Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 maja 2015 r.
6:25

CityFit. Brytyjski klub fitness ma być największy w Lublinie

0 19 A A
Sprzęt w nowej siłowni CityFit jest już zamontowany i czeka na pierwszych ćwiczących
Sprzęt w nowej siłowni CityFit jest już zamontowany i czeka na pierwszych ćwiczących

Terakota, panele i drzwi ustąpiły miejsca bieżniom, atlasom i sztangom. Do dawnego centrum budowlanego Gajek przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie wprowadza się brytyjski klub fitness sieci CityFit. Otwarcie już za dwa tygodnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Sprzęt do ćwiczeń jest już zainstalowany. Została nam kosmetyka, ostatnie prace wykończeniowe – mówi Maciej Kamiński, kierownik budowy, odpowiedzialny za adaptację pomieszczeń przy al. Spółdzielczości Pracy 26, tuz obok Decathlonu. – Do dyspozycji odwiedzających klub będzie ponad 2 tys. mkw.

CityFit ma być największym klubem fitness w Lublinie. Jednocześnie będzie tam mogło ćwiczyć ok. 160 osób. Placówki tej sieci należą do brytyjskiego funduszu kapitałowego, który chce zawojować polski rynek. Po Warszawie, Wałbrzychu i Rzeszowie Lublin jest czwartym miastem, w którym powstaje siłownia pod szyldem CityFit. Docelowo w całym kraju ma być 50 takich klubów.

Wszystkie wyróżnia powierzchnia co najmniej 2 tys. mkw oraz maksymalne zautomatyzowanie. Członkowie rejestrują się przez Internet. Są karnety, ale nie ma długoterminowych umów. Kluby brytyjskiej sieci są czynne codziennie, przez całą dobę. Kuszą nie tylko dostępnością, ale i ceną.

W zależności od miasta są one zróżnicowane, ale w Lublinie miesięczny karnet ma kosztować 59 zł. Wejściówkę można kupić zarówno przez sieć, jak i w specjalnym automacie w klubie. Na salę ćwiczeń wchodzimy korzystając z czytników linii papilarnych.

Lubelski klub ruszy 6 czerwca, punktualnie o północy. Znacznie wcześniej, bo już od piątku 22 maja, zaplanowano tzw. dni otwarte (od poniedziałku do piątku – 11 do 20, w soboty i niedziele od 10.00 do 20.00). Wtedy każdy zainteresowany będzie mógł zajrzeć na al. Spółdzielczości Pracy 26 i dokładnie obejrzeć cały klub.

CityFit ma działać pod tym adresem co najmniej przez 10 kolejnych lat. Taki okres przewiduje umowa podpisana między brytyjską siecią a Kazimierzem Gajkiem, właścicielem budynku.

Przedsiębiorca od kilkunastu lat prowadził tam swoje centrum budowlane, które musiał zlikwidować.

– Dobiły nas korporacje, wielkie sieci handlowe – przyznaje Gajek. – Podobny los spotkał wiele innych firm. Oczywiście nadal będzie działał nasz sklep przy ul. Rusałka. Mamy również magazyn przy ul. Rapackiego.

Centrum budowlane Gajek działało przy al. Spółdzielczości Pracy od 2001 r. Wówczas był to jeden z największych tego typu sklepów w Lublinie. Ustępował jedynie marketowi sieci OBI przy ul. Chemicznej.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Olo / 6 stycznia 2016 o 18:03
Dajecie sie dymac jak prostytutki!!! Nie dosc ze placicie angolom to jeszcze linie papilrne.,., ale czegowymagac od polmzgow!!!!
Avatar
Gość / 28 maja 2015 o 21:11
skoro u nas nie potrafi robić się biznesu na taką skalę, to trzeba się zamknąć i patrzeć jak robią to profesjonaliści. Jestem przeciwny ekspansji zagranicznego kapitału w PL ale to co tam zobaczyłem robi wrażenie. Na takim poziomie to jest nawet wskazane aby było. Grunt oby ludzie poziom zachowali i nie robili obory. Karnet kupiłem zaraz po "zwiedzaniu"
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 19:44
@gejowy "Przepisy o ochronie danych osobowych są jednymi z najczęściej łamanych w Polsce. Ale wiekszość ma to w du***..." Powiedziałeś co wiedziałeś, a że g**no wiedziałeś to i g**no powiedziałeś...
Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:32

nie brzmi to dla WAS dziwnie? czytnik LINII PAPILARNYCH?! po co im moje linie papilarne z dopłatą 59 zł.śmiech na sali!!

Nie. To dziś zupełnie normalne. Nie dość, że władza chce wiedzieć wszystko o człowieku, to jeszcze pozwala aby byle cieć mógł żądać takich informacji. Przepisy o ochronie danych osobowych są jednymi z najczęściej łamanych w Polsce. Ale wiekszość ma to w du***...

Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:27

Gaca? Nie rozśmieszaj mnie, ktoś tam w ogóle chodzi? Ja po roku ćwiczenia mogę doradzić Ci lepiej niż on, widziałem te jego naciągane programy. Każdy człowiek (każdy nawet ten nie zainteresowany) powie, że żeby schudnąć trzeba mnie jeść i więcej się ruszać. G. mówi to samo, przy okazji odchudza portfel :) Dlatego uważam, że takie kluby jak CityFit, ale też i inne, których będzie coraz więcej, są najlepszym miejscem do walki z samym sobą (z wagą) :) Tylko trzeba samemu chcieć :)

"Mniej jeść i sie ruszać. Trzeba samemu chcieć." Tylko te dwa zdania, które napisałeś mają sens. Reszta to piarowy bełkot.

"Mniej jeść i sie ruszać. Trzeba samemu chcieć." Tylko te dwa zdania, które napisałeś mają sens. Reszta to piarowy bełkot.

rozwiń
Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:23

Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić, uwaga, 50zł za jednorazową wejściówkę lub przez lalę od podpisywania umów zostanie wymieciony za próg jak śmieć. Tak, na razie jestem ich klientem ale tylko do czasu aż ruszy cityfit. A w CityFit: - 59zł/mc!!!, - bez umowy, - czynne 24h na dobę WE WSZYSTKIE DNI! (inne siłki w każde święto nieczynne, w tym denny pure jatomi) - bez problemu wejdzie z tobą znajomy na jednorazowej wejściówce, - masa wypasionego sprzętu i ... .... i płaczą bo automat przeczyta im linie papilarne z małego palca. A z gacownią nawet nie wyjeżdżajcie tutaj. Co ma gaca i jego karkówka na odchudzanie z karnetem miesięcznym za 400 - 500zł do normalnej, regularnej siłowni???

Rozbój w biały dzień!  Robisz kiepskie interesy przez co jesteś niewiarygodny. Nie powinieneś sie tu wypowiadać, doradco.

Rozbój w biały dzień!  Robisz kiepskie interesy przez co jesteś niewiarygodny. Nie powinieneś sie tu wypowiadać, doradco.

rozwiń
Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:20

Dobiły cię korporacje , a komu wynajmujesz lokal ??? Teraz dobiją innych , ty swoje wydarłeś !!! hipokryto .

Mądry Gajek po szkodzie!

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 12:57
a jeszcze jakby zrobili kącik dla małych dzieci tzn. 2 - 3 latków to wtedy mamusie i pociechami waliłyby jak w dym ! my jako młode mamy chcemy dbać o formę ale wiele z nas nie ma gdzie zostawić swoich pociech :(
Avatar
eekyy / 14 maja 2015 o 10:35

A propos siłowni i fitnessu. W niedzielę 17 maja jest dzień otwarty w Centrum Sportu Akademos. Wstęp za darmo, fitness, siłownia, fit cycling, piltes, bubble football itd za darmo, więc może warto pojsc i wybróbować najlpierw klub a dopiero wtedy zdecydowac czy na pewno chcę zostawiać tam  swoje dane

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 07:48
Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić, uwaga, 50zł za jednorazową wejściówkę lub przez lalę od podpisywania umów zostanie wymieciony za próg jak śmieć. Tak, na razie jestem ich klientem ale tylko do czasu aż ruszy cityfit. A w CityFit: - 59zł/mc!!!, - bez umowy, - czynne 24h na dobę WE WSZYSTKIE DNI! (inne siłki w każde święto nieczynne, w tym denny pure jatomi) - bez problemu wejdzie z tobą znajomy na jednorazowej wejściówce, - masa wypasionego sprzętu i ... .... i płaczą bo automat przeczyta im linie papilarne z małego palca. A z gacownią nawet nie wyjeżdżajcie tutaj. Co ma gaca i jego karkówka na odchudzanie z karnetem miesięcznym za 400 - 500zł do normalnej, regularnej siłowni???
Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić,... rozwiń
Avatar
Olo / 6 stycznia 2016 o 18:03
Dajecie sie dymac jak prostytutki!!! Nie dosc ze placicie angolom to jeszcze linie papilrne.,., ale czegowymagac od polmzgow!!!!
Avatar
Gość / 28 maja 2015 o 21:11
skoro u nas nie potrafi robić się biznesu na taką skalę, to trzeba się zamknąć i patrzeć jak robią to profesjonaliści. Jestem przeciwny ekspansji zagranicznego kapitału w PL ale to co tam zobaczyłem robi wrażenie. Na takim poziomie to jest nawet wskazane aby było. Grunt oby ludzie poziom zachowali i nie robili obory. Karnet kupiłem zaraz po "zwiedzaniu"
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 19:44
@gejowy "Przepisy o ochronie danych osobowych są jednymi z najczęściej łamanych w Polsce. Ale wiekszość ma to w du***..." Powiedziałeś co wiedziałeś, a że g**no wiedziałeś to i g**no powiedziałeś...
Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:32

nie brzmi to dla WAS dziwnie? czytnik LINII PAPILARNYCH?! po co im moje linie papilarne z dopłatą 59 zł.śmiech na sali!!

Nie. To dziś zupełnie normalne. Nie dość, że władza chce wiedzieć wszystko o człowieku, to jeszcze pozwala aby byle cieć mógł żądać takich informacji. Przepisy o ochronie danych osobowych są jednymi z najczęściej łamanych w Polsce. Ale wiekszość ma to w du***...

Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:27

Gaca? Nie rozśmieszaj mnie, ktoś tam w ogóle chodzi? Ja po roku ćwiczenia mogę doradzić Ci lepiej niż on, widziałem te jego naciągane programy. Każdy człowiek (każdy nawet ten nie zainteresowany) powie, że żeby schudnąć trzeba mnie jeść i więcej się ruszać. G. mówi to samo, przy okazji odchudza portfel :) Dlatego uważam, że takie kluby jak CityFit, ale też i inne, których będzie coraz więcej, są najlepszym miejscem do walki z samym sobą (z wagą) :) Tylko trzeba samemu chcieć :)

"Mniej jeść i sie ruszać. Trzeba samemu chcieć." Tylko te dwa zdania, które napisałeś mają sens. Reszta to piarowy bełkot.

"Mniej jeść i sie ruszać. Trzeba samemu chcieć." Tylko te dwa zdania, które napisałeś mają sens. Reszta to piarowy bełkot.

rozwiń
Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:23

Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić, uwaga, 50zł za jednorazową wejściówkę lub przez lalę od podpisywania umów zostanie wymieciony za próg jak śmieć. Tak, na razie jestem ich klientem ale tylko do czasu aż ruszy cityfit. A w CityFit: - 59zł/mc!!!, - bez umowy, - czynne 24h na dobę WE WSZYSTKIE DNI! (inne siłki w każde święto nieczynne, w tym denny pure jatomi) - bez problemu wejdzie z tobą znajomy na jednorazowej wejściówce, - masa wypasionego sprzętu i ... .... i płaczą bo automat przeczyta im linie papilarne z małego palca. A z gacownią nawet nie wyjeżdżajcie tutaj. Co ma gaca i jego karkówka na odchudzanie z karnetem miesięcznym za 400 - 500zł do normalnej, regularnej siłowni???

Rozbój w biały dzień!  Robisz kiepskie interesy przez co jesteś niewiarygodny. Nie powinieneś sie tu wypowiadać, doradco.

Rozbój w biały dzień!  Robisz kiepskie interesy przez co jesteś niewiarygodny. Nie powinieneś sie tu wypowiadać, doradco.

rozwiń
Avatar
gajowy / 14 maja 2015 o 14:20

Dobiły cię korporacje , a komu wynajmujesz lokal ??? Teraz dobiją innych , ty swoje wydarłeś !!! hipokryto .

Mądry Gajek po szkodzie!

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 12:57
a jeszcze jakby zrobili kącik dla małych dzieci tzn. 2 - 3 latków to wtedy mamusie i pociechami waliłyby jak w dym ! my jako młode mamy chcemy dbać o formę ale wiele z nas nie ma gdzie zostawić swoich pociech :(
Avatar
eekyy / 14 maja 2015 o 10:35

A propos siłowni i fitnessu. W niedzielę 17 maja jest dzień otwarty w Centrum Sportu Akademos. Wstęp za darmo, fitness, siłownia, fit cycling, piltes, bubble football itd za darmo, więc może warto pojsc i wybróbować najlpierw klub a dopiero wtedy zdecydowac czy na pewno chcę zostawiać tam  swoje dane

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 07:48
Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić, uwaga, 50zł za jednorazową wejściówkę lub przez lalę od podpisywania umów zostanie wymieciony za próg jak śmieć. Tak, na razie jestem ich klientem ale tylko do czasu aż ruszy cityfit. A w CityFit: - 59zł/mc!!!, - bez umowy, - czynne 24h na dobę WE WSZYSTKIE DNI! (inne siłki w każde święto nieczynne, w tym denny pure jatomi) - bez problemu wejdzie z tobą znajomy na jednorazowej wejściówce, - masa wypasionego sprzętu i ... .... i płaczą bo automat przeczyta im linie papilarne z małego palca. A z gacownią nawet nie wyjeżdżajcie tutaj. Co ma gaca i jego karkówka na odchudzanie z karnetem miesięcznym za 400 - 500zł do normalnej, regularnej siłowni???
Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić,... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 25 13

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 195 16

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 14

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 116 37

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 15

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 14

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?