Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

28 grudnia 2010 r.
11:19
Edytuj ten wpis

Mieczysławka: Jechał 190 km/h, dostał 24 punkty karne

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 8 A A

Jechał o 100 km/h za szybko, wyprzedzał na skrzyżowaniu. 26-letni mieszkaniec Lublina w ciągu pół minuty "zarobił" 24 punkty karne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci zauważyli pirata w niedzielę patrolując drogę krajową nr 19 w Mieczysławce koło Lubartowa.

Czytaj więcej na MM Lubartów: 24 punkty karne w ciągu pół minuty

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
XXX / 29 grudnia 2010 o 08:27
[quote name='kazik' timestamp='1293571823' post='412805']
E tam, spoko Gość, jak dla mnie to niezły hardcore z Niego, ogólnie szacun;) 190km/h... postawiłbym mu piwo jakbym Go znał
[/quote]
Jeden deb*** podnieca się wyczynem drugiego deb***a. Niestety za dużo jest kretynów na naszych drogach
Avatar
kazik / 28 grudnia 2010 o 22:30
E tam, spoko Gość, jak dla mnie to niezły hardcore z Niego, ogólnie szacun;) 190km/h... postawiłbym mu piwo jakbym Go znał
Avatar
ajajajjj / 28 grudnia 2010 o 17:30
[quote name='xxx' timestamp='1293548744' post='412617']
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
[/quote]

Prawą ręką biegi zmienia... a lewa w tym czasie odpoczywa
[quote name='xxx' timestamp='1293548744' post='412617']
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
[/quote]

Prawą ręką biegi zmienia... a lewa w tym czasie odpoczywa rozwiń
Avatar
xxx / 28 grudnia 2010 o 16:05
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
Avatar
nerwus / 28 grudnia 2010 o 15:41
A potem będzie szukanie winnych, a to droga kręta lbu dziurawa, a to inni jadą za wolno. Ucieszy się jedynie grabaż i ksiądz, oby nie ucierpieli niewinni postronni. W przypadku takich pozbawionych wyobraźni idiotów powinno zabierać się prawo jazdy na 10 lat i skoro rzecznik praw (przetępców i kościoła) nie pozwala zabrać samochodu to nakazać demontaż silnika bo taki idiota będzie jeżdził tyle ze bez prawa jazdy.
Avatar
gg / 28 grudnia 2010 o 14:29
Wyjątkowy deb***!!!!
Avatar
crx / 28 grudnia 2010 o 13:34
Pewnie cierpi na pomroczność jasną...............!Pod Peselem powinien być wpis jaki to kozak.............!!!
Avatar
ree / 28 grudnia 2010 o 13:25
Takiego "buraka"powinni odrazu zwinąć i zabrać prawko dozywotnio.
Avatar
XXX / 29 grudnia 2010 o 08:27
[quote name='kazik' timestamp='1293571823' post='412805']
E tam, spoko Gość, jak dla mnie to niezły hardcore z Niego, ogólnie szacun;) 190km/h... postawiłbym mu piwo jakbym Go znał
[/quote]
Jeden deb*** podnieca się wyczynem drugiego deb***a. Niestety za dużo jest kretynów na naszych drogach
Avatar
kazik / 28 grudnia 2010 o 22:30
E tam, spoko Gość, jak dla mnie to niezły hardcore z Niego, ogólnie szacun;) 190km/h... postawiłbym mu piwo jakbym Go znał
Avatar
ajajajjj / 28 grudnia 2010 o 17:30
[quote name='xxx' timestamp='1293548744' post='412617']
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
[/quote]

Prawą ręką biegi zmienia... a lewa w tym czasie odpoczywa
[quote name='xxx' timestamp='1293548744' post='412617']
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
[/quote]

Prawą ręką biegi zmienia... a lewa w tym czasie odpoczywa rozwiń
Avatar
xxx / 28 grudnia 2010 o 16:05
Policjant ze zdjęcia fajnie trzyma kierownicę nie mam pytań
Avatar
nerwus / 28 grudnia 2010 o 15:41
A potem będzie szukanie winnych, a to droga kręta lbu dziurawa, a to inni jadą za wolno. Ucieszy się jedynie grabaż i ksiądz, oby nie ucierpieli niewinni postronni. W przypadku takich pozbawionych wyobraźni idiotów powinno zabierać się prawo jazdy na 10 lat i skoro rzecznik praw (przetępców i kościoła) nie pozwala zabrać samochodu to nakazać demontaż silnika bo taki idiota będzie jeżdził tyle ze bez prawa jazdy.
Avatar
gg / 28 grudnia 2010 o 14:29
Wyjątkowy deb***!!!!
Avatar
crx / 28 grudnia 2010 o 13:34
Pewnie cierpi na pomroczność jasną...............!Pod Peselem powinien być wpis jaki to kozak.............!!!
Avatar
ree / 28 grudnia 2010 o 13:25
Takiego "buraka"powinni odrazu zwinąć i zabrać prawko dozywotnio.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 28 61

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 10 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!