Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 stycznia 2012 r.
18:30
Edytuj ten wpis

Euro 2012: Strefa kibica powstanie w hali Targów Lublin

0 12 A A
Wspólne oglądanie ważnych meczów na telebimach, to już tradycja. Tym razem na zainteresowanych będzi
Wspólne oglądanie ważnych meczów na telebimach, to już tradycja. Tym razem na zainteresowanych będzi

Co prawda, w naszym regionie nie będzie rozegrany żaden mecz tegorocznych mistrzostw Europy, ale kibicie i tak będą mogli poczuć atmosferę piłkarskiego święta. W hali Targów Lublin na czas turnieju powstanie wielka Strefa Kibica.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strefę otworzą wspólnie targi i lubelska firma Led Inwazja, specjalizująca się w dostarczaniu wielkich mobilnych ekranów. Telebimy tej firmy były używane do obsługi wydarzeń z udziałem takich zespołów jak Budka Suflera, Bajm, The Rasmus czy Europe. Teraz lubelscy kibice zobaczą na nich mecze Euro 2012.

– Mamy nową halę, świetny, ogrodzony teren obok – mówi Beata Gorajek, prezes Targów Lublin S.A. – A ludzie chcą oglądać mecze piłkarskie w grupach, razem przeżywać te emocje. Zupełnie inaczej robi się to z przyjaciółmi, z kolegami, z koleżankami. Tym bardziej, jeśli oprócz meczów będą różne atrakcje umilające czas pomiędzy meczami czy po ich zakończeniu

– Zbudujemy dwie strefy: jedną dla VIP-ów, drugą dla wszystkich kibiców – zapowiada Marcin Niścior z Led Inwazji. Jedna powstanie w głównej hali Targów Lublin przy ul. Dworcowej w Lublinie, druga w targowej antresoli. Obie będą czynne przez cały turniej (19 dni meczowych i dni wolne od meczów), codziennie od godz. 15 do ostatniego kibica.

– W strefie publicznego oglądania będą dwa telebimy z przestrzenią siedzącą i stojącą dla kibiców, gastronomią i pasażem handlowym z piłkarskimi gadżetami – dodaje Niścior. – Bilet wstępu, w przystępnej cenie, będzie obejmował cały dzień pobytu w strefie i niespodziankę. W strefie VIP oferujemy all-inclusiv, po zakupie karnetu kibic będzie mógł korzystać bez ograniczeń np. z bufetu.

Przed meczami (przez większość mistrzostw codziennie będą rozgrywane dwa spotkania), pomiędzy nimi i po ich zakończeniu na kibiców będą czekały specjalne atrakcje – m.in. koncerty i dyskoteki. Strefa będzie czynna także w dni bez meczów, na nie również zaplanowano specjalny program.

Ceny biletów poznamy jeszcze w tym miesiącu. Wtedy ruszy przedsprzedaż i specjalna strona internetowa poświęcona lubelskiej Strefie Kibica pod adresem: www.fanzonelublin.pl.

Strefy w całej Polsce

Podobne strefy kibica powstaną w całym kraju. W miastach, w których będą rozgrywane mecze (w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu) – przy stadionach i w centrum. Ale nie tylko. W Krakowie strefa mogąca pomieścić nawet 30 tys. osób zostanie stworzona na Błoniach. W Chorzowie – na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, w Katowicach – przed Spodkiem, a w Białymstoku – w ścisłym centrum miasta, na Rynku Kościuszki.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
-student UMCS- / 15 stycznia 2012 o 18:41
A ja wam powiem ze sie ciesze! Platna strefa pod dachem - to znaczy ze mozna bedzie ogladac bez meneli co lubia za darmo i leja pod siebie!

Kulturka, wygoda i mila atmosferka! Chrzanie sesję, przenoszę na wrzesien egzaminy i bede ogladac mecze!
Avatar
ORGANIZATOR / 12 stycznia 2012 o 13:00
www.fanzonelublin.pl
już działa
Avatar
max / 12 stycznia 2012 o 09:18
Zamiast narzekać (cholerna mentalność polaków) to Cieszmy się, że powstają takie eventy, że dzieje się w naszym mieście coraz więcej i na większą skale. Wspierajmy takie przedsięwzięcia to działa na korzyść dla nas i miasta. Poza tym logicznie myśląc (a jak widać co niektórym to ciężko przychodzi) im więcej będzie działo się w mieście tym więcej o nim będzie słychać. To jest jak najlepsza promocja dla miasta a wiadomo, że będzie przekładać się to na jego wszystkie struktury które będą czerpać z tego korzyści (wliczając w to a może nawet w szczególności gastronomów i właścicieli lokali rozrywkowych).

Popieram projekt!
Zamiast narzekać (cholerna mentalność polaków) to Cieszmy się, że powstają takie eventy, że dzieje się w naszym mieście coraz więcej i na większą skale. Wspierajmy takie przedsięwzięcia to działa na korzyść dla nas i miasta. Poza tym logicznie myśląc (a jak widać co niektórym to ciężko przychodzi) im więcej będzie działo się w mieście tym więcej o nim będzie słychać. To jest jak najlepsza promocja dla miasta a wiadomo, że będzie przekładać się to na jego wszystkie struktury które będą czerpać z tego korzyści (wliczając w to a może nawet w sz... rozwiń
Avatar
hmm / 11 stycznia 2012 o 14:44
[quote name='mzl' timestamp='1326286881' post='582348']
głupi pomysł !! zamiast zrobić na pl. litewskim i dać zarobić ludziom co maja lokale gastronomiczne w centrum to robią to na odludziu obok dzielnicy meneli ...
[/quote]

Ile ludzie posiadający lokale w centrum wydają na dodatkowe animacje które odbywają się na Krakowskim? NIC! liczą na to że miasto zorganizuje imprezy które przyciągną do centrum ludzi którzy kupią obiady piwo i wódę. Socjalizm się skończył. Chcesz zarabiać jeden z drugim wymyśl taki sposób reklamy i promocji że ludzie nie będą wychodzili od Ciebie z lokalu!!! A jeśli nie potrafisz wynajmij ludzi którzy to za Ciebie zrobią. ...aaa byłbym zapomniał takim ludziom od marketingu też się płaci :-))pisze o tym bo dla niektórych lubelskich gastronomów może to być nowość.
[quote name='mzl' timestamp='1326286881' post='582348']
głupi pomysł !! zamiast zrobić na pl. litewskim i dać zarobić ludziom co maja lokale gastronomiczne w centrum to robią to na odludziu obok dzielnicy meneli ...
[/quote]

Ile ludzie posiadający lokale w centrum wydają na dodatkowe animacje które odbywają się na Krakowskim? NIC! liczą na to że miasto zorganizuje imprezy które przyciągną do centrum ludzi którzy kupią obiady piwo i wódę. Socjalizm się skończył. Chcesz zarabiać jede... rozwiń
Avatar
Red / 11 stycznia 2012 o 14:40
Tak tak ludzie brawo ! Zróbmy na pl. litewskim stawiając 3 kabiny toitoi dla 3tyś ludzi a gastronomowie otworzą swoje ciasne wychodki dla wszystkich dla mnie bomba ! A poza tym jeśli liczycie na lany browar na litewskim to możecie zapomnieć, dla zapominalskich przypomnienie: Radni uchwalili takowy zakaz!
Avatar
mzl / 11 stycznia 2012 o 14:01
głupi pomysł !! zamiast zrobić na pl. litewskim i dać zarobić ludziom co maja lokale gastronomiczne w centrum to robią to na odludziu obok dzielnicy meneli ...
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 12:42
"Ceny biletów poznamy jeszcze w tym miesiącu. Wtedy ruszy przedsprzedaż i specjalna strona internetowa poświęcona lubelskiej Strefie Kibica"

... cena biletu to jedno, a cena piwka w plastikowym kubku (pewnie 5 zł) to drugie).
Avatar
poliglota / 11 stycznia 2012 o 12:17
w najcieplejszych miesiącach ogladać mecze w hali? to nie dla mnie
strefy kibica powstaną w wielu miejscach w lublinie na świeżym powietrzu, również z wieloma atrakacjmi.
w planach jest miasteczko oraz ścisłe centrum.
Avatar
ORGANIZATOR / 11 stycznia 2012 o 11:32
Jako organizatorzy możemy powiedzieć że ceny biletów są w trakcie ustalania. Z całą pewnością nie będzie cen zaporowych. Chcemy aby jak najwięcej ludzi odwiedzało nas w ciągu całego turnieju.
Avatar
r / 11 stycznia 2012 o 11:21
W końcu Lublin nie odstaje od innych miast które żyją bieżącymi wydarzeniami.
Avatar
-student UMCS- / 15 stycznia 2012 o 18:41
A ja wam powiem ze sie ciesze! Platna strefa pod dachem - to znaczy ze mozna bedzie ogladac bez meneli co lubia za darmo i leja pod siebie!

Kulturka, wygoda i mila atmosferka! Chrzanie sesję, przenoszę na wrzesien egzaminy i bede ogladac mecze!
Avatar
ORGANIZATOR / 12 stycznia 2012 o 13:00
www.fanzonelublin.pl
już działa
Avatar
max / 12 stycznia 2012 o 09:18
Zamiast narzekać (cholerna mentalność polaków) to Cieszmy się, że powstają takie eventy, że dzieje się w naszym mieście coraz więcej i na większą skale. Wspierajmy takie przedsięwzięcia to działa na korzyść dla nas i miasta. Poza tym logicznie myśląc (a jak widać co niektórym to ciężko przychodzi) im więcej będzie działo się w mieście tym więcej o nim będzie słychać. To jest jak najlepsza promocja dla miasta a wiadomo, że będzie przekładać się to na jego wszystkie struktury które będą czerpać z tego korzyści (wliczając w to a może nawet w szczególności gastronomów i właścicieli lokali rozrywkowych).

Popieram projekt!
Zamiast narzekać (cholerna mentalność polaków) to Cieszmy się, że powstają takie eventy, że dzieje się w naszym mieście coraz więcej i na większą skale. Wspierajmy takie przedsięwzięcia to działa na korzyść dla nas i miasta. Poza tym logicznie myśląc (a jak widać co niektórym to ciężko przychodzi) im więcej będzie działo się w mieście tym więcej o nim będzie słychać. To jest jak najlepsza promocja dla miasta a wiadomo, że będzie przekładać się to na jego wszystkie struktury które będą czerpać z tego korzyści (wliczając w to a może nawet w sz... rozwiń
Avatar
hmm / 11 stycznia 2012 o 14:44
[quote name='mzl' timestamp='1326286881' post='582348']
głupi pomysł !! zamiast zrobić na pl. litewskim i dać zarobić ludziom co maja lokale gastronomiczne w centrum to robią to na odludziu obok dzielnicy meneli ...
[/quote]

Ile ludzie posiadający lokale w centrum wydają na dodatkowe animacje które odbywają się na Krakowskim? NIC! liczą na to że miasto zorganizuje imprezy które przyciągną do centrum ludzi którzy kupią obiady piwo i wódę. Socjalizm się skończył. Chcesz zarabiać jeden z drugim wymyśl taki sposób reklamy i promocji że ludzie nie będą wychodzili od Ciebie z lokalu!!! A jeśli nie potrafisz wynajmij ludzi którzy to za Ciebie zrobią. ...aaa byłbym zapomniał takim ludziom od marketingu też się płaci :-))pisze o tym bo dla niektórych lubelskich gastronomów może to być nowość.
[quote name='mzl' timestamp='1326286881' post='582348']
głupi pomysł !! zamiast zrobić na pl. litewskim i dać zarobić ludziom co maja lokale gastronomiczne w centrum to robią to na odludziu obok dzielnicy meneli ...
[/quote]

Ile ludzie posiadający lokale w centrum wydają na dodatkowe animacje które odbywają się na Krakowskim? NIC! liczą na to że miasto zorganizuje imprezy które przyciągną do centrum ludzi którzy kupią obiady piwo i wódę. Socjalizm się skończył. Chcesz zarabiać jede... rozwiń
Avatar
Red / 11 stycznia 2012 o 14:40
Tak tak ludzie brawo ! Zróbmy na pl. litewskim stawiając 3 kabiny toitoi dla 3tyś ludzi a gastronomowie otworzą swoje ciasne wychodki dla wszystkich dla mnie bomba ! A poza tym jeśli liczycie na lany browar na litewskim to możecie zapomnieć, dla zapominalskich przypomnienie: Radni uchwalili takowy zakaz!
Avatar
mzl / 11 stycznia 2012 o 14:01
głupi pomysł !! zamiast zrobić na pl. litewskim i dać zarobić ludziom co maja lokale gastronomiczne w centrum to robią to na odludziu obok dzielnicy meneli ...
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 12:42
"Ceny biletów poznamy jeszcze w tym miesiącu. Wtedy ruszy przedsprzedaż i specjalna strona internetowa poświęcona lubelskiej Strefie Kibica"

... cena biletu to jedno, a cena piwka w plastikowym kubku (pewnie 5 zł) to drugie).
Avatar
poliglota / 11 stycznia 2012 o 12:17
w najcieplejszych miesiącach ogladać mecze w hali? to nie dla mnie
strefy kibica powstaną w wielu miejscach w lublinie na świeżym powietrzu, również z wieloma atrakacjmi.
w planach jest miasteczko oraz ścisłe centrum.
Avatar
ORGANIZATOR / 11 stycznia 2012 o 11:32
Jako organizatorzy możemy powiedzieć że ceny biletów są w trakcie ustalania. Z całą pewnością nie będzie cen zaporowych. Chcemy aby jak najwięcej ludzi odwiedzało nas w ciągu całego turnieju.
Avatar
r / 11 stycznia 2012 o 11:21
W końcu Lublin nie odstaje od innych miast które żyją bieżącymi wydarzeniami.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!