sobota, 21 października 2017 r.

Lubelskie

Zrób zakupy, bo w sobotę zakaz handlu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 sierpnia 2009, 12:19

W sobotę obchodzimy Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny. A to oznacza, że tego dnia nie zrobimy zakupów, gdyż święto objęte jest ustawowym zakazem handlu.


Zamknięte będą wszystkie hipermarkety i osiedlowe sklepy, chyba, że za ladą stanie sam właściciel lub zatrudni kogoś na umowę-zlecenie. Czynne będą jedynie stacje apteki i stacje paliw.

(mag)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
SEBA
Umcia
abi
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

SEBA
SEBA (14 sierpnia 2009 o 15:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Umcia' date='14.08.2009, 12:04:13' post='159907']
Przez zasrane święto nie można nic kupić...

co mnie obchodzą święta i bożki !
[/quote
CZY TY UŻYWASZ ROZUMU? POPATRZ NA TYCH CO MUSZĄ PRACOWAĆ!!! MOŻE I ONI BY CHCIELI ODPOCZĄĆ!!! A TWOJE ZACHCIANKI TO SPEŁNIA W INNE DNI!!! SKLEPY SĄ OTWARTE BARDZO DŁUGO!!!! ALE TY NORMALNYCH LUDZI NIE ZROZUMIESZ!!! TYLKO ABY NAJEŚĆ NAPIĆ I TYLE!!!!! A RESZTA DO ROBOTY ABY JAŚNIE UMCIA MOGŁA SOBIE PO SKLEPACH ŁAZIĆ!!!!!!!
Rozwiń
Umcia
Umcia (14 sierpnia 2009 o 12:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przez zasrane święto nie można nic kupić...

co mnie obchodzą święta i bożki !
Rozwiń
abi
abi (13 sierpnia 2009 o 22:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
~gość~ napisał:
a powiedzcie mi ludzie jak to jest jeśli chodzi o cukiernie bo my w cukierni pracujemy normalnie musimy sprzedawac bo podobno jest jakas ustawa która mówi ze jest jest własny wyrób to pracownik ma pracowac w świeto:))czy ktos o tym słyszał


Praca w niedziele i święta jest dozwolona m.in. w gastronomii (wykonywanie prac koniecznych ze względu na ich użyteczność publiczną i codzienne potrzeby ludności) - art. 151 (10) pkt 9 ppkt c Kodeksu pracy. Czyli innymi słowy: człowiek ciacho musi zjeść czy święto czy nie święto. Za ten dzień pracownikow przysługuje dzień wolny, który musi dostać w najbliższym okresie rozliczeniowym (czyli w miesiącu zwykle).
Rozwiń
~gość~
~gość~ (13 sierpnia 2009 o 19:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a powiedzcie mi ludzie jak to jest jeśli chodzi o cukiernie bo my w cukierni pracujemy normalnie musimy sprzedawac bo podobno jest jakas ustawa która mówi ze jest jest własny wyrób to pracownik ma pracowac w świeto:))czy ktos o tym słyszał
Rozwiń
CHŁOP POLSKI
CHŁOP POLSKI (13 sierpnia 2009 o 14:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
JUŻ JESTEM GŁUPI... TO W KOŃCU TO ŚWIĘTO JEST PONIEWAŻ NA BEMOWO PRZYJEŻDŻA AMERYCKA mADONNA I TAM PEWNIE PÓJDZIE PANI PREZYDENT WAHSZA"F"KI,CZY DLATEGO,ŻE JEST TO ŚWIĘTO WNIEBOWZIĘCIA MADONNY,ORAZ DZIEŃ UPAMIĘTNIENIA BITWY WARSZAWSKIEJ KTÓRE TO UROCZYSTOŚCI BĘDZIE W WARSZAWIE REPREZENTOWAŁ PREZYDENT RP PROF.LECH KACZYŃSKI?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!