Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

5 stycznia 2015 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Zmiany u energetyków w Kraśniku. Klienci będą odsyłani do Puław?

42 37 A A

Ubywa pracowników Posterunku Energetycznego - To wpłynie na pogorszenie świadczonych usług - alarmują związkowcy. Załoga szuka wsparcia. O swoim proteście powiadomiła m.in. posłów z województwa lubelskiego i radnych z Kraśnika

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jesteśmy powołani do tego aby służyć odbiorcom - podkreśla Jerzy Pielaszkiewicz, związkowiec, przedstawiciel załogi Posterunku Energetycznego Kraśnik. - Tymczasem jest mniej monterów, przez co wydłuża się czas realizacji reklamacji. Ubywa też pracowników biurowych. Jeśli dalej tak pójdzie klienci będą odsyłani do Puław. To jest 70 km od Kraśnika.

Od 2012 roku PGE Dystrybucja realizuje program konsolidacji rejonów i posterunków energetycznych, którego celem było "podniesienie efektywności funkcjonowania, ograniczenie kosztów, zwiększenie wydajności pracy oraz dostosowanie do wymogów rynku i regulacji”.

W ramach zmian dotychczasowy Rejon Energetyczny Kraśnik został połączony z Rejonem Energetycznym Puławy. W miejsce pierwszego powstał Posterunek Energetyczny Kraśnik. "Stało się tak mimo protestów społecznych i protestów jednostek samorządu terytorialnego, władz gminnych i powiatowych (…)” - czytamy w proteście załogi Posterunku Energetycznego w Kraśniku, który trafił m.in. do władz Kraśnika i radnych. Otrzymali go również nasi posłowie, starostowie powiatów: kraśnickiego, opolskiego i lubelskiego i wójtowie 10 gmin. Ówczesny protest nie był daremny bo udało się uratować miejsca pracy - piszą protestujący. I dodają: "Niestety tylko na krótko”.

- Od czasu kiedy utraciliśmy samodzielność odeszło ok. 20 pracowników - jedni na emeryturę inni zostali przeniesieni do pracy do Lublina - mówi Pielaszkiewicz. - Nie są przyjmowane nowe osoby.

" Niejednokrotnie jedna osoba wypełnia obowiązki służbowe, które przy optymalnym zatrudnieniu wykonywało dwóch a nawet trzech pracowników” - czytamy w piśmie podpisanym przez 69 pracowników PE Kraśnik.

O piśmie, w którym pracownicy Posterunku Energetycznego Kraśnik apelują o wsparcie była mowa podczas ostatniej sesji Rady Miasta Kraśnik

- Proponują aby się nad tym pochylić - wskazał radnym Jan Albiniak, przewodniczący Rady Miasta Kraśnik. - Ten zakład jest bardzo istotny społecznie.

- Decyzje o liczebności kadr, w tym stanowisk elektromonterskich, podejmowane są przez pracodawcę zgodnie z aktualnymi potrzebami i planem poprawy efektywności - informuje Karolina Szewczyk-Dąbek z PGE Dystrybucja Oddział Lublin. Podkreśla także, że żadnych zwolnień nie było i nie są też zaplanowane.

Przyznaje, że pracownicy otrzymują propozycję pracy w innym miejscu. - Każda decyzja w sprawach personalnych jest konsultowana z bezpośrednimi przełożonymi, a także odbywa się w duchu wzajemnego porozumienia z pracownikiem - dodaje Szewczyk-Dąbek.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GOŚĆ7777 / 23 lutego 2015 o 16:03

Co do likwidacji Zakładu Energetycznego w Kraśniku to nie, ale do zmiany obsady pracowników to tak! W większości pracownicy są z długim starzem którym poprostu nie chce się już pracować, w żeczywistości praca zaczyna się o 7 a w praktyce 8 - 8.30 powinna kończyć o 15, a już o 14 nikt nie znajdzie czasu dla interesanta. W większości pracownicy są nie mili. W godzinach pracy są obchodzone imieniny, urodziny,dzień babci i tp. dotyczy to Obrotu i Dystrybucjii

Avatar
Gość / 8 lutego 2015 o 14:33

Zlikwidowano RE Lubartów, więc kwestią czasu jest likwidacja RE Kraśnik i RE Radzyń Podl. Główny likwidator jest już na emeryturce.

Avatar
Gość / 17 stycznia 2015 o 12:36

Teza, iż "dla dobra klienta" restrukturyzuje się Zakład Energetyczny jest bardzo trudna do obrony. Bo np. jak mają jeździć mieszkańcy Kraśnika z byle sprawą do Puław ?

Avatar
Gość / 11 stycznia 2015 o 19:44

Skończyły się czasy "czy się siedzi czy się leży" rynek wymusza warunki nikt nie będzie płacił darmozjadom , przestańcie płakać trzeba się wziąść do solidnej roboty , a nie czekać że ktoś wam pomoże . To samo dotyczy Zakładu Gazowniczego w Kraśniku żyło im się jak u" Pana Boga " część ekipy jest nie potrzebna kierownik nic nie robi wystarczy pogotowie , faktury teraz wystawiane są w Chinach do jest taniej.

Avatar
wacław / 11 stycznia 2015 o 16:16

Droga Gosiu zapewniam Cię, że nie jesteś głupia. Podobnie jak Ty nic nie rozumiem. Masz rację. Mnóstwo słów pozbawionych sensownej treści.

Zgadzam się z tym co napisał ~Archimedes~. Aż naddto dobrze sprawdza się to w FŁT.

to napiszę w skrócie:

pracuję w pokrewnej spółce energetycznej

pracuję za trzy osoby, zarabiam 2/3 pensji osoby co siedzi obok mnie, która ma do wszystkiego pytania i ze wszystkim prawie problem i do tej pory prawie nigdy sama go nie rozwiązała,

pisze "prawie" bo raz rozwiązała - uciekła 

ostatnio zostałem doceniony, standardowo dostałem podług wykonanej pracy najmniej i według kierownika jest ok  :)

dlatego strasznie się oburzam jak słyszę ,że ktoś bierze kasę za free, ganię to kiedy tylko się da bo szlak mnie trafia

odnośnie likwidacji posterunku

zły pomysł, zobaczmy na jakim obszarze będzie działał kolejny posterunek połączony i/lub rejon, ile czasu zajmie dojazd i likwidacja awarii oraz jej koszt, oraz ile wytworzy się takich jak ja, supertanich pracowników- do tego niestety to dąży, potem zatrudnią ewentualnie na umowę śmieciową za  marne grosze bez perspektywy zatrudnienia- przedłużenia umowy, powstanie taki amazone: praca,praca,praca, dolar, i nic, do domu -po co przyszedłeś umowę mieliśmy do wczoraj

ale jestem za tym, by walczyć z osobami które wykorzystują układy do własnych celów, gdzie tworzy się kominy pracy i płacy, a później z tego rosną koszty

nie ubliżając nikomu  - weźmy się solidnie do pracy a damy radę zmienić coś w tym naszym świecie lub przynajmniej kogoś powk..u..- zdenerwujemy przez to że są jeszcze solidni ludzie  :ph34r:


Droga Gosiu zapewniam Cię, że nie jesteś głupia. Podobnie jak Ty nic nie rozumiem. Masz rację. Mnóstwo słów pozbawionych sensownej treści.

Zgadzam się z tym co napisał ~Archimedes~. Aż naddto dobrze sprawdza się to w FŁT.

to napiszę w skrócie:

pracuję w pokrewnej spółce energetycznej

pracuję za trzy osoby, zarabiam 2/3 pensji osoby co siedzi obok mnie, która ma do wszystkiego pytania i ze wszystkim prawie problem i do tej pory prawie nigdy sama go nie rozwiązała,

pisze "prawie" bo r... rozwiń

Avatar
Fabrykant- energetyk / 8 stycznia 2015 o 22:48

Hej, RE Kraśnik i inne tego typu zakłady są ofiarą głąbów, które nami rządzą. Pamiętam jak dzisiaj,  pan(celowo z małej literki) dyrektor na spotkaniu z załogą dowiedział się w momencie likwidacji  jaka odległość dzieli Kraśnik z Puławami. Wielkie miał oczy. Dopiero w Kraśniku to sobie uświadomił. Wcześniej miał to w du***. Myślał, że to rozpirzy w mig. Nie udało mu się. Niestety jak się okazuje na chwilę. Grupa cwaniaków kontynuuje ten proceder. A co do Pana Burmistrza to jako jeden z nie wielu się za nami wstawił. SZACUNEK ,Próbował walczyć.

Wszyscy się z nas śmiali, że łazimy po ulicach itp. Z FŁT na czele. I co się z wami stało fabrykanty- opieprzyli was chińczykom. Trzeba było wyjść na skrzyżowanie. Nie proponowaliśmy wam? Jakby nasze miasto powstało wtedy bali, bali by się. Teraz to - nas Polacy wy zwalniają, a was chińczyki. 

Nas do Fabryki przyjmują , bo my od lat pracujemy ( także na wysokim napięciu). Tylko u nas już od ponad 10 lat robimy to obsadą którą można porównać z aktualną waszą.

Nas do Fabryki przyjmują , bo my od lat pracujemy ( także na wysokim napięciu). Tylko u nas już od ponad 10 lat robimy to obsadą którą można porównać z aktualną waszą.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2015 o 18:57

HA.. ha.. ha.. uśmiałem się, jeden pracownik wykonuje obowiązki dwóch,trzech pracowników WITAJCIE PANOWIE W RZECZYWISTYM ŚWIECIE . Pracuje 15lat w prywatnej firmie na terenie Kraśnika wykonuję wiele obowiązków , jestem szefem / gdy go nie ma/ , kasjerem , sprzedawcą, windykatorem, doradcą zawodowym , kierowcą , księgową itp. Co zdziwienie ale takie są dziś realia pracy, chcesz zapewnić byt rodzinie to harujesz. Widać panowie z zeollu Kraśnik nic nie nauczyliście się, czas się zająć za robotę a nie zbijać bąki. Wasi koledzy już dojeżdżają  do Lublina / informatycy/ i nie narzekają.

HA.. ha.. ha.. uśmiałem się, jeden pracownik wykonuje obowiązki dwóch,trzech pracowników WITAJCIE PANOWIE W RZECZYWISTYM ŚWIECIE . Pracuje 15lat w prywatnej firmie na terenie Kraśnika wykonuję wiele obowiązków , jestem szefem / gdy go nie ma/ , kasjerem , sprzedawcą, windykatorem, doradcą zawodowym , kierowcą , księgową itp. Co zdziwienie ale takie są dziś realia pracy, chcesz zapewnić byt rodzinie to harujesz. Widać panowie z zeollu Kraśnik nic nie nauczyliście się, czas się zająć za robotę a nie zbijać bąki. Wasi koledzy już dojeżdżają ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 stycznia 2015 o 16:32

Oczywiście, że pisałem, bo to moja znajoma i jesteśmy w stałym kontakcie. I wyraźnie dała znać, że to nie wina i nie sprawa burmistrza, a gospodarza kraju, czyli premiera, czyli Kopaczowej.

Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, nie szczuj na legalnie wybrane władze miasta, nie uprawiaj prowincjonalnej polityki tylko patrz w kierunku Warszawy! To stamtąd pochodzi całe zło!

Avatar
gość2 / 7 stycznia 2015 o 14:14
Tak jest. Burmistrz może dużo zrobić. Do gość / jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to zażalenie do p. Minister edukacji napisz. A co do Kraśnika to jaki gospodarz takie miasto...... Śmiechu warte
Avatar
zbysio / 7 stycznia 2015 o 08:19

Jeśli  chodzi o pracowników  terenowych  to jak najbardziej  trzeba   ale  po co  nam  tyle    biurowych  ?  Niepotrzebni  tutaj to przenieść o  co caman?   

Avatar
GOŚĆ7777 / 23 lutego 2015 o 16:03

Co do likwidacji Zakładu Energetycznego w Kraśniku to nie, ale do zmiany obsady pracowników to tak! W większości pracownicy są z długim starzem którym poprostu nie chce się już pracować, w żeczywistości praca zaczyna się o 7 a w praktyce 8 - 8.30 powinna kończyć o 15, a już o 14 nikt nie znajdzie czasu dla interesanta. W większości pracownicy są nie mili. W godzinach pracy są obchodzone imieniny, urodziny,dzień babci i tp. dotyczy to Obrotu i Dystrybucjii

Avatar
Gość / 8 lutego 2015 o 14:33

Zlikwidowano RE Lubartów, więc kwestią czasu jest likwidacja RE Kraśnik i RE Radzyń Podl. Główny likwidator jest już na emeryturce.

Avatar
Gość / 17 stycznia 2015 o 12:36

Teza, iż "dla dobra klienta" restrukturyzuje się Zakład Energetyczny jest bardzo trudna do obrony. Bo np. jak mają jeździć mieszkańcy Kraśnika z byle sprawą do Puław ?

Avatar
Gość / 11 stycznia 2015 o 19:44

Skończyły się czasy "czy się siedzi czy się leży" rynek wymusza warunki nikt nie będzie płacił darmozjadom , przestańcie płakać trzeba się wziąść do solidnej roboty , a nie czekać że ktoś wam pomoże . To samo dotyczy Zakładu Gazowniczego w Kraśniku żyło im się jak u" Pana Boga " część ekipy jest nie potrzebna kierownik nic nie robi wystarczy pogotowie , faktury teraz wystawiane są w Chinach do jest taniej.

Avatar
wacław / 11 stycznia 2015 o 16:16

Droga Gosiu zapewniam Cię, że nie jesteś głupia. Podobnie jak Ty nic nie rozumiem. Masz rację. Mnóstwo słów pozbawionych sensownej treści.

Zgadzam się z tym co napisał ~Archimedes~. Aż naddto dobrze sprawdza się to w FŁT.

to napiszę w skrócie:

pracuję w pokrewnej spółce energetycznej

pracuję za trzy osoby, zarabiam 2/3 pensji osoby co siedzi obok mnie, która ma do wszystkiego pytania i ze wszystkim prawie problem i do tej pory prawie nigdy sama go nie rozwiązała,

pisze "prawie" bo raz rozwiązała - uciekła 

ostatnio zostałem doceniony, standardowo dostałem podług wykonanej pracy najmniej i według kierownika jest ok  :)

dlatego strasznie się oburzam jak słyszę ,że ktoś bierze kasę za free, ganię to kiedy tylko się da bo szlak mnie trafia

odnośnie likwidacji posterunku

zły pomysł, zobaczmy na jakim obszarze będzie działał kolejny posterunek połączony i/lub rejon, ile czasu zajmie dojazd i likwidacja awarii oraz jej koszt, oraz ile wytworzy się takich jak ja, supertanich pracowników- do tego niestety to dąży, potem zatrudnią ewentualnie na umowę śmieciową za  marne grosze bez perspektywy zatrudnienia- przedłużenia umowy, powstanie taki amazone: praca,praca,praca, dolar, i nic, do domu -po co przyszedłeś umowę mieliśmy do wczoraj

ale jestem za tym, by walczyć z osobami które wykorzystują układy do własnych celów, gdzie tworzy się kominy pracy i płacy, a później z tego rosną koszty

nie ubliżając nikomu  - weźmy się solidnie do pracy a damy radę zmienić coś w tym naszym świecie lub przynajmniej kogoś powk..u..- zdenerwujemy przez to że są jeszcze solidni ludzie  :ph34r:


Droga Gosiu zapewniam Cię, że nie jesteś głupia. Podobnie jak Ty nic nie rozumiem. Masz rację. Mnóstwo słów pozbawionych sensownej treści.

Zgadzam się z tym co napisał ~Archimedes~. Aż naddto dobrze sprawdza się to w FŁT.

to napiszę w skrócie:

pracuję w pokrewnej spółce energetycznej

pracuję za trzy osoby, zarabiam 2/3 pensji osoby co siedzi obok mnie, która ma do wszystkiego pytania i ze wszystkim prawie problem i do tej pory prawie nigdy sama go nie rozwiązała,

pisze "prawie" bo r... rozwiń

Avatar
Fabrykant- energetyk / 8 stycznia 2015 o 22:48

Hej, RE Kraśnik i inne tego typu zakłady są ofiarą głąbów, które nami rządzą. Pamiętam jak dzisiaj,  pan(celowo z małej literki) dyrektor na spotkaniu z załogą dowiedział się w momencie likwidacji  jaka odległość dzieli Kraśnik z Puławami. Wielkie miał oczy. Dopiero w Kraśniku to sobie uświadomił. Wcześniej miał to w du***. Myślał, że to rozpirzy w mig. Nie udało mu się. Niestety jak się okazuje na chwilę. Grupa cwaniaków kontynuuje ten proceder. A co do Pana Burmistrza to jako jeden z nie wielu się za nami wstawił. SZACUNEK ,Próbował walczyć.

Wszyscy się z nas śmiali, że łazimy po ulicach itp. Z FŁT na czele. I co się z wami stało fabrykanty- opieprzyli was chińczykom. Trzeba było wyjść na skrzyżowanie. Nie proponowaliśmy wam? Jakby nasze miasto powstało wtedy bali, bali by się. Teraz to - nas Polacy wy zwalniają, a was chińczyki. 

Nas do Fabryki przyjmują , bo my od lat pracujemy ( także na wysokim napięciu). Tylko u nas już od ponad 10 lat robimy to obsadą którą można porównać z aktualną waszą.

Nas do Fabryki przyjmują , bo my od lat pracujemy ( także na wysokim napięciu). Tylko u nas już od ponad 10 lat robimy to obsadą którą można porównać z aktualną waszą.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2015 o 18:57

HA.. ha.. ha.. uśmiałem się, jeden pracownik wykonuje obowiązki dwóch,trzech pracowników WITAJCIE PANOWIE W RZECZYWISTYM ŚWIECIE . Pracuje 15lat w prywatnej firmie na terenie Kraśnika wykonuję wiele obowiązków , jestem szefem / gdy go nie ma/ , kasjerem , sprzedawcą, windykatorem, doradcą zawodowym , kierowcą , księgową itp. Co zdziwienie ale takie są dziś realia pracy, chcesz zapewnić byt rodzinie to harujesz. Widać panowie z zeollu Kraśnik nic nie nauczyliście się, czas się zająć za robotę a nie zbijać bąki. Wasi koledzy już dojeżdżają  do Lublina / informatycy/ i nie narzekają.

HA.. ha.. ha.. uśmiałem się, jeden pracownik wykonuje obowiązki dwóch,trzech pracowników WITAJCIE PANOWIE W RZECZYWISTYM ŚWIECIE . Pracuje 15lat w prywatnej firmie na terenie Kraśnika wykonuję wiele obowiązków , jestem szefem / gdy go nie ma/ , kasjerem , sprzedawcą, windykatorem, doradcą zawodowym , kierowcą , księgową itp. Co zdziwienie ale takie są dziś realia pracy, chcesz zapewnić byt rodzinie to harujesz. Widać panowie z zeollu Kraśnik nic nie nauczyliście się, czas się zająć za robotę a nie zbijać bąki. Wasi koledzy już dojeżdżają ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 stycznia 2015 o 16:32

Oczywiście, że pisałem, bo to moja znajoma i jesteśmy w stałym kontakcie. I wyraźnie dała znać, że to nie wina i nie sprawa burmistrza, a gospodarza kraju, czyli premiera, czyli Kopaczowej.

Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, nie szczuj na legalnie wybrane władze miasta, nie uprawiaj prowincjonalnej polityki tylko patrz w kierunku Warszawy! To stamtąd pochodzi całe zło!

Avatar
gość2 / 7 stycznia 2015 o 14:14
Tak jest. Burmistrz może dużo zrobić. Do gość / jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to zażalenie do p. Minister edukacji napisz. A co do Kraśnika to jaki gospodarz takie miasto...... Śmiechu warte
Avatar
zbysio / 7 stycznia 2015 o 08:19

Jeśli  chodzi o pracowników  terenowych  to jak najbardziej  trzeba   ale  po co  nam  tyle    biurowych  ?  Niepotrzebni  tutaj to przenieść o  co caman?   

Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia] 11 2

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 24 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 37 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.