Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

28 grudnia 2016 r.
16:25

Wypadek w Kraśniku. Dwie osoby w ciężkim stanie

Autor: Zdjęcie autora łm
124 30 A A

Dwie osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło po południu w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 14 na al. Tysiąclecia. - Samochód prawdopodobnie jechał od strony Kraśnika w kierunku strefy ekonomicznej. Pojazd wpadł w poślizg, koziołkował w rowie i uderzył  w przepust - mówi Janusz Majewski z policji w Kraśniku.

Osobową hondą jechało dwóch mężczyzn w wieku około 30 i 50 lat. Akcję ratowniczą podjęli policjanci, którzy wracali po służbie. Nieprzytomnych rannych z auta wydostali strażacy. - Autem kierował młodszy z nich. Śmigłowiec ratowniczy zabrał go do szpitala w Lublinie, pasażer przebywa w szpitalu w Kraśniku. Obaj są w bardzo ciężkim stanie - dodaje Janusz Majewski.

Wyjaśniane są dokładne okoliczności wypadku.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 13:46
Sami specjaliści od projektowania dróg...Obok samochodu leżą dwie kartki informujące że samochód był na sprzedaż a właściciel siedział na miejscu pasażera. Być może była to jazda próbna???? ,Kartki widziałem osobiście bo był jako jeden z pierwszych po wypadku. Pl
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 20:49
dzis 29 grudnia o 5 rano jechalem trasa trzydnik duzy do modliborzyc W rzeczycy ziemianskiej lodowa a dalej to samo Mijalem po drodze 3 piaskarki ale zadna nie sypala Moje pytanie kto sie wezmie za tych bandytow w piaskarkach ktorzy olewaja prace
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 16:22
nie wazne ile jechał. sam byłem swiadkiem jak kierowca jadac z przepisową predkoscia wypadł z drogi przez gołoledź ( nawet nie miał predkosci która nas ogranicza co do przepisów ). wpadł do rowu i auto poszło na złom. te rowy to jakas pomyłka. jak by rowy nie bylo to by samochód poszedł w pole i by nie bylo tak zle jak jest. jeszcze raz moim zdaniem te rowy to pomyłka. i niech ktos nie pisze ze one sa po to zeby woda odplywala, bo prawda jest taka ze z czasem te rowy sa pełne mułu i woda nie ma i tak odejscia.... zasypac... bedzie bezpieczniej
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 16:07
Rów przydrożny o parametrach rowu przeciwczołgowego i przepust z wielu ton betonu nie zabezpieczony barierami energochłonnymi - nawet TIR by się rozbił kompletnie. Szczególnie dobrze jest to widocznie na świeżo wyremontowanej drodze 747 od Radawca aż do mostu w Kamieniu. Ten konkretny wypadek pokazuje dobitnie, że przyczyną wielu wypadków jest zły stan techniczny drogi a także jej wadliwe projektowanie.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 12:06
Niektórzy jeżdżą bez OC i co wtedy Fundusz Gwarancyjny :-)
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 11:35
poszkodowanemu pasażerowi należy się odszkodwoanie z oc sprawcy euco@onet.pl 513 996555
Avatar
Henio / 29 grudnia 2016 o 10:02
"Skąd wiadomo ile jechał? "- dodam jeszcze argument typu: miał czym - to jechał (20-letni 130-konny rupieć), jechać 50 km/h w zabudowanym to wstyd, może wysiądę i pchać będę, każdy tak jeździ itp...tłumaczenia kierowców z poglądami typu: "róbta co chceta na drodze". Zabudowany czy niezabudowany, prędkość należy jeszcze dostosować do warunków, bo czasem niewinne 50 km/h może być dużo za dużo. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 07:12
Jak szybko musiał gnać aby po wypadku auto było takie roztrzaskane? Ludzie - jest zima. Zdejmijcie swoje bezmyślne kopyta z pedału gazu...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 01:22
Porządnie "hejcicie" sprawcę (i zarazem ofiarę) wypadku. Jednak jest w tym trochę racji. Za głupotę/lekkomyślność się płaci (30- i 50-lakowie to dorośli ludzie). Zero tolerancji dla przestępców drogowych!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 01:18
"Skąd wiadomo ile jechał? "- dodam jeszcze argument typu: miał czym - to jechał (20-letni 130-konny rupieć), jechać 50 km/h w zabudowanym to wstyd, może wysiądę i pchać będę, każdy tak jeździ itp...tłumaczenia kierowców z poglądami typu: "róbta co chceta na drodze".
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 13:46
Sami specjaliści od projektowania dróg...Obok samochodu leżą dwie kartki informujące że samochód był na sprzedaż a właściciel siedział na miejscu pasażera. Być może była to jazda próbna???? ,Kartki widziałem osobiście bo był jako jeden z pierwszych po wypadku. Pl
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 20:49
dzis 29 grudnia o 5 rano jechalem trasa trzydnik duzy do modliborzyc W rzeczycy ziemianskiej lodowa a dalej to samo Mijalem po drodze 3 piaskarki ale zadna nie sypala Moje pytanie kto sie wezmie za tych bandytow w piaskarkach ktorzy olewaja prace
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 16:22
nie wazne ile jechał. sam byłem swiadkiem jak kierowca jadac z przepisową predkoscia wypadł z drogi przez gołoledź ( nawet nie miał predkosci która nas ogranicza co do przepisów ). wpadł do rowu i auto poszło na złom. te rowy to jakas pomyłka. jak by rowy nie bylo to by samochód poszedł w pole i by nie bylo tak zle jak jest. jeszcze raz moim zdaniem te rowy to pomyłka. i niech ktos nie pisze ze one sa po to zeby woda odplywala, bo prawda jest taka ze z czasem te rowy sa pełne mułu i woda nie ma i tak odejscia.... zasypac... bedzie bezpieczniej
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 16:07
Rów przydrożny o parametrach rowu przeciwczołgowego i przepust z wielu ton betonu nie zabezpieczony barierami energochłonnymi - nawet TIR by się rozbił kompletnie. Szczególnie dobrze jest to widocznie na świeżo wyremontowanej drodze 747 od Radawca aż do mostu w Kamieniu. Ten konkretny wypadek pokazuje dobitnie, że przyczyną wielu wypadków jest zły stan techniczny drogi a także jej wadliwe projektowanie.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 12:06
Niektórzy jeżdżą bez OC i co wtedy Fundusz Gwarancyjny :-)
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 11:35
poszkodowanemu pasażerowi należy się odszkodwoanie z oc sprawcy euco@onet.pl 513 996555
Avatar
Henio / 29 grudnia 2016 o 10:02
"Skąd wiadomo ile jechał? "- dodam jeszcze argument typu: miał czym - to jechał (20-letni 130-konny rupieć), jechać 50 km/h w zabudowanym to wstyd, może wysiądę i pchać będę, każdy tak jeździ itp...tłumaczenia kierowców z poglądami typu: "róbta co chceta na drodze". Zabudowany czy niezabudowany, prędkość należy jeszcze dostosować do warunków, bo czasem niewinne 50 km/h może być dużo za dużo. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 07:12
Jak szybko musiał gnać aby po wypadku auto było takie roztrzaskane? Ludzie - jest zima. Zdejmijcie swoje bezmyślne kopyta z pedału gazu...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 01:22
Porządnie "hejcicie" sprawcę (i zarazem ofiarę) wypadku. Jednak jest w tym trochę racji. Za głupotę/lekkomyślność się płaci (30- i 50-lakowie to dorośli ludzie). Zero tolerancji dla przestępców drogowych!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 01:18
"Skąd wiadomo ile jechał? "- dodam jeszcze argument typu: miał czym - to jechał (20-letni 130-konny rupieć), jechać 50 km/h w zabudowanym to wstyd, może wysiądę i pchać będę, każdy tak jeździ itp...tłumaczenia kierowców z poglądami typu: "róbta co chceta na drodze".