Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 sierpnia 2009 r.
12:01
Edytuj ten wpis

Zderzenie bmw z pasażerskim busem

Autor: Zdjęcie autora er
0 20 A A

Dzisiaj przed południem na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Głębokie doszło do zderzenia rejsowego busa przewożącego pasażerów z bmw. Busem relacji Lublin - Włodawa jechało 12 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja podaje, że 8 pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Okazało się, że 7 od razu może wrócić do domu, jedna osoba pozostała na obserwacji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że winę za spowodowanie wypadku ponosi kierowca bmw, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Na drodze krajowej nr 82 kierowcy mogli napotkać utrudnienia.

- Ruch przez kilka godzin odbywał się wahadłowo - dodaje Arkadiusz Arciszewski, z lubelskiej policji.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 17:24
renault napisał:
i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...



Nie wiem czy "zwieśniaczony" człowiek wywali sporo kasy na kilkuletnią beemkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim autem przejechać i już wiadomo kto ma rację.
mkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim a... rozwiń
Avatar
renault / 11 sierpnia 2009 o 17:11
Gość napisał:
Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.



i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...
zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 09:41
Laguniarz :) napisał:
to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam



Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.
, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka"... rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 11 sierpnia 2009 o 08:11
Gość napisał:
Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 22:41
Laguniarz :) napisał:
pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.
hód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę. rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 10 sierpnia 2009 o 21:32
Gość napisał:
"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samoch... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 18:17
gosc ona napisał:
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą. rozwiń
Avatar
gosc ona / 10 sierpnia 2009 o 14:56
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiad... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 10:02
lol napisał:
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.




Nikt mądry by się nie zamienił na francuskie auto, nawet gdyby było prosto z salonu.
Avatar
lol / 9 sierpnia 2009 o 22:57
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 17:24
renault napisał:
i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...



Nie wiem czy "zwieśniaczony" człowiek wywali sporo kasy na kilkuletnią beemkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim autem przejechać i już wiadomo kto ma rację.
mkę skoro równie dobrze może się lansować w porsche czy innym droższym aucie, szpan jest większy.
To takie zaściankowe myślenie. Na zachodzie Polski gdzie cześciej widuje się auta nowe i dobre bmw nie jest aż taką rzadkością. Niestety u nas nadal pokutują stereotypy, że bmw to auto dla buraka, co widać po powyższym i innych wpisach. I to jest smutne.
Szkoda, że zazwyczaj najbardziej krytykują ludzie których normalnie nie stać na paroletnie auta za 100 tysięcy lub więcej a zazdroszczą i wymyślają bzdury. A wystarczy się takim a... rozwiń
Avatar
renault / 11 sierpnia 2009 o 17:11
Gość napisał:
Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.



i tu kolego sie z toba zgodze... ze kilkuletnie BMKI to rzadkosc... bo zazwyczaj kupuja zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli...
zwiesniaczeni ludzie ktorzy chca poszpanowac rozumiem ze jestes fanem marki i sorki jezeli urazilem Cie w poprzednich postach czyms... ja jestem fanem mottoryzacji francuskiej glownie Renault a Ty niemieckiej dobrze by bylo gdyby wszyscy tak mysleli... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2009 o 09:41
Laguniarz :) napisał:
to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam



Już dawno wyrosłem ze "znaczków" i szpanowania na drodze.
Powiem ci, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka" czy "dresa".
Kazde auto jest fajne o ile nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Ja lubię bmw a inni fiaty i dobrze bo gdyby każdemu podobało się to samo byłoby mało różnorodności.
I jeszcze jedno, bmw, zwłaszcza te starsze modele kojarzą się z "mafią" i łysolami to fakt, tanimi gratami jeździ też wiejska kawalerka ale większość z nich stanowią audi 80 nazywane wieśkowozami czy ople. Ładne, kilkuletnie beemki to nadal rzadkość, chociaż coraz cześciej normalni ludzie je sobie kupują.
, że szukając samochodu dla siebie nawet nie brałem pod uwagę marki renault, myślałem nad lexusem i seatem i dobrze, ze w końcu zdecydowałem się na beemkę "trojke". To ładne i dobre auto chociaż mało nie pali i nie nadaje się na długie trasy. W planach mam jednak zakup kilkuletniej siódemki. Za dresiarza się nie uważam i wkurza mnie to, ze ludzie tak łatwo oceniają innych po ich samochodach a nie po tym co mają w głowach. Skoro jedni lubią sportowe auta to dlaczego mają ich nie mieć bez narażania się na etykietki "karka"... rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 11 sierpnia 2009 o 08:11
Gość napisał:
Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam


to Ci gratuluje kolego i gratuluje Ci ze myslisz i masz jednak w glowie mozg zamiast scinek z papieru... bo napisales ze "jak sie jezdzi z glowa" sa gusta i guściki i wielu sie podoba BMW innym audi a mi renówki... ale wielu sadzi ze Laguna moze komfortem dorównywac do innych marek i to za male pieniadze... komfort dla wszystkich za male pieniadze najgorsze jest to ze wielu ludzi kupuja BMw po to by miec znaczek na masce i szpanowac no i skutki nieraz sa tego tragiczne pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 22:41
Laguniarz :) napisał:
pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



Nie porównuj beemek do renaulta, bo to profanacja. Zapewne nie stać cię było na zakup paroletniego BMW dlatego jeździsz laguną i wychwalasz ją pod niebiosa, bo przecież nie będziesz krytykował swojego auta za 15 tysięcy (moje felgi są warte połowę wartości twojej laguny).
Prawda jest taka, ze bmw to samochód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę.
hód warty kasy za jakie się go kupuje. Niestety nawet nowa laguna nie kosztuje przykładowo tyle co nowe bmw serii 7 a jak się jeździ z głową i robi z niej uzytek to pojeździ się długo kazdym samochodem bez ryzyka spowodowania wypadku. Czego sobie i wszystkim życzę. rozwiń
Avatar
Laguniarz :) / 10 sierpnia 2009 o 21:32
Gość napisał:
"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samochodach i troche o nich wiem pozdrawiam CIE serdecznie

Laguniarz (z kulturą nie to co kolezanka od BMW )



pewnie typowa blondyna której chlopak ma BMW ;P

droga koleżanko tak ojciec niechce mi kupic BMW i kiedys kupil mi peugeota... ale na Lagune sam zarobiłem i powiem CI ze nie jest to gówno na 4 kółkach sprawdz sobie testy zderzeniowe Laguny II ph II maksymalna ilosc gwiazdek ale sam jezdze zgodnie z przepisami tylko boje sie ze wlasnie taki palant BMKA na mnie wpadnie... i uwierz mi nie zazdroszcze bo ciezko charowałem na to auto i moglem kupic BMKE ale w moim zawodzie siedze na codzien w samoch... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 18:17
gosc ona napisał:
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą.



"Chamówo" wulgarna nie rób wstydu właścielom beemek, już wystarczy kojarzenia z dresem i niską kulturą osobistą. rozwiń
Avatar
gosc ona / 10 sierpnia 2009 o 14:56
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiadl nieodpowiedni czlowiek bez wyobrazni myslal ze zawojuje, a to samo moglby zrobic kazdym innym samochodem...ja pier.... jacy ludzie sa dziwni nie jeden chcial by miec taki samochod jesli wie co to znaczy BMW....oceniacie wypadek po samochodzie, ocencie moze wypadek po osobie ktora siedziala za kółkiem a nie samochod... bo to nie samochody a my ludzie powodujemy wypadki
jesteście jacyś dziwni BEJCA 19letnia wyje....busa rozwaliła sie prawie cala i kazdy z niej wyszedl bez szwanku pomysl jeden z drugim co by sie z nimi stalo jakby jechali jakims papirzakiem oplem czy innym gownem nie bylo by co zbierac z nich. oceniasz samochod z ktorym nie miales doczynienia a ludzie maja kur... wypadki maluchami oplami renowkami i innymi gownami na czterech kolach.....zazdroscisz tym co maja BEJCE bo tatus nawet malucha nie chce Ci kupic.. kazdym samochodem mozesz miec wypadek jesli nie uzyjesz wyobrazni.do samochodu wsiad... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 10:02
lol napisał:
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.




Nikt mądry by się nie zamienił na francuskie auto, nawet gdyby było prosto z salonu.
Avatar
lol / 9 sierpnia 2009 o 22:57
Laguna nie odbiega komfortem od BMW...chyba nówka Laguna nie odbiega od 10-letniego BMW...chociaż też bym się nie zamienił.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 1 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!