Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 sierpnia 2017 r.
17:57

Dawno nie było takiego zamieszania przed otwarciem jakiegoś sklepu w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora jsz
75 25 A A

W środę sklep IKEA w Lublinie przyjmie pierwszych klientów. Otwarcie zaplanowano na godz. 10:00. We wtorek firma zdradziła tajemnicę swoich reklamowych billboardów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Relacja z otwarcia IKEA Lublin (zdjęcia, wideo)

Okazało się, że pod niebieską zasłoną kryje się aranżacja z mebli IKEA. Zaprezentowano ją we wtorek w Centrum Spotkania Kultur. Kilkadziesiąt osób obecnych na prezentacji zrobiło sobie wspólne zdjęcie na tle reklamy.

IKEA przy al. Spółdzielczości Pracy 86 to drugi pod względem wielkości sklep tej sieci w Polsce. Dzisiejszemu otwarciu towarzyszyć będzie szereg atrakcji – warsztatów i konkursów dla najmłodszych. W listopadzie obok sklepu IKEA otwarte zostanie centrum handlowe pod wspólną nazwą Skende Shopping.

Sonda: Co sądzisz o rozgłosie jaki towarzyszy otwarciu IKEA w Lublinie?

Liczba głosów: 705
51.77%
Zupełnie tego nie rozumiem. To po prostu otwarcie sklepu
45.25%
Ludzie się tym interesują, więc to naturalne
2.98%
Nie mam zdania

IKEA Lublin: Przygotowania przed wielkim otwarciem

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 16:58
Po roku użytkowania tych mebelków "design IKEA" kolejka będzie taka sama. Ale nie jestem pewna czy te mebelki wytrzymają roczne użytkowanie. Lipa opakowana w pazłotko.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 15:54
Trzeci świat ma swoje potrzeby medialne. W końcu zaprzestano otwierania kolejnego McDonaldsa, to i zabrakło medialnego siana. Mogło być zawsze gorzej, bo mogli by pisać o wymianie szamba u sąsiada ;)
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 10:00
Co za totalny debilizm medialny z tym sklepem. Otwierali Mrówkę na Radości to nie było żadnych durnych informacji medialnych chociaż jest bardziej potrzebna niż jakaś Ikea. ja już wszystko w domu posiadam i nie wybieram się do tej Ikei bo nie jestem podatny na medialny bełkot dziennikarzy.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:49
NAJWIĘCEJ ZAMIESZANIA ROBIĄ DZIENNIKARZE.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:49
Najważniejsze wydarzenie roku dla cebulowego Lublina. Włodarze różnych szczebli otwierają sklep meblowy z dodatkami. Rozpisują się o tym gazety. Szkoda, że nie opiszecie ilu ludzi działało przeciwko tej inwestycji np. Zdunki. Żenada
Avatar
Dawtona / 23 sierpnia 2017 o 09:48
cadcc napisał:
volvo jest nadal pojektowane przez szwedow i siedziba jest w goetheborgu,chociaz fakt, ze glowny udzialowiec jest chinski. idac tym tokiem rozmowania to jesli przyjmiemy, ze volvo jest chińskie to  opel jest francuski, skoda jest niemiecka, land rover jest  hinduski,reebok jest niemiecki, puma jest francuska,  motorola  jest chinska, wedel jest  japonski, naleczowianka jest szwajcarska. w polsce znalezlibysmy wiecej takich kwaitkow jak volvo. badzmy konsekwetni...pytanie: czy ludzie tak postrzegaja marki po kraju wlasciwiela czy po rodowodzie.
cadcc napisał:
brawo. Świetnie powiedziane. dziwi mnie to, że ludzie zmianę właściciela za wszelką cenę chcą przypisać zmianie rodowodu. a to nie tak działo. podobne zjawisko można zaobserwować w sporcie. przykład ? daleko nie trzeba szukać. angielski zespół chelsea londyn, którego właścicielem jest rosjanin, multimiliarder roman abramowicz. tradycji i historii się nie zmieni nawet jakby nie wiadomo jak się chciało. klub mimo, że w posiadaniu rosjanina, to dalej jest angielską drużyną piłkarską. warto też zaznaczyć, że w motoryzacji np: jaguar czy range rover dalej są brytyjskimi markami, a są w posiadaniu indyjskiego taty, a mercedes np: jest tylko w 35% własnością niemców. takie czasy. ***s://***daimler.com/investors/share/shareholder-structure/
 
  rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 08:17
juz dawno powinien być w Lublinie..... dłuuuuuuuuugo to trwało, ale ważne że juz jest. Nareszcie zaoszczęsdzę na benzynie do Warszawy
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 08:13
bo to nie jest zwykły sklep !!! To jest sklep rewelacyjny !!!!
Avatar
.... / 23 sierpnia 2017 o 00:49
undefined napisał:
A kiedy otwarcie parasola w d...?
 Jak sobie go wsadzisz w d.. to ci się otworzy i poczujesz ulgę.
Avatar
CADCC / 22 sierpnia 2017 o 19:54
Volvo jest nadal pojektowane przez szwedow i siedziba jest w goetheborgu,chociaz fakt, ze glowny udzialowiec jest chinski. idac tym tokiem rozmowania to jesli przyjmiemy, ze Volvo jest chińskie to  Opel jest francuski, Skoda jest niemiecka, Land Rover jest  hinduski,Reebok jest niemiecki, Puma jest francuska,  Motorola  jest chinska, Wedel jest  japonski, Naleczowianka jest szwajcarska. W polsce znalezlibysmy wiecej takich kwaitkow jak volvo. Badzmy konsekwetni...pytanie: czy ludzie tak postrzegaja marki po kraju wlasciwiela czy po rodowodzie.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 16:58
Po roku użytkowania tych mebelków "design IKEA" kolejka będzie taka sama. Ale nie jestem pewna czy te mebelki wytrzymają roczne użytkowanie. Lipa opakowana w pazłotko.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 15:54
Trzeci świat ma swoje potrzeby medialne. W końcu zaprzestano otwierania kolejnego McDonaldsa, to i zabrakło medialnego siana. Mogło być zawsze gorzej, bo mogli by pisać o wymianie szamba u sąsiada ;)
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 10:00
Co za totalny debilizm medialny z tym sklepem. Otwierali Mrówkę na Radości to nie było żadnych durnych informacji medialnych chociaż jest bardziej potrzebna niż jakaś Ikea. ja już wszystko w domu posiadam i nie wybieram się do tej Ikei bo nie jestem podatny na medialny bełkot dziennikarzy.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:49
NAJWIĘCEJ ZAMIESZANIA ROBIĄ DZIENNIKARZE.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:49
Najważniejsze wydarzenie roku dla cebulowego Lublina. Włodarze różnych szczebli otwierają sklep meblowy z dodatkami. Rozpisują się o tym gazety. Szkoda, że nie opiszecie ilu ludzi działało przeciwko tej inwestycji np. Zdunki. Żenada
Avatar
Dawtona / 23 sierpnia 2017 o 09:48
cadcc napisał:
volvo jest nadal pojektowane przez szwedow i siedziba jest w goetheborgu,chociaz fakt, ze glowny udzialowiec jest chinski. idac tym tokiem rozmowania to jesli przyjmiemy, ze volvo jest chińskie to  opel jest francuski, skoda jest niemiecka, land rover jest  hinduski,reebok jest niemiecki, puma jest francuska,  motorola  jest chinska, wedel jest  japonski, naleczowianka jest szwajcarska. w polsce znalezlibysmy wiecej takich kwaitkow jak volvo. badzmy konsekwetni...pytanie: czy ludzie tak postrzegaja marki po kraju wlasciwiela czy po rodowodzie.
cadcc napisał:
brawo. Świetnie powiedziane. dziwi mnie to, że ludzie zmianę właściciela za wszelką cenę chcą przypisać zmianie rodowodu. a to nie tak działo. podobne zjawisko można zaobserwować w sporcie. przykład ? daleko nie trzeba szukać. angielski zespół chelsea londyn, którego właścicielem jest rosjanin, multimiliarder roman abramowicz. tradycji i historii się nie zmieni nawet jakby nie wiadomo jak się chciało. klub mimo, że w posiadaniu rosjanina, to dalej jest angielską drużyną piłkarską. warto też zaznaczyć, że w motoryzacji np: jaguar czy range rover dalej są brytyjskimi markami, a są w posiadaniu indyjskiego taty, a mercedes np: jest tylko w 35% własnością niemców. takie czasy. ***s://***daimler.com/investors/share/shareholder-structure/
 
  rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 08:17
juz dawno powinien być w Lublinie..... dłuuuuuuuuugo to trwało, ale ważne że juz jest. Nareszcie zaoszczęsdzę na benzynie do Warszawy
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 08:13
bo to nie jest zwykły sklep !!! To jest sklep rewelacyjny !!!!
Avatar
.... / 23 sierpnia 2017 o 00:49
undefined napisał:
A kiedy otwarcie parasola w d...?
 Jak sobie go wsadzisz w d.. to ci się otworzy i poczujesz ulgę.
Avatar
CADCC / 22 sierpnia 2017 o 19:54
Volvo jest nadal pojektowane przez szwedow i siedziba jest w goetheborgu,chociaz fakt, ze glowny udzialowiec jest chinski. idac tym tokiem rozmowania to jesli przyjmiemy, ze Volvo jest chińskie to  Opel jest francuski, Skoda jest niemiecka, Land Rover jest  hinduski,Reebok jest niemiecki, Puma jest francuska,  Motorola  jest chinska, Wedel jest  japonski, Naleczowianka jest szwajcarska. W polsce znalezlibysmy wiecej takich kwaitkow jak volvo. Badzmy konsekwetni...pytanie: czy ludzie tak postrzegaja marki po kraju wlasciwiela czy po rodowodzie.
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 6

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 8

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 23 18

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”