Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2009 r.
12:33
Edytuj ten wpis

Akcja pod akademikiem: Studenci złapali bandytów

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 14 A A

Studenci z akademika przy ul. Nadbystrzyckiej schwytali bandytów, którzy wcześniej napadli na ich kolegę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wracający do akademika student został zaatakowany w środę około godziny 22. Zaczepiło go dwóch mężczyzn, którzy zabrali mu 2 zł. Zażądali też od niego telefonu. Student nie chciał oddać aparatu. Doszło do szarpaniny. Bandytom udało się odebrać telefon. Potem uciekli.

- Student po wejściu do akademika opowiedział o napadzie czterem kolegom - mówi Arkadiusz Arciszewski, z lubelskiej policji. - Studenci wyszli na zewnątrz i tam schwytali sprawców napadu.

Studenci odzyskali telefon zrabowany koledze. Bandytów przekazali ochronie. 19-letni Marcin W. oraz 22-letni Łukasz R., mieszkają w okolicach akademika. Czekają na zarzuty w izbie zatrzymań.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
NICK / 20 lutego 2009 o 08:11
drv napisał:
Odrąbać łapska i wykastrować by element się nie reprodukował!!!


A po co tyle roboty sobie dodawać? Od razu pod mur, roztrzelać i wytępić bandytyzm
Avatar
antydres / 19 lutego 2009 o 21:18
Drugi "wspaniały" [url="http://nasza-klasa.pl/profile/22775035"]http://nasza-klasa.pl/profile/22775035[/url]
Avatar
pro / 19 lutego 2009 o 20:37
anf napisał:
[url="http://nasza-klasa.pl/profile/14579403"]http://nasza-klasa.pl/profile/14579403[/url]


hehe, ale ciul, OMG, teraz dzielnica będzie miała polewkę z ciotnika!
Avatar
Gość / 19 lutego 2009 o 19:35
a monitoring ? pod akademikami przecież jest jakiś ? ktos patrzy w ogole w te monitorki ?? dlaczego nikt policji czy strazy wiejskiej nie zawiadomił :| a blokady pewnie strażaki zakładali tego dnia na miasteczku !!
Avatar
anf / 19 lutego 2009 o 19:30
[url="http://nasza-klasa.pl/profile/14579403"]http://nasza-klasa.pl/profile/14579403[/url]
Avatar
drv / 19 lutego 2009 o 18:13
Odrąbać łapska i wykastrować by element się nie reprodukował!!!
Avatar
Gość / 19 lutego 2009 o 18:12
bart napisał:
Wystarczy dać im 3 lata bez zawieszenia i koledzy spod celi zrobią im z tyłków "jesień średniowiecza". No chyba, że sędzia ich nagrodzi wyrokiem w zawiasach. Ale wtedy to już będzie parodia sprawiedliwości.

nie masz pojecia o czym mowisz a mowisz, wez idz odsiedz a potem pierd* jak to jest, oni nie zgwalcili ani nie byli pedofilami ;/ wiec o jakiej jesieni sredniowiecza mowisz poeto z filologii polskiej z umcsu ;/ lub z filozofii z kulu ;/ za złodziejke max 10-12 lat wiec poczytaj a potem kłap morda i to normalne przestepstwo w ZK

nie masz pojecia o czym mowisz a mowisz, wez idz odsiedz a potem pierd* jak to jest, oni nie zgwalcili ani nie byli pedofilami ;/ wiec o jakiej jesieni sredniowiecza mowisz poeto z filologii polskiej z umcsu ;/ lub z filozofii z kulu ;/ za złodziejke max 10-12 lat wiec poczytaj a potem kłap morda i to normalne przestepstwo w ZK rozwiń
Avatar
Prymityw / 19 lutego 2009 o 17:42
z dzielnicy cudow napisał:
komentarz pierwszy od prymitywa(super sie okreslil) to jeden wielki żal do czego to doszlo ze do neta takie zero ma dojcie .....tylko ubolewac....... i rozejrzyj sie gosciu co masz w swojej rodzinie a potem wypowiadaj sie kto jest kim i gdzie mieszka......aaaaa i naucz sie odmian i poprawnej polszczyzny a potem proboj sil w komentarzach( sfrustrowani impotenci pisza zawsze żenujące komentarze hehehheh)


Zero to cię zrobiło żulu. Rozejrzyj się dookoła siebie, patologie rodzą się w slumsach.
h. rozwiń
Avatar
z dzielnicy cudow / 19 lutego 2009 o 14:59
komentarz pierwszy od prymitywa(super sie okreslil) to jeden wielki żal do czego to doszlo ze do neta takie zero ma dojcie .....tylko ubolewac....... i rozejrzyj sie gosciu co masz w swojej rodzinie a potem wypowiadaj sie kto jest kim i gdzie mieszka......aaaaa i naucz sie odmian i poprawnej polszczyzny a potem proboj sil w komentarzach( sfrustrowani impotenci pisza zawsze żenujące komentarze hehehheh)
Avatar
Prymityw / 19 lutego 2009 o 14:05
Towarzystwo z Dzierżawnych, Wapiennych itp. Kiedy policja zrobi porządek z ta "dzielnicą cudów" ? Przecież w tych slumsach codziennie dochodzi do przestępstw, łącznie z zabójstwami. Lepiej zjeść kebaba niż przejechać lub przejść w okolice cukrowni.
Avatar
NICK / 20 lutego 2009 o 08:11
drv napisał:
Odrąbać łapska i wykastrować by element się nie reprodukował!!!


A po co tyle roboty sobie dodawać? Od razu pod mur, roztrzelać i wytępić bandytyzm
Avatar
antydres / 19 lutego 2009 o 21:18
Drugi "wspaniały" [url="http://nasza-klasa.pl/profile/22775035"]http://nasza-klasa.pl/profile/22775035[/url]
Avatar
pro / 19 lutego 2009 o 20:37
anf napisał:
[url="http://nasza-klasa.pl/profile/14579403"]http://nasza-klasa.pl/profile/14579403[/url]


hehe, ale ciul, OMG, teraz dzielnica będzie miała polewkę z ciotnika!
Avatar
Gość / 19 lutego 2009 o 19:35
a monitoring ? pod akademikami przecież jest jakiś ? ktos patrzy w ogole w te monitorki ?? dlaczego nikt policji czy strazy wiejskiej nie zawiadomił :| a blokady pewnie strażaki zakładali tego dnia na miasteczku !!
Avatar
anf / 19 lutego 2009 o 19:30
[url="http://nasza-klasa.pl/profile/14579403"]http://nasza-klasa.pl/profile/14579403[/url]
Avatar
drv / 19 lutego 2009 o 18:13
Odrąbać łapska i wykastrować by element się nie reprodukował!!!
Avatar
Gość / 19 lutego 2009 o 18:12
bart napisał:
Wystarczy dać im 3 lata bez zawieszenia i koledzy spod celi zrobią im z tyłków "jesień średniowiecza". No chyba, że sędzia ich nagrodzi wyrokiem w zawiasach. Ale wtedy to już będzie parodia sprawiedliwości.

nie masz pojecia o czym mowisz a mowisz, wez idz odsiedz a potem pierd* jak to jest, oni nie zgwalcili ani nie byli pedofilami ;/ wiec o jakiej jesieni sredniowiecza mowisz poeto z filologii polskiej z umcsu ;/ lub z filozofii z kulu ;/ za złodziejke max 10-12 lat wiec poczytaj a potem kłap morda i to normalne przestepstwo w ZK

nie masz pojecia o czym mowisz a mowisz, wez idz odsiedz a potem pierd* jak to jest, oni nie zgwalcili ani nie byli pedofilami ;/ wiec o jakiej jesieni sredniowiecza mowisz poeto z filologii polskiej z umcsu ;/ lub z filozofii z kulu ;/ za złodziejke max 10-12 lat wiec poczytaj a potem kłap morda i to normalne przestepstwo w ZK rozwiń
Avatar
Prymityw / 19 lutego 2009 o 17:42
z dzielnicy cudow napisał:
komentarz pierwszy od prymitywa(super sie okreslil) to jeden wielki żal do czego to doszlo ze do neta takie zero ma dojcie .....tylko ubolewac....... i rozejrzyj sie gosciu co masz w swojej rodzinie a potem wypowiadaj sie kto jest kim i gdzie mieszka......aaaaa i naucz sie odmian i poprawnej polszczyzny a potem proboj sil w komentarzach( sfrustrowani impotenci pisza zawsze żenujące komentarze hehehheh)


Zero to cię zrobiło żulu. Rozejrzyj się dookoła siebie, patologie rodzą się w slumsach.
h. rozwiń
Avatar
z dzielnicy cudow / 19 lutego 2009 o 14:59
komentarz pierwszy od prymitywa(super sie okreslil) to jeden wielki żal do czego to doszlo ze do neta takie zero ma dojcie .....tylko ubolewac....... i rozejrzyj sie gosciu co masz w swojej rodzinie a potem wypowiadaj sie kto jest kim i gdzie mieszka......aaaaa i naucz sie odmian i poprawnej polszczyzny a potem proboj sil w komentarzach( sfrustrowani impotenci pisza zawsze żenujące komentarze hehehheh)
Avatar
Prymityw / 19 lutego 2009 o 14:05
Towarzystwo z Dzierżawnych, Wapiennych itp. Kiedy policja zrobi porządek z ta "dzielnicą cudów" ? Przecież w tych slumsach codziennie dochodzi do przestępstw, łącznie z zabójstwami. Lepiej zjeść kebaba niż przejechać lub przejść w okolice cukrowni.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!