Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2016 r.
9:40

Linia nr 11, nocne kursy i rozbudowa sieci. Plany ZTM na 2017 rok

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
43 17 A A

Lublin będzie stać na dalszą rozbudowę sieci połączeń komunikacji miejskiej – twierdzi Zarząd Transportu Miejskiego. Już wiadomo, że dodatkowe kursy nocnych linii zostaną z nami na dłużej niż zapowiadano, a w planie jest uruchomienie kolejnej linii dziennej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tej pory miasto zapowiadało, że zdwojoną częstotliwość kursowania nocnych linii utrzyma w weekendy do końca roku, a potem... zobaczy, co dalej. O tym, czy dodatkowe kursy zostaną utrzymane przesądzić miało zainteresowanie pasażerów i możliwości finansowe ZTM, który zleca i opłaca kursy. Teraz wiadomo już, że obecne rozkłady będą obowiązywać do końca stycznia.

– Pierwsze zmiany w rozkładach jazdy nastąpią nie wcześniej niż od 1 lutego. Dlatego z decyzją w zakresie linii nocnych wstrzymujemy się również do tego terminu – informuje Justyna Góźdź z ZTM. Przyznaje jednak, że nie zakończyły się jeszcze analizy zapełnienia nocnych autobusów w weekendy. – W chwili obecnej trwa nadal analiza zapisów monitoringu, zatem jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek ocenę. Wnioski zostaną wyciągnięte najpóźniej do połowy stycznia.

Urzędnicy liczą na to, że pieniądze (182 mln zł) zarezerwowane w przyszłorocznym budżecie Lublina na komunikację, pozwolą nie tylko na dodatkowe kursy nocne, ale też spełnienie wcześniejszych zapowiedzi zmian w sieci połączeń.

– Przyznane środki budżetowe na 2017 r. powinny wystarczyć na kontynuację zmian w ramach „nowej siatki połączeń” – twierdzi Góźdź. – Priorytetem dla nas jest w pierwszej kolejności uruchomienie linii nr 11.

Wspomniana linia jest jedną z tych niespełnionych dotąd zapowiedzi ZTM. Autobus miałby kursować z pętli przy os. Widok przez ul. Jana Pawła II, Wrotkowską, Nowy Świat, Kunickiego, al. Piłsudskiego, Lipową, Al. Racławickie, al. Długosza, al. Smorawińskiego, al. Kompozytorów Polskich, Elsnera i Związkową do Węglarza.

Uruchomienie takiej „jedenastki” miało nastąpić już jesienią, ale okazało się, że zapowiadając nową linię ZTM przecenił swoje możliwości finansowe. Urzędnicy liczyli, że dzięki wprowadzonej w lutym 2016 r. podwyżce cen biletów, wpływy z ich sprzedaży będą w bieżącym roku o 10 mln zł wyższe od ubiegłorocznych. Tak się nie stało.

– Rok jeszcze się nie zakończył, ale z naszych obliczeń wynika, że wpływy z biletów będą o 4 mln wyższe aniżeli w roku 2015 – stwierdza Góźdź.

W dalszych planach

W przyszłym roku powstać ma nowy odcinek trakcji trolejbusowej w ul. Jana Pawła II od ul. Granitowej do al. Kraśnickiej i dalej do pętli Węglin. Miejski przetarg na budowę sieci jest w toku, oferty wykonawców powinniśmy poznać w drugiej połowie stycznia. Termin zakończenia prac wyznaczony jest na sierpień, ale od razu zaczną tu kursować trolejbusy. Wstępnie mowa jest o wydłużeniu tras linii 151 i 161, które zamiast kończyć kursy na Węglinie jechałyby dalej, do pętli os. Poręba.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:19
11 powinna jechac na porebe tam sa te centra medyczne i sporo osob by korzystalo z 11 zaproponowalbym jeszcze kurs przez zana bo przy ul jana pawla nic niema tylko osiedla
Avatar
Ig / 30 grudnia 2016 o 22:36
Ja bym proponowała, żeby z czubów dać autobus na felin, bo trzeba jeździć z przesiadkami, które są niewygodne, w szczególności jak ktoś się spieszy do pracy. Co z tego, że jest linia nr 50 jak jeździ za rzadko. Z tą porębą to już przesada, niedługo wszystkie autobusy tam będą miały końcowy.
Avatar
ja / 30 grudnia 2016 o 21:12
Prosimy  o  wydłużenie  linii 18  lub  innej  do  Snopkowa  , chociaż  co  któryś  kurs  od  poniedziałku  do  piątku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 20:47
A tak wygląda na mapie nowa trasa JEDENASTKI: google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:55
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:53
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 18:16
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać - chodzi o tą nieszczęsną pętlę - po przebudowie byłaby możliwość skierowania na 15 bądź 40 przegubowców. Nowy Rok nowa nadzieja, nowy świat( linia 11 :) )
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać -... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 16:01
A co z Os. Szerokie? jeździ tylko 1 autobus chociaż 44 nam wróćcie po starej trasie...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 14:27
A może by tak w snopkowie coś dodać? Wydłużyć? Przydało by się
Avatar
Wyżynny / 30 grudnia 2016 o 13:05
przebieg trasy nowej jedenastki: ***s://***google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:19
11 powinna jechac na porebe tam sa te centra medyczne i sporo osob by korzystalo z 11 zaproponowalbym jeszcze kurs przez zana bo przy ul jana pawla nic niema tylko osiedla
Avatar
Ig / 30 grudnia 2016 o 22:36
Ja bym proponowała, żeby z czubów dać autobus na felin, bo trzeba jeździć z przesiadkami, które są niewygodne, w szczególności jak ktoś się spieszy do pracy. Co z tego, że jest linia nr 50 jak jeździ za rzadko. Z tą porębą to już przesada, niedługo wszystkie autobusy tam będą miały końcowy.
Avatar
ja / 30 grudnia 2016 o 21:12
Prosimy  o  wydłużenie  linii 18  lub  innej  do  Snopkowa  , chociaż  co  któryś  kurs  od  poniedziałku  do  piątku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 20:47
A tak wygląda na mapie nowa trasa JEDENASTKI: google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:55
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:53
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 18:16
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać - chodzi o tą nieszczęsną pętlę - po przebudowie byłaby możliwość skierowania na 15 bądź 40 przegubowców. Nowy Rok nowa nadzieja, nowy świat( linia 11 :) )
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać -... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 16:01
A co z Os. Szerokie? jeździ tylko 1 autobus chociaż 44 nam wróćcie po starej trasie...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 14:27
A może by tak w snopkowie coś dodać? Wydłużyć? Przydało by się
Avatar
Wyżynny / 30 grudnia 2016 o 13:05
przebieg trasy nowej jedenastki: ***s://***google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 2

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 2

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 21 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 44 17

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 8

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę