Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 czerwca 2015 r.
19:28

Festiwal Kolorów 2015: Wszystkie ręce w górę!

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 8 A A

Nie zdziw się, jeśli w sobotę na przystanku zobaczysz tłum uśmiechniętych ludzi obsypanych kolorowym proszkiem. To znak, że dobrze się bawili podczas drugiej edycji Festiwalu Kolorów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zasada jest prosta: tańczymy, śpiewamy, a kiedy trzeba wyrzucamy garściami kolorowy proszek w górę, który tworzy wielką barwną chmurę. Idea takiej zabawy przyszła z Indii, gdzie w pierwszy dzień wiosny odbywa się święto Holi. Ludzie obsypują się kolorowymi barwnikami, tańczą i śpiewają. U nas podobna impreza odbyła się w ubiegłym roku na terenach zielonych przy Rusałce.

Tym razem kolorowa zabawa przenosi się na błonia przy Arenie Lublin. W sobotę od godz. 10 rozpoczną się atrakcje dla dzieci, a o godz. 13.00 mini festiwal kolorów i wspólna zumba. Impreza na dobre rozkręci się po 16. Na scenie pojawi się Dj Michał Logan Mordziński. Pierwszy wyrzut kolorowych proszków o 17. Kolejne o 18, 19 i 20. Barwiki i kolorowe okulary będzie można dostać na miejscu.

- Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! - zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy zachęcają do przebrania się w nietypowe stroje. Będzie można za to wygrać nagrody. Nie ma ograniczeń wiekowych. Na najmłodszych czekają zjeżdżalnie, plac zabaw, basen z piłeczkami itd.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 20:05

Dziękujemy Panie Prezydencie Żuk za wspaniałe wydarzenie jakim jest Noc Kultury jesteśmy dumni z tej imrezy jak i z pana

oczywiście to taki żart?

Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:09
Dziękujemy Panie Prezydencie Żuk za wspaniałe wydarzenie jakim jest Noc Kultury jesteśmy dumni z tej imrezy jak i z pana
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 11:32
Bez sensu na tych wszystkich stronach niezależnie od artykułu są w komentarzach wojny religijne
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 08:19
Oj widze, ze w komentarzach juz przewaza katolicka "milosc do blizniego". Leczcie sie ludzie.
Avatar
Tyuor / 5 czerwca 2015 o 23:22

Nie wiedziałem , że tylu hinduistów mieszka w Polsce :) Pewnie większość z nich ma niezłą bekę z chodzenia do kościoła ale z przytupem obchodzą jakieś pogańskie święta. Ale czy wyznawca musi być świadomy ? Bezmózgi tłum zwabiony kiepską muzą i kolorową posypką. Kiedyś było hare kriszma a dzisiaj holi lipa.

A ja mam bekę z Ciebie.Nie wiem czy to jest wina rodziców czy problem nietolerancji?.Skoro jesteś katolikiem a potrafisz wyzwać ludzi od bezmózgich bo tak uważasz tylko dlatego bo słuchają innej muzyki niż ty.To stary problem jest w Tobie nie w nich.Chcę również nadmienić,że festiwal jest inspirowany świętem.Także nikogo tutaj nie wyznają.

A ja mam bekę z Ciebie.Nie wiem czy to jest wina rodziców czy problem nietolerancji?.Skoro jesteś katolikiem a potrafisz wyzwać ludzi od bezmózgich bo tak uważasz tylko dlatego bo słuchają innej muzyki niż ty.To stary problem jest w Tobie nie w nich.Chcę również nadmienić,że festiwal jest inspirowany świętem.Także nikogo tutaj nie wyznają.

rozwiń
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 21:47
Nie wiedziałem , że tylu hinduistów mieszka w Polsce :) Pewnie większość z nich ma niezłą bekę z chodzenia do kościoła ale z przytupem obchodzą jakieś pogańskie święta. Ale czy wyznawca musi być świadomy ? Bezmózgi tłum zwabiony kiepską muzą i kolorową posypką. Kiedyś było hare kriszma a dzisiaj holi lipa.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 20:03
pójde tam z przecinarka do betonu i na tych debili kadził, oni beda mieli ubaw i ja
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 19:33
szatanizm, a nieświadoma gawiedź ma igrzyska.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 20:05

Dziękujemy Panie Prezydencie Żuk za wspaniałe wydarzenie jakim jest Noc Kultury jesteśmy dumni z tej imrezy jak i z pana

oczywiście to taki żart?

Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:09
Dziękujemy Panie Prezydencie Żuk za wspaniałe wydarzenie jakim jest Noc Kultury jesteśmy dumni z tej imrezy jak i z pana
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 11:32
Bez sensu na tych wszystkich stronach niezależnie od artykułu są w komentarzach wojny religijne
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 08:19
Oj widze, ze w komentarzach juz przewaza katolicka "milosc do blizniego". Leczcie sie ludzie.
Avatar
Tyuor / 5 czerwca 2015 o 23:22

Nie wiedziałem , że tylu hinduistów mieszka w Polsce :) Pewnie większość z nich ma niezłą bekę z chodzenia do kościoła ale z przytupem obchodzą jakieś pogańskie święta. Ale czy wyznawca musi być świadomy ? Bezmózgi tłum zwabiony kiepską muzą i kolorową posypką. Kiedyś było hare kriszma a dzisiaj holi lipa.

A ja mam bekę z Ciebie.Nie wiem czy to jest wina rodziców czy problem nietolerancji?.Skoro jesteś katolikiem a potrafisz wyzwać ludzi od bezmózgich bo tak uważasz tylko dlatego bo słuchają innej muzyki niż ty.To stary problem jest w Tobie nie w nich.Chcę również nadmienić,że festiwal jest inspirowany świętem.Także nikogo tutaj nie wyznają.

A ja mam bekę z Ciebie.Nie wiem czy to jest wina rodziców czy problem nietolerancji?.Skoro jesteś katolikiem a potrafisz wyzwać ludzi od bezmózgich bo tak uważasz tylko dlatego bo słuchają innej muzyki niż ty.To stary problem jest w Tobie nie w nich.Chcę również nadmienić,że festiwal jest inspirowany świętem.Także nikogo tutaj nie wyznają.

rozwiń
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 21:47
Nie wiedziałem , że tylu hinduistów mieszka w Polsce :) Pewnie większość z nich ma niezłą bekę z chodzenia do kościoła ale z przytupem obchodzą jakieś pogańskie święta. Ale czy wyznawca musi być świadomy ? Bezmózgi tłum zwabiony kiepską muzą i kolorową posypką. Kiedyś było hare kriszma a dzisiaj holi lipa.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 20:03
pójde tam z przecinarka do betonu i na tych debili kadził, oni beda mieli ubaw i ja
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 19:33
szatanizm, a nieświadoma gawiedź ma igrzyska.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 0 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 8 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 25 0

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 11

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 6 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?