niedziela, 25 marca 2018 r.

Lublin

Czechów: Tutaj staną nowe światła

Dodano: 27 czerwca 2017, 14:12
Autor: drs

Skrzyżowanie al. Kompozytorów Polskich i ul. Elsnera to miejsce, gdzie dochodzi do wielu kolizji<br />
Skrzyżowanie al. Kompozytorów Polskich i ul. Elsnera to miejsce, gdzie dochodzi do wielu kolizji
(fot. Dorota Awiorko)

Nie zabraknie pieniędzy na przebudowę skrzyżowania al. Kompozytorów Polskich i ul. Elsnera, gdzie do 5 stycznia ma stanąć sygnalizacja świetlna.

Otwarte zostały już oferty złożone w miejskim przetargu na roboty drogowe. Skrzyżowaniem chcą się zająć dwie firmy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów gotowe jest wziąć zlecenie za 2,05 miliona zł, oferta spółki STRABAG jest o 37 tys. zł droższa. W ramach przebudowy wydłużony ma być do 150 m pas dla samochodów jadących od strony Koncertowej i zamierzających skręcić w lewo w ul. Elsnera. Powstać ma też wydzielony pas do skrętu w lewo z ul. Elsnera w kierunku Orfeusza.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (30 czerwca 2017 o 09:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
DLACZEGO ZNOWU BRANA JEST POD UWAGĘ JAKAŚ OFERTA TAJ DZIADOWSKIEJ FIRMY Z LUBARTOWA??? DZIADOSTWO i FUSZERKI ODWALAJĄ i JUŻ NIE RAZ ZAWALILI ROBOTY TAK ŻE TRZEBA BYŁO PRZESUWAĆ TERMINY, POPRAWIAĆ ALBO NAWET KOŃCZYĆ INNĄ FIRMĄ!!! przykład: fatalna, ciągnąca się przebudowa Tysiąclecia przy zamku, nieskończona przez rok budowa ściezki rowerowej na czechowie. Prawie wszystko za co się brali to partolili. TO NAJGORSZA FIRMA Z BRANŻY DROGOWEJ i POWINNI BYĆ Z AUTOMATU WYKLUCZENI Z WSZELKICH MIEJSKICH PRZETARGÓW!!! KTO POZWALA NA PONOWNE WYBIERANIE TAKIEJ NAJGORSZEJ OFERTY!!!???
Rozwiń
Gość
Gość (30 czerwca 2017 o 09:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
TOTALNY DEBILIZM!!! kolejne światła!! korki tylko się wydłużą!! a drugie to TYLKO NIE TA BEZNADZIEJNA FIRMA KRZAK Z LUBARTOWA!!!! TO NAJGORSZE DZIADOSTWO ODWALAJĄ I WIECZNIE TYLKO OPÓŹNIENIA!!
Rozwiń
Gość
Gość (28 czerwca 2017 o 14:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kolejna debilna decyzja o budowie swiatel - kto musi na tym zarobic ??!!!! ; pojedzcie do Francji czy Włoch, tam gdzie tylko mozna robi sie RONDA, najskuteczniejsze samorozladowujace sie skrzyzowania !!! KTO ZARABIA NA BUDOWIE SWIATEL ???!!!
Rozwiń
Gość
Gość (27 czerwca 2017 o 22:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Na skrzyżowaniu Krańcowej z Elektryczną znów o mało nie zginęła kobieta! Kiedy wreszcie Ratusz zrealizuje uchwałę Rady Miasta że stycznia 2015 roku? Czy czeka się na kolejną ofiarę śmiertelną? Wtedy wszyscy się obudzą?
Rozwiń
Gość
Gość (27 czerwca 2017 o 21:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Idiotyzm. Jeżeli już coś zrobić to rondo, tak jak na Koncertowej.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!