Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

18 grudnia 2011 r.
13:30
Edytuj ten wpis

Milejów: Amstaff dotkliwie pogryzł 3-latkę, zaatakował też domowników

Autor: Zdjęcie autora (bar)
3 112 A A

Wczoraj w jednym z jednorodzinnych domów w Milejowie w czasie zabawy pies rasy amstaff dotkliwie pogryzł 3-letnią dziewczynkę. Poranił także mamę i babcię dziecka. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od naszego Internauty na Alarm24.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala dziecięcego w Lublinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei do szpitala w Łęcznej przewieziono mamę i babcię, które ratowały 3-latkę. Amstaff pogryzł im ręce i nogi. Po opatrzeniu przez lekarza kobiety zwolniono do domu.

– Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – mówi st. sierż. Magdalena Myśliwiec, rzecznik łęczyńskiej policji. – Agresywny pies trafił na obserwację.

Czy amstaffy to bezpieczne psy? Czekamy na Wasze opinie na forum poniżej

Komentarze 112

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kot / 14 lutego 2012 o 20:29
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 o 22:37
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 18:41
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:04
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:00
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 10:42
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 o 09:09
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 o 00:42
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
flis / 11 stycznia 2012 o 00:31
Bracia Z cichajta! bo tylko zamieszanie wprowadzacie:p
Avatar
Kokoko / 5 stycznia 2012 o 14:03
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.
Jednostki takie powinny podlegać likwidacji i to w możliwie wczesnym okresie życia. Prawdopodobnie co zaobserwowałem ten defekt mózgu jest dziedziczny lub genetycznie obciążony stąd moja diagnoza likwidacji w początkowym okresie życia.
[/quote]
Znalazł się piprz***ny zaklinacz psów!!
Radziłabym spojrzeć w lustro i tam zobaczysz kogo należy zlikwidować--ZNAWCO PO WZROKU!!!!
HAHAHA....Jesteś chorym psycholem i tyle szkoda że niem kogoś kto patrzy ludziom w oczy i wie że trzeba ich usunąć z chęcią wysłałaby go do ciebie!!
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.rozwiń
Avatar
kot / 14 lutego 2012 o 20:29
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary![/quote]
Bartek, panuj nad emocjami
Avatar
wojtek / 9 lutego 2012 o 22:37
[quote name='Fred' timestamp='1328436259' post='592873']
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
[/quote]

to ile Twoje kosztowało, z 1 500 zł? Czy grubo przesadziłem?
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 18:41
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale biorą przykład ze swoich ograniczonych umysłowo niby "PANÓW".
[quote name='Fred' timestamp='1328436050' post='592871']
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
[/quote]
Faktycznie ten twój AMSTAF pomimo,że pies i pogryzł dziecko o wiele mądrzejszy od ciebie,przepraszam psy,że ich obraziłem z powodu ich włascicieli ,których fałdki mózgu służą do tego,aby się nażreć i nie nasrać pod siebie,pozdrawiam porządnych właścicieli czworonogów.Nie dziwię się,że psy gryzą ,ale... rozwiń
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:04
Sam byś pewnie chciał BMW ale cie nie stać wieśniaku,całe życie zapier***asz tramwajem albo z buta a o psach wiesz tyle że jeden z nich to twój stary!
Avatar
Fred / 5 lutego 2012 o 11:00
ty idioto,deb***u,kretynie,wieśniaku jeb@ny ,placku w morde kopany,głupku ,imbecylu,weź się doucz zacofańcu i wtedy się wypowiadaj jełopie
Avatar
nie kenolog / 5 lutego 2012 o 10:42
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Tych = co mieszkają w blokach i trzymają psy w mieszkaniach,natychmiast wysłać na badania psychiatryczne.
[quote name='fred' timestamp='1328429343' post='592834']
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
[/quote]
Ty... rozwiń
Avatar
fred / 5 lutego 2012 o 09:09
do "Katon" i "Gen" chętnie bym się z wami spotkał i nastrzelał wam po tych głupich łbach bo inaczej się nie da,po co wogóle się wypowiadacie jak gówno wiecie pajace jeb@ne,naczytacie się głupot jakiegoś idioty i powtarzacie.zanim się wypowiecie wieśniaki to bądźcie pewni tego co piszecie bo mnie krew zalewa jak czytam takie komentarze od takich laików jak wy co siedzą w domu,walą konia i myślą że wszystko wiedzą.
Avatar
@Charlie / 11 stycznia 2012 o 00:42
[quote name='Kokoko' timestamp='1325767849' post='579307']
Ludzie puknijcie się trochę czy wy naprawdę jesteście tak zamknięci umysłowo na świat i to co się w koło dzieje!!NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!Fakt Amstaf to rasa psów stworzona przez człowieka,którą propagowano do walk-nie wiem czy w ogóle większość z WAS wie co to znaczy tworzenie rasy i jak to wszystko działa,ale mniejsza z tym-Sami stworzyliśmy taką rasę i sami jesteśmy za to odpowiedzialni,a do takich psów które jak amstaf mają we krwi uśpioną agresywność powinni podchodzić tylko osoby o mocnym charakterze i porządku na tzw.strychu!!Amstaf tak jak i wiele innych ras obiera sobie tylko jednego właściciela,a resztę domowników traktuje jak stado i to właśnie ten właściciel powinien ustalić i pokazać psu hierarchię jaka panuje w domu czyli ja pan później rodzina,a na końcu ty pies.Znam wspaniałego bernardyna,który powinien słynąć z radości i miłości do dzieci,a prawda jest taka że gdyby miał w pobliżu dziecko to zapewne by je zjadł,choć od szczeniaka przebywał z dziećmi.Nie zganiajmy tego tylko na psa bo wina leży po obu stronach ,a nikt nie wie co tak naprawdę nim pokierowało!
[/quote]
NIE TYLKO AMSTAFY SĄ AGRESYWNE!!!!
Ja też miałam Amstafa przez 10 lat i wychowały się przy nim 4 dziewczynki,które spały z nia w koszyku i wkładały paluszki do nosa.Nigdy nawet nie warkneła lub krzywo nie spojrzała na żadne z dzieci!!


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.

Posty widze bezsensowne jezeli piszecie w nich o psach i tak najwieksza odpowiedzialnosc bierze czlowiek.
Jak chcecie sobie poublizac to idzcie pocwiczcie na mamie, prosze, a nawet blagam...


..szkoda, ze nie gdzie indziej skoro to ona..

a jezeli chodzi o psy to potencjalnie kazde psisko jest zagrozeniem dla dzieciakow, czy sie wychowuje od malego czy nie malego.. dobry przyklad mozna zobaczyc w filmie pt. "Zielona mila". Moze i to fikcja, ale zaloze sie, ze takie rzeczy sie zdazaly.

Jezeli mi ktos powie, ze malutkie dzieci mozna wychowywac z psem to niech sie zastanowi jeszcze raz.
Takie cos moze sie zdazyc 1/10 przypadkow, albo i mniej..ale sie zdaza.
rozwiń
Avatar
flis / 11 stycznia 2012 o 00:31
Bracia Z cichajta! bo tylko zamieszanie wprowadzacie:p
Avatar
Kokoko / 5 stycznia 2012 o 14:03
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.
Jednostki takie powinny podlegać likwidacji i to w możliwie wczesnym okresie życia. Prawdopodobnie co zaobserwowałem ten defekt mózgu jest dziedziczny lub genetycznie obciążony stąd moja diagnoza likwidacji w początkowym okresie życia.
[/quote]
Znalazł się piprz***ny zaklinacz psów!!
Radziłabym spojrzeć w lustro i tam zobaczysz kogo należy zlikwidować--ZNAWCO PO WZROKU!!!!
HAHAHA....Jesteś chorym psycholem i tyle szkoda że niem kogoś kto patrzy ludziom w oczy i wie że trzeba ich usunąć z chęcią wysłałaby go do ciebie!!
[quote name='mietek' timestamp='1324240880' post='572329']
I jeszcze jedno bo widzę tu wiele idiotycznych wpisów. Z psami jest jak z ludźmi. Trafiają się jednostki otępiałe niezdolne do przyswojenia elementarnych zasad dobrego wychowania. Psy te mają wrodzone defekty mózgu i potrafią być niebezpieczne. Ja tego typu element rozpoznaję od razu i to na odległość. Wystarczy że spojrzę mu w oczy i już jest mój t.zn wiem o nim wiele. Tego typu defekty mózgu są nieuleczalne i czynią w psychice psa istne spustoszenie.rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 112

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim. Mieszkańcy alkoholu po godz. 23 nie kupią nawet na stacji paliw

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim. Mieszkańcy alkoholu po godz. 23 nie kupią nawet na stacji paliw 1 0

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 0 0

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 7 3

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 10 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 6 2

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 7 1

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 3 10

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 65 1

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 28 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy znasz pytania i zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12 13 6

Trwają konsultacje w sprawie projektowanej drogi ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Najwięcej obaw wzbudza planowane zamknięcie możliwości wjazdu na drogę ekspresową pomiędzy Zarzeczem i Anielinem.

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki 2 0

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS Lublin przegrał 23:29 z UKS Varsovia Warszawa. Do zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!