w internecie, racz ZAMKNĄĆ RYJ bo nie masz nawet pojęcia o tym co się wydarzyło...
[quote name='gość67' timestamp='1292778410' post='408264']
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
[/quote]

Jeżeli Gówno wie... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 o 22:59
http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/20-grudnia-2010/3607653
Avatar
:( / 20 grudnia 2010 o 14:02
Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni...Takie to wszystko trudne! Trzeba oddzielić grzesznika od grzechu. Nikogo nam nie wolno potępiać (abyśmy sami nie byli potępieni).
Avatar
RAMBO / 19 grudnia 2010 o 23:02
prrzecież to dziecko za samo obcowanie z nieletnią to dozywocie
+morderctwo z premedytacją .
matka kurator
DO PAKI GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
rambo / 19 grudnia 2010 o 22:29
fakt ze ZABIŁ nie ma usprawiedliwienia
ludzie macie dzieci
SMIERC ZA SMIERC
K------WA MOZE DOSTAC 25 LAT MAX JAKO MŁODOCIANY ZABoJCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
GDZIE JEST POLSKIE PRAWO
DO KOREI GO DO KIMA
DOZYWOCIE TO ZA MAŁO SZKODA NASZYCH PODATKÓW NA UTRZYMANIE
Avatar
gość67 / 19 grudnia 2010 o 18:06
[quote name='D' timestamp='1292695564' post='407872']
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
[/quote]
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
[quote name='D' timestamp='1292695564' post='407872']
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
[/quote]
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie... rozwiń
Avatar
D / 18 grudnia 2010 o 19:06
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
Avatar
gosia / 27 grudnia 2010 o 13:41
Przerażacie mnie wypisując tu takie rzeczy,jestem obiektywna bo nie znałam ofiary ani tego chłopaka,ludzie po pierwsze zmarłej należy się szacunek i modlitwa bo nic już jej nie pomoże,współczucie dla rodziny ,bo żadna matka nie chciałaby ,aby jej dziecko zostało zamordowane,sama sobie życia nie odebrała więc ktoś to zrobił i ktoś musi za to ponieść karę
NIKT NIE MA PRAWA MORDOWAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!!
Czytając niektóre wpisy wstydzę się i jest mi okropnie smutno ,że moi rodacy-Polacy maja w sobie tyle nienawiści,prostactwa, nieobiektywności ,opanujcie się, nie wyrażajcie pochopnych sądów,tu doszło do morderstwa ,nie żyje młoda osoba która dopiero poznawała świat a ten świat i złudna dorosłość w co ją wprowadziły jeśli to prawda ,że była w ciąży,czy młode pokolenie ta śmierć czegoś nauczy- pewnie nie bo uważają się że oni wszystko wiedzą najlepiej,ten świat zmierza do przepaści.
Przerażacie mnie wypisując tu takie rzeczy,jestem obiektywna bo nie znałam ofiary ani tego chłopaka,ludzie po pierwsze zmarłej należy się szacunek i modlitwa bo nic już jej nie pomoże,współczucie dla rodziny ,bo żadna matka nie chciałaby ,aby jej dziecko zostało zamordowane,sama sobie życia nie odebrała więc ktoś to zrobił i ktoś musi za to ponieść karę
NIKT NIE MA PRAWA MORDOWAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!!
Czytając niektóre wpisy wstydzę się i jest mi okropnie smutno ,że moi rodacy-Polacy maja w sobie tyle nienawiści,prost... rozwiń
Avatar
D / 26 grudnia 2010 o 14:34
Własnie o to chodzi ze nie wiem i nie pie***le tak jak Ty.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2010 o 01:43
[quote name='D' timestamp='1293020292' post='409789']
Jeżeli Gówno wiesz o sprawie i za wiare podajesz to co usłyszysz w telewizji, i przeczytasz w internecie, racz ZAMKNĄĆ RYJ bo nie masz nawet pojęcia o tym co się wydarzyło...
[/quote]

A ty co ? Byłeś na miejscu zbrodni, kiedy Karolek mordował ?
Jakie ty masz pojęcie o tym co i jak się wydarzyło ?
Tylko Karolek wie w jaki sposób zamordował. I teraz opowie o tym w Sądzie skamlając o 8 lat więzienia.
Avatar
D / 22 grudnia 2010 o 13:18
[quote name='gość67' timestamp='1292778410' post='408264']
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
[/quote]

Jeżeli Gówno wiesz o sprawie i za wiare podajesz to co usłyszysz w telewizji, i przeczytasz w internecie, racz ZAMKNĄĆ RYJ bo nie masz nawet pojęcia o tym co się wydarzyło...
[quote name='gość67' timestamp='1292778410' post='408264']
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
[/quote]

Jeżeli Gówno wie... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 o 22:59
http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/20-grudnia-2010/3607653
Avatar
:( / 20 grudnia 2010 o 14:02
Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni...Takie to wszystko trudne! Trzeba oddzielić grzesznika od grzechu. Nikogo nam nie wolno potępiać (abyśmy sami nie byli potępieni).
Avatar
RAMBO / 19 grudnia 2010 o 23:02
prrzecież to dziecko za samo obcowanie z nieletnią to dozywocie
+morderctwo z premedytacją .
matka kurator
DO PAKI GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
rambo / 19 grudnia 2010 o 22:29
fakt ze ZABIŁ nie ma usprawiedliwienia
ludzie macie dzieci
SMIERC ZA SMIERC
K------WA MOZE DOSTAC 25 LAT MAX JAKO MŁODOCIANY ZABoJCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
GDZIE JEST POLSKIE PRAWO
DO KOREI GO DO KIMA
DOZYWOCIE TO ZA MAŁO SZKODA NASZYCH PODATKÓW NA UTRZYMANIE
Avatar
gość67 / 19 grudnia 2010 o 18:06
[quote name='D' timestamp='1292695564' post='407872']
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
[/quote]
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie zaszkodzi. To tylko skrót tego, jak działa nasz wymiar tzw. "sprawiedliwości"!
[quote name='D' timestamp='1292695564' post='407872']
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.
[/quote]
"Karol" ? czyżby zatroskana rodzinka się odezwała? "Nowe okoliczności"? - niezłe jaja się robią. Powinni go wypuścić, może jeszcze zdąży kogoś zabić i jeszcze napisze maturę! To taki "biedny" i "niewinny" chłopak. A najlepiej niech winę zrzuca na śp. Kamilę. Jej juz nic nie... rozwiń
Avatar
D / 18 grudnia 2010 o 19:06
Podobno na światło dzienne wyszły nowe okoliczności, Karol nie będzie odpowiadał za morderstwo, zarzuty zostaną cofnięte.