Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 czerwca 2014 r.
18:58
Edytuj ten wpis

Korwin-Mikke o aferze taśmowej: Mówią to samo, co ja mówię oficjalnie

Autor: Zdjęcie autora kp
31 12 A A

Tematem lubelskiej konferencji prasowej Janusza Korwin-Mikkego, prezesa Kongresu Nowej Prawicy, była tzw. afera taśmowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Dzięki aferze ludzie dowiedzieli się, że politycy z obozu rządzącego mówią to samo podczas prywatnych rozmów, co ja mówię oficjalnie. To jednak przestępstwo, trzeba więc równolegle wyjaśnić kilka rzeczy, m.in. kto nagrywał i to, co zostało nagrane. My przede wszystkim domagamy się wyborów parlamentarnych, które mogłyby odbyć się razem z samorządowymi. Tak byłoby najprościej - byłyby wspólne komisje, a ludzie nie musieliby dwa razy głosować - zaznacza Korwin-Mikke.

Odniósł się też do ewentualnych działań obcego wywiadu, który mógłby stać za aferą. - Niewykluczone, że to był wywiad amerykański czy Mosad. Okazało się, że to dziecinnie łatwe, więc tak naprawdę każdy mógł to zrobić - zaznaczył.

W kontekście wyborów parlamentarnych pojawiły się pytania o ewentualnego koalicjanta. - Możemy zawrzeć koalicję z każdym, jeśli chodzi o interes Polski. Nie zmienia to jednak naszej opinii o PO czy PiS, które zżerają pieniądze podatników. To nasi wrogowie, okupanci Polski - ocenił prezes.

Przed konferencją miał miejsce niefortunny wypadek. Prezes potknął się i upadł. Potraktował to jednak z dystansem i powiedział, że to już drugi upadek w ciągu pół roku - wcześniej przewrócił się w Krakowie.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
głupicurwin / 26 czerwca 2014 o 23:06

ten z tą głupią muchą pod łbem bedzie jak  znalazł  do sprzątania ....kibli w Brukseli

Avatar
Kubek / 26 czerwca 2014 o 17:55

Janusz, ufam Tobie! PS: Jest bowiem napisane, "poślę swoich aniołów, abyś nie potknął się i swego ciała nie okaleczył".

Avatar
Arek / 26 czerwca 2014 o 17:09

KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwin-Mikke, to jedyna partia, która może dokonać prawdziwych zmian w Polsce. Dość wysokich podatków! Dość skomplikowanego prawa! Dość rządów biurokratów! Niech żyje Wolna Polska!

Avatar
Sebus / 26 czerwca 2014 o 16:34

Okupanci.....

Czy Korwin-Mikke nazywa tak rządzących? A sam się pcha do - rządzenia.... i chce zostać nieoficjalnie Okupantem. Każdy rządzący ma lepiej niz naród i takiego mozna nazwać okupantem, bo żyje z pieniędzy podatników. No chyba, że KM chce rządzic i nie żyć z pieniędzy podatników, w co wątpię...

Nic nie rozumiesz. Korwin uwarza, że władza powinna otrzymywać wysoką pensję. Z tym, że musi być jej mniej o kilkanaście razy niż jest teraz. Jak będzie tyle mniej to nawet jak dostaną 5 razy większe pensje to i tak dla wszystkich będzie lepiej.

Nic nie rozumiesz. Korwin uwarza, że władza powinna otrzymywać wysoką pensję. Z tym, że musi być jej mniej o kilkanaście razy niż jest teraz. Jak będzie tyle mniej to nawet jak dostaną 5 razy większe pensje to i tak dla wszystkich będzie lepiej.

rozwiń
Avatar
Rysiu_z_klanu / 26 czerwca 2014 o 15:05

BOŻE DAJ MU SIŁE DO DALSZEJ WALKI !

KORWIN DO BOJU !

JESTEŚMY Z TOBĄ !

Avatar
Kuba PL / 26 czerwca 2014 o 13:44

Pieski szczekają. To jak w końcu jest? JKM jest żydem czy antysemitą. Uwielbiam takie ataki na ludzi którzy mówi prawdę, brutalną prawdę.

Avatar
olo / 26 czerwca 2014 o 06:49

A ty co? urzędas? No to zmartwię cię. Tej siły już nic nie zatrzyma i   w ciągu kilku lat Polska wreszcie będzie wolnym krajem!


Taaaa....

Za zaborów Polska nie była wolna, za Hitlera Polska nie była wolna, za PRL-u - tez nie była wolna. TERAZ - też nie jest wolna..... to kiedy kurwa ma być wolna oszołomie?

Avatar
olo / 26 czerwca 2014 o 06:47

Okupanci.....

Czy Korwin-Mikke nazywa tak rządzących? A sam się pcha do - rządzenia.... i chce zostać nieoficjalnie Okupantem. Każdy rządzący ma lepiej niz naród i takiego mozna nazwać okupantem, bo żyje z pieniędzy podatników. No chyba, że KM chce rządzic i nie żyć z pieniędzy podatników, w co wątpię...

Avatar
tort / 26 czerwca 2014 o 00:29

Boże chroń nas przed nim.

A ty co? urzędas? No to zmartwię cię. Tej siły już nic nie zatrzyma i   w ciągu kilku lat Polska wreszcie będzie wolnym krajem!

Avatar
MOHER / 25 czerwca 2014 o 21:51

Do przodu panie Januszu - Polska potrzebuje takich ludzi najwyższy czas przepędzić ten motłoch w postaci Partii Oszustów

Avatar
głupicurwin / 26 czerwca 2014 o 23:06

ten z tą głupią muchą pod łbem bedzie jak  znalazł  do sprzątania ....kibli w Brukseli

Avatar
Kubek / 26 czerwca 2014 o 17:55

Janusz, ufam Tobie! PS: Jest bowiem napisane, "poślę swoich aniołów, abyś nie potknął się i swego ciała nie okaleczył".

Avatar
Arek / 26 czerwca 2014 o 17:09

KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwin-Mikke, to jedyna partia, która może dokonać prawdziwych zmian w Polsce. Dość wysokich podatków! Dość skomplikowanego prawa! Dość rządów biurokratów! Niech żyje Wolna Polska!

Avatar
Sebus / 26 czerwca 2014 o 16:34

Okupanci.....

Czy Korwin-Mikke nazywa tak rządzących? A sam się pcha do - rządzenia.... i chce zostać nieoficjalnie Okupantem. Każdy rządzący ma lepiej niz naród i takiego mozna nazwać okupantem, bo żyje z pieniędzy podatników. No chyba, że KM chce rządzic i nie żyć z pieniędzy podatników, w co wątpię...

Nic nie rozumiesz. Korwin uwarza, że władza powinna otrzymywać wysoką pensję. Z tym, że musi być jej mniej o kilkanaście razy niż jest teraz. Jak będzie tyle mniej to nawet jak dostaną 5 razy większe pensje to i tak dla wszystkich będzie lepiej.

Nic nie rozumiesz. Korwin uwarza, że władza powinna otrzymywać wysoką pensję. Z tym, że musi być jej mniej o kilkanaście razy niż jest teraz. Jak będzie tyle mniej to nawet jak dostaną 5 razy większe pensje to i tak dla wszystkich będzie lepiej.

rozwiń
Avatar
Rysiu_z_klanu / 26 czerwca 2014 o 15:05

BOŻE DAJ MU SIŁE DO DALSZEJ WALKI !

KORWIN DO BOJU !

JESTEŚMY Z TOBĄ !

Avatar
Kuba PL / 26 czerwca 2014 o 13:44

Pieski szczekają. To jak w końcu jest? JKM jest żydem czy antysemitą. Uwielbiam takie ataki na ludzi którzy mówi prawdę, brutalną prawdę.

Avatar
olo / 26 czerwca 2014 o 06:49

A ty co? urzędas? No to zmartwię cię. Tej siły już nic nie zatrzyma i   w ciągu kilku lat Polska wreszcie będzie wolnym krajem!


Taaaa....

Za zaborów Polska nie była wolna, za Hitlera Polska nie była wolna, za PRL-u - tez nie była wolna. TERAZ - też nie jest wolna..... to kiedy kurwa ma być wolna oszołomie?

Avatar
olo / 26 czerwca 2014 o 06:47

Okupanci.....

Czy Korwin-Mikke nazywa tak rządzących? A sam się pcha do - rządzenia.... i chce zostać nieoficjalnie Okupantem. Każdy rządzący ma lepiej niz naród i takiego mozna nazwać okupantem, bo żyje z pieniędzy podatników. No chyba, że KM chce rządzic i nie żyć z pieniędzy podatników, w co wątpię...

Avatar
tort / 26 czerwca 2014 o 00:29

Boże chroń nas przed nim.

A ty co? urzędas? No to zmartwię cię. Tej siły już nic nie zatrzyma i   w ciągu kilku lat Polska wreszcie będzie wolnym krajem!

Avatar
MOHER / 25 czerwca 2014 o 21:51

Do przodu panie Januszu - Polska potrzebuje takich ludzi najwyższy czas przepędzić ten motłoch w postaci Partii Oszustów

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 20

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!