Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

17 maja 2012 r.
11:07
Edytuj ten wpis

Stara Wieś: Spłonął zakład produkcji mebli

Autor: Zdjęcie autora łm
0 17 A A
Strażacy walczyli z ogniem przez ponad pięć godzin (mł. asp. Bartosz Michoń - KP PSP w Łęcznej)
Strażacy walczyli z ogniem przez ponad pięć godzin (mł. asp. Bartosz Michoń - KP PSP w Łęcznej)

Przez ponad pięć godzin strażacy walczyli z pożarem w zakładzie produkującym meble w miejscowości Stara Wieś koło Łęcznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ogień pojawił się po godz. 1 w nocy. Na miejsce pojechało 9 zastępów - w sumie 32 strażaków. Sytuację udało się opanować po pięciu godzinach.

Spłonęły meble, magazyn, wyposażenie i nowy samochód dostawczy iveco.

- Obyło się bez poszkodowanych, ale straty materialne wstępnie oszacowano na 350 tys. zł. Strażacy uratowali mienie warte 400 tys. zł - mówi st. kpt Robert Gruszecki z łęczyńskiej Straży Pożarnej.

Prawdopodobna przyczyna to zwarcie instalacji elektrycznej.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ostr / 22 maja 2012 o 11:22
ostrówek pierwszy był
Avatar
ziom / 18 maja 2012 o 12:41
Przecież to masakra jakaś jest...
Wierzę że się podniosą z tego...
przecież część z nas ma ich meble w swoich domach...
btw. brawo za ocalenie tego co sie dało ocalić
Avatar
szacun / 18 maja 2012 o 11:29
Michał dałeś radę za tą akcję do straży powini Cię wziąć bez żadnych egzaminów!!!
Szacun człowieku czacun!
Zona na pewno jest z Ciebie dumna.
Avatar
Przemek / 18 maja 2012 o 10:10
Niewyobrażalna tragedia. Mimo wszystko jestem pewien że dacie radę i napewno niedługo wszystko zacznie znowu funkcjonować. Pozdrawiam Ciebie Pawles i twojego Ojca. Trzymajcie się
Przemek
Avatar
xxx / 17 maja 2012 o 21:23
Szkoda znam tam sporo osób szef jest bardzo fajny trzech znajomych tam pracuje odbudują to powodzenia.
Avatar
obserwator pożaru / 17 maja 2012 o 20:09
Zadziwiające jest to, że cieszy ludzi nieszczęście innych...
Nawet mi się pisać o tym nie chce...
Trzymam kciuki Panie Wacku, głowa do góry ma Pan syna i zięcia, który ma głowę na karku i tyle zimnej krwi ile cały zastęp strażaków!!!
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 18:16
Człowieku śledzę te komentarze bo krew mnie zalewa i denerwują mnie takie niedowiarki to prawda ile zrobisz tyle zarobisz mojej koleżanki mąż tam pracuje od 7 do 17 pracuje dłużej bo jasna sprawa że czasy mamy takie że kasa jest potrzebna im więcej tym lepiej ale nie zgadzam się że widuje rodzinę raz w miesiącu jest oddanym ojcem i mężem po prostu zazdrościcie wiadomo że każdy by chciał na bogdance 8 godz i wypad albo jak się uda to i po 6 a poza tym co was obchodzi po ilu godzinach zarabia taką kasę.
Avatar
gosc67 / 17 maja 2012 o 17:59
kobiet zastanów sie co piszesz pod jednym masz racje pan Grzesiuk jest ok zawsze nie zalegał z kasą jako szef jes ok wiem bo tam pracowałem ale nikt nie moze zarobic takiej kwoty .Tam pracuje się na akord ile zrobisz tyle zarobisz no chyba że widzisz męża raz na miesiąc tylko w dzien wypłaty
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 17:30
Mój mąż też tam pracuję i nie narzeka zarabia równie dobrze 3500 pan Grzesiuk to dobry i zaradny szef wiem że się podniesie po tej tragedii.
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 17:02
Doskonale wiem jak ma na nazwisko z tego wszystkiego można się pomylić Grzesiuk teraz jesteś usatysfakcjonowany a poza tym jak ktoś jest dobrym i wydajnym pracownikiem to tak zarobi wiadomo w zimie jest gorzej ale nie aż tak gówno mnie obchodzi czy wierzysz czy nie.
Avatar
ostr / 22 maja 2012 o 11:22
ostrówek pierwszy był
Avatar
ziom / 18 maja 2012 o 12:41
Przecież to masakra jakaś jest...
Wierzę że się podniosą z tego...
przecież część z nas ma ich meble w swoich domach...
btw. brawo za ocalenie tego co sie dało ocalić
Avatar
szacun / 18 maja 2012 o 11:29
Michał dałeś radę za tą akcję do straży powini Cię wziąć bez żadnych egzaminów!!!
Szacun człowieku czacun!
Zona na pewno jest z Ciebie dumna.
Avatar
Przemek / 18 maja 2012 o 10:10
Niewyobrażalna tragedia. Mimo wszystko jestem pewien że dacie radę i napewno niedługo wszystko zacznie znowu funkcjonować. Pozdrawiam Ciebie Pawles i twojego Ojca. Trzymajcie się
Przemek
Avatar
xxx / 17 maja 2012 o 21:23
Szkoda znam tam sporo osób szef jest bardzo fajny trzech znajomych tam pracuje odbudują to powodzenia.
Avatar
obserwator pożaru / 17 maja 2012 o 20:09
Zadziwiające jest to, że cieszy ludzi nieszczęście innych...
Nawet mi się pisać o tym nie chce...
Trzymam kciuki Panie Wacku, głowa do góry ma Pan syna i zięcia, który ma głowę na karku i tyle zimnej krwi ile cały zastęp strażaków!!!
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 18:16
Człowieku śledzę te komentarze bo krew mnie zalewa i denerwują mnie takie niedowiarki to prawda ile zrobisz tyle zarobisz mojej koleżanki mąż tam pracuje od 7 do 17 pracuje dłużej bo jasna sprawa że czasy mamy takie że kasa jest potrzebna im więcej tym lepiej ale nie zgadzam się że widuje rodzinę raz w miesiącu jest oddanym ojcem i mężem po prostu zazdrościcie wiadomo że każdy by chciał na bogdance 8 godz i wypad albo jak się uda to i po 6 a poza tym co was obchodzi po ilu godzinach zarabia taką kasę.
Avatar
gosc67 / 17 maja 2012 o 17:59
kobiet zastanów sie co piszesz pod jednym masz racje pan Grzesiuk jest ok zawsze nie zalegał z kasą jako szef jes ok wiem bo tam pracowałem ale nikt nie moze zarobic takiej kwoty .Tam pracuje się na akord ile zrobisz tyle zarobisz no chyba że widzisz męża raz na miesiąc tylko w dzien wypłaty
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 17:30
Mój mąż też tam pracuję i nie narzeka zarabia równie dobrze 3500 pan Grzesiuk to dobry i zaradny szef wiem że się podniesie po tej tragedii.
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 17:02
Doskonale wiem jak ma na nazwisko z tego wszystkiego można się pomylić Grzesiuk teraz jesteś usatysfakcjonowany a poza tym jak ktoś jest dobrym i wydajnym pracownikiem to tak zarobi wiadomo w zimie jest gorzej ale nie aż tak gówno mnie obchodzi czy wierzysz czy nie.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 0 0

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 5 1

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 2 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 4 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 6

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 1 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 67 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 1 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 9 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 4 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!