Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2016 r.
19:43

Człowiek Roku 2016. Oto wybrane przez Was osobowości

Autor: Zdjęcie autora dd
209 7 A A

W środę podczas gali w hotelu Trzy Róże w Zemborzycach Dolnych statuetki „Człowiek Roku 2016” otrzymało pięć osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W kategorii „Biznes” zwyciężył Grzegorz Dębiec, prezes firmy Transhurt, do której należy Olimp, największe w Lublinie centrum handlowe. Nasi czytelnicy poprzez głosowanie SMS-owe oraz za pośrednictwem kuponów przyznali prezesowi Dębcowi 3585 punktów.

Człowiekiem Roku w kategorii „Działalność społeczna” została Marta Włosek, założycielka i prezes Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE (6995 pkt.).

W kategorii „Kultura” zwyciężył Paweł Adamiec, uznany fotograf kreatywny, autor cyklów „Królowie Nadbużańscy” i „Królowie Lubelscy” (815 pkt.).

„Zwykłym bohaterem” został natomiast Artur Banasik, który od wielu lat organizuje Charytatywny Turniej Sportowy (935 pkt.).

Natomiast nagrodę Kapituły plebiscytu, powołanej przez redaktora naczelnego Dziennika Wschodniego, otrzymała Barbara Skowronek, sołtys Nowego Stawu w gm. Niemce. Jurorzy docenili ją za „wzorowe i kreatywne wypełnianie funkcji lidera lokalnej społeczności”.

Poza statuetkami zwycięzcom w poszczególnych kategoriach przyznano pobyt dla 2 osób w Pensjonacie Kazimierskim w Kazimierzu Dolnym. Nagrodą kapituły jest karnet do strefy BEAUTY i 2 wejściówki NO LIMIT do strefy Wody i Saun w Spa Orkana.

Wszystkim laureatom oraz nominowanym serdecznie gratulujemy!

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja_sama / 1 grudnia 2016 o 11:23
+1
Pani Marta Włosek wielkie brawa!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 19:16
Jak się nazywa na pierwszej fotografii ostatnia Pani po lewej? Dla mnie wygrywa w kategorii kobiecości i wdzięku :)
Avatar
Cecylia Beyn / 1 grudnia 2016 o 02:41
Prezes Dębiec to klasa faktycznie człowiek który faktycznie w rodzimym biznesie lubelskim zrobił bardzo wiele i trzeba wspierać takie inicjatywy i lubelskich przedsiębniorców ale co do kilku innych osób czytałem dorobek i powiem szczerze....chyba to nie ten konkurs  Człowiek roku ? Chyna nie smsy a organizacje kapituła powinna nominować ?
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 22:06
Miałem budę na Górce tzw. mini hurtownie. Pamiętam Pana Dębca jako dyrektora Transhurtu gdzie zanim to Mu ruszyło miał kilkadziesiąt ciężarówek Ził i innych środków transportu, jakoś się tego pozbył, ludzi zjednoczył i postawił na handel. Tu gdzie jest Olimp wyrosło kilkaset blaszaków ( mój też) zarabiał i inwestował. Żeby pójść dalej musiał wziąć duży kredyt - zaryzykował, mimo, że blaszaki polikwidował (mój też) życzyłem Mu -powodzenia no i się udało. Pytam tylko gdzie byli politycy i władze miasta jak trzeba było Mu pomóc. Mam przyszywaną wnuczkę która jak zjedzie z gór to zabieram ja na szaleństwa do Olimpu (plac zabaw) na ostatnim pietrze , potem kino a później Mac Donalld, i dzieki Panu Dębcowi dziadek może się wykazać. Boję się konkurencji IKEA i dlatego nie zapomnijmy - wspierajmy polski biznes. Życzę dalszych sukcesów.
Miałem budę na Górce tzw. mini hurtownie. Pamiętam Pana Dębca jako dyrektora Transhurtu gdzie zanim to Mu ruszyło miał kilkadziesiąt ciężarówek Ził i innych środków transportu, jakoś się tego pozbył, ludzi zjednoczył i postawił na handel. Tu gdzie jest Olimp wyrosło kilkaset blaszaków ( mój też) zarabiał i inwestował. Żeby pójść dalej musiał wziąć duży kredyt - zaryzykował, mimo, że blaszaki polikwidował (mój też) życzyłem Mu -powodzenia no i się udało. Pytam tylko gdzie byli politycy i władze miasta jak trzeba było Mu pomóc. Mam przyszywaną... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 20:05
Dębiec to klasa sama w sobie. Od podstaw, krok po kroku budował swój biznes. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorców, który na lepsze zmienił cząstkę miasta przy Spółdzielczości Pracy w bezinwazyjny, niekonfliktowy sposób. Pamiętam jakim życiem tętniła Giełda na Górce i życzę mu by bez przeszkód w dalszym ciągu życiem tętnił Olimp. Pamiętajmy, Olimp to "nasz biznes", nasz bo Polski! Brawo Panie Grzegorzu. Tytuł w pełni zasłużony!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 19:54
jeszcze się ktoś łapie na smsowe konkursy????
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 20:38
-1
A TERAZ TYLKO CZEKAĆ NA RÓŻNE KONTROLE, /US, PIP, ZUS, ITD........................................................
Avatar
Gość / 6 grudnia 2016 o 19:16
Jak się nazywa na pierwszej fotografii ostatnia Pani po lewej? Dla mnie wygrywa w kategorii kobiecości i wdzięku :)
Avatar
ja_sama / 1 grudnia 2016 o 11:23
+1
Pani Marta Włosek wielkie brawa!!!
Avatar
Cecylia Beyn / 1 grudnia 2016 o 02:41
Prezes Dębiec to klasa faktycznie człowiek który faktycznie w rodzimym biznesie lubelskim zrobił bardzo wiele i trzeba wspierać takie inicjatywy i lubelskich przedsiębniorców ale co do kilku innych osób czytałem dorobek i powiem szczerze....chyba to nie ten konkurs  Człowiek roku ? Chyna nie smsy a organizacje kapituła powinna nominować ?
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 22:06
Miałem budę na Górce tzw. mini hurtownie. Pamiętam Pana Dębca jako dyrektora Transhurtu gdzie zanim to Mu ruszyło miał kilkadziesiąt ciężarówek Ził i innych środków transportu, jakoś się tego pozbył, ludzi zjednoczył i postawił na handel. Tu gdzie jest Olimp wyrosło kilkaset blaszaków ( mój też) zarabiał i inwestował. Żeby pójść dalej musiał wziąć duży kredyt - zaryzykował, mimo, że blaszaki polikwidował (mój też) życzyłem Mu -powodzenia no i się udało. Pytam tylko gdzie byli politycy i władze miasta jak trzeba było Mu pomóc. Mam przyszywaną wnuczkę która jak zjedzie z gór to zabieram ja na szaleństwa do Olimpu (plac zabaw) na ostatnim pietrze , potem kino a później Mac Donalld, i dzieki Panu Dębcowi dziadek może się wykazać. Boję się konkurencji IKEA i dlatego nie zapomnijmy - wspierajmy polski biznes. Życzę dalszych sukcesów.
Miałem budę na Górce tzw. mini hurtownie. Pamiętam Pana Dębca jako dyrektora Transhurtu gdzie zanim to Mu ruszyło miał kilkadziesiąt ciężarówek Ził i innych środków transportu, jakoś się tego pozbył, ludzi zjednoczył i postawił na handel. Tu gdzie jest Olimp wyrosło kilkaset blaszaków ( mój też) zarabiał i inwestował. Żeby pójść dalej musiał wziąć duży kredyt - zaryzykował, mimo, że blaszaki polikwidował (mój też) życzyłem Mu -powodzenia no i się udało. Pytam tylko gdzie byli politycy i władze miasta jak trzeba było Mu pomóc. Mam przyszywaną... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 20:38
-1
A TERAZ TYLKO CZEKAĆ NA RÓŻNE KONTROLE, /US, PIP, ZUS, ITD........................................................
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 20:05
Dębiec to klasa sama w sobie. Od podstaw, krok po kroku budował swój biznes. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorców, który na lepsze zmienił cząstkę miasta przy Spółdzielczości Pracy w bezinwazyjny, niekonfliktowy sposób. Pamiętam jakim życiem tętniła Giełda na Górce i życzę mu by bez przeszkód w dalszym ciągu życiem tętnił Olimp. Pamiętajmy, Olimp to "nasz biznes", nasz bo Polski! Brawo Panie Grzegorzu. Tytuł w pełni zasłużony!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 19:54
jeszcze się ktoś łapie na smsowe konkursy????
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 11

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 16

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 27

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!