poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Lublin

Centrum Kultury: Łąka wraca na wieś

Dodano: 30 grudnia 2013, 19:06
Autor: Kmo

 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

W przeddzień sylwestra w Galerii Białej w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12, odbył się finisaż wystawy Leona Tarasewicza. Zwiedzający mieli ostatnią okazję obejrzeć prace artysty, a także pospacerować po łące, która była częścią ekspozycji. Do tej pory wstęp na trawę był wzbroniony.

– Pogoda trochę nam pokrzyżowała plany – mówi Anna Nawrot-Gryka z Galerii Białej. – Myśleliśmy, że na zewnątrz będzie śnieg i mróz, a po wejściu do galerii goście będą zaskoczeni zielenią trawnika. Tymczasem na zewnątrz trawa też jest zielona. Zaskoczenia więc nie było.

Trawa w Galerii Białej od listopada znacznie urosła. Pojawiły się stokrotki, dmuchawce, grzyby i różne owady. Teraz łąka wróci tam, skąd przyjechała – pod Jastków.
Czytaj więcej o:
Ytonrud
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Ytonrud
Ytonrud (31 grudnia 2013 o 01:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Postuluję, aby na rok przyszły, w przypadku braku śniegu, pomalować trawę na zewnątrz budynku na biało, aby uzyskać efekt zaskoczenia. Działania artystyczne sfinansuje UE za nasze podatki, a w ostateczności Urząd Miasta Lublina pod presją lokalnych środowisk artystycznych i redaktorów oświeconych. Ponadto życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i aby brali tabletki na czas.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!