Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 czerwca 2015 r.
8:35

Gwałt w klubie Cream? Ochroniarz składa zażalenie na areszt

Autor: Zdjęcie autora (pp jsz)
0 16 A A

38-letni Piotr B. jest czwartym zatrzymanym ochroniarzem z klubu Cream, podejrzanym o brutalny gwałt na studentce. Podejrzany nie zgadza się z decyzją o aresztowaniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed tygodniem mężczyzna na wniosek sądu trafił za kratki. Pobrano od niego materiał biologiczny. – 2 lipca sąd będzie rozpatrywał jego zażalenie na areszt – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Sprawa dotyczy studentki, która w nocy z 20 na 21 lutego odwiedziła klub Cream przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Dziewczyna miała zostać brutalnie zgwałcona przez trzech pracujących tam wówczas ochroniarzy. Pod koniec maja, po trzech miesiącach śledztwa, policjanci z komendy miejskiej zatrzymali do tej sprawy 38-letniego Artura S., 32-letniego Adriana P. oraz 31-letniego Tomasza R. Czwartym podejrzanym jest Piotr B.

Więcej o sprawie: Ochroniarze z lubelskiego klubu oskarżeni o zgwałcenie studentki

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 20:41
Skąd wiec jego DNA jeśli nie brał w tym udziału żałosne zwierzęta szkoda rodzin bo chyba każdy z nich ja ma !!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 14:07
Niewinny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 12:51
Piotrek by nigdy tego nie zrobil!!!!!!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 07:38
jak suka nie da to pies nie weźmie...
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 00:54
teraz role odwrócą się ;-) 0 / 0 Autor komentarza nie dodał zdjęcia ROLE ODWRÓCĄ SIĘ TERAZ !!! oni gwałcili,teraz ich gity dojadą i posuną w kakaowe oko...na południowej już czekają na tych ociosanych z drewnna łbów;-)))
Avatar
anonimowa / 30 czerwca 2015 o 23:12

I dobrze... Sama miałam tam raz nieprzyjemną sytuację, zamiast wódki barmani leją spirytus i później mają niezły ubaw.. DZIECINADA, a nie poważny klub szanujący klientów

dokładnie tak , I too zazwyczaj kobiety sa czestowane tym cudownym ,,specyfikiem '' a potem bydlo sie nabija bo pijana . żenada nic wiecej .

Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 22:02
Nie prawda kłamstwo
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 15:27
Niech emocje opadną nie gdybajmy
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 13:04
film " Prawo ojca " sie kłania
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 11:47
Niech się nestia cieszy życiem w zdrowiu, bo gdyby to zrobili bliskiej mego sąsiada, do dziś zostaliby obdarzeni przeniesieniem w nieodwracalny stan agonalny.
Avatar
Gość / 5 lipca 2015 o 20:41
Skąd wiec jego DNA jeśli nie brał w tym udziału żałosne zwierzęta szkoda rodzin bo chyba każdy z nich ja ma !!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 14:07
Niewinny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 12:51
Piotrek by nigdy tego nie zrobil!!!!!!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 07:38
jak suka nie da to pies nie weźmie...
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 00:54
teraz role odwrócą się ;-) 0 / 0 Autor komentarza nie dodał zdjęcia ROLE ODWRÓCĄ SIĘ TERAZ !!! oni gwałcili,teraz ich gity dojadą i posuną w kakaowe oko...na południowej już czekają na tych ociosanych z drewnna łbów;-)))
Avatar
anonimowa / 30 czerwca 2015 o 23:12

I dobrze... Sama miałam tam raz nieprzyjemną sytuację, zamiast wódki barmani leją spirytus i później mają niezły ubaw.. DZIECINADA, a nie poważny klub szanujący klientów

dokładnie tak , I too zazwyczaj kobiety sa czestowane tym cudownym ,,specyfikiem '' a potem bydlo sie nabija bo pijana . żenada nic wiecej .

Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 22:02
Nie prawda kłamstwo
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 15:27
Niech emocje opadną nie gdybajmy
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 13:04
film " Prawo ojca " sie kłania
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 11:47
Niech się nestia cieszy życiem w zdrowiu, bo gdyby to zrobili bliskiej mego sąsiada, do dziś zostaliby obdarzeni przeniesieniem w nieodwracalny stan agonalny.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 4 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 35 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 17 6

Ponad dwieście osób zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!