Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 listopada 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Rada Powiatu Lubelskiego: Kto dostał mandat? (lista)

Autor: Zdjęcie autora aa
3 9 A A

17 mandatów zdobyło Polskie Stronnictwo Ludowe, a pozostałe 10 - Prawo i Sprawiedliwość. Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej "Lewica Razem" i Platformy Obywatelskiej, którzy mieli swoich reprezentantów w poprzedniej kadencji, tym razem nie uzyskali odpowiedniego poparcia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O miejsca w nowej radzie ubiegały się 183 osoby. Spośród wszystkich kandydatów najwięcej - 2 243 głosy, zdobył Paweł Pikula, 1 487 wyborców poparło Mariana Golianka, a 1 372 Edwarda Jarzynkę.

W niedzielnych wyborach mandaty uzyskali: w okręgu nr 1 (Bychawa, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew) - Paweł Pikula (PSL), Jan Król (PSL), Urszula Zdun (PSL), Henryk Krajewski (PSL) i Anna Wojtas (PiS); w okręgu nr 2 (Głusk, Jabłonna, Strzyżewice) - Anna Grzywaczewska (PSL), Antoni Skrabucha (PSL), Urszula Paździor (PSL), Krzysztof Chmielik (PiS) i Henryk Salasa (PiS); w okręgu nr 3 (Garbów, Jastków) - Robert Wójcik (PSL), Jan Czubak (PSL), Krzysztof Górecki (PiS) i Grzegorz Kozioł (PiS); w okręgu nr 4 (Niemce, Wólka) - Jerzy Kotowski (PSL), Marian Golianek (PSL), Agnieszka Woźniak-Urban (PSL), Sylwia Pisarek-Piotrowska (PiS) i Zbigniew Bernat (PiS); w okręgu nr 5 (Konopnica, Wojciechów) - Konrad Banach (PSL), Anna Rynkowska (PSL) i Artur Markowski (PiS); w okręgu nr 6 (Bełżyce, Borzechów, Niedrzwica Duża) - Marian Pietraś (PSL), Edward Jarzynka (PSL), Marek Peciak (PSL), Ryszard Golec (PiS) i Zdzisław Antoń (PiS).

Skład Rady Powiatu Lubelskiego (nieoficjalnie)

1. Paweł Pikula (PSL)
2. Jan Król (PSL)
3. Urszula Zdun (PSL)
4. Henryk Krajewski (PSL)
5. Anna Wojtas (PiS)
6. Anna Grzywaczewska (PSL)
7. Antoni Skrabucha (PSL)
8. Urszula Paździor (PSL)
9. Krzysztof Chmielik (PiS)
10. Henryk Salasa (PiS)
11. Marian Pietraś (PSL)
12. Edward Jarzynka (PSL)
13. Marek Peciak (PSL)
14. Ryszard Golec (PiS)
15. Zdzisław Antoń (PiS)
16. Robert Wójcik (PSL)
17. Jan Czubak (PSL)
18. Krzysztof Górecki (PiS)
19. Grzegorz Kozioł (PiS)
20. Jerzy Kotowski (PSL)
21. Marian Golianek (PSL)
22. Agnieszka Woźniak-Urban (PSL)
23. Sylwia Pisarek-Piotrowska (PiS)
24. Zbigniew Bernat (PiS)
25. Konrad Banach (PSL)
26. Anna Rynkowska (PSL)
27. Artur Markowski (PiS)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KIO / 20 listopada 2014 o 07:55

ZNOWU ZSL? masakra, ludzie opamiętajcie się i obudzcie. Znowu partia stołków i interesów. ZA WASZE PODATKI. Której szef nazwał WAS f r a j e r a m i.

Avatar
Alek.... / 19 listopada 2014 o 22:30

Boże a są jeszcze idioci co cytują i powielają te brednie zbieżcie się w kupę i jebnijcie w puste łby !!!!!! :D

Avatar
Gość / 19 listopada 2014 o 21:59

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w czasie wyborów nie było "książeczek"?!

 Wiem, znajdziecie tysiąc powodów, by uzasadnić swe wezwanie. Mnie też się nie podoba to, co się dzieje, ale na mnie tym razem nie liczcie.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w ... rozwiń

Avatar
abdul wisimulacha / 19 listopada 2014 o 21:53

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Do budy ruski śmieciu!

Do budy ruski śmieciu!

rozwiń
Avatar
Lublinianin / 19 listopada 2014 o 21:51

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

rozwiń
Avatar
Tam tam / 19 listopada 2014 o 21:22

POLSKO ... w czym żeś Ty ...i komu  zawiniła,

że takie  badziewie  ... podszywa się pod ... Naród Polski

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 21:10

a tobie kto płaci: berlin, Bruksela, Waszyngton, ty płatny pachołku genderowej pederastii

j***c bananowa republike, PO-PSL-PiS-SLD-Tfój Ruch***e

Avatar
polocotowiec / 19 listopada 2014 o 20:53

Jebnij się w pusty  łeb faszysto.Putin ci płaci?

Ostatnie co potrzeba teraz Polsce to podkręcanie atmosfery przez takie ruskie swołocze jak ty!

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 20:37

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyboró... rozwiń

Avatar
KIO / 20 listopada 2014 o 07:55

ZNOWU ZSL? masakra, ludzie opamiętajcie się i obudzcie. Znowu partia stołków i interesów. ZA WASZE PODATKI. Której szef nazwał WAS f r a j e r a m i.

Avatar
Alek.... / 19 listopada 2014 o 22:30

Boże a są jeszcze idioci co cytują i powielają te brednie zbieżcie się w kupę i jebnijcie w puste łby !!!!!! :D

Avatar
Gość / 19 listopada 2014 o 21:59

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w czasie wyborów nie było "książeczek"?!

 Wiem, znajdziecie tysiąc powodów, by uzasadnić swe wezwanie. Mnie też się nie podoba to, co się dzieje, ale na mnie tym razem nie liczcie.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w ... rozwiń

Avatar
abdul wisimulacha / 19 listopada 2014 o 21:53

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Do budy ruski śmieciu!

Do budy ruski śmieciu!

rozwiń
Avatar
Lublinianin / 19 listopada 2014 o 21:51

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

rozwiń
Avatar
Tam tam / 19 listopada 2014 o 21:22

POLSKO ... w czym żeś Ty ...i komu  zawiniła,

że takie  badziewie  ... podszywa się pod ... Naród Polski

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 21:10

a tobie kto płaci: berlin, Bruksela, Waszyngton, ty płatny pachołku genderowej pederastii

j***c bananowa republike, PO-PSL-PiS-SLD-Tfój Ruch***e

Avatar
polocotowiec / 19 listopada 2014 o 20:53

Jebnij się w pusty  łeb faszysto.Putin ci płaci?

Ostatnie co potrzeba teraz Polsce to podkręcanie atmosfery przez takie ruskie swołocze jak ty!

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 20:37

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyboró... rozwiń

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 0 0

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 149 15

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 78 34

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

3 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 4 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 3

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 48 14

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!