czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Człowiek Roku 2016. Oto wybrane przez Was osobowości

Dodano: 30 listopada 2016, 19:43
Autor: dd

W środę podczas gali w hotelu Trzy Róże w Zemborzycach Dolnych statuetki „Człowiek Roku 2016” otrzymało pięć osób.

W kategorii „Biznes” zwyciężył Grzegorz Dębiec, prezes firmy Transhurt, do której należy Olimp, największe w Lublinie centrum handlowe. Nasi czytelnicy poprzez głosowanie SMS-owe oraz za pośrednictwem kuponów przyznali prezesowi Dębcowi 3585 punktów.

Człowiekiem Roku w kategorii „Działalność społeczna” została Marta Włosek, założycielka i prezes Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE (6995 pkt.).

W kategorii „Kultura” zwyciężył Paweł Adamiec, uznany fotograf kreatywny, autor cyklów „Królowie Nadbużańscy” i „Królowie Lubelscy” (815 pkt.).

„Zwykłym bohaterem” został natomiast Artur Banasik, który od wielu lat organizuje Charytatywny Turniej Sportowy (935 pkt.).

Natomiast nagrodę Kapituły plebiscytu, powołanej przez redaktora naczelnego Dziennika Wschodniego, otrzymała Barbara Skowronek, sołtys Nowego Stawu w gm. Niemce. Jurorzy docenili ją za „wzorowe i kreatywne wypełnianie funkcji lidera lokalnej społeczności”.

Poza statuetkami zwycięzcom w poszczególnych kategoriach przyznano pobyt dla 2 osób w Pensjonacie Kazimierskim w Kazimierzu Dolnym. Nagrodą kapituły jest karnet do strefy BEAUTY i 2 wejściówki NO LIMIT do strefy Wody i Saun w Spa Orkana.

Wszystkim laureatom oraz nominowanym serdecznie gratulujemy!

WIDEO

Użytkownik niezarejestrowany
ja_sama
Cecylia Beyn
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (6 grudnia 2016 o 19:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak się nazywa na pierwszej fotografii ostatnia Pani po lewej? Dla mnie wygrywa w kategorii kobiecości i wdzięku :)
Rozwiń
ja_sama
ja_sama (1 grudnia 2016 o 11:23) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
Pani Marta Włosek wielkie brawa!!!
Rozwiń
Cecylia Beyn
Cecylia Beyn (1 grudnia 2016 o 02:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Prezes Dębiec to klasa faktycznie człowiek który faktycznie w rodzimym biznesie lubelskim zrobił bardzo wiele i trzeba wspierać takie inicjatywy i lubelskich przedsiębniorców ale co do kilku innych osób czytałem dorobek i powiem szczerze....chyba to nie ten konkurs  Człowiek roku ? Chyna nie smsy a organizacje kapituła powinna nominować ?
Rozwiń
Gość
Gość (30 listopada 2016 o 22:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Miałem budę na Górce tzw. mini hurtownie. Pamiętam Pana Dębca jako dyrektora Transhurtu gdzie zanim to Mu ruszyło miał kilkadziesiąt ciężarówek Ził i innych środków transportu, jakoś się tego pozbył, ludzi zjednoczył i postawił na handel. Tu gdzie jest Olimp wyrosło kilkaset blaszaków ( mój też) zarabiał i inwestował. Żeby pójść dalej musiał wziąć duży kredyt - zaryzykował, mimo, że blaszaki polikwidował (mój też) życzyłem Mu -powodzenia no i się udało. Pytam tylko gdzie byli politycy i władze miasta jak trzeba było Mu pomóc. Mam przyszywaną wnuczkę która jak zjedzie z gór to zabieram ja na szaleństwa do Olimpu (plac zabaw) na ostatnim pietrze , potem kino a później Mac Donalld, i dzieki Panu Dębcowi dziadek może się wykazać. Boję się konkurencji IKEA i dlatego nie zapomnijmy - wspierajmy polski biznes. Życzę dalszych sukcesów.
Rozwiń
Gość
Gość (30 listopada 2016 o 20:38) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
A TERAZ TYLKO CZEKAĆ NA RÓŻNE KONTROLE, /US, PIP, ZUS, ITD........................................................
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!