wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Dostał nowe mieszkanie od miasta. Wyrwał instalację elektryczną z powodu „bólu głowy”

Dodano: 11 listopada 2017, 19:02
Autor: opr. pab

Jeden z lokatorów mieszkania komunalnego na lubelskim Felinie korzystał z niego zaledwie od lipca. Już będzie musiał się z niego wyprowadzić – informuje Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Lublinie.

W lipcu tego roku miasto oddało do użytkowania 120 mieszkań w nowych blokach wybudowanych przez ZNK na Felinie. Już z końcem października ZNK wypowiedział pierwszą umowę najmu lokalu ze względu na niewłaściwe jego użytkowanie.

– Najemca lokalu ujętego na załączonych zdjęciach usunął ze ścian całą instalację elektryczną oraz aluminiowe elementy stolarki drzwiowej i okiennej twierdząc, że wywołuje ona bóle głowy, przemalował też na kolor zielony część urządzeń należących do wyposażenia lokalu ponieważ jak twierdził kolor ten odwołuje się do preferowanego przez niego sposobu odżywiania – informuje Łukasz Bilik, rzecznik ZNK w Lublinie.

Umowa z lokatorem została wypowiedziana do końca listopada. Najemca został też wezwany do przywrócenia lokalu do stanu pierwotnego i wydania go do 4 grudnia.

W Lublinie jest ponad 9 tysięcy mieszkań komunalnych. Według danych z lipca tego roku ponad połowa z lokatorów jest zadłużona wobec miasta. Dług ten wynosił wówczas już 100 milionów złotych, drugie tyle wynosiły odsetki.

>>> Zobacz także: Wchodzą i wymieniają zamki. Coraz więcej miejskich mieszkań zajętych "na dziko"

Czytaj więcej o: mieszkania ZNK Lublin
TomaszN
Użytkownik niezarejestrowany
polak i Patriota...
(51) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

TomaszN
TomaszN (20 listopada 2017 o 09:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jeśli ma się problem z instalacjami, to wzywa się profesjonalistę np. ***solidneinstalacje.pl/ nie zaś próbuje naprawiać na własną rękę, zwyczajnie dewastując i niszcząc, to niedopuszczalne zachowanie i nie dziwię się, że rozwiązano z tym panem umowę.
Rozwiń
Gość
Gość (15 listopada 2017 o 11:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jako zespół w lublinie, jesteśmy się odpowiedzialni za efekty naszej solidnej pracy w lublinie. mocno dbamy o jakość naszych okien pcv. zapraszamy do naszego punktu sprzedaży. ***oknadrzwi-lublin.pl
Rozwiń
polak i Patriota...
polak i Patriota... (13 listopada 2017 o 14:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dzilic się z potrzebującym i nakarmić głodnego to nasz obowiązek i żebyście w swoim chamskie i zbydlęconym świecie sczeźli to naród pomocną dłoń do człowieka wyciągnie! Wy stracicie nie tylko mój glos wyborcy ale i tego biedaka!
Rozwiń
Gość
Gość (13 listopada 2017 o 09:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dokąd będziemy robić na nierobów
Rozwiń
Gość
Gość (13 listopada 2017 o 07:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I co? Dostał mieszkanie, ludzie mu poszli na rękę, a taki rozwala, niszczy, syfi.... bo ma jakiś "problem". Tacy zawsze mają jakiś "problem". I co się więc dziwić, że tacy mają długi.... bo oni k....a zawsze mają jakis problem. A to z instalacją, a to z kolorem ścian, a to z rurami..... wiecznie k....a jakis problem. A problemem jest ich.... chory łeb.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (51)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!