środa, 24 stycznia 2018 r.

Lublin

Komputery od prezydenta

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 września 2001, 22:50

W Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, przy
ul. Podwale 11 otwarto wczoraj nową pracownię komputerową. Wyposażenie pracowni sfinansował prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.

Pracownię wyposażono w system składający się z serwera i 9 komputerów dla uczniów. W Zespole Szkół nr 1 są już cztery pracownie komputerowe, w każdej z nich jest 10 komputerów.
- Tak duża ilość komputerów umożliwia nam stosowanie nowoczesnych metod edukacyjnych z użyciem technik informatycznych - mówi Andrzej Szum, zastępca dyrektora Zespołu Szkół nr 1. - Nasi nauczyciele zostali specjalnie przeszkoleni do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem komputerów i Internetu, wielu z nich skończyło podyplomowe studia informatyczne.
Nowa pracownia komputerowa jest jedną z wielu ufundowanych w ramach realizacji programu "Internet w szkołach”. Jej wyposażenie sfinansowane zostało z pieniędzy zaoszczędzonych przez sztab wyborczy Aleksandra Kwaśniewskiego.
Prezydent Kwaśniewski nie mógł wziąć udziału w otwarciu pracowni, reprezentowała go posłanka Izabella Sierakowska, która odczytała przekazany przez niego list. Prezydenta miasta Lublina reprezentowała Ewa Dumkiewicz, dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania UM.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!