Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 lutego 2009 r.
19:57
Edytuj ten wpis

Boją się mężczyzny w płaszczu (wideo)

0 35 A A

Nauczycielki zabroniły dzieciom wracać samotnie do domu. Dorośli też niechętnie wychodzą po zmroku. Mężczyzna ubrany w ciemny długi płaszcz zaatakował już kilka osób w Niedrzwicy Kościelnej pod Lublinem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 15 lutego 2009 o 21:16
Nie masz podstaw... zdecyduj się... najpierw piszesz że jest cudowna, później że wieśniarka, chyba masz jakieś kompleksy. sam pochodzisz ze Wsi... hahahahaa.... i dlatego tutaj tak piszesz leczysz swoje kompleksy:D a to że się mieszka na wsi, wcale nie urąga człowiekowi... znam mnóstwo osób, które z miasta przeprowadziły się na wieś;p Niektórzy zapomnieli skąd pochodzą. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. Dobranoc
Avatar
Gość / 15 lutego 2009 o 10:50
~gość~ napisał:
To nie jest żadna wieśniarka!!!

Ta wieśniarka z filmiku niech sie nie wstydzi skąd jej korzenie, przecież to widać !!!
Avatar
~gość~ / 11 lutego 2009 o 22:55
Gość napisał:
Chcę namiary tej wieśniarki z filmiku ona jest Cudowna

To nie jest żadna wieśniarka!!!
Avatar
madrale / 9 lutego 2009 o 18:24
prawdopodobnie go złapali i był naprawede a ty jak nie wiesz to nie gadaj..nie przezylas to nie wiesz..zal.pl
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 12:05
Żeby coś pisać trzeba mieć informacje i to sprawdzone!
A nie od razu dobierać skrajne wersje mające na celu ośmieszenie kogoś!
Nie chce mi się wierzyć by osoby które spotkały
na swojej drodze tego dziwnego człowieka kłamały!

To jest odpowiedź na niepochlebne komentarze!

A co do tej tajemniczej i strasznej postaci!
Czy nie widzicie że ta postać żeruje na strachu ludzkim!
Wystarczy mała prowokacja tj. wystawiamy jedną osobę z
ukrytym dyktafonem w nocy
na tzw. przynętę a w tym czasie grupa ludzi obserwuje tą osobę
czy zostanie zaatakowana czy nie.
Czy to takie trudne!
Żeby coś pisać trzeba mieć informacje i to sprawdzone!
A nie od razu dobierać skrajne wersje mające na celu ośmieszenie kogoś!
Nie chce mi się wierzyć by osoby które spotkały
na swojej drodze tego dziwnego człowieka kłamały!

To jest odpowiedź na niepochlebne komentarze!

A co do tej tajemniczej i strasznej postaci!
Czy nie widzicie że ta postać żeruje na strachu ludzkim!
Wystarczy mała prowokacja tj. wystawiam... rozwiń
Avatar
nasa / 9 lutego 2009 o 11:41
Wy ku*** pedały je***e piszecie ku*** o Jarku a gowno wiecie czy on pije czy nie ch*** was to obchodzi zjebusy i kozaku ktory piszesz o "prawdziwej wersji" ujawnij sie i zobaczymy czy jestes taki hardy...
Avatar
someone / 9 lutego 2009 o 01:06
Śmiejcie się śmiejcie!!! Ciekawe czy było by wam tak wesoło gdyby was ktoś w nocy zaatakował?? Wszyscy są twardzi do czasu a zwłaszcza Niedrzwickie cwaniaczki!!! Współczuje Ci Jarku przeżyć... i znajomych...
Avatar
Onn / 8 lutego 2009 o 16:52
He he, Jaruś teraz wychodzi na pijaczka,który ściemnia o jakimś snobie,ktory go straszyl...:D:D
Avatar
W11 / 8 lutego 2009 o 14:13
A oto prawdziwa wersja tych wydarzeń:
Około północy Jaruś wracając z imprezy..
Na której wypił dużą ilość taniego winka..
zaliczył przydrożny rów.
Trochę mu się w głowie zakręciło, przechodząc zobaczył to starszy pan chcąc mu pomóc złapał go za rękę, próbował podnieść. Nie dał rady twierdząc, że tej nocy nie wróci do domu.


"Podobny rysopis podaje 18-letni Adrian, napadnięty przy torach kolejowych. - Było ciemno, uderzył mnie z tyłu, pamiętam, że był w ciemnym długim płaszczu - opowiada. - Potem uciekł.

- Syn wrócił do domu z odbitym śladem buta na plecach - dodaje jego matka.
"

w tym przypadku: Adrian również wracał z imprezy. Z dochodzenia wynika że leżał na ziemi niedaleko od torów z powodu przepicia lub innego nadużycia, ten sam mężczyzna co chciał pomóc Jarkowi przypadkiem wdepnął w Adriana zostawiając ślad buta.
A oto prawdziwa wersja tych wydarzeń:
Około północy Jaruś wracając z imprezy..
Na której wypił dużą ilość taniego winka..
zaliczył przydrożny rów.
Trochę mu się w głowie zakręciło, przechodząc zobaczył to starszy pan chcąc mu pomóc złapał go za rękę, próbował podnieść. Nie dał rady twierdząc, że tej nocy nie wróci do domu.


"Podobny rysopis podaje 18-letni Adrian, napadnięty przy torach kolejowych. - Było ciemno, uderzył mnie z tyłu, pamiętam, że był w ciemnym długim płaszczu - opowiada. - Pote... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lutego 2009 o 20:02
Jarek po tym artykule w super expresie o duchu, który chciał Cię przerżnąć to ty jesteś Wielki.
Chłopie tak trzymaj !!!
Wkrótce zakładamy Twój FAN CLUB.
Tylko pamiętaj nie pij tyle taniego wina.
TWOI FANI
Avatar
~gość~ / 15 lutego 2009 o 21:16
Nie masz podstaw... zdecyduj się... najpierw piszesz że jest cudowna, później że wieśniarka, chyba masz jakieś kompleksy. sam pochodzisz ze Wsi... hahahahaa.... i dlatego tutaj tak piszesz leczysz swoje kompleksy:D a to że się mieszka na wsi, wcale nie urąga człowiekowi... znam mnóstwo osób, które z miasta przeprowadziły się na wieś;p Niektórzy zapomnieli skąd pochodzą. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. Dobranoc
Avatar
Gość / 15 lutego 2009 o 10:50
~gość~ napisał:
To nie jest żadna wieśniarka!!!

Ta wieśniarka z filmiku niech sie nie wstydzi skąd jej korzenie, przecież to widać !!!
Avatar
~gość~ / 11 lutego 2009 o 22:55
Gość napisał:
Chcę namiary tej wieśniarki z filmiku ona jest Cudowna

To nie jest żadna wieśniarka!!!
Avatar
madrale / 9 lutego 2009 o 18:24
prawdopodobnie go złapali i był naprawede a ty jak nie wiesz to nie gadaj..nie przezylas to nie wiesz..zal.pl
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 12:05
Żeby coś pisać trzeba mieć informacje i to sprawdzone!
A nie od razu dobierać skrajne wersje mające na celu ośmieszenie kogoś!
Nie chce mi się wierzyć by osoby które spotkały
na swojej drodze tego dziwnego człowieka kłamały!

To jest odpowiedź na niepochlebne komentarze!

A co do tej tajemniczej i strasznej postaci!
Czy nie widzicie że ta postać żeruje na strachu ludzkim!
Wystarczy mała prowokacja tj. wystawiamy jedną osobę z
ukrytym dyktafonem w nocy
na tzw. przynętę a w tym czasie grupa ludzi obserwuje tą osobę
czy zostanie zaatakowana czy nie.
Czy to takie trudne!
Żeby coś pisać trzeba mieć informacje i to sprawdzone!
A nie od razu dobierać skrajne wersje mające na celu ośmieszenie kogoś!
Nie chce mi się wierzyć by osoby które spotkały
na swojej drodze tego dziwnego człowieka kłamały!

To jest odpowiedź na niepochlebne komentarze!

A co do tej tajemniczej i strasznej postaci!
Czy nie widzicie że ta postać żeruje na strachu ludzkim!
Wystarczy mała prowokacja tj. wystawiam... rozwiń
Avatar
nasa / 9 lutego 2009 o 11:41
Wy ku*** pedały je***e piszecie ku*** o Jarku a gowno wiecie czy on pije czy nie ch*** was to obchodzi zjebusy i kozaku ktory piszesz o "prawdziwej wersji" ujawnij sie i zobaczymy czy jestes taki hardy...
Avatar
someone / 9 lutego 2009 o 01:06
Śmiejcie się śmiejcie!!! Ciekawe czy było by wam tak wesoło gdyby was ktoś w nocy zaatakował?? Wszyscy są twardzi do czasu a zwłaszcza Niedrzwickie cwaniaczki!!! Współczuje Ci Jarku przeżyć... i znajomych...
Avatar
Onn / 8 lutego 2009 o 16:52
He he, Jaruś teraz wychodzi na pijaczka,który ściemnia o jakimś snobie,ktory go straszyl...:D:D
Avatar
W11 / 8 lutego 2009 o 14:13
A oto prawdziwa wersja tych wydarzeń:
Około północy Jaruś wracając z imprezy..
Na której wypił dużą ilość taniego winka..
zaliczył przydrożny rów.
Trochę mu się w głowie zakręciło, przechodząc zobaczył to starszy pan chcąc mu pomóc złapał go za rękę, próbował podnieść. Nie dał rady twierdząc, że tej nocy nie wróci do domu.


"Podobny rysopis podaje 18-letni Adrian, napadnięty przy torach kolejowych. - Było ciemno, uderzył mnie z tyłu, pamiętam, że był w ciemnym długim płaszczu - opowiada. - Potem uciekł.

- Syn wrócił do domu z odbitym śladem buta na plecach - dodaje jego matka.
"

w tym przypadku: Adrian również wracał z imprezy. Z dochodzenia wynika że leżał na ziemi niedaleko od torów z powodu przepicia lub innego nadużycia, ten sam mężczyzna co chciał pomóc Jarkowi przypadkiem wdepnął w Adriana zostawiając ślad buta.
A oto prawdziwa wersja tych wydarzeń:
Około północy Jaruś wracając z imprezy..
Na której wypił dużą ilość taniego winka..
zaliczył przydrożny rów.
Trochę mu się w głowie zakręciło, przechodząc zobaczył to starszy pan chcąc mu pomóc złapał go za rękę, próbował podnieść. Nie dał rady twierdząc, że tej nocy nie wróci do domu.


"Podobny rysopis podaje 18-letni Adrian, napadnięty przy torach kolejowych. - Było ciemno, uderzył mnie z tyłu, pamiętam, że był w ciemnym długim płaszczu - opowiada. - Pote... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lutego 2009 o 20:02
Jarek po tym artykule w super expresie o duchu, który chciał Cię przerżnąć to ty jesteś Wielki.
Chłopie tak trzymaj !!!
Wkrótce zakładamy Twój FAN CLUB.
Tylko pamiętaj nie pij tyle taniego wina.
TWOI FANI
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO] 11 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 78 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!