Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 stycznia 2011 r.
19:50
Edytuj ten wpis

Echo Investment znów chce budować market na górkach czechowskich

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 15 A A
Spółka wielokrotnie prosiła w Ratuszu o zmianę planu, ale bezskutecznie. (archiwum)
Spółka wielokrotnie prosiła w Ratuszu o zmianę planu, ale bezskutecznie. (archiwum)

Magistrat wznowił rozmowy z kielecką spółką Echo Investment, właścicielem górek czechowskich. Spółka nadal chce, by Ratusz pozwolił jej postawić tu wielkie centrum handlowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
michalbn / 16 stycznia 2011 o 13:22
NIE BUDOWAĆ CENTRÓW HANDLOWYCH W LUBLINIE!!!! może w końcy coś pożytecznego zrobicie. Szał na markety już minął, lublinianie żądają czegoś pożytecznego!!! Zniszczą całą zieleń, a oddychać czym będziemy?????????
Avatar
Gość / 16 stycznia 2011 o 08:56
[size="3"]W Lublinie powstają tylko markety, chociaż plany i makiety mówią co innego.

W PLAZIE miało być wiele rzeczy, została tylko galeria handlowa.

W LECLERCU (ul. Zana) miało być wiele rzeczy, został tylko hipermarket.

W FELICITY miało być wiele rzeczy (w 2013 roku będą tylko 2 hipermarkety).

Na Al. Kraśnickiej / ul. Gęsia też ma być dużo rzeczy .... ostanie się tylko hipermarket, albo dwa.

Inwestor zawęża swe "plany". płaci kilka śmiesznych milionów PLN kary Ratuszowi i kwita. Ta kara to kropla w obrotach inwestora.

Inwestorzy mamią Ratusz różnymi bajerami i wszelaką działalnością, a kończy się na tym, że z "wielkich planów" zostaje TYLKO działalność handlowa, bo TYLKO to przynosi realne zyski inwestorowi.

Lublin jest za biedny, żeby tu inwestować w coś innego jak markety. Biedacy zawsze pójdą do marketu na zakupy. A raczej nie mają pieniędzy, żeby je wydawać w innych przybytkach.

Takie myślenie ma KAŻDY inwestor inwestujący w Lublinie, rozumiecie ?
[/size]
[size="3"]W Lublinie powstają tylko markety, chociaż plany i makiety mówią co innego.

W PLAZIE miało być wiele rzeczy, została tylko galeria handlowa.

W LECLERCU (ul. Zana) miało być wiele rzeczy, został tylko hipermarket.

W FELICITY miało być wiele rzeczy (w 2013 roku będą tylko 2 hipermarkety).

Na Al. Kraśnickiej / ul. Gęsia też ma być dużo rzeczy .... ostanie się tylko hipermarket, albo dwa.

Inwest... rozwiń
Avatar
kid / 15 stycznia 2011 o 22:50
WON z marketami z tego miasta>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zróbcie w końcu coś pożytecznego w Lublinie a nie zakichane markety tylko byście stawiali....

Coraz większa wieś się robi z tego miasta
Avatar
Lady Ga-Ga / 15 stycznia 2011 o 21:40
"A ŚWISTAK SIEDZI I ZAWIJA JE W TE SREBERKA"!
Avatar
mosquito / 15 stycznia 2011 o 18:51
znowu ?
Avatar
Markus / 15 stycznia 2011 o 16:44
we are looking for business partners - Joint Venture, Distributors, Representatives from Poland and other Eastern European markets, more on http://www.empicky.com. India | Japan | Brazil | Mexico | Singapore
Avatar
Gość / 15 stycznia 2011 o 16:41
Ja piernicze.. ludzie dajcie sobie siana z centrami handlowymi. Ileż można ? Już wolę żeby nic tam nie było niż centrum. A sam jestem za zburzeniem plazy, bo to nie potrzebne.
Avatar
mandzia / 15 stycznia 2011 o 16:37
@ chapter
w czlona to chyba ciebie każdy robi
to by tłumaczylo twoja frustracje
Avatar
ość / 15 stycznia 2011 o 16:34
"...potrzebnych tylko inwestorom"??

chlopie cofnij sie do podstawówki - jeśli jest popyt to jest i podaż
Avatar
chapter coutchy / 15 stycznia 2011 o 16:34
a ty "mandzia" zasrany spamiarzu na garnuszku echa, nie klam z tymi inwestycjami, bo wiadomo ze echo zrobi ludzi w czlona, zniszczy zielen, wybuduje byle jakie blaszaki i w du*** bedzie mialo budowe jakiegoklowiek parku -
jak z reszta kazdy "inwestorzy" z tych wszystkich firm kogucik, ktorych jedynym celem jest zarobic i uciec.
a wszyscy wiesniacy, z lublina, ktorzy dalej marza o nowym jorku w lublinie beda smucili "wazne, ze sie cos dzieje", "fajnie, ze cos rusza" nie patrzac na to, ze ot wlasnie kots ich rucha w d***.
Avatar
michalbn / 16 stycznia 2011 o 13:22
NIE BUDOWAĆ CENTRÓW HANDLOWYCH W LUBLINIE!!!! może w końcy coś pożytecznego zrobicie. Szał na markety już minął, lublinianie żądają czegoś pożytecznego!!! Zniszczą całą zieleń, a oddychać czym będziemy?????????
Avatar
Gość / 16 stycznia 2011 o 08:56
[size="3"]W Lublinie powstają tylko markety, chociaż plany i makiety mówią co innego.

W PLAZIE miało być wiele rzeczy, została tylko galeria handlowa.

W LECLERCU (ul. Zana) miało być wiele rzeczy, został tylko hipermarket.

W FELICITY miało być wiele rzeczy (w 2013 roku będą tylko 2 hipermarkety).

Na Al. Kraśnickiej / ul. Gęsia też ma być dużo rzeczy .... ostanie się tylko hipermarket, albo dwa.

Inwestor zawęża swe "plany". płaci kilka śmiesznych milionów PLN kary Ratuszowi i kwita. Ta kara to kropla w obrotach inwestora.

Inwestorzy mamią Ratusz różnymi bajerami i wszelaką działalnością, a kończy się na tym, że z "wielkich planów" zostaje TYLKO działalność handlowa, bo TYLKO to przynosi realne zyski inwestorowi.

Lublin jest za biedny, żeby tu inwestować w coś innego jak markety. Biedacy zawsze pójdą do marketu na zakupy. A raczej nie mają pieniędzy, żeby je wydawać w innych przybytkach.

Takie myślenie ma KAŻDY inwestor inwestujący w Lublinie, rozumiecie ?
[/size]
[size="3"]W Lublinie powstają tylko markety, chociaż plany i makiety mówią co innego.

W PLAZIE miało być wiele rzeczy, została tylko galeria handlowa.

W LECLERCU (ul. Zana) miało być wiele rzeczy, został tylko hipermarket.

W FELICITY miało być wiele rzeczy (w 2013 roku będą tylko 2 hipermarkety).

Na Al. Kraśnickiej / ul. Gęsia też ma być dużo rzeczy .... ostanie się tylko hipermarket, albo dwa.

Inwest... rozwiń
Avatar
kid / 15 stycznia 2011 o 22:50
WON z marketami z tego miasta>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zróbcie w końcu coś pożytecznego w Lublinie a nie zakichane markety tylko byście stawiali....

Coraz większa wieś się robi z tego miasta
Avatar
Lady Ga-Ga / 15 stycznia 2011 o 21:40
"A ŚWISTAK SIEDZI I ZAWIJA JE W TE SREBERKA"!
Avatar
mosquito / 15 stycznia 2011 o 18:51
znowu ?
Avatar
Markus / 15 stycznia 2011 o 16:44
we are looking for business partners - Joint Venture, Distributors, Representatives from Poland and other Eastern European markets, more on http://www.empicky.com. India | Japan | Brazil | Mexico | Singapore
Avatar
Gość / 15 stycznia 2011 o 16:41
Ja piernicze.. ludzie dajcie sobie siana z centrami handlowymi. Ileż można ? Już wolę żeby nic tam nie było niż centrum. A sam jestem za zburzeniem plazy, bo to nie potrzebne.
Avatar
mandzia / 15 stycznia 2011 o 16:37
@ chapter
w czlona to chyba ciebie każdy robi
to by tłumaczylo twoja frustracje
Avatar
ość / 15 stycznia 2011 o 16:34
"...potrzebnych tylko inwestorom"??

chlopie cofnij sie do podstawówki - jeśli jest popyt to jest i podaż
Avatar
chapter coutchy / 15 stycznia 2011 o 16:34
a ty "mandzia" zasrany spamiarzu na garnuszku echa, nie klam z tymi inwestycjami, bo wiadomo ze echo zrobi ludzi w czlona, zniszczy zielen, wybuduje byle jakie blaszaki i w du*** bedzie mialo budowe jakiegoklowiek parku -
jak z reszta kazdy "inwestorzy" z tych wszystkich firm kogucik, ktorych jedynym celem jest zarobic i uciec.
a wszyscy wiesniacy, z lublina, ktorzy dalej marza o nowym jorku w lublinie beda smucili "wazne, ze sie cos dzieje", "fajnie, ze cos rusza" nie patrzac na to, ze ot wlasnie kots ich rucha w d***.