Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 listopada 2010 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek w Siennicy Nadolnej. Zginęły dwie kobiety

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

W Siennicy Nadolnej (droga W-812) kierująca fordem mondeo potrąciła dwie kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Na miejscu zmarła piesza a druga z ofiar została przewieziona do szpitala – mówi Andrzej Fijołek, z KWP w Lublinie. Kierująca samochodem była trzeźwa. Wieczorem w szpitalu zmarła druga z kobiet.

Także w Rykach na ul. Warszawskiej (droga K-17) pojazd potrącił dwie piesze. Kobiety trafiły do szpitala. Policja informuje, że ruch odbywa się tam wahadłowo.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gośc / 27 stycznia 2011 o 21:06
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]
kobiety były za przejsciem,w dole i żeby było na liczniku 10 km/h to nic nie zrobsz ubrane jak zjawy na czarno,bez oświetlenia,po deszczu,w nocy i na pewno wlazły jej pod auto same ,kto lezie po nocy w takim wieku!!!!!!!!!a gdzie rodzina że nie zawiozła do kościoła ,bo podobno tam szły!!!!!!!!to tej kobiety-kierowcy szkoda,że to ją dotkneło.
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]
kobiety były za przejsciem,w dole i żeby było na liczniku 10 km/h to nic nie zrobsz ubrane jak zjawy na czarno,bez oświetlenia,po deszczu,w nocy i na pewno wlazły jej pod auto same ,kto lezie po nocy w takim wieku!!!!&#... rozwiń
Avatar
Matka, żona, kierowca / 1 stycznia 2011 o 17:28
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]
Ojoj... zamiast dawać "dobre" rady i gapić się w ekran, weź człowieku słownik ortograficzny i poczytaj sobie...
Żenujący jest twój poziom wiedzy. Koszmar!!!
Avatar
Ania / 1 stycznia 2011 o 17:20
"DRUGI" piszemy przez "U" otwarte...
Avatar
irek / 18 listopada 2010 o 14:25
nazywasz kogoś patrząc na siebie,tak się składa że byłem na zeznaniu w tej sprawie.naszym obowiązkiem jest z szacunkiem zająć się starszymi w ten sposób aby nasze dzieci czy wnuki zajęły się nami i oby przez lekkomyślność ludzi nigdy nie byłoby takich sytuacji.
Avatar
jola / 17 listopada 2010 o 17:21
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]

Idiotą to raczej jesteś ty i na dodatek niedouczonym. Zapamiętaj sobie,że wyhamowała piszemy przez H, a drugi przez U. Poza tym: jakby,zjechać,idiotka,nie chce i inne których ci już nie wyliczę- do szkoły podstawowej wróć i uzupełnij braki w wiadomościach.
Wracając do meritum sprawy to "nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni".Serwowanie wyroków nie do nas należy.Stało się nieszczęście i to wszyscy wiemy. Nikt z nas nie wie co go w życiu czeka, z czym przyjdzie się zmierzyć i jak z tym sobie poradzić. Gdybanie co mogła zrobić w danej sytuacji i udzielanie "dobrych" rad daruj sobie.Pamiętajmy o tym byśmy byli widoczni na jezdni, nie jesteśmy jedynymi użytkownikami dróg.
Oby nikt z nas nigdy w życiu nie przeżywał tego osobiście.
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]

Idiotą to raczej jesteś ty i na dodatek niedouczonym. Zapamiętaj sobie,że wyhamowała piszemy przez H, a drugi przez U. Poza tym: jakby,zjechać,idiotka,nie chce i inne których ci już nie wyliczę- do szkoły podstawowej wróć i uzup... rozwiń
Avatar
mmmma / 17 listopada 2010 o 13:03
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
Avatar
gośc / 14 listopada 2010 o 10:58
byłam przy tym wypadku,wydaje ktoś wyrok nie znając faktów-dziewczyna w szoku miała na liczniku 55 kolo wymusił pierwszenstwa jechał z piskiem opon te 2 kobiety musiały juz byc na jezdni przestraszone staneły jak wryte pech chciał że trafiło na nią ,po za tym nie były na przejsciu tylko sporo za ,a gdzie była rodzina żeby 2 starsze kobiety chodziły w nocy jesli chciały do koscioła lub szły z kościoła to ktoś powinien na nie czekac,i nie opisujcie że ;wiesniaki;kazdego znas mogło to spotkac ja też tam byłam mogło trafic na mnie więc trochę współczucia dla niej,i niech szybko wraca do siebie po takim przejsciu.
byłam przy tym wypadku,wydaje ktoś wyrok nie znając faktów-dziewczyna w szoku miała na liczniku 55 kolo wymusił pierwszenstwa jechał z piskiem opon te 2 kobiety musiały juz byc na jezdni przestraszone staneły jak wryte pech chciał że trafiło na nią ,po za tym nie były na przejsciu tylko sporo za ,a gdzie była rodzina żeby 2 starsze kobiety chodziły w nocy jesli chciały do koscioła lub szły z kościoła to ktoś powinien na nie czekac,i nie opisujcie że ;wiesniaki;kazdego znas mogło to spotkac ja też tam byłam mogło trafic na mnie więc trochę ws... rozwiń
Avatar
Waldek / 14 listopada 2010 o 09:30
Samochód nie jechał szybko nie pozwoliły na to warunki panujące wtedy na drodze. Były to dwie starsze osoby ich wiek nakazywał na to aby z nimi był jakiś opiekun zabrakło im nawet małej latarki w ręku aby dać znać że idą w ciemnościach i na pewno do tego by nie doszło współczuje tej pani co prowadziła to auto bo na pewno jest w szoku przez nie odpowiedzialność ludzi.
Avatar
kala2071 / 13 listopada 2010 o 18:56
to jest skandal sam jesteś wieśniak. jak brak kultury to się nie wypowiadaj. To niewinni ludzie zginęli.
Avatar
olek / 13 listopada 2010 o 12:53
Daruj sobie. Wieśniaków nic nie nauczy. Pomoże dopiero wyludnienie wsi, wtedy będzie ich mniej na drogach i problem zniknie.Jakis Madrla z miasta pewnie to napisal,ktory mknie przez wieś ponad 100km/h,bo w miescie nie da!!!Szanujmy siebie wszyscy na drogach,kierowcy-pieszych i na odwrot.Troche wyobrazni i kultury nikomu nie zaszkodzi!
Avatar
gośc / 27 stycznia 2011 o 21:06
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]
kobiety były za przejsciem,w dole i żeby było na liczniku 10 km/h to nic nie zrobsz ubrane jak zjawy na czarno,bez oświetlenia,po deszczu,w nocy i na pewno wlazły jej pod auto same ,kto lezie po nocy w takim wieku!!!!!!!!!a gdzie rodzina że nie zawiozła do kościoła ,bo podobno tam szły!!!!!!!!to tej kobiety-kierowcy szkoda,że to ją dotkneło.
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]
kobiety były za przejsciem,w dole i żeby było na liczniku 10 km/h to nic nie zrobsz ubrane jak zjawy na czarno,bez oświetlenia,po deszczu,w nocy i na pewno wlazły jej pod auto same ,kto lezie po nocy w takim wieku!!!!&#... rozwiń
Avatar
Matka, żona, kierowca / 1 stycznia 2011 o 17:28
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]
Ojoj... zamiast dawać "dobre" rady i gapić się w ekran, weź człowieku słownik ortograficzny i poczytaj sobie...
Żenujący jest twój poziom wiedzy. Koszmar!!!
Avatar
Ania / 1 stycznia 2011 o 17:20
"DRUGI" piszemy przez "U" otwarte...
Avatar
irek / 18 listopada 2010 o 14:25
nazywasz kogoś patrząc na siebie,tak się składa że byłem na zeznaniu w tej sprawie.naszym obowiązkiem jest z szacunkiem zająć się starszymi w ten sposób aby nasze dzieci czy wnuki zajęły się nami i oby przez lekkomyślność ludzi nigdy nie byłoby takich sytuacji.
Avatar
jola / 17 listopada 2010 o 17:21
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]

Idiotą to raczej jesteś ty i na dodatek niedouczonym. Zapamiętaj sobie,że wyhamowała piszemy przez H, a drugi przez U. Poza tym: jakby,zjechać,idiotka,nie chce i inne których ci już nie wyliczę- do szkoły podstawowej wróć i uzupełnij braki w wiadomościach.
Wracając do meritum sprawy to "nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni".Serwowanie wyroków nie do nas należy.Stało się nieszczęście i to wszyscy wiemy. Nikt z nas nie wie co go w życiu czeka, z czym przyjdzie się zmierzyć i jak z tym sobie poradzić. Gdybanie co mogła zrobić w danej sytuacji i udzielanie "dobrych" rad daruj sobie.Pamiętajmy o tym byśmy byli widoczni na jezdni, nie jesteśmy jedynymi użytkownikami dróg.
Oby nikt z nas nigdy w życiu nie przeżywał tego osobiście.
[quote name='mmmma' timestamp='1289995420' post='382789']
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
[/quote]

Idiotą to raczej jesteś ty i na dodatek niedouczonym. Zapamiętaj sobie,że wyhamowała piszemy przez H, a drugi przez U. Poza tym: jakby,zjechać,idiotka,nie chce i inne których ci już nie wyliczę- do szkoły podstawowej wróć i uzup... rozwiń
Avatar
mmmma / 17 listopada 2010 o 13:03
jechala 55 i co nie wychamowala ciekawe jak by chciala to mogla ziechac na drógi pas tez ma tyle szczescia idjotak ze nikt niechce zeznawac
!!!!!!!!!!!
Avatar
gośc / 14 listopada 2010 o 10:58
byłam przy tym wypadku,wydaje ktoś wyrok nie znając faktów-dziewczyna w szoku miała na liczniku 55 kolo wymusił pierwszenstwa jechał z piskiem opon te 2 kobiety musiały juz byc na jezdni przestraszone staneły jak wryte pech chciał że trafiło na nią ,po za tym nie były na przejsciu tylko sporo za ,a gdzie była rodzina żeby 2 starsze kobiety chodziły w nocy jesli chciały do koscioła lub szły z kościoła to ktoś powinien na nie czekac,i nie opisujcie że ;wiesniaki;kazdego znas mogło to spotkac ja też tam byłam mogło trafic na mnie więc trochę współczucia dla niej,i niech szybko wraca do siebie po takim przejsciu.
byłam przy tym wypadku,wydaje ktoś wyrok nie znając faktów-dziewczyna w szoku miała na liczniku 55 kolo wymusił pierwszenstwa jechał z piskiem opon te 2 kobiety musiały juz byc na jezdni przestraszone staneły jak wryte pech chciał że trafiło na nią ,po za tym nie były na przejsciu tylko sporo za ,a gdzie była rodzina żeby 2 starsze kobiety chodziły w nocy jesli chciały do koscioła lub szły z kościoła to ktoś powinien na nie czekac,i nie opisujcie że ;wiesniaki;kazdego znas mogło to spotkac ja też tam byłam mogło trafic na mnie więc trochę ws... rozwiń
Avatar
Waldek / 14 listopada 2010 o 09:30
Samochód nie jechał szybko nie pozwoliły na to warunki panujące wtedy na drodze. Były to dwie starsze osoby ich wiek nakazywał na to aby z nimi był jakiś opiekun zabrakło im nawet małej latarki w ręku aby dać znać że idą w ciemnościach i na pewno do tego by nie doszło współczuje tej pani co prowadziła to auto bo na pewno jest w szoku przez nie odpowiedzialność ludzi.
Avatar
kala2071 / 13 listopada 2010 o 18:56
to jest skandal sam jesteś wieśniak. jak brak kultury to się nie wypowiadaj. To niewinni ludzie zginęli.
Avatar
olek / 13 listopada 2010 o 12:53
Daruj sobie. Wieśniaków nic nie nauczy. Pomoże dopiero wyludnienie wsi, wtedy będzie ich mniej na drogach i problem zniknie.Jakis Madrla z miasta pewnie to napisal,ktory mknie przez wieś ponad 100km/h,bo w miescie nie da!!!Szanujmy siebie wszyscy na drogach,kierowcy-pieszych i na odwrot.Troche wyobrazni i kultury nikomu nie zaszkodzi!