Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2012 r.
21:32
Edytuj ten wpis

Dyrektor od dróg na dywaniku za Filaretów

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 25 A A

Szef Zarządu Dróg i Mostów będzie tłumaczyć się z nadzoru nad robotami przy budowie dodatkowego pasa do skrętu w prawo z ul. Filaretów w Głęboką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To efekt naszej wczorajszej publikacji o opóźnieniach w poszerzaniu jezdni. Miejskie służby przekazywały informacje o toczących się na miejscu robotach, opierając się na tym, co przekazał im wybrany w przetargu wykonawca prac. Tyle że w tym czasie na budowie nie było ani jednego robotnika. To, co naprawdę dzieje się w terenie, mieli sprawdzać inspektorzy nadzoru. Ratusz zapewniał, że to robią.

Dopiero po tym, jak zwróciliśmy Ratuszowi uwagę na to, że wbrew jego zapewnieniom na budowie nic się nie dzieje, inspektorzy wysłani na miejsce potwierdzili, że tak jest. I dopiero wtedy urzędnik Ratusza stwierdził, że wcześniejsza informacja o toczących się robotach była nieprawdziwa.

– Bazując na informacjach przekazanych w Dzienniku Wschodnim poleciłem dyrektorowi Zarządu Dróg i Mostów złożyć wyjaśnienia i to spotkanie jest przede mną – oznajmił nam Krzysztof Żuk, prezydent miasta.
Przypomnijmy, że w umowie zawartej przez miasto z wykonawcą robót termin ukończenia prac został wyznaczony na 20 grudnia, czyli na jutro.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krzysiek / 19 grudnia 2012 o 17:50
Odnośnie budowy dróg itd. Czy zarząd mógłby naprawić swiatła pod Olimpem na Spółdzielczości bo jakieś 2 tyg temu zrobiono nowy sygnalizator z kamerkami, na bajerze... Tylko że on nie działa - piesi nie mogą właczyć "przejścia" a zielone włącza się chyba z raz na 10 minut!!!!!!
Avatar
,,,anna,,, / 19 grudnia 2012 o 16:52
,,,,prez.,,,zuk,,,,nie ma pojecia o sprawach technicznych,,,,,,bo jesli by mial to m-c temu nie plutl by takich rzeczy ze w ciagu m-ca zimowego zrobiony zostanie prawoskret z filaretow w gleboka,,,,,,przeciez jest to niedorzecznosc,,,,,,,powinien zwolnic swojego podpowiadacza ktory mu podpowiedzial ze to bedzie zrobione,,,,,,,,prez.zuk ,,,wypadl niepowaznie,,,,,,zreszta dobry znajacy sie na rzeczy szef sam powinien pewne sprawy oceniac ,,,,
Avatar
Cancer / 19 grudnia 2012 o 16:21
Wszystkim sfrustrowanym, czynnym i biernym uczestnikom budowy prawoskrętu z ul. Filaretow:
- prezydentowi miasta
-dyrektorowi ZDM
-niezwykle dociekliwemu dziennikarzowi "DW"
- niezadowolonym z postępu robot
polecam instrukcje budowlanych robót zimowych: :"Jeden dzień Iwana Denisowicza" A. Sołżenicyna
Avatar
Bronio / 19 grudnia 2012 o 15:46
przecież zakończenie robót zaplanowano dopiero na JUTRO, dlaczego się pieklicie dzisiaj, przez noc można budowę zakończyć! Polak potrafi!
Avatar
rupert / 19 grudnia 2012 o 13:51
[quote name='kama' timestamp='1355917994' post='711447']
Ludzie!!!!! Gdzie logika (...)[/quote]

Tu nie ma żadnej logiki. W tym mieście większość rzeczy robi się od d*upy strony.
Ten dyrektor od dróg za taki numer powinien polecieć ze stołka. Pan Kieliszek zresztą również za gadanie głupot.
Avatar
kama / 19 grudnia 2012 o 12:53
Ludzie!!!!! Gdzie logika takie prace drogowe robić w zimie ?????!!!!!!!!!!!!!! A kiedy był przetarg?
Avatar
szofer / 19 grudnia 2012 o 12:32
Nie straszcie Pana Dyrektora,bo zawału dostanie.
Avatar
wwww / 19 grudnia 2012 o 12:17
[quote name='Mateusz' timestamp='1355911846' post='711392']
Głupiś...
Za wiadukt owszem PKP, ale za jezdnię pod spodem zwaną Kunickiego już NIE !!!!!!
[/quote]

No właśnie za jezdnię pod wiaduktem odpowiada PKP PLK, miasto ma tylko dostosować jezdnię przed i za wiaduktem do nowej niwelety a to mogą robić tylko w tym samym czasie co firma wybrana przez PLK.
Avatar
Zbych / 19 grudnia 2012 o 12:08
Zwoliń kutafona z pracy skoro sobie nie radzi! Na jego miejsce będa następni.
Avatar
żuczek / 19 grudnia 2012 o 11:19
ku***, był czas na przebudowę tego pasa kiedy nie padał śnieg i było dosyć ciepło, ale mówiło się że zdąża, z góry wiadomo że olali temat jak zawsze w tym Lublinie. Można było to zacząć robić w pażdzierniku a nie tydzien przed terminem
Avatar
Krzysiek / 19 grudnia 2012 o 17:50
Odnośnie budowy dróg itd. Czy zarząd mógłby naprawić swiatła pod Olimpem na Spółdzielczości bo jakieś 2 tyg temu zrobiono nowy sygnalizator z kamerkami, na bajerze... Tylko że on nie działa - piesi nie mogą właczyć "przejścia" a zielone włącza się chyba z raz na 10 minut!!!!!!
Avatar
,,,anna,,, / 19 grudnia 2012 o 16:52
,,,,prez.,,,zuk,,,,nie ma pojecia o sprawach technicznych,,,,,,bo jesli by mial to m-c temu nie plutl by takich rzeczy ze w ciagu m-ca zimowego zrobiony zostanie prawoskret z filaretow w gleboka,,,,,,przeciez jest to niedorzecznosc,,,,,,,powinien zwolnic swojego podpowiadacza ktory mu podpowiedzial ze to bedzie zrobione,,,,,,,,prez.zuk ,,,wypadl niepowaznie,,,,,,zreszta dobry znajacy sie na rzeczy szef sam powinien pewne sprawy oceniac ,,,,
Avatar
Cancer / 19 grudnia 2012 o 16:21
Wszystkim sfrustrowanym, czynnym i biernym uczestnikom budowy prawoskrętu z ul. Filaretow:
- prezydentowi miasta
-dyrektorowi ZDM
-niezwykle dociekliwemu dziennikarzowi "DW"
- niezadowolonym z postępu robot
polecam instrukcje budowlanych robót zimowych: :"Jeden dzień Iwana Denisowicza" A. Sołżenicyna
Avatar
Bronio / 19 grudnia 2012 o 15:46
przecież zakończenie robót zaplanowano dopiero na JUTRO, dlaczego się pieklicie dzisiaj, przez noc można budowę zakończyć! Polak potrafi!
Avatar
rupert / 19 grudnia 2012 o 13:51
[quote name='kama' timestamp='1355917994' post='711447']
Ludzie!!!!! Gdzie logika (...)[/quote]

Tu nie ma żadnej logiki. W tym mieście większość rzeczy robi się od d*upy strony.
Ten dyrektor od dróg za taki numer powinien polecieć ze stołka. Pan Kieliszek zresztą również za gadanie głupot.
Avatar
kama / 19 grudnia 2012 o 12:53
Ludzie!!!!! Gdzie logika takie prace drogowe robić w zimie ?????!!!!!!!!!!!!!! A kiedy był przetarg?
Avatar
szofer / 19 grudnia 2012 o 12:32
Nie straszcie Pana Dyrektora,bo zawału dostanie.
Avatar
wwww / 19 grudnia 2012 o 12:17
[quote name='Mateusz' timestamp='1355911846' post='711392']
Głupiś...
Za wiadukt owszem PKP, ale za jezdnię pod spodem zwaną Kunickiego już NIE !!!!!!
[/quote]

No właśnie za jezdnię pod wiaduktem odpowiada PKP PLK, miasto ma tylko dostosować jezdnię przed i za wiaduktem do nowej niwelety a to mogą robić tylko w tym samym czasie co firma wybrana przez PLK.
Avatar
Zbych / 19 grudnia 2012 o 12:08
Zwoliń kutafona z pracy skoro sobie nie radzi! Na jego miejsce będa następni.
Avatar
żuczek / 19 grudnia 2012 o 11:19
ku***, był czas na przebudowę tego pasa kiedy nie padał śnieg i było dosyć ciepło, ale mówiło się że zdąża, z góry wiadomo że olali temat jak zawsze w tym Lublinie. Można było to zacząć robić w pażdzierniku a nie tydzien przed terminem