Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2017 r.
19:02

Dostał nowe mieszkanie od miasta. Wyrwał instalację elektryczną z powodu „bólu głowy”

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
249 51 A A

Jeden z lokatorów mieszkania komunalnego na lubelskim Felinie korzystał z niego zaledwie od lipca. Już będzie musiał się z niego wyprowadzić – informuje Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W lipcu tego roku miasto oddało do użytkowania 120 mieszkań w nowych blokach wybudowanych przez ZNK na Felinie. Już z końcem października ZNK wypowiedział pierwszą umowę najmu lokalu ze względu na niewłaściwe jego użytkowanie.

– Najemca lokalu ujętego na załączonych zdjęciach usunął ze ścian całą instalację elektryczną oraz aluminiowe elementy stolarki drzwiowej i okiennej twierdząc, że wywołuje ona bóle głowy, przemalował też na kolor zielony część urządzeń należących do wyposażenia lokalu ponieważ jak twierdził kolor ten odwołuje się do preferowanego przez niego sposobu odżywiania – informuje Łukasz Bilik, rzecznik ZNK w Lublinie.

Umowa z lokatorem została wypowiedziana do końca listopada. Najemca został też wezwany do przywrócenia lokalu do stanu pierwotnego i wydania go do 4 grudnia.

W Lublinie jest ponad 9 tysięcy mieszkań komunalnych. Według danych z lipca tego roku ponad połowa z lokatorów jest zadłużona wobec miasta. Dług ten wynosił wówczas już 100 milionów złotych, drugie tyle wynosiły odsetki.

>>> Zobacz także: Wchodzą i wymieniają zamki. Coraz więcej miejskich mieszkań zajętych "na dziko"

Czytaj więcej o:

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:45
+1
Cześc gatunku ludzkiego nie zasługuje by mieszkac w domach. Karton pod mostem a po zimie zbiorowa mogiła wykopana koparką. Niestety lewacy wmówili motłochowi że coś się każdemu należy. Tylko dlatego że się urodził.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:34
+1
sprzedał na wode miedziaki
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:21
+1
Taki los czeka większość mieszkań 500+. Większość ludzi jak za coś nie zapłaci to tego nie poszanuje.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:10
+1
To dopiero trza mieć naje.ane w głowie żeby tak zrobić...psychiatra się kłania dla tej osoby.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:08
+1
Gdyby mieszkanie kupił za ciężko zapracowane środki a nie "dostał" jak w tym przypadku to i poszanowałby nabyte mienie.
Avatar
TomaszN / 20 listopada 2017 o 09:58
jeśli ma się problem z instalacjami, to wzywa się profesjonalistę np. ***solidneinstalacje.pl/ nie zaś próbuje naprawiać na własną rękę, zwyczajnie dewastując i niszcząc, to niedopuszczalne zachowanie i nie dziwię się, że rozwiązano z tym panem umowę.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 11:11
jako zespół w lublinie, jesteśmy się odpowiedzialni za efekty naszej solidnej pracy w lublinie. mocno dbamy o jakość naszych okien pcv. zapraszamy do naszego punktu sprzedaży. ***oknadrzwi-lublin.pl
Avatar
polak i Patriota... / 13 listopada 2017 o 14:28
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dzilic się z potrzebującym i nakarmić głodnego to nasz obowiązek i żebyście w swoim chamskie i zbydlęconym świecie sczeźli to naród pomocną dłoń do człowieka wyciągnie! Wy stracicie nie tylko mój glos wyborcy ale i tego biedaka!
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 09:40
Dokąd będziemy robić na nierobów
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 07:27
I co? Dostał mieszkanie, ludzie mu poszli na rękę, a taki rozwala, niszczy, syfi.... bo ma jakiś "problem". Tacy zawsze mają jakiś "problem". I co się więc dziwić, że tacy mają długi.... bo oni k....a zawsze mają jakis problem. A to z instalacją, a to z kolorem ścian, a to z rurami..... wiecznie k....a jakis problem. A problemem jest ich.... chory łeb.
Avatar
TomaszN / 20 listopada 2017 o 09:58
jeśli ma się problem z instalacjami, to wzywa się profesjonalistę np. ***solidneinstalacje.pl/ nie zaś próbuje naprawiać na własną rękę, zwyczajnie dewastując i niszcząc, to niedopuszczalne zachowanie i nie dziwię się, że rozwiązano z tym panem umowę.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 11:11
jako zespół w lublinie, jesteśmy się odpowiedzialni za efekty naszej solidnej pracy w lublinie. mocno dbamy o jakość naszych okien pcv. zapraszamy do naszego punktu sprzedaży. ***oknadrzwi-lublin.pl
Avatar
polak i Patriota... / 13 listopada 2017 o 14:28
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dzilic się z potrzebującym i nakarmić głodnego to nasz obowiązek i żebyście w swoim chamskie i zbydlęconym świecie sczeźli to naród pomocną dłoń do człowieka wyciągnie! Wy stracicie nie tylko mój glos wyborcy ale i tego biedaka!
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 09:40
Dokąd będziemy robić na nierobów
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 07:27
I co? Dostał mieszkanie, ludzie mu poszli na rękę, a taki rozwala, niszczy, syfi.... bo ma jakiś "problem". Tacy zawsze mają jakiś "problem". I co się więc dziwić, że tacy mają długi.... bo oni k....a zawsze mają jakis problem. A to z instalacją, a to z kolorem ścian, a to z rurami..... wiecznie k....a jakis problem. A problemem jest ich.... chory łeb.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 04:41
A ta kratka wentylacyjna nie jest metalowa? :P
Avatar
Astrokosmos999 / 12 listopada 2017 o 20:35
Dobrze ze nie sra do wiader i zostawia albo ze nie pierze i nie kapie sie.Dobrze tez ze nie zbiera smieci i nie ma robaków.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 19:09
Eksmisja na bruk, nie żyje w lesie, dlaczego podatnicy mają się skłądać na czyjeś fanaberie.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 18:35
Tak dyskretnie zapytam czy ktoś go pytał czy chce mieszkanie z instalacją elektryczną, czy uszczęśliwiono go na siłę. To tak jak z budowąnowych domów i oświadczeniami z energetyki że mnie podłączą. NIE uszczęśliwiajcie mnie na siłę !
Avatar
II sort / 12 listopada 2017 o 16:46
Czemu ja nie mogę dostać mieszkania od miasta ? Nie jestem menelem i nie głosuję na PO. Może dlatego ? Czemuś biedny boś głupi .Czemuś głupi boś biedny wyborco PIS-u.
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie"

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie" 0 0

- Prosimy o rozważną jazdę na drogach, ponieważ żółwie błotne (samce) rozpoczęły swoją migrację - apeluje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 6

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 8

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 23 18

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”