Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 sierpnia 2011 r.
18:13
Edytuj ten wpis

Kozienalia: Dużo hałasu o głośnych studentów

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 28 A A
Wygląda na to, że także w przyszłym roku Kozienalia odbędą się na terenie miasteczka akademickiego (
Wygląda na to, że także w przyszłym roku Kozienalia odbędą się na terenie miasteczka akademickiego (

Studenci UMCS nie chcą, by koncerty odbywające się w ramach Kozienaliów zostały przeniesione z miasteczka akademickiego na odległy Felin. Domaga się tego część mieszkańców Wieniawy. Na razie jednak ani Ratusz, ani władze uczelni do takiej przeprowadzki nie dążą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Jest głośno, a uczestnicy koncertów niekoniecznie są trzeźwi. To główne zastrzeżenia mieszkańców dzielnicy Wieniawa do majowych koncertów organizowanych w ramach Kozienaliów. To dni kultury studentów UMCS.

Sprawa odżyła na ostatnim spotkaniu poświęconemu bezpieczeństwu na Wieniawie, które zorganizował miejski radny PiS, Marcin Nowak. Ten sam, który zapowiada przygotowanie projektu uchwały zakazującej sprzedaży alkoholu w godz. 22–6 w niektórych punktach miasta. W tym przy dwóch ulicach kampusu.

– Są pierwsze efekty spotkań dotyczących bezpieczeństwa na Wieniawie – oznajmił niedawno na swym blogu radny Nowak. – To póki co jedynie zapowiedzi, ale ważne, bo płynące z ust poważnych ludzi. Władze UMCS przeniosą przyszłoroczne Kozienalia na Felin – podkreślał.

Na taką przeprowadzkę nie zgadzają się jednak studenci.

– Do nas nie trafiły żadne skargi na hałas i nieporządek – mówi Paweł Romański z samorządu studentów UMCS, który organizuje Kozienalia. – Poza tym nie jest to teren miasta, tylko uczelni. I to uczelnia, a nie Ratusz może decydować, czy imprezy pozostaną w tym miejscu.

– Jeżeli organizatorzy imprezy spełniają wszystkie wymogi formalne, to my nie możemy takiej zgody nie wydać – przyznaje Beata Krzyżanowska z Kancelarii Prezydenta. Magistrat zapewnia też, że sam nie będzie rozpoczynał rozmów o ewentualnej przeprowadzce koncertów.

– Rozmowy będą, jeśli do prezydenta zwrócą się studenci, władze uczelni lub sami mieszkańcy. Ale dotąd formalnie nikt jeszcze się tego nie zrobił – dodaje.

Aby to uczelnia poprosiła o takie rozmowy, raczej nie można się spodziewać.

– Trudno, żebyśmy występowali do miasta z prośbą w sprawie przenoszenia imprez, skoro żadne oficjalne pismo w tej sprawie do nas nie wpłynęło – stwierdza Anna Guzowska, rzecznik UMCS.

– Rozmawiałam ze studentami. Oni chcą, by koncerty zostały w tym miejscu. Studiują na naszej uczelni, mają świetny kampus i chcą się z nim identyfikować. A my liczymy się z ich zdaniem.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 27 sierpnia 2011 o 12:30
Studenci UMCS tak też potrafią zabawiać innych : http://www.youtube.com/watch?v=IIf0JbW_nEA&feature=player_embedded#
Avatar
Midori / 14 sierpnia 2011 o 20:00
Taa. A ciekawe co by było, gdyby w tym miejscu zorganizowano przegląd piosenki pielgrzymkowej czy jakiś inny festiwal muzyki religijnej. Czy to by przeszkadzało mieszkańcom w równym stopniu?
Avatar
Andrzej / 14 sierpnia 2011 o 15:17
[quote name='abc' timestamp='1313323003' post='514470']
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz?

Dziwne bo teraz są wakacje, studenci powyjeżdżali w dużej mierze, kradzieże
są dalej, notorycznie płoną samochody, ludzie wracając drą swoje ryje po nocach...
Czary. Do tego wielcy oburzeni mieszkańcy, na te imprezy może przyjść i wejść każdy
i nikt tam nie kontroluje ani nie robi (może niestety) tak by byli tylko studenci.


Widać dużo Cię nie nauczyli i nie wiem w jakich kategoriach
właściwie mnie oceniasz gdyż w ogóle mnie nie znasz, ale co tam :>


Ja bym to powiedział o mieszkańcach, a urok tych imprez jest właśnie taki,
że przez krótki okres są na czechowie, potem na miasteczku, polibudzie i
końcówka jeśli nic nie przekręciłem na Felinie. Co innego dla mnie jakbyś
miał koncerty przez miesiąc pod oknami, co innego przemęczyć się tydzień.

Weź pod uwagę, że nawet jak wszystko przemieścisz na Felin to i tak jakoś z niego
ten dziki tłum będzie wracał demolując wszystko, łącznie z autobusami po drodze.
[/quote]

Jak widać, nie wszyscy wyjechali. Zastanów się "człowieku" zanim coś napiszesz a wtedy napisz.
[quote name='abc' timestamp='1313323003' post='514470']
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz?

Dziwne bo teraz są wakacje, stude... rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 13:56
[quote name='Andrzej' timestamp='1313321418' post='514464']
Z kretynem szkoda dyskutować.
[/quote]
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz?

Dziwne bo teraz są wakacje, studenci powyjeżdżali w dużej mierze, kradzieże
są dalej, notorycznie płoną samochody, ludzie wracając drą swoje ryje po nocach...
Czary. Do tego wielcy oburzeni mieszkańcy, na te imprezy może przyjść i wejść każdy
i nikt tam nie kontroluje ani nie robi (może niestety) tak by byli tylko studenci.

[quote name='tw' timestamp='1313321959' post='514466']
Sam studiowałem i znam osobiście kilku takich wieśniaków jak ty. Taki typ studenctwa niestety jest dość często spotykany w Lublinie.[/quote]
Widać dużo Cię nie nauczyli i nie wiem w jakich kategoriach
właściwie mnie oceniasz gdyż w ogóle mnie nie znasz, ale co tam :>

[quote name='tw' timestamp='1313321959' post='514466']
Ciągle im źle, uważają, że są w centrum uwagi i wszystko się należy a np Konstatynów czy np Felin to są dalekie przedmieścia. [/quote]
Ja bym to powiedział o mieszkańcach, a urok tych imprez jest właśnie taki,
że przez krótki okres są na czechowie, potem na miasteczku, polibudzie i
końcówka jeśli nic nie przekręciłem na Felinie. Co innego dla mnie jakbyś
miał koncerty przez miesiąc pod oknami, co innego przemęczyć się tydzień.

Weź pod uwagę, że nawet jak wszystko przemieścisz na Felin to i tak jakoś z niego
ten dziki tłum będzie wracał demolując wszystko, łącznie z autobusami po drodze.
[quote name='Andrzej' timestamp='1313321418' post='514464']
Z kretynem szkoda dyskutować.
[/quote]
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie r... rozwiń
Avatar
tw / 14 sierpnia 2011 o 13:39
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?
[/quote]
W innych miastach w większości przypadków ludzie nie mają problemu z tym aby pojechać trochę dalej na jakąś imprezę muzyczną w lokalizacji, która nie będzie przeszkadzać zwykłym, mieszkańcom, którzy potrzebują się wyspać, wstać następnego dnia i pójść do pracy. Sam studiowałem i znam osobiście kilku takich wieśniaków jak ty. Taki typ studenctwa niestety jest dość często spotykany w Lublinie. Ciągle im źle, uważają, że są w centrum uwagi i wszystko się należy a np Konstatynów czy np Felin to są dalekie przedmieścia. Jeszcze bardziej potwierdza to ostatni artykuł rozżalonego gościa, który zrobił wielką aferę bo kierowca MPK wydał resztę jak najdrobniejszymi monetami.
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?
[/quote]
W innych miastach w większości przypadków ludzie nie mają problemu z tym aby pojechać trochę dalej na jakąś imprezę muzyczną w lokalizacji, która nie będzie przeszkadzać zwykłym, mieszkańcom, którzy potrzebują się wyspać, wstać następnego dnia i pójść do pracy. Sam studiowałem i znam osobiście k... rozwiń
Avatar
Andrzej / 14 sierpnia 2011 o 13:30
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym,
nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle
zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
[/quote]

Z kretynem szkoda dyskutować. Ty nawet nie zaliczasz się to tej grupy "pijanych małp" jak to napisałeś (Nawet pijana małpa ma więcej rozumu od ciebie)
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym,
nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle
zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
[/quote]

Z kretynem szk... rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 13:18
[quote name='tw' timestamp='1313320306' post='514458']
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
[/quote]
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym,
nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle
zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
[quote name='tw' timestamp='1313320306' post='514458']
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
[/quote]
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze ... rozwiń
Avatar
tw / 14 sierpnia 2011 o 13:11
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
Avatar
Andrzej / 14 sierpnia 2011 o 12:52
[quote name='abc' timestamp='1313314425' post='514428']
zaspokajaniu tylko własnych potrzeb oraz nie liczeniu się z innymi mieszkańcami miasta.
W przypadku zaś radnego Nowaka - przykład idzie z góry - dodatkowo jeszcze manipulowanie
ludem, próba skłócenia mieszkańców miasta oraz ubicia części sklepowej konkurencji :/


najlepiej odwołać takich radnych i niech już więcej nikomu tu nie szkodzą,
swoimi durnymi pomysłami i próbą zabłyśnięcia wśród PISowskiego elektoratu.
Zapewne wszystko postawił na tą jedną kartę i nic innego nie dokonał.
[/quote]

Może od razu zamienić akademiki na burdele, kluby nocne i meliny a sale wykładowe w sypialnie. Wszak "student" musi się wyszumieć.Kiedy taki biedaczysko po całonocnej libacji ma się wyspać?.
[quote name='abc' timestamp='1313314425' post='514428']
zaspokajaniu tylko własnych potrzeb oraz nie liczeniu się z innymi mieszkańcami miasta.
W przypadku zaś radnego Nowaka - przykład idzie z góry - dodatkowo jeszcze manipulowanie
ludem, próba skłócenia mieszkańców miasta oraz ubicia części sklepowej konkurencji :/


najlepiej odwołać takich radnych i niech już więcej nikomu tu nie szkodzą,
swoimi durnymi pomysłami i próbą zabłyśnięcia wśród PISowskiego elektoratu.
Zap... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 14 sierpnia 2011 o 12:48
No niestety jak się "studenci" - czyt. nachlane małpy nie umieją normalnie bawić to pa pa. Tak się składa,że ludzie idący czy wracający z tej imprezy chodzą do sklepów, pija na ulicy (mandaty za picie w miejscu publicznym ?), wydzierają się po nocach i demolują. A my mieszkańcy chodzimy do pracy i w d.... mamy takie wiejskie wstrząsy. Skoro Kozienalia są organizowane niby tylko na terenie UMCS, to niech uczelnia sobie ogrodzi ten chlew i zrobi wejście np tylko przez park akademicki przy Głębokiej. Nie jest to teren całkowicie prywatny( jeśli jest to niech uczelnia go sobie ogrodzi).Dość tego burdelu w centrum osiedla !
No niestety jak się "studenci" - czyt. nachlane małpy nie umieją normalnie bawić to pa pa. Tak się składa,że ludzie idący czy wracający z tej imprezy chodzą do sklepów, pija na ulicy (mandaty za picie w miejscu publicznym ?), wydzierają się po nocach i demolują. A my mieszkańcy chodzimy do pracy i w d.... mamy takie wiejskie wstrząsy. Skoro Kozienalia są organizowane niby tylko na terenie UMCS, to niech uczelnia sobie ogrodzi ten chlew i zrobi wejście np tylko przez park akademicki przy Głębokiej. Nie jest to teren całkowicie prywa... rozwiń
Avatar
gość / 27 sierpnia 2011 o 12:30
Studenci UMCS tak też potrafią zabawiać innych : http://www.youtube.com/watch?v=IIf0JbW_nEA&feature=player_embedded#
Avatar
Midori / 14 sierpnia 2011 o 20:00
Taa. A ciekawe co by było, gdyby w tym miejscu zorganizowano przegląd piosenki pielgrzymkowej czy jakiś inny festiwal muzyki religijnej. Czy to by przeszkadzało mieszkańcom w równym stopniu?
Avatar
Andrzej / 14 sierpnia 2011 o 15:17
[quote name='abc' timestamp='1313323003' post='514470']
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz?

Dziwne bo teraz są wakacje, studenci powyjeżdżali w dużej mierze, kradzieże
są dalej, notorycznie płoną samochody, ludzie wracając drą swoje ryje po nocach...
Czary. Do tego wielcy oburzeni mieszkańcy, na te imprezy może przyjść i wejść każdy
i nikt tam nie kontroluje ani nie robi (może niestety) tak by byli tylko studenci.


Widać dużo Cię nie nauczyli i nie wiem w jakich kategoriach
właściwie mnie oceniasz gdyż w ogóle mnie nie znasz, ale co tam :>


Ja bym to powiedział o mieszkańcach, a urok tych imprez jest właśnie taki,
że przez krótki okres są na czechowie, potem na miasteczku, polibudzie i
końcówka jeśli nic nie przekręciłem na Felinie. Co innego dla mnie jakbyś
miał koncerty przez miesiąc pod oknami, co innego przemęczyć się tydzień.

Weź pod uwagę, że nawet jak wszystko przemieścisz na Felin to i tak jakoś z niego
ten dziki tłum będzie wracał demolując wszystko, łącznie z autobusami po drodze.
[/quote]

Jak widać, nie wszyscy wyjechali. Zastanów się "człowieku" zanim coś napiszesz a wtedy napisz.
[quote name='abc' timestamp='1313323003' post='514470']
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz?

Dziwne bo teraz są wakacje, stude... rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 13:56
[quote name='Andrzej' timestamp='1313321418' post='514464']
Z kretynem szkoda dyskutować.
[/quote]
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie rozumiesz?

Dziwne bo teraz są wakacje, studenci powyjeżdżali w dużej mierze, kradzieże
są dalej, notorycznie płoną samochody, ludzie wracając drą swoje ryje po nocach...
Czary. Do tego wielcy oburzeni mieszkańcy, na te imprezy może przyjść i wejść każdy
i nikt tam nie kontroluje ani nie robi (może niestety) tak by byli tylko studenci.

[quote name='tw' timestamp='1313321959' post='514466']
Sam studiowałem i znam osobiście kilku takich wieśniaków jak ty. Taki typ studenctwa niestety jest dość często spotykany w Lublinie.[/quote]
Widać dużo Cię nie nauczyli i nie wiem w jakich kategoriach
właściwie mnie oceniasz gdyż w ogóle mnie nie znasz, ale co tam :>

[quote name='tw' timestamp='1313321959' post='514466']
Ciągle im źle, uważają, że są w centrum uwagi i wszystko się należy a np Konstatynów czy np Felin to są dalekie przedmieścia. [/quote]
Ja bym to powiedział o mieszkańcach, a urok tych imprez jest właśnie taki,
że przez krótki okres są na czechowie, potem na miasteczku, polibudzie i
końcówka jeśli nic nie przekręciłem na Felinie. Co innego dla mnie jakbyś
miał koncerty przez miesiąc pod oknami, co innego przemęczyć się tydzień.

Weź pod uwagę, że nawet jak wszystko przemieścisz na Felin to i tak jakoś z niego
ten dziki tłum będzie wracał demolując wszystko, łącznie z autobusami po drodze.
[quote name='Andrzej' timestamp='1313321418' post='514464']
Z kretynem szkoda dyskutować.
[/quote]
między innymi dlatego nie odpisywałem nic na "twoje burdele"
Przemilczeć to najlepsza metoda.


Dla was każdy student jest taki sam - "nachlane małpy" co przez cały okres nauki jedyne
co robią to kradną, piją, szczą bezczelnie pod oknami, demolują i nie dają spać w nocy.
O czym więc mam z tobą / wami dyskutować jak nawet ironii / sarkazmu nie r... rozwiń
Avatar
tw / 14 sierpnia 2011 o 13:39
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?
[/quote]
W innych miastach w większości przypadków ludzie nie mają problemu z tym aby pojechać trochę dalej na jakąś imprezę muzyczną w lokalizacji, która nie będzie przeszkadzać zwykłym, mieszkańcom, którzy potrzebują się wyspać, wstać następnego dnia i pójść do pracy. Sam studiowałem i znam osobiście kilku takich wieśniaków jak ty. Taki typ studenctwa niestety jest dość często spotykany w Lublinie. Ciągle im źle, uważają, że są w centrum uwagi i wszystko się należy a np Konstatynów czy np Felin to są dalekie przedmieścia. Jeszcze bardziej potwierdza to ostatni artykuł rozżalonego gościa, który zrobił wielką aferę bo kierowca MPK wydał resztę jak najdrobniejszymi monetami.
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?
[/quote]
W innych miastach w większości przypadków ludzie nie mają problemu z tym aby pojechać trochę dalej na jakąś imprezę muzyczną w lokalizacji, która nie będzie przeszkadzać zwykłym, mieszkańcom, którzy potrzebują się wyspać, wstać następnego dnia i pójść do pracy. Sam studiowałem i znam osobiście k... rozwiń
Avatar
Andrzej / 14 sierpnia 2011 o 13:30
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym,
nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle
zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
[/quote]

Z kretynem szkoda dyskutować. Ty nawet nie zaliczasz się to tej grupy "pijanych małp" jak to napisałeś (Nawet pijana małpa ma więcej rozumu od ciebie)
[quote name='abc' timestamp='1313320693' post='514460']
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym,
nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle
zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
[/quote]

Z kretynem szk... rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 13:18
[quote name='tw' timestamp='1313320306' post='514458']
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
[/quote]
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze swoim guru radnym,
nowa, zupełnie wolna cywilizacja w ciszy i spokoju do czasu aż coś im tam nagle
zacznie nie pasić. "pijane małpy studenci" chętnie wam pomogą w przeprowadzce.
[quote name='tw' timestamp='1313320306' post='514458']
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
[/quote]
z trzeciej strony dlaczego by na czas wszystkich imprez juwenaliowych
nie przenosić tam stetryczałych i niezadowolonych mieszkańców, he?

Dać namioty, śpiwory albo kontenery i niech sobie tam żyją ze ... rozwiń
Avatar
tw / 14 sierpnia 2011 o 13:11
Z drugiej strony patrząc, czy to takie trudne przenieść wszystkie imprezy juwenaliowe na Felin? Raczej nie, ale pewnie dla większości wieśniaków-studentów taki wypad to prawie jak wycieczka za granicę i stąd tyle hałasu.
Avatar
Andrzej / 14 sierpnia 2011 o 12:52
[quote name='abc' timestamp='1313314425' post='514428']
zaspokajaniu tylko własnych potrzeb oraz nie liczeniu się z innymi mieszkańcami miasta.
W przypadku zaś radnego Nowaka - przykład idzie z góry - dodatkowo jeszcze manipulowanie
ludem, próba skłócenia mieszkańców miasta oraz ubicia części sklepowej konkurencji :/


najlepiej odwołać takich radnych i niech już więcej nikomu tu nie szkodzą,
swoimi durnymi pomysłami i próbą zabłyśnięcia wśród PISowskiego elektoratu.
Zapewne wszystko postawił na tą jedną kartę i nic innego nie dokonał.
[/quote]

Może od razu zamienić akademiki na burdele, kluby nocne i meliny a sale wykładowe w sypialnie. Wszak "student" musi się wyszumieć.Kiedy taki biedaczysko po całonocnej libacji ma się wyspać?.
[quote name='abc' timestamp='1313314425' post='514428']
zaspokajaniu tylko własnych potrzeb oraz nie liczeniu się z innymi mieszkańcami miasta.
W przypadku zaś radnego Nowaka - przykład idzie z góry - dodatkowo jeszcze manipulowanie
ludem, próba skłócenia mieszkańców miasta oraz ubicia części sklepowej konkurencji :/


najlepiej odwołać takich radnych i niech już więcej nikomu tu nie szkodzą,
swoimi durnymi pomysłami i próbą zabłyśnięcia wśród PISowskiego elektoratu.
Zap... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 14 sierpnia 2011 o 12:48
No niestety jak się "studenci" - czyt. nachlane małpy nie umieją normalnie bawić to pa pa. Tak się składa,że ludzie idący czy wracający z tej imprezy chodzą do sklepów, pija na ulicy (mandaty za picie w miejscu publicznym ?), wydzierają się po nocach i demolują. A my mieszkańcy chodzimy do pracy i w d.... mamy takie wiejskie wstrząsy. Skoro Kozienalia są organizowane niby tylko na terenie UMCS, to niech uczelnia sobie ogrodzi ten chlew i zrobi wejście np tylko przez park akademicki przy Głębokiej. Nie jest to teren całkowicie prywatny( jeśli jest to niech uczelnia go sobie ogrodzi).Dość tego burdelu w centrum osiedla !
No niestety jak się "studenci" - czyt. nachlane małpy nie umieją normalnie bawić to pa pa. Tak się składa,że ludzie idący czy wracający z tej imprezy chodzą do sklepów, pija na ulicy (mandaty za picie w miejscu publicznym ?), wydzierają się po nocach i demolują. A my mieszkańcy chodzimy do pracy i w d.... mamy takie wiejskie wstrząsy. Skoro Kozienalia są organizowane niby tylko na terenie UMCS, to niech uczelnia sobie ogrodzi ten chlew i zrobi wejście np tylko przez park akademicki przy Głębokiej. Nie jest to teren całkowicie prywa... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 0 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 0 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 9 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 6 0

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 12

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 16 7

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 3 15

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.