Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

9 sierpnia 2014 r.
10:51
Edytuj ten wpis

Świadek zatrzymał pijanego kierowcę. Zabrał mu kluczyki

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 8 A A

30-letni pijany kierowca został zatrzymany wczoraj przez innego użytkownika drogi. Mieszkaniec gminy Cyców miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 12 w Puchaczowie. - Dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o ujęciu przez obywatela, nietrzeźwego kierującego - informuje sierż. Magdalena Myśliwiec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. - Na miejsce zostali skierowani policjanci z drogówki.
Jeden z kierowców zatrzymał mężczyznę siedzącego za kierownicą volkswagena passata, który jadąc wykonywał podejrzane manewry. Kierowca zatrzymał go i odebrał kluczyki do auta. Po czym powiadomił policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili stan trzeźwości zatrzymanego kierowcy.
- Okazało się, że 30-letni mieszkaniec gm. Cyców miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie - podaje przedstawicielka łęczyńskich policjantów. - Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy.
30-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. (aa)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kowalski... / 11 sierpnia 2014 o 07:12

Aaaa zabolało? Czytaj ze zrozumieniem BURAKU.

Ha ha jak to się mówi ustąp burakowi, bo najpierw sprowadzi cię do poziomu własnej głupoty, a później pokona doświadczeniem.... :D  Pa pa pa... :)

Avatar
lilu / 10 sierpnia 2014 o 21:22

Aaaa zabolało? Czytaj ze zrozumieniem BURAKU.

Avatar
Kowalski... / 10 sierpnia 2014 o 20:49

Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.

Chłop to cie zrobił a na buraka wyrosłeś......niestety głupich nie sieją sami się rodzą i ty jesteś tego przykładem pogmatwańcu... :P :D

Avatar
lilu / 10 sierpnia 2014 o 20:32

Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pi*** w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....

Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.

Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.

rozwiń
Avatar
Kowalski... / 10 sierpnia 2014 o 18:58

ciekawe czy napisałbyś tak samo gdyby ktoś po pijaku rozjechał Twoją rodzinę na drodze.... i czy nie dziękowałbyś takiemu "bohaterowi" za to co zrobił

Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pizda w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....

Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pizda w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....

rozwiń
Avatar
k. / 9 sierpnia 2014 o 23:25

ciekawe czy napisałbyś tak samo gdyby ktoś po pijaku rozjechał Twoją rodzinę na drodze.... i czy nie dziękowałbyś takiemu "bohaterowi" za to co zrobił

Avatar
Kowalski... / 9 sierpnia 2014 o 15:30

Wcale nie zdziwię się jak kiedyś taki "społeczny obywatel" dostanie w mordę albo kosą między żebra, ciekawe jaki wtedy będzie bohater.....co do jazdy po pijaku nie popieram, ale robienie z siebie "strażnika teksasu" to już lekka przesada....są od tego odpowiednie służby i ich trzeba powiadomić i niech one zajmują się łapaniem takich śmieci. Zwykły obywatel powinien ograniczyć się do zgłoszenia takiego przestępstwa... co by było jak by ten pijany był furiatem, miał broń....?? Ludzie nie myślą...

Avatar
eh... / 9 sierpnia 2014 o 13:13

...po skutecznej interwencji policjantów "denat" odjechał do domu celem wytrzeźwienia!!!!

   Nie mogli, oczywiście w ramach interwencji, złamać mu pięciu żeber?

Avatar
Kowalski... / 11 sierpnia 2014 o 07:12

Aaaa zabolało? Czytaj ze zrozumieniem BURAKU.

Ha ha jak to się mówi ustąp burakowi, bo najpierw sprowadzi cię do poziomu własnej głupoty, a później pokona doświadczeniem.... :D  Pa pa pa... :)

Avatar
lilu / 10 sierpnia 2014 o 21:22

Aaaa zabolało? Czytaj ze zrozumieniem BURAKU.

Avatar
Kowalski... / 10 sierpnia 2014 o 20:49

Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.

Chłop to cie zrobił a na buraka wyrosłeś......niestety głupich nie sieją sami się rodzą i ty jesteś tego przykładem pogmatwańcu... :P :D

Avatar
lilu / 10 sierpnia 2014 o 20:32

Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pi*** w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....

Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.

Sam jesteś burak. I to taki modelowy. Sam piszesz głupoty, a twoje pojmowanie tego zdarzenia jest chore. Ogarnij się chłopie...tfu BURAKU.

rozwiń
Avatar
Kowalski... / 10 sierpnia 2014 o 18:58

ciekawe czy napisałbyś tak samo gdyby ktoś po pijaku rozjechał Twoją rodzinę na drodze.... i czy nie dziękowałbyś takiemu "bohaterowi" za to co zrobił

Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pizda w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....

Naucz się czytać ze zrozumieniem buraku......!!! Napisałem i napisał bym tak samo, ciekawi mnie tylko jak by taki "obywatel" dostał noża w żebra, kto wtedy by mu pomógł, pewnie ty pisząc głupkowaty tekst przez neta " bohater w internecie a pizda w świecie".  Od tego są odpowiednie służby policja, straż miejska. Mają za to ryzyko płacone, to nie czasy ORMO....

rozwiń
Avatar
k. / 9 sierpnia 2014 o 23:25

ciekawe czy napisałbyś tak samo gdyby ktoś po pijaku rozjechał Twoją rodzinę na drodze.... i czy nie dziękowałbyś takiemu "bohaterowi" za to co zrobił

Avatar
Kowalski... / 9 sierpnia 2014 o 15:30

Wcale nie zdziwię się jak kiedyś taki "społeczny obywatel" dostanie w mordę albo kosą między żebra, ciekawe jaki wtedy będzie bohater.....co do jazdy po pijaku nie popieram, ale robienie z siebie "strażnika teksasu" to już lekka przesada....są od tego odpowiednie służby i ich trzeba powiadomić i niech one zajmują się łapaniem takich śmieci. Zwykły obywatel powinien ograniczyć się do zgłoszenia takiego przestępstwa... co by było jak by ten pijany był furiatem, miał broń....?? Ludzie nie myślą...

Avatar
eh... / 9 sierpnia 2014 o 13:13

...po skutecznej interwencji policjantów "denat" odjechał do domu celem wytrzeźwienia!!!!

   Nie mogli, oczywiście w ramach interwencji, złamać mu pięciu żeber?