Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 maja 2015 r.
17:55

Działacze Kukiza: Dariusz Jedlina nie ma wpływu na nasze listy wyborcze

Autor: Zdjęcie autora dd
0 38 A A
Fot. Dorota Awiorko
Fot. Dorota Awiorko

– Dariusz Jedlina nie ma wpływu na układanie naszych list wyborczych – przekonywali wczoraj lokalni działacze Pawła Kukiza, odnosząc się do doniesień prasowych. Lubelski polityk i przedsiębiorca miał zwolennikom kandydata na prezydenta tylko użyczyć hotelu na spotkanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na czwartkową konferencję działacze popierający Pawła Kukiza zaprosili media do niewielkiego pokoju, w budynku obok sklepu z gospodarstwem domowym. Odnieśli się do artykułu w prasie dotyczącego lubelskiego polityka i przedsiębiorcy Dariusza Jedliny.

– Z tych doniesień wynika, że Dariusz Jedlina ma jakiś wpływ na układanie naszych list wyborczych. Dementujemy te informacje. Pan Jedlina nie może na nie wpłynąć – przekonuje Grzegorz Lipka.
– Pan Jedlina nie będzie segregował ludzi, których nazwiska pojawią się na naszych listach wyborczych. Niech to będzie jasne – dodaje Grzegorz Szwed.

Działacze mieli tylko raz „skorzystać z uprzejmości” polityka. – W hotelu, którym zarządza, odbyło się wojewódzkie spotkanie powyborcze – tłumaczy Szwed. – Pan Jedlina nie uczestniczył aktywnie ani w kampanii wyborczej, ani w naszych obecnych działaniach – dodaje.

Według Dariusza Jedliny doniesienia prasowe to nieporozumienie. – Ja nie zamierzam decydować o nazwiskach na listach wyborczych. Nigdy nawet nie pojawił się taki pomysł – mówi tymczasem Dariusz Jedlina. – Chciałbym jedynie, by z tego ruchu obywatelskiego dostały się do parlamentu osoby, które będą reprezentowały światopogląd i program gospodarczy, który popieram.

Czytaj więcej o:

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 maja 2015 o 13:06
Panowie działacze ruchu poparcia Kukiza! Mam nadzieję, że czytacie komentarze i weźmiecie sobie do serca kilka uwag na przyszłość. Domyślam się, że chcieliście dobrze, ale nie bardzo wiecie jak to osiągnąć. "Konferencja", na którą zaprosiliście dziennikarzy więcej Wam wyrządziła szkody niż pożytku. Już lepiej było nie komentować plotek wcale! Swoim nieprzygotowaniem wysłaliście potencjanym wyborcom Kukiza wiadomość: Wyskoczyliśmy z zagonu z kapustą i teraz będziemy robić politykę. TO NIE SĄ LATA 90! Dżinsy i podkoszulki (choćby i z logo) nie wystarczą! Wyglądacie na tej "konferencji" jak nie przymierzając niegdyś Samoobrona. Wydaje się Wam zapewne, że media chętnie przybyły by wysłuchać Waszych wyjaśnień? Tak naprawdę dostarczyliście im newsa z rodzaju baby z brodą. WY jesteście tą babą z brodą! Wyglądacie za tym niskim stołem jak cudaki i mnie, wyborcy Kukiza, się to NIE PODOBA! I PO MOIM TRUPIE wejdziecie do sejmu jako moja reprezentacja! Daliście mediom na tej konferencji robić co chcą, więc Was sfotografowali jak na wiejskim weselu. I wiecie co? Mieli przy tym wspaniały ubaw. Niech Wam nawet przez myśl nie przejdzie, że tu chodziło o cokolwiek innego! Czasy się zmieniły panowie! Pora zgolić wąsy, wciągnąć brzuchy i założyć marynarki. Że Kukiz nosi dżinsy? Kukizowi wolno! Wam nie wypada! Wbijcie też sobie do głowy, że jak w pokoju jest kamera to widzi wszystko! Brudne skarpety za firanką, plamy na spodniach, to, że siedzicie sztywno jak kołki i to, jak dłubiecie w nosie. Nie tak aranżuje się tło do konferencji! WSZYSTKIE rekwizyty "zaplecza" trzyma się na zapleczu (cukier, herbatę i papier toaletowy też), albo ZA KAMERZYSTĄ - aż tak wyrywni nie są, żeby się kręcić z kamerą dookoła siebie. Jak macie poczestunek dla dziennikarzy to się go stawia POZA ZASIĘGIEM KAMER - teraz wyglądacie jakby to było Wasze żarcie. Jak już macie siedzieć to na wysokich krzesłach, wyprostowani, nie na fotelach wyciągniętych z piwnicy! Bardzo mi zależy na tym, żeby w Polsce coś się wreszcie zmieniło i na razie Kukiz ma mój głos. Trzymam kciuki za JOW, bo w tym systemie nawet tacy jak Wy mieliby szansę, choć z pewnością nie zaszliby daleko. Wy zapewne jeszcze tego nie rozumiecie. Proponuję teraz, jak w każdym sztabie, siąść z ludźmi odpowiedzialnymi za to wystąpienie i wszystko o czym piszę przeanalizować. Panowie! Weźcie się za siebie, bo to zwyczajnie wstyd!
Panowie działacze ruchu poparcia Kukiza! Mam nadzieję, że czytacie komentarze i weźmiecie sobie do serca kilka uwag na przyszłość. Domyślam się, że chcieliście dobrze, ale nie bardzo wiecie jak to osiągnąć. "Konferencja", na którą zaprosiliście dziennikarzy więcej Wam wyrządziła szkody niż pożytku. Już lepiej było nie komentować plotek wcale! Swoim nieprzygotowaniem wysłaliście potencjanym wyborcom Kukiza wiadomość: Wyskoczyliśmy z zagonu z kapustą i teraz będziemy robić politykę. TO NIE SĄ LATA 90! Dżinsy i podkoszulki (choćby i z... rozwiń
Avatar
Bagnet / 29 maja 2015 o 23:55

Polecam poczytać o przebytej przez Kukiza drodze. Ten były punkowiec dobrze wszystko przemyślał. Poniżej dwa fajne artykuły. Treść pierwszego to wyciek rozmów z Przemysławem Holocherem (byłym szefem ONR) i Solidarnością. Wszystko opublikował kiedyś WikiLeaks. Ludzie, nie czytacie tego, co ciekawe :D

http://natemat.pl/143937,klotnia-o-kobylanskiego-plan-zablokowania-sejmu-i-masa-przeklenstw-pawel-kukiz-tez-jest-w-plikach-wikileaks-z-facebooka

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12981/premier-kukiz

Polecam poczytać o przebytej przez Kukiza drodze. Ten były punkowiec dobrze wszystko przemyślał. Poniżej dwa fajne artykuły. Treść pierwszego to wyciek rozmów z Przemysławem Holocherem (byłym szefem ONR) i Solidarnością. Wszystko opublikował kiedyś WikiLeaks. Ludzie, nie czytacie tego, co ciekawe :D

http://natemat.pl/143937,klotnia-o-kobylanskiego-plan-zablokowania-sejmu-i-masa-przeklenstw-pawel-kukiz-tez-jest-w-plikach-wikileaks-z-facebooka

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12981/premier-kukiz

rozwiń
Avatar
GFK / 29 maja 2015 o 23:32

Hahahaha! To ma być nowa twarz ruchu Kukiza w lbn? Przecież oni przyklejają się do każdego nowego ruchu. Pan G.L to sympatyk pisu,Kaczynskiego i Ziobry ale nie udało mu się. Pan G.Sz. sympatyk pisu,RN,Ziobry i Dudy. Ten w środku był u palikota. Kogo tam jeszcze macie? Ci panowie pociągnął w dół ten cały ruch.

ELEKTORAT KUKIZA TO ELEKTORAT PALIKOTA I PO (widzieliście opinie ekspertów) SPRAWDZCIE ILE PROCENT PALIKOTOWI ZABRAŁ KUKIZ? 12% TO TEN SAM ZBUNTOWANY ELEKTORAT KTÓRY GŁOSOWAŁ NA PALIKOTA W 2011. SOLIDARNEJ POLSCE POLSKIEJ ZABRAŁ 1% (MIAŁA 3%). BEZ ZAPLECZA POLITYCZNEGO ( KUKIZ PRZEJEDZIE SIĘ BO NIE BĘDZIE PANOWAŁ. BĘDZIE JAK ZA KROLA SASA- UPADEK POLSKI JAKO PAŃSTWA BO BĘDZIE WARCHOLSTWO KTORE NIE WIE CO TO JEST USTAWA). A CI CO MAJĄ W D.. POLITYKĘ NIE IDĄ NA WYBORY

ELEKTORAT KUKIZA TO ELEKTORAT PALIKOTA I PO (widzieliście opinie ekspertów) SPRAWDZCIE ILE PROCENT PALIKOTOWI ZABRAŁ KUKIZ? 12% TO TEN SAM ZBUNTOWANY ELEKTORAT KTÓRY GŁOSOWAŁ NA PALIKOTA W 2011. SOLIDARNEJ POLSCE POLSKIEJ ZABRAŁ 1% (MIAŁA 3%). BEZ ZAPLECZA POLITYCZNEGO ( KUKIZ PRZEJEDZIE SIĘ BO NIE BĘDZIE PANOWAŁ. BĘDZIE JAK ZA KROLA SASA- UPADEK POLSKI JAKO PAŃSTWA BO BĘDZIE WARCHOLSTWO KTORE NIE WIE CO TO JEST USTAWA). A CI CO MAJĄ W D.. POLITYKĘ NIE IDĄ NA WYBORY

rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 23:19
Słyszeliście, że Paweł nie upoważnił jeszcze nikogo do wypowiadania się w mediach?
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 22:09
Cukier na półkach jak za komuny. Prezydent Lublina Solidarnej Polski - Ziobrysta. Typo na tronie- on coś mówił???? czy siedzi jak słup. GS dziwnie wyglądający jakby wrócił z Filipin po imprezie z Kwaśniewskim. Najlepsze są ciastka !!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 21:10
Co ma przynależność partyjna do człowieka? Gdzie zaczynał Piłsudski? :) Gadał ze wszystkimi? gadał.
Avatar
Map rtsup / 29 maja 2015 o 18:00

Ooo, Pan Tomasz Buczek, który zmienia poparcie dla kandydatów jak rękawiczki i próbuje się podkleić pod potencjalnego posła tam, gdzie lepiej zawieje :D

Pan Buczek zawsze stał po stronie ludzi. Nie to co inni. Przy okazji warto wspomnieć że Pan Buczek popiera JOW od 2007 roku. Czy w artykule znajduje się jakaś wypowiedz Pana Buczka. Buczek ma jedną zaletę rozmawia ze wszystkimi nie zależnie od partii politycznych. Proszę wskazać jednego z kandydatów którego oficjalnie poparł Pan Buczek?

Pan Buczek zawsze stał po stronie ludzi. Nie to co inni. Przy okazji warto wspomnieć że Pan Buczek popiera JOW od 2007 roku. Czy w artykule znajduje się jakaś wypowiedz Pana Buczka. Buczek ma jedną zaletę rozmawia ze wszystkimi nie zależnie od partii politycznych. Proszę wskazać jednego z kandydatów którego oficjalnie poparł Pan Buczek?

rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 15:27
Ooo, Pan Tomasz Buczek, który zmienia poparcie dla kandydatów jak rękawiczki i próbuje się podkleić pod potencjalnego posła tam, gdzie lepiej zawieje :D
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 12:52
Leje się krytyka na panów bo sukces odniósł pan Kukiz. A ja trzymam kciuki za Was bo zazdrosnikow jest dookoła. Ale zgadzam się z tym ze tylko widać na okrągło 2,3 tych samych panów. Pokażcie ze macie tez innych ludzi co chcą walczyć z zabetonowanymi partiami politycznymi. Pozdrawiam Was gorąco. Olga.
Avatar
Józef / 29 maja 2015 o 12:07

Panie / Pani nie byłem członkiem SP ani RN , start do RM z list tej organizacji był wynikiem porozumienia . Aktywny sympatyk , tak jeżeli rozumie się pod tym pojęciem uczestnictwo w Marszu Żołnierzy Wyklętych , udział w Marszu Niepodległości czy protestach po aferze taśmowej ! :) Jako niezależny kandydat zostałem wybrany do Rady dzielnica Wieniawa i po 2 miesiącach od wyborów 6 z moich 14 punktów wyborczych zostało zgłoszonych do realizacji z budżetu miasta w 2016 roku . Wielu krzykaczy tutaj którzy nic nie robią a teraz tylko krytykują i wyśmiewają . Pytam się co Wy zrobiliście dla swojej społeczności ?

Chodzi o to panie żeby du py nie dawać.

Chodzi o to panie żeby du py nie dawać.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2015 o 13:06
Panowie działacze ruchu poparcia Kukiza! Mam nadzieję, że czytacie komentarze i weźmiecie sobie do serca kilka uwag na przyszłość. Domyślam się, że chcieliście dobrze, ale nie bardzo wiecie jak to osiągnąć. "Konferencja", na którą zaprosiliście dziennikarzy więcej Wam wyrządziła szkody niż pożytku. Już lepiej było nie komentować plotek wcale! Swoim nieprzygotowaniem wysłaliście potencjanym wyborcom Kukiza wiadomość: Wyskoczyliśmy z zagonu z kapustą i teraz będziemy robić politykę. TO NIE SĄ LATA 90! Dżinsy i podkoszulki (choćby i z logo) nie wystarczą! Wyglądacie na tej "konferencji" jak nie przymierzając niegdyś Samoobrona. Wydaje się Wam zapewne, że media chętnie przybyły by wysłuchać Waszych wyjaśnień? Tak naprawdę dostarczyliście im newsa z rodzaju baby z brodą. WY jesteście tą babą z brodą! Wyglądacie za tym niskim stołem jak cudaki i mnie, wyborcy Kukiza, się to NIE PODOBA! I PO MOIM TRUPIE wejdziecie do sejmu jako moja reprezentacja! Daliście mediom na tej konferencji robić co chcą, więc Was sfotografowali jak na wiejskim weselu. I wiecie co? Mieli przy tym wspaniały ubaw. Niech Wam nawet przez myśl nie przejdzie, że tu chodziło o cokolwiek innego! Czasy się zmieniły panowie! Pora zgolić wąsy, wciągnąć brzuchy i założyć marynarki. Że Kukiz nosi dżinsy? Kukizowi wolno! Wam nie wypada! Wbijcie też sobie do głowy, że jak w pokoju jest kamera to widzi wszystko! Brudne skarpety za firanką, plamy na spodniach, to, że siedzicie sztywno jak kołki i to, jak dłubiecie w nosie. Nie tak aranżuje się tło do konferencji! WSZYSTKIE rekwizyty "zaplecza" trzyma się na zapleczu (cukier, herbatę i papier toaletowy też), albo ZA KAMERZYSTĄ - aż tak wyrywni nie są, żeby się kręcić z kamerą dookoła siebie. Jak macie poczestunek dla dziennikarzy to się go stawia POZA ZASIĘGIEM KAMER - teraz wyglądacie jakby to było Wasze żarcie. Jak już macie siedzieć to na wysokich krzesłach, wyprostowani, nie na fotelach wyciągniętych z piwnicy! Bardzo mi zależy na tym, żeby w Polsce coś się wreszcie zmieniło i na razie Kukiz ma mój głos. Trzymam kciuki za JOW, bo w tym systemie nawet tacy jak Wy mieliby szansę, choć z pewnością nie zaszliby daleko. Wy zapewne jeszcze tego nie rozumiecie. Proponuję teraz, jak w każdym sztabie, siąść z ludźmi odpowiedzialnymi za to wystąpienie i wszystko o czym piszę przeanalizować. Panowie! Weźcie się za siebie, bo to zwyczajnie wstyd!
Panowie działacze ruchu poparcia Kukiza! Mam nadzieję, że czytacie komentarze i weźmiecie sobie do serca kilka uwag na przyszłość. Domyślam się, że chcieliście dobrze, ale nie bardzo wiecie jak to osiągnąć. "Konferencja", na którą zaprosiliście dziennikarzy więcej Wam wyrządziła szkody niż pożytku. Już lepiej było nie komentować plotek wcale! Swoim nieprzygotowaniem wysłaliście potencjanym wyborcom Kukiza wiadomość: Wyskoczyliśmy z zagonu z kapustą i teraz będziemy robić politykę. TO NIE SĄ LATA 90! Dżinsy i podkoszulki (choćby i z... rozwiń
Avatar
Bagnet / 29 maja 2015 o 23:55

Polecam poczytać o przebytej przez Kukiza drodze. Ten były punkowiec dobrze wszystko przemyślał. Poniżej dwa fajne artykuły. Treść pierwszego to wyciek rozmów z Przemysławem Holocherem (byłym szefem ONR) i Solidarnością. Wszystko opublikował kiedyś WikiLeaks. Ludzie, nie czytacie tego, co ciekawe :D

http://natemat.pl/143937,klotnia-o-kobylanskiego-plan-zablokowania-sejmu-i-masa-przeklenstw-pawel-kukiz-tez-jest-w-plikach-wikileaks-z-facebooka

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12981/premier-kukiz

Polecam poczytać o przebytej przez Kukiza drodze. Ten były punkowiec dobrze wszystko przemyślał. Poniżej dwa fajne artykuły. Treść pierwszego to wyciek rozmów z Przemysławem Holocherem (byłym szefem ONR) i Solidarnością. Wszystko opublikował kiedyś WikiLeaks. Ludzie, nie czytacie tego, co ciekawe :D

http://natemat.pl/143937,klotnia-o-kobylanskiego-plan-zablokowania-sejmu-i-masa-przeklenstw-pawel-kukiz-tez-jest-w-plikach-wikileaks-z-facebooka

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12981/premier-kukiz

rozwiń
Avatar
GFK / 29 maja 2015 o 23:32

Hahahaha! To ma być nowa twarz ruchu Kukiza w lbn? Przecież oni przyklejają się do każdego nowego ruchu. Pan G.L to sympatyk pisu,Kaczynskiego i Ziobry ale nie udało mu się. Pan G.Sz. sympatyk pisu,RN,Ziobry i Dudy. Ten w środku był u palikota. Kogo tam jeszcze macie? Ci panowie pociągnął w dół ten cały ruch.

ELEKTORAT KUKIZA TO ELEKTORAT PALIKOTA I PO (widzieliście opinie ekspertów) SPRAWDZCIE ILE PROCENT PALIKOTOWI ZABRAŁ KUKIZ? 12% TO TEN SAM ZBUNTOWANY ELEKTORAT KTÓRY GŁOSOWAŁ NA PALIKOTA W 2011. SOLIDARNEJ POLSCE POLSKIEJ ZABRAŁ 1% (MIAŁA 3%). BEZ ZAPLECZA POLITYCZNEGO ( KUKIZ PRZEJEDZIE SIĘ BO NIE BĘDZIE PANOWAŁ. BĘDZIE JAK ZA KROLA SASA- UPADEK POLSKI JAKO PAŃSTWA BO BĘDZIE WARCHOLSTWO KTORE NIE WIE CO TO JEST USTAWA). A CI CO MAJĄ W D.. POLITYKĘ NIE IDĄ NA WYBORY

ELEKTORAT KUKIZA TO ELEKTORAT PALIKOTA I PO (widzieliście opinie ekspertów) SPRAWDZCIE ILE PROCENT PALIKOTOWI ZABRAŁ KUKIZ? 12% TO TEN SAM ZBUNTOWANY ELEKTORAT KTÓRY GŁOSOWAŁ NA PALIKOTA W 2011. SOLIDARNEJ POLSCE POLSKIEJ ZABRAŁ 1% (MIAŁA 3%). BEZ ZAPLECZA POLITYCZNEGO ( KUKIZ PRZEJEDZIE SIĘ BO NIE BĘDZIE PANOWAŁ. BĘDZIE JAK ZA KROLA SASA- UPADEK POLSKI JAKO PAŃSTWA BO BĘDZIE WARCHOLSTWO KTORE NIE WIE CO TO JEST USTAWA). A CI CO MAJĄ W D.. POLITYKĘ NIE IDĄ NA WYBORY

rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 23:19
Słyszeliście, że Paweł nie upoważnił jeszcze nikogo do wypowiadania się w mediach?
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 22:09
Cukier na półkach jak za komuny. Prezydent Lublina Solidarnej Polski - Ziobrysta. Typo na tronie- on coś mówił???? czy siedzi jak słup. GS dziwnie wyglądający jakby wrócił z Filipin po imprezie z Kwaśniewskim. Najlepsze są ciastka !!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 21:10
Co ma przynależność partyjna do człowieka? Gdzie zaczynał Piłsudski? :) Gadał ze wszystkimi? gadał.
Avatar
Map rtsup / 29 maja 2015 o 18:00

Ooo, Pan Tomasz Buczek, który zmienia poparcie dla kandydatów jak rękawiczki i próbuje się podkleić pod potencjalnego posła tam, gdzie lepiej zawieje :D

Pan Buczek zawsze stał po stronie ludzi. Nie to co inni. Przy okazji warto wspomnieć że Pan Buczek popiera JOW od 2007 roku. Czy w artykule znajduje się jakaś wypowiedz Pana Buczka. Buczek ma jedną zaletę rozmawia ze wszystkimi nie zależnie od partii politycznych. Proszę wskazać jednego z kandydatów którego oficjalnie poparł Pan Buczek?

Pan Buczek zawsze stał po stronie ludzi. Nie to co inni. Przy okazji warto wspomnieć że Pan Buczek popiera JOW od 2007 roku. Czy w artykule znajduje się jakaś wypowiedz Pana Buczka. Buczek ma jedną zaletę rozmawia ze wszystkimi nie zależnie od partii politycznych. Proszę wskazać jednego z kandydatów którego oficjalnie poparł Pan Buczek?

rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 15:27
Ooo, Pan Tomasz Buczek, który zmienia poparcie dla kandydatów jak rękawiczki i próbuje się podkleić pod potencjalnego posła tam, gdzie lepiej zawieje :D
Avatar
Gość / 29 maja 2015 o 12:52
Leje się krytyka na panów bo sukces odniósł pan Kukiz. A ja trzymam kciuki za Was bo zazdrosnikow jest dookoła. Ale zgadzam się z tym ze tylko widać na okrągło 2,3 tych samych panów. Pokażcie ze macie tez innych ludzi co chcą walczyć z zabetonowanymi partiami politycznymi. Pozdrawiam Was gorąco. Olga.
Avatar
Józef / 29 maja 2015 o 12:07

Panie / Pani nie byłem członkiem SP ani RN , start do RM z list tej organizacji był wynikiem porozumienia . Aktywny sympatyk , tak jeżeli rozumie się pod tym pojęciem uczestnictwo w Marszu Żołnierzy Wyklętych , udział w Marszu Niepodległości czy protestach po aferze taśmowej ! :) Jako niezależny kandydat zostałem wybrany do Rady dzielnica Wieniawa i po 2 miesiącach od wyborów 6 z moich 14 punktów wyborczych zostało zgłoszonych do realizacji z budżetu miasta w 2016 roku . Wielu krzykaczy tutaj którzy nic nie robią a teraz tylko krytykują i wyśmiewają . Pytam się co Wy zrobiliście dla swojej społeczności ?

Chodzi o to panie żeby du py nie dawać.

Chodzi o to panie żeby du py nie dawać.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 11 7

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 23 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra