Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

13 września 2014 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Uprawiał konopie w ogródku przy domu, między warzywami

4 6 A A

Blisko 200 gramów suszu marihuany, nasiona oraz 34 krzaki konopi indyjskiej, które rosły w przydomowym ogródku znaleźli policjanci na jednej z posesji w Rudce Gołębskiej (gm. Kamionka).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Lubartowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla, którym podróżowali dwaj mężczyźni w wieku 41 i 25 lat. W jej trakcie mundurowi znaleźli woreczek z ponad sześcioma gramami marihuany.

Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że narkotyki należą do starszego z nich.

Przeszukanie jego miejsca zamieszkania przyniosło kolejne odkrycia. Na posesji w Rudce Gołębskiej rosły 34 krzaki konopi indyjskiej w różnym stadium rozwoju. - Mężczyzna hodował je w przydomowym ogródku. Rosły na grządkach pomiędzy warzywami, w szklarni razem z pomidorami, tuż pod oknami domu - mówi Grzegorz Paśnik z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

W zabudowaniach policjanci znaleźli blisko 200 gramów suszu marihuany oraz nasiona tej narkotycznej rośliny.

41-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich uprawę. Decyzja prokuratury został poddany pod dozór policji. Za popełnione przez niego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę nawet do 8 lat więzienia.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
esaxa / 4 października 2014 o 18:10

Co to zielsko robi ludziom z mózgu, skoro są gotowi dla niego iść do więzienia...

Avatar
Abc / 14 września 2014 o 14:26

Z gradacji wielkości kary więzienia wynika jeden wniosek: Nie uprawiaj! Kupuj od dilera! Mniej ryzykujesz, a diler zarabia!

Coś tu jest nie tak! Kodeks karny tworzony z udziałem lobby środowiska przestępczego??? Uprawa na potrzeby własne nie powinna być tak surowo karana (moim zdaniem w ogóle) jak handel i dystrybucja.

Avatar
Abc / 14 września 2014 o 14:19

Do Kirk. Nie obrażaj innych! Nawet jak mają inne poglądy.

Konsekwencje zdrowotne, ogólnospołeczne tytoniu i alkoholu są ogromne, a jednak te używki są legalne. Możemy się założyć, że za parę lat konopie też będą legalne.

Avatar
Kirk / 14 września 2014 o 10:45
Te kilkadziesiąt, jak piszesz tysięcy złotych "straty" to kropla w morzu strat na leczenie, nianczenie i prowadzenie spraw kryminalnych powstałych z winy tych wszystkich ćpunów co to zażywają. Ale jak ty masz to pojąć ja jesteś zamulony tym syfem? Przerasta to znacząco możliwości twego móżdżku.
Avatar
olek / 13 września 2014 o 15:02

ja również jestem bardzo wdzięczny za złapanie tych przestępców. Irytują mnie takie wyczyny Policji, każdy taki zabieg przyczynia się do pogorszenia sytuacji Polski oraz jej bankructwa. Policjanci otrzymają swoje premie za tak udaną akcję, tych ludzi czeka wyrok i więzienie tym samym przestaną być produktywni i zaprzestaną płacić podatki reasumując Polska czyli wszyscy obywatele straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Proszę spojrzeć z tej strony na tę sprawę, otwórzcie oczy i zobaczcie w jakiej fatalnej pozycji jest POlska - JEST , źle sie wyraziłem Polski już nie ma Polska zbankrutowała...  W

ja również jestem bardzo wdzięczny za złapanie tych przestępców. Irytują mnie takie wyczyny Policji, każdy taki zabieg przyczynia się do pogorszenia sytuacji Polski oraz jej bankructwa. Policjanci otrzymają swoje premie za tak udaną akcję, tych ludzi czeka wyrok i więzienie tym samym przestaną być produktywni i zaprzestaną płacić podatki reasumując Polska czyli wszyscy obywatele straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Proszę spojrzeć z tej strony na tę sprawę, otwórzcie oczy i zobaczcie w jakiej fatalnej pozycji jest POlska - JEST , źl... rozwiń

Avatar
sebix / 13 września 2014 o 13:42

Dziękuję Policjo za zatrzymanie tego groźnego przestępcy! Teraz mogę spać spokojnie. 

Avatar
esaxa / 4 października 2014 o 18:10

Co to zielsko robi ludziom z mózgu, skoro są gotowi dla niego iść do więzienia...

Avatar
Abc / 14 września 2014 o 14:26

Z gradacji wielkości kary więzienia wynika jeden wniosek: Nie uprawiaj! Kupuj od dilera! Mniej ryzykujesz, a diler zarabia!

Coś tu jest nie tak! Kodeks karny tworzony z udziałem lobby środowiska przestępczego??? Uprawa na potrzeby własne nie powinna być tak surowo karana (moim zdaniem w ogóle) jak handel i dystrybucja.

Avatar
Abc / 14 września 2014 o 14:19

Do Kirk. Nie obrażaj innych! Nawet jak mają inne poglądy.

Konsekwencje zdrowotne, ogólnospołeczne tytoniu i alkoholu są ogromne, a jednak te używki są legalne. Możemy się założyć, że za parę lat konopie też będą legalne.

Avatar
Kirk / 14 września 2014 o 10:45
Te kilkadziesiąt, jak piszesz tysięcy złotych "straty" to kropla w morzu strat na leczenie, nianczenie i prowadzenie spraw kryminalnych powstałych z winy tych wszystkich ćpunów co to zażywają. Ale jak ty masz to pojąć ja jesteś zamulony tym syfem? Przerasta to znacząco możliwości twego móżdżku.
Avatar
olek / 13 września 2014 o 15:02

ja również jestem bardzo wdzięczny za złapanie tych przestępców. Irytują mnie takie wyczyny Policji, każdy taki zabieg przyczynia się do pogorszenia sytuacji Polski oraz jej bankructwa. Policjanci otrzymają swoje premie za tak udaną akcję, tych ludzi czeka wyrok i więzienie tym samym przestaną być produktywni i zaprzestaną płacić podatki reasumując Polska czyli wszyscy obywatele straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Proszę spojrzeć z tej strony na tę sprawę, otwórzcie oczy i zobaczcie w jakiej fatalnej pozycji jest POlska - JEST , źle sie wyraziłem Polski już nie ma Polska zbankrutowała...  W

ja również jestem bardzo wdzięczny za złapanie tych przestępców. Irytują mnie takie wyczyny Policji, każdy taki zabieg przyczynia się do pogorszenia sytuacji Polski oraz jej bankructwa. Policjanci otrzymają swoje premie za tak udaną akcję, tych ludzi czeka wyrok i więzienie tym samym przestaną być produktywni i zaprzestaną płacić podatki reasumując Polska czyli wszyscy obywatele straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Proszę spojrzeć z tej strony na tę sprawę, otwórzcie oczy i zobaczcie w jakiej fatalnej pozycji jest POlska - JEST , źl... rozwiń

Avatar
sebix / 13 września 2014 o 13:42

Dziękuję Policjo za zatrzymanie tego groźnego przestępcy! Teraz mogę spać spokojnie. 

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 10 11

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 39 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 72 14

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 38 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 54 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 425 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 13

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!