Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

28 stycznia 2016 r.
15:37

Ciężarówka przewróciła się na bok. Zginął 60-latek (wideo)

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 9 A A

W czwartek rano doszło do tragicznego wypadku. Ciężarówka przewróciła się na bok. 60-letniego kierowcy nie udało się uratować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło po godz. 7 w Jedlance Starej.

Przewożąca 30 ton oleju opałowego ciężarowa scania z przyczepą zjechała na przeciwległy pas ruchu, a potem na pobocze. Ciężarówka wywróciła się na bok i obróciła w przeciwnym kierunku. Doszło do niewielkiego wycieku przewożonego paliwa. Na pomoc kierowcy ruszyli przypadkowi świadkowie.

Niestety mimo udzielonej pomocy medycznej nie udało uratować  60-latka. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 stycznia 2016 o 10:59
Pewnie nawet nie był zgłoszony w ZUS że pracuje w warunkach szczególnych przewożąc materiały niebezpieczne żeby nie poszedł na wcześniejszą emeryturę i pracował ponad dopuszczalną ilość godzin tak to zrobili złodzieje z HELISECO a na dodatek sfałszowali dokumentację osobową kierowców a pozostałą w trybie natychmiastowym zlikwidowali ale co gorsze sądy im przyklasnęły sądy POwskie...
Avatar
Gość / 30 stycznia 2016 o 00:53
To nie jest wina tego, że kierowca powinien być na emeryturze, tylko pewnie pasów nie miał zapiętych
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 19:43

– Jak mam teraz przekonać panią Z., matkę dwójki dzieci, żeby poszła do pracy, gdzie bez doświadczenia i kwalifikacji zarobi najprawdopodobniej 1350 zł? Nie będzie jej w domu cały dzień, w dodatku pojawi się konieczność znalezienia miejsca w przedszkolu, a czasem zapewnienia maluchom popołudniowej opieki – zwraca uwagę Katarzyna.

Za to gdy pani Z. zostanie w domu, będzie mogła liczyć na zasiłek okresowy w związku z bezrobociem (ok. 300 zł) i dodatek mieszkaniowy (kolejne 300 zł). W utrzymaniu dzieci pomogą jej: zasiłek rodzinny (w tym przypadku łącznie 207 zł) i świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego (w sumie 600 zł). To łącznie ponad 1400 zł. Do tego doliczyć trzeba dofinansowanie do podręczników i szkolnych obiadów dla starszego dziecka, a wkrótce również dodatkowe 500 zł.

Wśród podopiecznych pani Katarzyny jest też pani B., matka samotnie wychowująca sześcioro dzieci. Kobieta nigdy nie pracowała. Z rządowego programu otrzyma niedługo 3 tys. złotych miesięcznie. Drugie tyle już dziś wypłaca jej pomoc społeczna: Fundusz Alimentacyjny, dodatek mieszkaniowy i dodatek z tytułu samotnego wychowania dzieci, dopłaty do szkolnych obiadów, zasiłki celowe. – Wiem, że mieszka z nią partner. Pracuje, ale na czarno. Wygląda na to, że razem na życie będą mieć ok. 9 tys. zł.  - no to chyba PIS - sowcy tak nas załatwiają 

– Jak mam teraz przekonać panią Z., matkę dwójki dzieci, żeby poszła do pracy, gdzie bez doświadczenia i kwalifikacji zarobi najprawdopodobniej 1350 zł? Nie będzie jej w domu cały dzień, w dodatku pojawi się konieczność znalezienia miejsca w przedszkolu, a czasem zapewnienia maluchom popołudniowej opieki – zwraca uwagę Katarzyna.

rozwiń

Avatar
czytelnik / 29 stycznia 2016 o 19:36

mysle ze to wina PIS - owców nikogo wiecej !!! normalny człowiek musi teraz dwa razy wiecej robic zeby zarobic dla tych prozniaków ktorzy nie chca isc do pracy a okrasc panstwo co miesiąc na 500 zl na drugie dziecko !!! 

Avatar
Tyrajmy do śmierci / 29 stycznia 2016 o 12:59
W takich zawodach powinna być szybsza emerytura... Mundurowi dostają wysokie emerytury, a przeważnie siedzą na dupie nic nie robiąc... A człowiek, który tyra przez całe życie nie dożywa emerytury. Dobrze, że tym ciągnikiem komuś do domu nie wjechał, albo w jakieś zgromadzenie ludzi... Dalej chwalcie PO za ich rządy. To oni podnieśli wiek emerytalny.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 08:23
Sam powinieneś być na emeryturze....
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 07:45
bo kierowca powinien być już na emeryturze..........!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 19:51
A na którą stację paliw szła ta dostawa?
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 18:12
Z doświadczenia przypuszczam,że kierowca zasłabł...
Avatar
Gość / 30 stycznia 2016 o 10:59
Pewnie nawet nie był zgłoszony w ZUS że pracuje w warunkach szczególnych przewożąc materiały niebezpieczne żeby nie poszedł na wcześniejszą emeryturę i pracował ponad dopuszczalną ilość godzin tak to zrobili złodzieje z HELISECO a na dodatek sfałszowali dokumentację osobową kierowców a pozostałą w trybie natychmiastowym zlikwidowali ale co gorsze sądy im przyklasnęły sądy POwskie...
Avatar
Gość / 30 stycznia 2016 o 00:53
To nie jest wina tego, że kierowca powinien być na emeryturze, tylko pewnie pasów nie miał zapiętych
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 19:43

– Jak mam teraz przekonać panią Z., matkę dwójki dzieci, żeby poszła do pracy, gdzie bez doświadczenia i kwalifikacji zarobi najprawdopodobniej 1350 zł? Nie będzie jej w domu cały dzień, w dodatku pojawi się konieczność znalezienia miejsca w przedszkolu, a czasem zapewnienia maluchom popołudniowej opieki – zwraca uwagę Katarzyna.

Za to gdy pani Z. zostanie w domu, będzie mogła liczyć na zasiłek okresowy w związku z bezrobociem (ok. 300 zł) i dodatek mieszkaniowy (kolejne 300 zł). W utrzymaniu dzieci pomogą jej: zasiłek rodzinny (w tym przypadku łącznie 207 zł) i świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego (w sumie 600 zł). To łącznie ponad 1400 zł. Do tego doliczyć trzeba dofinansowanie do podręczników i szkolnych obiadów dla starszego dziecka, a wkrótce również dodatkowe 500 zł.

Wśród podopiecznych pani Katarzyny jest też pani B., matka samotnie wychowująca sześcioro dzieci. Kobieta nigdy nie pracowała. Z rządowego programu otrzyma niedługo 3 tys. złotych miesięcznie. Drugie tyle już dziś wypłaca jej pomoc społeczna: Fundusz Alimentacyjny, dodatek mieszkaniowy i dodatek z tytułu samotnego wychowania dzieci, dopłaty do szkolnych obiadów, zasiłki celowe. – Wiem, że mieszka z nią partner. Pracuje, ale na czarno. Wygląda na to, że razem na życie będą mieć ok. 9 tys. zł.  - no to chyba PIS - sowcy tak nas załatwiają 

– Jak mam teraz przekonać panią Z., matkę dwójki dzieci, żeby poszła do pracy, gdzie bez doświadczenia i kwalifikacji zarobi najprawdopodobniej 1350 zł? Nie będzie jej w domu cały dzień, w dodatku pojawi się konieczność znalezienia miejsca w przedszkolu, a czasem zapewnienia maluchom popołudniowej opieki – zwraca uwagę Katarzyna.

rozwiń

Avatar
czytelnik / 29 stycznia 2016 o 19:36

mysle ze to wina PIS - owców nikogo wiecej !!! normalny człowiek musi teraz dwa razy wiecej robic zeby zarobic dla tych prozniaków ktorzy nie chca isc do pracy a okrasc panstwo co miesiąc na 500 zl na drugie dziecko !!! 

Avatar
Tyrajmy do śmierci / 29 stycznia 2016 o 12:59
W takich zawodach powinna być szybsza emerytura... Mundurowi dostają wysokie emerytury, a przeważnie siedzą na dupie nic nie robiąc... A człowiek, który tyra przez całe życie nie dożywa emerytury. Dobrze, że tym ciągnikiem komuś do domu nie wjechał, albo w jakieś zgromadzenie ludzi... Dalej chwalcie PO za ich rządy. To oni podnieśli wiek emerytalny.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 08:23
Sam powinieneś być na emeryturze....
Avatar
Gość / 29 stycznia 2016 o 07:45
bo kierowca powinien być już na emeryturze..........!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 19:51
A na którą stację paliw szła ta dostawa?
Avatar
Gość / 28 stycznia 2016 o 18:12
Z doświadczenia przypuszczam,że kierowca zasłabł...
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 3 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 5

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 26 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 49 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę