Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 grudnia 2011 r.
9:53
Edytuj ten wpis

Tragedia w Kraczewicach. Policjanci złapali cztery psy

Autor: Zdjęcie autora er
0 25 A A
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)

Policjanci z jednej z posesji w Kraczewicach zabrali cztery owczarki niemieckie. Sprawdzają czy to one zagryzły wczoraj 42-letnią kobietę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Psy trafiły już do kliniki weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pobrano od nich sierść. Zostanie porównania z tą zabezpieczoną na ubraniu rozszarpanej kobiety.

W czwartek rano przy przystanku w Kraczewicach Rządowych, w powiecie opolskim, znaleziono zwłoki kobiety. Miała liczne rany kąsane i poszarpane ubranie.

- Od mieszkańców miejscowości otrzymaliśmy informacje o psach, które trzyma jeden z mieszkańców – mówi Edyta Żur, z policji w Opolu Lubelskim.

Gdy policjanci dotarli na miejsce psy były na uwięzi. Najpierw zabrali dwa owczarki, potem okazało się, że na działce są jeszcze dwa psy.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!