Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 listopada 2013 r.
10:50
Edytuj ten wpis

Wypadek w Poniatowej. Fiatem wjechała w peugeota

Autor: Zdjęcie autora łm
0 6 A A
Wypadek w Poniatowej
Wypadek w Poniatowej

11-letnia dziewczynka została ranna w wypadku w Poniatowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochody zderzyły się w niedzielę około godz. 18 na skrzyżowaniu ulic: Nałęczowskiej i Kraczewickiej. Policja wstępnie ustaliła, że to kierująca fiatem uno 36-latka uderzyła w peugeota, który miał pierwszeństwo przejazdu.

- W wyniku zderzenia 11-letnia pasażerka fiata doznała złamania kości prawego przedramienia -wyjaśnia st.asp. Edyta Żur z policji w Opolu Lubelskim.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 listopada 2013 o 11:14

Ciężko coś powiedzieć na ten temat.

Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne.

Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz

Avatar
nikola / 24 listopada 2013 o 21:58

To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę lekko za daleko wysunąć się do przodu i kierowca jadący kraczewicką od strony Kraczewic, skrecajacy w Nałączowską, kasuje nam pojazd. Widziałem tam wiele takich sytuacji. W nocy też słabo widać pojazdy jadace od strony kraczewic. Przebudowa ronda to wg mnie koszt kilku - kilkunastu tysiecy złotych, ale urzędasy stwierdzą że to oczywiście za mało, bo trzeba przecież przy tej okazji przewalić duzo kasy. Zróbcie coś, po to przecież jesteście!!! Macie służyć ludziom za nasze podatki.

swietna wypowiedz

quote>

swietna wypowiedz

rozwiń
Avatar
Gość / 19 listopada 2013 o 22:58

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone
i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).

Avatar
alfa i omega / 19 listopada 2013 o 22:34

To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę lekko za daleko wysunąć się do przodu i kierowca jadący kraczewicką od strony Kraczewic, skrecajacy w Nałączowską, kasuje nam pojazd. Widziałem tam wiele takich sytuacji. W nocy też słabo widać pojazdy jadace od strony kraczewic. Przebudowa ronda to wg mnie koszt kilku - kilkunastu tysiecy złotych, ale urzędasy stwierdzą że to oczywiście za mało, bo trzeba przecież przy tej okazji przewalić duzo kasy. Zróbcie coś, po to przecież jesteście!!! Macie służyć ludziom za nasze podatki.

To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę l... rozwiń

Avatar
Gość / 19 listopada 2013 o 10:59

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

Avatar
kgrzybek / 19 listopada 2013 o 09:29

Rodzinę, bliskich poszkodowanej proszę o kontakt kgrzybek24@gmail.com

Avatar
Gość / 25 listopada 2013 o 11:14

Ciężko coś powiedzieć na ten temat.

Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne.

Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz

Avatar
nikola / 24 listopada 2013 o 21:58

To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę lekko za daleko wysunąć się do przodu i kierowca jadący kraczewicką od strony Kraczewic, skrecajacy w Nałączowską, kasuje nam pojazd. Widziałem tam wiele takich sytuacji. W nocy też słabo widać pojazdy jadace od strony kraczewic. Przebudowa ronda to wg mnie koszt kilku - kilkunastu tysiecy złotych, ale urzędasy stwierdzą że to oczywiście za mało, bo trzeba przecież przy tej okazji przewalić duzo kasy. Zróbcie coś, po to przecież jesteście!!! Macie służyć ludziom za nasze podatki.

swietna wypowiedz

quote>

swietna wypowiedz

rozwiń
Avatar
Gość / 19 listopada 2013 o 22:58

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone
i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).

Avatar
alfa i omega / 19 listopada 2013 o 22:34

To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę lekko za daleko wysunąć się do przodu i kierowca jadący kraczewicką od strony Kraczewic, skrecajacy w Nałączowską, kasuje nam pojazd. Widziałem tam wiele takich sytuacji. W nocy też słabo widać pojazdy jadace od strony kraczewic. Przebudowa ronda to wg mnie koszt kilku - kilkunastu tysiecy złotych, ale urzędasy stwierdzą że to oczywiście za mało, bo trzeba przecież przy tej okazji przewalić duzo kasy. Zróbcie coś, po to przecież jesteście!!! Macie służyć ludziom za nasze podatki.

To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę l... rozwiń

Avatar
Gość / 19 listopada 2013 o 10:59

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

Avatar
kgrzybek / 19 listopada 2013 o 09:29

Rodzinę, bliskich poszkodowanej proszę o kontakt kgrzybek24@gmail.com

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 2 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 33 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 21 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!