Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 czerwca 2010 r.
19:25
Edytuj ten wpis

Gmina Wojciechów inwestuje w sport i rekreację

Autor: Zdjęcie autora (greg)
0 3 A A

W Palikijach powstaną obiekty sportowo-rekreacyjne i plac zabaw za 370 tys. zł. Gmina pokryje tylko część kosztów. Resztę sfinansuje Unia Europejska za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W ramach inwestycji w Palikijach powstanie boisko wielofunkcyjne i plac zabaw dla najmłodszych. Boisko ma mieć sztuczną nawierzchnię. Będzie dostosowane do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę i koszykówkę oraz tenisa. W planach jest też skocznia w dal z żużlową bieżnią i plac zabaw z piaskownicą, karuzelą i huśtawkami.

Gmina wybuduje też parking o powierzchni prawie 300 mkw. i ponad 100 mkw. chodnika z kostki. Prace mają się zakończyć do 20 sierpnia.

Inwestycja w Palikijach to część większego projektu, na którego realizację gmina Wojciechów pozyskała dofinansowanie z unijnego Programu

Rozwoju Obszarów Wiejskich. W ramach tego projektu podobne obiekty powstały przy Szkole Podstawowej w Maszkach. Prace już ukończono, kompleks czeka na odbiór techniczny.

Wójt Jan Czyżewski zapowiada, że jeśli zostanie ogłoszony kolejny nabór wniosków, to gmina będzie się starać o pieniądze na kompleks sportowo-rekreacyjny w Miłocinie.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosć / 11 czerwca 2010 o 23:19
Jeżeli obecny wójt gminy Wojciechów, tak prężnie działa to mógłby różwnież swoich sił spróbować w Chodlu i rozruszać inwestycje na terenie gminy Chodel.
Avatar
ja / 11 czerwca 2010 o 07:30
Brawo Wojciechów, brawo. A tak przy okazji może ktoś wie w co inwestuje gmina Chodel? Nic nie widać, nic nie słychać. A wójt to tam jakiś jest? Jest jakaś rada? Może ktoś wie?
Avatar
popieram / 10 czerwca 2010 o 21:00
super Jasiu działaj działaj !!! Naprawdę nasz Jasssio to jest wójt prężnie działa cała kadencję !!!! Takego wójto nam trza !!!! głosujta na Jasia Wójta !!!!
Avatar
gosć / 11 czerwca 2010 o 23:19
Jeżeli obecny wójt gminy Wojciechów, tak prężnie działa to mógłby różwnież swoich sił spróbować w Chodlu i rozruszać inwestycje na terenie gminy Chodel.
Avatar
ja / 11 czerwca 2010 o 07:30
Brawo Wojciechów, brawo. A tak przy okazji może ktoś wie w co inwestuje gmina Chodel? Nic nie widać, nic nie słychać. A wójt to tam jakiś jest? Jest jakaś rada? Może ktoś wie?
Avatar
popieram / 10 czerwca 2010 o 21:00
super Jasiu działaj działaj !!! Naprawdę nasz Jasssio to jest wójt prężnie działa cała kadencję !!!! Takego wójto nam trza !!!! głosujta na Jasia Wójta !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 1

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 3

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 14

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 45 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 88 17

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 59 20

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!