środa, 24 stycznia 2018 r.

Lubelskie

Mieszkania w centrum Lublina w klimacie kamienicy

Dodano: 4 grudnia 2015, 01:00

Przy ul. Zamojskiej 8 ruszyła inwestycja „Zamojska od Nowa”. Nowy budynek powstanie pomiędzy ulicą Zamojską a Farbiarską, tuż obok Starego Miasta, katedry i lubelskich błoni. Zakończenie budowy zaplanowane jest na czwarty kwartał 2016 roku.

„Zamojska od Nowa” to mieszkania dla ludzi, którzy cenią sobie unikatową architekturę i wyjątkową lokalizacje. Doskonałe położenie gwarantuje bardzo dobrą komunikację i połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Sąsiedztwo lubelskich błoni idzie również w parze z bliskością centrum miasta oraz bogatą infrastrukturą handlowo-usługową.

W najbliższej okolicy znajdują się obiekty oferujące usługi zdrowotne, oświatowe, kulturalne, handlowe, a także biura i urzędy. To jedyne 350 metrów od Katedry, a 400 metrów do Ratusza. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się przepiękny Rynek Starego Miasta, basen olimpijski czy stadion Arena. Dzięki niewielkiej odległości od dwupasmówki i wylotowych ulic, bez stania w korkach można wyjechać z miasta.

„Zamojska od Nowa” będzie budynkiem wielorodzinnym o trzech kondygnacjach nadziemnych i jedną podziemną, z częścią usługową na parterze. To 24 mieszkania wraz z miejscami garażowymi, pomieszczaniami gospodarczymi oraz stanowiskami dla rowerów.

Na pierwszym piętrze zaprojektowano 12 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw.

Mieszkanie z antresolą

Na drugim piętrze powstanie tyle samo lokali. Będą to jednak mieszkania dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 69 mkw. do 125 mkw. Te unikatowe lokale, to propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań. Mieszkania te umożliwiają zaaranżowanie powierzchni w nietuzinkowy sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb. System ten pozwala np. wyraźnie oddzielić część dzienną na jednym poziomie, a antresolę przeznaczyć na przestrzeń sypialną. W takich mieszkaniach oba poziomy stanowią odrębne części, a występujące dodatkowe skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).

Biuro sprzedaży „Zamojska od Nowa” prowadzone jest przez firmę zewnętrzną - profesjonalistów z FD Consulting Nieruchomości posiadających wieloletnie doświadczenie na lubelskim rynku nieruchomości.
- Cechą charakterystyczną inwestycji jest niepowtarzalność mieszkań. Każde z oferowanych lokali jest inne, dzięki czemu Klient może wybrać swoje wymarzone mieszkanie spośród 24 unikalnych propozycji – mówi Adrianna Franczewska- Krupa, właściciel FD Consulting Nieruchomości i dodaje, że są to mieszkania dla ludzi z wyobraźnią, pozwalające na zaaranżowanie powierzchni w niecodzienny sposób. Poszczególne lokale można łączyć, tworząc większe apartamenty.

Na parterze „Zamojskiej 8” powstaną trzy lokale z nieuciążliwymi usługami, z możliwością ich dowolnej aranżacji. Może być to miejsce np. na przedszkole, działalność medyczną czy biurową.

Parking

Budynek przy Zamojskiej 8 będzie miał jedną kondygnację podziemną. Zaprojektowano tam 40 miejsc postojowych i pomieszczenia gospodarcze. W kamienicy będzie jedna winda i stanowiska do parkowania rowerów.

Zabytkowa charakterystyka miasta

Inwestycja zaprojektowana jest z szacunkiem dla otaczającej zabudowy historycznej. Projekt, kolorystyka oraz wygląd powstającego budynku został uzgodniony z konserwatorem zabytków, ponieważ nieruchomość mieści się w strefie ochrony konserwatorskiej.

Przyjdź i zobacz mieszkanie

Biuro sprzedaży, dysponuje miniaturowymi modelami, które pozwalają na zobaczenie szerszej perspektywy całej nieruchomości. Dzięki temu na każde mieszkanie można spojrzeć indywidualnie lub na cały budynek, ocenić przestrzeń, grubość ścian czy wyobrazić sobie urządzenie antresoli.

– To bardzo ciekawe ukazanie inwestycji na etapie rozpoczynania budowy, gdzie jeszcze przezkilka miesięcy nie będzie można zobaczyć wymarzonego, wybranego mieszkania – mówi Adrianna Franczewska- Krupa. Klient może zobaczyć mieszkanie, które jeszcze nie jest wybudowane. I nie chodzi tu tylko o wizualizację komputerową, ale o fizyczne modele mieszkań wydrukowane na drukarce 3D.

Bezpieczeństwo finansowe transakcji

Zgodnie z tzw. „ustawą deweloperską” inwestycja „Zamojska od Nowa” prowadzi sprzedaż mieszkań wyłącznie poprzez rachunki powiernicze w banku. Rozwiązanie takie gwarantuje bezpieczeństwo finansowe nabywców mieszkań.

Inwestycja właśnie się rozpoczęła, dlatego też jest jeszcze możliwość wyboru mieszkań, zapraszamy do biura sprzedaży obsługiwanego przez FD Consulting Nieruchomości przy ul. Zwycięskiej 6a w Galerii Zone obok Tesco.

Kontakt : www.zamojska8.pl, tel. 516 322 555.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!