Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2009 r.
11:57
Edytuj ten wpis

Czuby: Skakali po dachach samochodów. Uszkodzili sześć aut

Autor: Zdjęcie autora er
0 14 A A

Czterech pijanych mężczyzn niszczyło samochody zaparkowane na osiedlowym parkingu przy ul. Watykańskiej. Ich wyczyny zauważył mieszkaniec osiedla, który zawiadomił policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wandale wyżywali się na samochodach w sobotę. Świadek, który ich zauważył, podał policjantom rysopisy. Gdy patrol przyjechał na miejsce wandali już nie było.

- Mundurowi sprawdzali pobliskie ulice – mówi Renata Laszczka-Rusek, z lubelskiej policji. - Przy ul. Jana Pawła, na wysokości stacji paliw, zauważyli czterech mężczyzn odpowiadających rysopisom podanym przez świadka. Wszyscy byli pijani, mieli od 0, 25 do 2 promili alkoholu.

Właściciele samochodów szacują straty. Większości aut ma wgniecioną na dachu karoserię.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MIESZKANIEC / 29 grudnia 2009 o 08:47
BO TO NAJGORSI SA CI KTORZY NIGDY NICZEGO UCZCIWIE SIE NIE DOROBILI ,ANISZCZA DOROBEK INNYCH.
Avatar
CZUBYlbn / 29 grudnia 2009 o 01:13
burzliwywiek napisał:
lepiej swoje dzieci wychowuj a nie po okanach siedzisz społeczniaku

ciekawe czy jak by po twojm samochodzie skakali ktorego pewnie nie masz to czy nie wezwał bys patrolu SPOŁECZNIAKU
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 19:14
oklep, wywieźć do lasu, zabrać buty i nich wracają do domu na bosaka.
Avatar
zen / 28 grudnia 2009 o 19:08
lepiej byc spoleczniakiem niz frajerem okradajacym innych ludzi
Avatar
burzliwywiek / 28 grudnia 2009 o 19:06
lepiej swoje dzieci wychowuj a nie po okanach siedzisz społeczniaku
Avatar
Annonim / 28 grudnia 2009 o 18:53
Parę lat temu było tak samo po drugiej stronie, na Szmaragdowej. Czyżby ci sami?
Avatar
MIESZKANIEC / 28 grudnia 2009 o 18:34
NO COZ ZNOWU OKAZALO SIE ZE POLICJA SIEDZIALA PO KOMISARIATACH A LOBUZERIA ROBILA SWOJE . SAMA DZWONILAM W SOBOTE NA KOMISARIAT .BO NA PARKINGU NA BLONIACH CHODZILI MLODZI LUDZIE ZAGLADAJAC DO SAMOCHODOW .PRZEZ TRZY DNI SWIAT ANI JEDEN PATROL NIE PRZEJECHAL PRZEZ OSIEDLE POMIMO TEGO ZE POWSZECHNIE WIADOMO ZE ZLODZIEJE W SWIETA MAJA NAJWIECEJ PRACY . LUBELSKA POLICJA MA TO DALEKO W POWAZANIU .WSZYSTKO ZA NICH ROBIA NIESTETY MIESZKANCY .JESZCZE POWINNI BRAC OD LOBUZOW DOWODY OSOBISTE ,ABY SZANOWNI PANOWIE POLICJANCI NIE MUSIELI SIE TRUDZIC I SZUKAC PO OSIEDLU .NIECH TEN MIESZKANIEC UWAZA ,BO NIEBAWEM MOZE DOSTAC WEZWANIE Z KOMISARIAT 7 ZA SWAWOLNE WEZWANIE POLICJI ,BO NAPEWNO PRZESZKODZIL IM W SWIETOWANIU .DOBRZE ZE TEGO DNIA BYLO ZAMKNIETE TESCO I NIE MOGLI SIEDZIEC NA MONITORINGU I OGLADAC DZIEWCZYN PRZEZ KAMERY OCHRONY BO WTEDY WSZYSTKIE SAMOCHODY ,BY ZNISZCZYLI .TO JEST SAMO ZYCIE NA OSIEDLU CZUBY. A MOZE PANOWIE POLICJANCI ZAPLACILIBY ZA SZKODY TO WTEDY WZIELIBY SIE DO PRACY.
NO COZ ZNOWU OKAZALO SIE ZE POLICJA SIEDZIALA PO KOMISARIATACH A LOBUZERIA ROBILA SWOJE . SAMA DZWONILAM W SOBOTE NA KOMISARIAT .BO NA PARKINGU NA BLONIACH CHODZILI MLODZI LUDZIE ZAGLADAJAC DO SAMOCHODOW .PRZEZ TRZY DNI SWIAT ANI JEDEN PATROL NIE PRZEJECHAL PRZEZ OSIEDLE POMIMO TEGO ZE POWSZECHNIE WIADOMO ZE ZLODZIEJE W SWIETA MAJA NAJWIECEJ PRACY . LUBELSKA POLICJA MA TO DALEKO W POWAZANIU .WSZYSTKO ZA NICH ROBIA NIESTETY MIESZKANCY .JESZCZE POWINNI BRAC OD LOBUZOW DOWODY OSOBISTE ,ABY SZANOWNI PANOWIE POLICJANCI NIE MUSIELI SIE TRUDZIC I S... rozwiń
Avatar
pan kotek / 28 grudnia 2009 o 16:47
Ala. napisał:
Czytaj ze zrozumieniem! Nie wspomnialam ani slowem o ich bandyckim zachowaniu, a jedynie o przypuszczalnym ilorazie IQ!
Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosuje na zgraje nieprzewidywalnych frustratow!
Juz lepsza, i to stwierdzam z wielkim bolem, alternatywa byloby SLD!
Oczywiscie odpisuje na Twoj komentarz jedynie w celu zwrocenia uwagi na te drobna kwestie!

Ciekawe jaki iloraz inteligencji ma statystyczny mŁODY dEMOKRATA, widać niski skoro alternatywą dla skompromitowanej PeO, ma być jeszcze bardziej skompromitowana LSD. Wbij sobie Alu do głowy że LSD to już tylko polityczny folklor. Powrót w ich szeregi Millera i Oleksego zepchnie poparcie dla czerwonego betonu w okolice błędu statystycznego i zaklinanie rzeczywistości w niczym tu nie pomoże. Pokolenie starych komuchów tzw. "żelaznego elektoratu" komunistów na szczęście coraz liczniej zasila cmentarne aleje.

Ciekawe jaki iloraz inteligencji ma statystyczny mŁODY dEMOKRATA, widać niski skoro alternatywą dla skompromitowanej PeO, ma być jeszcze bardziej skompromitowana LSD. Wbij sobie Alu do głowy że LSD to już tylko polityczny folklor. Powrót w ich szeregi Millera i Oleksego zepchnie poparcie dla czerwonego betonu w okolice błędu statystycznego i zaklinanie rzeczywistości w niczym tu nie pomoże. Pokolenie starych komuchów tzw. "żelaznego elektoratu" komunistów na szczęście coraz liczniej zasila cmentarne aleje. rozwiń
Avatar
Ala. / 28 grudnia 2009 o 16:35
MALONE napisał:
PROBLEM W TYM ZE NA KACZYŃSKICH BANDYCI NIE GŁOSUJĄ , BANDYCI GŁOSUJĄ NA PełO. deb***EK JESTEŚ I NAWET WIEM NA KOGO BEDZIESZ GŁOSOWAŁ TAK JAK RESZTA deb***KÓW

Czytaj ze zrozumieniem! Nie wspomnialam ani slowem o ich bandyckim zachowaniu, a jedynie o przypuszczalnym ilorazie IQ!
Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosuje na zgraje nieprzewidywalnych frustratow!
Juz lepsza, i to stwierdzam z wielkim bolem, alternatywa byloby SLD!
Oczywiscie odpisuje na Twoj komentarz jedynie w celu zwrocenia uwagi na te drobna kwestie!

Czytaj ze zrozumieniem! Nie wspomnialam ani slowem o ich bandyckim zachowaniu, a jedynie o przypuszczalnym ilorazie IQ!
Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosuje na zgraje nieprzewidywalnych frustratow!
Juz lepsza, i to stwierdzam z wielkim bolem, alternatywa byloby SLD!
Oczywiscie odpisuje na Twoj komentarz jedynie w celu zwrocenia uwagi na te drobna kwestie! rozwiń
Avatar
zen / 28 grudnia 2009 o 15:00
to teraz po nich poskakac....w jakis traperach, w kilku chłopa
Avatar
MIESZKANIEC / 29 grudnia 2009 o 08:47
BO TO NAJGORSI SA CI KTORZY NIGDY NICZEGO UCZCIWIE SIE NIE DOROBILI ,ANISZCZA DOROBEK INNYCH.
Avatar
CZUBYlbn / 29 grudnia 2009 o 01:13
burzliwywiek napisał:
lepiej swoje dzieci wychowuj a nie po okanach siedzisz społeczniaku

ciekawe czy jak by po twojm samochodzie skakali ktorego pewnie nie masz to czy nie wezwał bys patrolu SPOŁECZNIAKU
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 19:14
oklep, wywieźć do lasu, zabrać buty i nich wracają do domu na bosaka.
Avatar
zen / 28 grudnia 2009 o 19:08
lepiej byc spoleczniakiem niz frajerem okradajacym innych ludzi
Avatar
burzliwywiek / 28 grudnia 2009 o 19:06
lepiej swoje dzieci wychowuj a nie po okanach siedzisz społeczniaku
Avatar
Annonim / 28 grudnia 2009 o 18:53
Parę lat temu było tak samo po drugiej stronie, na Szmaragdowej. Czyżby ci sami?
Avatar
MIESZKANIEC / 28 grudnia 2009 o 18:34
NO COZ ZNOWU OKAZALO SIE ZE POLICJA SIEDZIALA PO KOMISARIATACH A LOBUZERIA ROBILA SWOJE . SAMA DZWONILAM W SOBOTE NA KOMISARIAT .BO NA PARKINGU NA BLONIACH CHODZILI MLODZI LUDZIE ZAGLADAJAC DO SAMOCHODOW .PRZEZ TRZY DNI SWIAT ANI JEDEN PATROL NIE PRZEJECHAL PRZEZ OSIEDLE POMIMO TEGO ZE POWSZECHNIE WIADOMO ZE ZLODZIEJE W SWIETA MAJA NAJWIECEJ PRACY . LUBELSKA POLICJA MA TO DALEKO W POWAZANIU .WSZYSTKO ZA NICH ROBIA NIESTETY MIESZKANCY .JESZCZE POWINNI BRAC OD LOBUZOW DOWODY OSOBISTE ,ABY SZANOWNI PANOWIE POLICJANCI NIE MUSIELI SIE TRUDZIC I SZUKAC PO OSIEDLU .NIECH TEN MIESZKANIEC UWAZA ,BO NIEBAWEM MOZE DOSTAC WEZWANIE Z KOMISARIAT 7 ZA SWAWOLNE WEZWANIE POLICJI ,BO NAPEWNO PRZESZKODZIL IM W SWIETOWANIU .DOBRZE ZE TEGO DNIA BYLO ZAMKNIETE TESCO I NIE MOGLI SIEDZIEC NA MONITORINGU I OGLADAC DZIEWCZYN PRZEZ KAMERY OCHRONY BO WTEDY WSZYSTKIE SAMOCHODY ,BY ZNISZCZYLI .TO JEST SAMO ZYCIE NA OSIEDLU CZUBY. A MOZE PANOWIE POLICJANCI ZAPLACILIBY ZA SZKODY TO WTEDY WZIELIBY SIE DO PRACY.
NO COZ ZNOWU OKAZALO SIE ZE POLICJA SIEDZIALA PO KOMISARIATACH A LOBUZERIA ROBILA SWOJE . SAMA DZWONILAM W SOBOTE NA KOMISARIAT .BO NA PARKINGU NA BLONIACH CHODZILI MLODZI LUDZIE ZAGLADAJAC DO SAMOCHODOW .PRZEZ TRZY DNI SWIAT ANI JEDEN PATROL NIE PRZEJECHAL PRZEZ OSIEDLE POMIMO TEGO ZE POWSZECHNIE WIADOMO ZE ZLODZIEJE W SWIETA MAJA NAJWIECEJ PRACY . LUBELSKA POLICJA MA TO DALEKO W POWAZANIU .WSZYSTKO ZA NICH ROBIA NIESTETY MIESZKANCY .JESZCZE POWINNI BRAC OD LOBUZOW DOWODY OSOBISTE ,ABY SZANOWNI PANOWIE POLICJANCI NIE MUSIELI SIE TRUDZIC I S... rozwiń
Avatar
pan kotek / 28 grudnia 2009 o 16:47
Ala. napisał:
Czytaj ze zrozumieniem! Nie wspomnialam ani slowem o ich bandyckim zachowaniu, a jedynie o przypuszczalnym ilorazie IQ!
Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosuje na zgraje nieprzewidywalnych frustratow!
Juz lepsza, i to stwierdzam z wielkim bolem, alternatywa byloby SLD!
Oczywiscie odpisuje na Twoj komentarz jedynie w celu zwrocenia uwagi na te drobna kwestie!

Ciekawe jaki iloraz inteligencji ma statystyczny mŁODY dEMOKRATA, widać niski skoro alternatywą dla skompromitowanej PeO, ma być jeszcze bardziej skompromitowana LSD. Wbij sobie Alu do głowy że LSD to już tylko polityczny folklor. Powrót w ich szeregi Millera i Oleksego zepchnie poparcie dla czerwonego betonu w okolice błędu statystycznego i zaklinanie rzeczywistości w niczym tu nie pomoże. Pokolenie starych komuchów tzw. "żelaznego elektoratu" komunistów na szczęście coraz liczniej zasila cmentarne aleje.

Ciekawe jaki iloraz inteligencji ma statystyczny mŁODY dEMOKRATA, widać niski skoro alternatywą dla skompromitowanej PeO, ma być jeszcze bardziej skompromitowana LSD. Wbij sobie Alu do głowy że LSD to już tylko polityczny folklor. Powrót w ich szeregi Millera i Oleksego zepchnie poparcie dla czerwonego betonu w okolice błędu statystycznego i zaklinanie rzeczywistości w niczym tu nie pomoże. Pokolenie starych komuchów tzw. "żelaznego elektoratu" komunistów na szczęście coraz liczniej zasila cmentarne aleje. rozwiń
Avatar
Ala. / 28 grudnia 2009 o 16:35
MALONE napisał:
PROBLEM W TYM ZE NA KACZYŃSKICH BANDYCI NIE GŁOSUJĄ , BANDYCI GŁOSUJĄ NA PełO. deb***EK JESTEŚ I NAWET WIEM NA KOGO BEDZIESZ GŁOSOWAŁ TAK JAK RESZTA deb***KÓW

Czytaj ze zrozumieniem! Nie wspomnialam ani slowem o ich bandyckim zachowaniu, a jedynie o przypuszczalnym ilorazie IQ!
Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosuje na zgraje nieprzewidywalnych frustratow!
Juz lepsza, i to stwierdzam z wielkim bolem, alternatywa byloby SLD!
Oczywiscie odpisuje na Twoj komentarz jedynie w celu zwrocenia uwagi na te drobna kwestie!

Czytaj ze zrozumieniem! Nie wspomnialam ani slowem o ich bandyckim zachowaniu, a jedynie o przypuszczalnym ilorazie IQ!
Nikt o zdrowych zmyslach nie zaglosuje na zgraje nieprzewidywalnych frustratow!
Juz lepsza, i to stwierdzam z wielkim bolem, alternatywa byloby SLD!
Oczywiscie odpisuje na Twoj komentarz jedynie w celu zwrocenia uwagi na te drobna kwestie! rozwiń
Avatar
zen / 28 grudnia 2009 o 15:00
to teraz po nich poskakac....w jakis traperach, w kilku chłopa
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 2 0

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 2

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”

Wymienią nawierzchnię i most na Wieprzu. Wkrótce remont drogi z Parczewa do Lubartowa

Wymienią nawierzchnię i most na Wieprzu. Wkrótce remont drogi z Parczewa do Lubartowa 1 1

Jeszcze przed wakacjami ruszy gruntowna przebudowa drogi wojewódzkiej numer 815. Chodzi o 36-kilometrowy odcinek Parczew–Lubartów

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył?

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył? 3 0

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Hrubieszowie.

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja?

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja? 6 2

Rolnicy, którzy w związku z afrykańskim pomorem świń (ASF) zrezygnowali z hodowli, szukają alternatywnych źródeł dochodu. Marszałek województwa lubelskiego proponuje im m.in. hodowlę bydła

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać?

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać? 2 2

Władze Lublina biorą się za liczenie pasażerów w podmiejskich autobusach. Zaczęły od linii do Świdnika. Po co? – Żeby sprawdzić zapotrzebowanie na kursy – mówią miejscy urzędnicy od komunikacji. Już teraz wiadomo, że od 7 maja więcej będzie kursów linii 55 między Lublinem a Świdnikiem

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur
galeria

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur 17 0

O godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur będzie Wielkie Otwarcie Wielokranu Browaru Zakładowego. Zajrzeliśmy za kulisy.

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 4 4

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 3 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 9

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 169 16

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!