niedziela, 18 marca 2018 r.

Lubelskie

Przedsiębiorco, nie daj się zmylić

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 marca 2009, 10:00
Autor: (rp)

W internecie powstała strona internetowa firmy doradzającej, jak zdobywać fundusze UE. Jej adres jest prawie identyczny z lubelską agencją LAWP, rozdającą unijne pieniądze. To może zmylić niektórych przedsiębiorców.

O stronie - mieszczącej się pod adresem www.lawp.pl - powiadomiła nas Renata Siwiec, szefowa Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości (to ta instytucja rozdysponowuje unijne wsparcie dla firm).

- Sama usłyszałam o niej od przedsiębiorcy. Myślał, że niespodziewanie zmieniliśmy wygląd strony - mówi Siwiec. - Witryna sprawia wrażenie, że należy do LAWP. Tymczasem nie mamy z nią nic wspólnego - podkreśla dyrektor.

Odwiedzających główną stronę www.lawp.pl wita wytłuszczony nagłówek: "DOTACJE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego realizowane przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości.” Dalej informacje o zadaniach Agencji. Obok adres instytucji (ul. Graniczna 4) telefony i e-mail (biuro@lawp.pl). Dzwonimy pod wskazany numer i podajemy się za przedsiębiorcę.

- Jesteśmy spółką, która pomaga zdobyć dotację z LAWP. M. in. pomagamy przygotować wniosek. Wybraliśmy taki adres internetowy, bo był dostępny - mężczyzna z którym rozmawiamy informuje, że siedziba firmy mieście się w Zamościu.

- Zasady bezpieczeństwa dla przedsiębiorców, którzy chcą się starać o dofinansowanie, można znaleźć na stronie LAWP : www.lawp.lubelskie.pl - przypomina Siwiec. Wśród nich wskazówki, że wszelkie formalności związane z obsługą funduszy są bezpłatne i dokonywane tylko i wyłącznie w siedzibie instytucji. Jeśli ktokolwiek zapewnia otrzymanie wsparcia należy o tym powiadomić LAWP i organy ścigania.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!