sobota, 19 sierpnia 2017 r.

Lublin

Carnaval Sztuk- Mistrzów 2014: Co warto zobaczyć w weekend (program)

Dodano: 26 lipca 2014, 13:00

Program 5. edycji festiwalu Carnaval Sztuk- Mistrzów to ponad sto spektakli i widowisk. Do Lublina przyjechali artyści z 22 krajów: kuglarzy, iluzjonistów, linoskoczków, żonglerów, klownów, buskerów.

Czterodniowa impreza rozpoczęła się w czwartek głośną i kolorową paradą przez miasto (na zdjęciu z lewej).

W program można się zaopatrzyć w punkcie informacyjnym na pl. Litewskim lub sprawdzić w internecie (www.sztukmistrze.eu). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy, ale by zobaczyć niektóre wstępy trzeba mieć wejściówkę (do odebrania na Pl. Litewskim w dniu wydarzenia).

Nieodłącznym elementem Carnavalu jest Urban Higline, czyli cykl pokazów chodzenia po linach rozpiętych pomiędzy budynkami. Taśmy są rozpięte w kilkunastu miejscach, głównie na Starym Mieście, na wysokościach - od 5 do blisko 50 metrów. Do Lublina przyjechało kilkuset highlinerów.

Warto zajrzeć też na Błonia pod Zamkiem. W godz. 11-17 odbywają się otwarte wszystkich chętnych warsztaty kuglarskie, a po godz. 22 klub festiwalowy w namiocie.

Program Carnavalu Sztuk- Mistrzów

26.07 Sobota

10.00 - 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

11.00 - 13.00 Kreators - "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

11.00 - 17.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski

11.00 - 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem

11.00 - 17.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem

14.00 - 16.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem

16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

16.00 - 16.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak

16.00 - 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka

16.00 - 16.40 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze

16.00 - 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski

16.00 - 16.30 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem

16.50 - 17.30 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski

17.00 - 17.50 "Powrót Sztukmistrza" Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN, Plac pod Trybunałem

17.10 - 17.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

17.10 - 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka

17.10 - 17.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Po Farze

17.40 - 18.20 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski

18.00 - 18.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze

18.20 - 19.00 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka

18.20 - 19.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

18.30 - 19.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak

18.40 - 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

19.00 - 20.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

19.10 - 19.50 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze

19.20 - 20.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem

19.30 - 20.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

19.30 - 20.00 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka

19.30 - 20.30 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *

20.00 - 20.40 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

20.30 - 21.00 Acrojou "Wheelhouse", Deptak

20.30 - 21.10 La Sbrindola, Pl. Łokietka

20.30 - 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze

21.00 - 21.40 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

21.00 - 22.00 "Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *

21.00 - 22.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

21.00 - 22.30 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *

21.30 - 22.30 Les Lendemains "Les Pepones", Pl. Zamkowy

22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - Klaves, Błonia pod Zamkiem


MODUŁ URBAN HIGHLINE

10.30 - 21.00 - Urban Highline, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

21.15 - 21.45 - prezentacja Dominiki Zapotocznej pt. "Projekt Extreme Mind Games - is it really extreme?”, Błonia pod Zamkiem

22.00 - 23.30 - Slackline Cinema oraz prelekcje gości specjalnych, Błonia pod Zamkiem


27.07 Niedziela

10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

10.00 - 16.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem

11.00 - 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem

12.00 - 13.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

13.00 - 18.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski

14.00 - 15.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem

16.00 - 16.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

16.00 - 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka

16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

16.00 - 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski

16.30 - 17.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem

17.00 - 17.40 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski

17.10 - 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka

17.30 - 18.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze

18.00 - 18.30 Okidok "Slips Experience", Plac Litewski

18.00 - 18.40 Bandit Qeen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak

18.00 - 20.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

18.10 - 18.40 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka

18.30 - 19.10 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze

18.40 - 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

19.00 - 19.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

19.00 - 19.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

19.00 - 20.00 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *

19.10 - 19.50 La Sbrindola, Pl. Łokietka

19.30 - 20.10 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

19.50 - 20.30 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski

20.00 - 20.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak

20.00 - 20.40 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze

20.10 - 20.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka

20.30 - 21.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem

20.30 - 21.30 "Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *

20.30 - 22.00 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *

21.00 - 23.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min., 20 min. przerwy, Teatr Stary *

21.10 - 21.40 Acrojou "Wheelhouse", Deptak

21.20 - 22.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - FSC HoT RoD, Błonia pod Zamkiem


MODUŁ URBAN HIGHLINE

09.00 - 20.00 - Urban Highline, Stare Miasto, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!