Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2015 r.
16:45
Edytuj ten wpis

40 nowych policjantów złożyło ślubowanie

Autor: Zdjęcie autora jsz
26 10 A A

Lubelski garnizon policji powiększył się o 40 mundurowych. To pierwsze w tym roku przyjęcie policjantów do służby. Młode policjantki i policjanci złożyli w środę ślubowanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W uroczystości, która odbyła się w gmachu komendy wojewódzkiej uczestniczyli przełożeni i rodziny mundurowych. Ślubowanie złożyło 32 mężczyzn i 8 kobiet.

- Policjant to trudny zawód, ale także szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Proszę, abyście pamiętali, że to zarówno zaszczyt, ale też ogromna odpowiedzialność - mówił do młodych funkcjonariuszy nadinspektor Dariusz Działo, lubelski komendant wojewódzki policji.

Każdy z przyjętych w środę do służby policjantów musiał wcześniej przejść kilka etapów selekcji. Obejmowała ona test pisemny z wiedzy ogólnej, test sprawności fizycznej, psychologiczny, wywiad i spotkanie z komisją lekarską. Największą liczbę punktów, 204 na 240 możliwych, uzyskał post. Marek Marzęda. Posterunkowy będzie służył w komendzie powiatowej w Łęcznej.

Wcześniej jednak razem z innymi młodymi policjantami trafi na kurs podstawowy w szkole policyjnej. Potem młodzi funkcjonariusze zostaną skierowani do komend w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Białej Podlaskiej, Krasnymstawie, Łęcznej i Świdniku. Zasilą również Oddział Prewencji Policji oraz wydział konwojowy w komendzie wojewódzkiej.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ferd / 9 kwietnia 2015 o 07:59

xxxx sam jesteś darmozjad, pewnie nie chce ci się pracować, biegasz po zasiłki. A najbardziej komu przeszkadza policja?- patolom, oatolom takim jak ty.

Avatar
xxxx / 9 kwietnia 2015 o 06:57

następnych 40 darmozjadów do utrzymania!!

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2015 o 22:19


Dobra JASIU,ale przymierz teraz to samo do bandyty za kierownicą [ immuniteta,adwokata,sędziego,policjanta ] czy inną świętą krowę która w żaden sposób za to nie odpowie,jak się ma do tego to twoje dzikie prawo w tym dzikim kraju ?

To wina partii rządzącej .

Avatar
Muka / 8 kwietnia 2015 o 22:18


Drogi podpisujący sie jako BANDZIOR, prawo jest od tego aby je przestrzegać. Jeżeli jeździsz w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h to gratuluję, wyobraź sobie że Twoje dziecko, w przyszłości, jeżeli jeszcze teraz nie masz jest potrącone przez debila, przepraszam ale inaczej takiej osoby nazwać nie można, który zamiast maksymalnie 50 km/h jedzie 100 km/h. Członki i mózg osoby trafionej samochodem który jedzie z taką prędkością są porozrzucane w obrębie kilkunastu metrów a Ty jako ojciec, w przyszłości, stoisz i klepiesz po ramieniu kierowcę mówiąc że to wina partii rządzącej (mniejsza o to jak się nazywa) bo tu nie powinno być takiego ograniczenia bo przecież ulica jest szeroka.

Więc jeszcze raz, zanim coś napiszesz odnośnie przestrzegania dozwolonej prędkości pomyśl przyszłościowo, tak na marginesie miasto to nie tor wyścigowy. Jadąc więcej niż dozwolona prędkość może nadrobisz 5 maks 7 minut na trasie przejazdu, ryzukujesz to że kogoś zabijesz/okaleczysz lub sam zginiesz jak spotkasz drugiego debila który również będzie jechał o te 50 km/h za dużo.

Dobra JASIU,ale przymierz teraz to samo do bandyty za kierownicą [ immuniteta,adwokata,sędziego,policjanta ] czy inną świętą krowę która w żaden sposób za to nie odpowie,jak się ma do tego to twoje dzikie prawo w tym dzikim kraju ?

Dobra JASIU,ale przymierz teraz to samo do bandyty za kierownicą [ immuniteta,adwokata,sędziego,policjanta ] czy inną świętą krowę która w żaden sposób za to nie odpowie,jak się ma do tego to twoje dzikie prawo w tym dzikim kraju ?

rozwiń
Avatar
kokoszka / 8 kwietnia 2015 o 22:09

NAJWIĘCEJ DO DROGÓWKI PO NOWELICACJI PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM??? . POLICJA W SŁUŻBIE PO.PODOBNO ZA PISU MIELIŚMY PAŃSTWO POLICYJNE TO TERAZ MAMY  PAŃSTWA MILICYJNE .BĘDĄ TERAZ ŁAPAĆ BANDYTÓW KTÓRZY PRZEKROCZYLI 10 KM/H . JAK BANDYTA PRZEKROCZY 50 KM/H TO PAN MILICJANT ZABIERZE BANDZIOROWI LEJCE .A GDZIE TE DROGI EXPRESOWE AUTOSTRADY ????. 

"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "

POZDRAWIAM POTENCJALNY BANDZIOR

Drogi podpisujący sie jako BANDZIOR, prawo jest od tego aby je przestrzegać. Jeżeli jeździsz w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h to gratuluję, wyobraź sobie że Twoje dziecko, w przyszłości, jeżeli jeszcze teraz nie masz jest potrącone przez debila, przepraszam ale inaczej takiej osoby nazwać nie można, który zamiast maksymalnie 50 km/h jedzie 100 km/h. Członki i mózg osoby trafionej samochodem który jedzie z taką prędkością są porozrzucane w obrębie kilkunastu metrów a Ty jako ojciec, w przyszłości, stoisz i klepiesz po ramieniu kierowcę mówiąc że to wina partii rządzącej (mniejsza o to jak się nazywa) bo tu nie powinno być takiego ograniczenia bo przecież ulica jest szeroka.

Więc jeszcze raz, zanim coś napiszesz odnośnie przestrzegania dozwolonej prędkości pomyśl przyszłościowo, tak na marginesie miasto to nie tor wyścigowy. Jadąc więcej niż dozwolona prędkość może nadrobisz 5 maks 7 minut na trasie przejazdu, ryzukujesz to że kogoś zabijesz/okaleczysz lub sam zginiesz jak spotkasz drugiego debila który również będzie jechał o te 50 km/h za dużo.

Drogi podpisujący sie jako BANDZIOR, prawo jest od tego aby je przestrzegać. Jeżeli jeździsz w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h to gratuluję, wyobraź sobie że Twoje dziecko, w przyszłości, jeżeli jeszcze teraz nie masz jest potrącone przez debila, przepraszam ale inaczej takiej osoby nazwać nie można, który zamiast maksymalnie 50 km/h jedzie 100 km/h. Członki i mózg osoby trafionej samochodem który jedzie z taką prędkością są porozrzucane w obrębie kilkunastu metrów a Ty jako ojciec, w przyszłości, stoisz i klepiesz po ra... rozwiń

Avatar
ss / 8 kwietnia 2015 o 20:37

Tak ,tak zatrudnić 40 milionów nowych policjantów ,aby każdy miał swojego.

Avatar
jj / 8 kwietnia 2015 o 18:55

jeszcze nie zaczala pracowac a juz fotografuje sie z legitymacja????skandal

Avatar
BANDZIOR / 8 kwietnia 2015 o 18:01

NAJWIĘCEJ DO DROGÓWKI PO NOWELICACJI PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM??? . POLICJA W SŁUŻBIE PO.PODOBNO ZA PISU MIELIŚMY PAŃSTWO POLICYJNE TO TERAZ MAMY  PAŃSTWA MILICYJNE .BĘDĄ TERAZ ŁAPAĆ BANDYTÓW KTÓRZY PRZEKROCZYLI 10 KM/H . JAK BANDYTA PRZEKROCZY 50 KM/H TO PAN MILICJANT ZABIERZE BANDZIOROWI LEJCE .A GDZIE TE DROGI EXPRESOWE AUTOSTRADY ????. 

"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "

POZDRAWIAM POTENCJALNY BANDZIOR

Avatar
BANDZIOR / 8 kwietnia 2015 o 17:55

NAJWIĘCEJ DO DROGÓWKI PO NOWELICACJI PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM??? . POLICJA W SŁUŻBIE PO.PODOBNO ZA PISU MIELIŚMY PAŃSTWO POLICYJNE TO TERAZ MAMY  PAŃSTWA MILICYJNE .BĘDĄ TERAZ ŁAPAĆ BANDYTÓW KTÓRZY PRZEKROCZYLI 10 KM/H . JAK BANDYTA PRZEKROCZY 50 KM/H TO PAN MILICJANT ZABIERZE BANDZIOROWI LEJCE .A GDZIE TE DROGI EXPRESOWE AUTOSTRADY ????. 

"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "

POZDRAWIAM POTENCJALNY BANDZIOR

Avatar
dogs / 8 kwietnia 2015 o 17:52

jeb... psy

Avatar
ferd / 9 kwietnia 2015 o 07:59

xxxx sam jesteś darmozjad, pewnie nie chce ci się pracować, biegasz po zasiłki. A najbardziej komu przeszkadza policja?- patolom, oatolom takim jak ty.

Avatar
xxxx / 9 kwietnia 2015 o 06:57

następnych 40 darmozjadów do utrzymania!!

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2015 o 22:19


Dobra JASIU,ale przymierz teraz to samo do bandyty za kierownicą [ immuniteta,adwokata,sędziego,policjanta ] czy inną świętą krowę która w żaden sposób za to nie odpowie,jak się ma do tego to twoje dzikie prawo w tym dzikim kraju ?

To wina partii rządzącej .

Avatar
Muka / 8 kwietnia 2015 o 22:18


Drogi podpisujący sie jako BANDZIOR, prawo jest od tego aby je przestrzegać. Jeżeli jeździsz w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h to gratuluję, wyobraź sobie że Twoje dziecko, w przyszłości, jeżeli jeszcze teraz nie masz jest potrącone przez debila, przepraszam ale inaczej takiej osoby nazwać nie można, który zamiast maksymalnie 50 km/h jedzie 100 km/h. Członki i mózg osoby trafionej samochodem który jedzie z taką prędkością są porozrzucane w obrębie kilkunastu metrów a Ty jako ojciec, w przyszłości, stoisz i klepiesz po ramieniu kierowcę mówiąc że to wina partii rządzącej (mniejsza o to jak się nazywa) bo tu nie powinno być takiego ograniczenia bo przecież ulica jest szeroka.

Więc jeszcze raz, zanim coś napiszesz odnośnie przestrzegania dozwolonej prędkości pomyśl przyszłościowo, tak na marginesie miasto to nie tor wyścigowy. Jadąc więcej niż dozwolona prędkość może nadrobisz 5 maks 7 minut na trasie przejazdu, ryzukujesz to że kogoś zabijesz/okaleczysz lub sam zginiesz jak spotkasz drugiego debila który również będzie jechał o te 50 km/h za dużo.

Dobra JASIU,ale przymierz teraz to samo do bandyty za kierownicą [ immuniteta,adwokata,sędziego,policjanta ] czy inną świętą krowę która w żaden sposób za to nie odpowie,jak się ma do tego to twoje dzikie prawo w tym dzikim kraju ?

Dobra JASIU,ale przymierz teraz to samo do bandyty za kierownicą [ immuniteta,adwokata,sędziego,policjanta ] czy inną świętą krowę która w żaden sposób za to nie odpowie,jak się ma do tego to twoje dzikie prawo w tym dzikim kraju ?

rozwiń
Avatar
kokoszka / 8 kwietnia 2015 o 22:09

NAJWIĘCEJ DO DROGÓWKI PO NOWELICACJI PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM??? . POLICJA W SŁUŻBIE PO.PODOBNO ZA PISU MIELIŚMY PAŃSTWO POLICYJNE TO TERAZ MAMY  PAŃSTWA MILICYJNE .BĘDĄ TERAZ ŁAPAĆ BANDYTÓW KTÓRZY PRZEKROCZYLI 10 KM/H . JAK BANDYTA PRZEKROCZY 50 KM/H TO PAN MILICJANT ZABIERZE BANDZIOROWI LEJCE .A GDZIE TE DROGI EXPRESOWE AUTOSTRADY ????. 

"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "

POZDRAWIAM POTENCJALNY BANDZIOR

Drogi podpisujący sie jako BANDZIOR, prawo jest od tego aby je przestrzegać. Jeżeli jeździsz w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h to gratuluję, wyobraź sobie że Twoje dziecko, w przyszłości, jeżeli jeszcze teraz nie masz jest potrącone przez debila, przepraszam ale inaczej takiej osoby nazwać nie można, który zamiast maksymalnie 50 km/h jedzie 100 km/h. Członki i mózg osoby trafionej samochodem który jedzie z taką prędkością są porozrzucane w obrębie kilkunastu metrów a Ty jako ojciec, w przyszłości, stoisz i klepiesz po ramieniu kierowcę mówiąc że to wina partii rządzącej (mniejsza o to jak się nazywa) bo tu nie powinno być takiego ograniczenia bo przecież ulica jest szeroka.

Więc jeszcze raz, zanim coś napiszesz odnośnie przestrzegania dozwolonej prędkości pomyśl przyszłościowo, tak na marginesie miasto to nie tor wyścigowy. Jadąc więcej niż dozwolona prędkość może nadrobisz 5 maks 7 minut na trasie przejazdu, ryzukujesz to że kogoś zabijesz/okaleczysz lub sam zginiesz jak spotkasz drugiego debila który również będzie jechał o te 50 km/h za dużo.

Drogi podpisujący sie jako BANDZIOR, prawo jest od tego aby je przestrzegać. Jeżeli jeździsz w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h to gratuluję, wyobraź sobie że Twoje dziecko, w przyszłości, jeżeli jeszcze teraz nie masz jest potrącone przez debila, przepraszam ale inaczej takiej osoby nazwać nie można, który zamiast maksymalnie 50 km/h jedzie 100 km/h. Członki i mózg osoby trafionej samochodem który jedzie z taką prędkością są porozrzucane w obrębie kilkunastu metrów a Ty jako ojciec, w przyszłości, stoisz i klepiesz po ra... rozwiń

Avatar
ss / 8 kwietnia 2015 o 20:37

Tak ,tak zatrudnić 40 milionów nowych policjantów ,aby każdy miał swojego.

Avatar
jj / 8 kwietnia 2015 o 18:55

jeszcze nie zaczala pracowac a juz fotografuje sie z legitymacja????skandal

Avatar
BANDZIOR / 8 kwietnia 2015 o 18:01

NAJWIĘCEJ DO DROGÓWKI PO NOWELICACJI PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM??? . POLICJA W SŁUŻBIE PO.PODOBNO ZA PISU MIELIŚMY PAŃSTWO POLICYJNE TO TERAZ MAMY  PAŃSTWA MILICYJNE .BĘDĄ TERAZ ŁAPAĆ BANDYTÓW KTÓRZY PRZEKROCZYLI 10 KM/H . JAK BANDYTA PRZEKROCZY 50 KM/H TO PAN MILICJANT ZABIERZE BANDZIOROWI LEJCE .A GDZIE TE DROGI EXPRESOWE AUTOSTRADY ????. 

"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "

POZDRAWIAM POTENCJALNY BANDZIOR

Avatar
BANDZIOR / 8 kwietnia 2015 o 17:55

NAJWIĘCEJ DO DROGÓWKI PO NOWELICACJI PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM??? . POLICJA W SŁUŻBIE PO.PODOBNO ZA PISU MIELIŚMY PAŃSTWO POLICYJNE TO TERAZ MAMY  PAŃSTWA MILICYJNE .BĘDĄ TERAZ ŁAPAĆ BANDYTÓW KTÓRZY PRZEKROCZYLI 10 KM/H . JAK BANDYTA PRZEKROCZY 50 KM/H TO PAN MILICJANT ZABIERZE BANDZIOROWI LEJCE .A GDZIE TE DROGI EXPRESOWE AUTOSTRADY ????. 

"BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ "

POZDRAWIAM POTENCJALNY BANDZIOR

Avatar
dogs / 8 kwietnia 2015 o 17:52

jeb... psy

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!