środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Lublin: Honorowi dawcy krwi odznaczeni przez wojewodę

Dodano: 21 stycznia 2017, 14:24

dawca krwi :-)
ja-ga
Użytkownik niezarejestrowany
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

dawca krwi :-)
dawca krwi :-) (23 stycznia 2017 o 09:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Idź i oddaj krew a zobaczysz co się składa na tą cenę za krew. Do opracowani jednostki krwi są potrzebni naprawdę wysokiej klasy specjaliści i najlepszy sprzęt by ludzie nie dostali "złej" krwi, a to kosztuje. Oddaję krew honorowo (30 litrów pełnej krwi) i tego rodzaju insynuacje, że ktoś zarabia na krwiodawcach jest złe i szkodliwe. Takimi wpisami zniechęca się niezdecydowanych lub zlęknionych, a KAŻDY krwiodawca to jakieś uratowane życie. Oby nikt z Twojej rodziny lub Ty sam nie potrzebował przetaczania krwi z jakiegokolwiek powodu, w przeciwnym razie szybko zmienisz zdanie o Tych ludziach dobrej woli i całym systemie krwiolecznictwa. Jeżeli niestety będzie taka potrzeba to w więc, że pomożemy :-) Bo jesteśmy ludźmi honorowymi i bezinteresownymi :-)   
Rozwiń
ja-ga
ja-ga (22 stycznia 2017 o 18:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Już się wypowiedział mądrala. Już wie kto z KODu, a kto nie. Te "gostki", to wspaniali ludzie, którzy latami oddaję krew, aby można było uratować niejedno życie również takiego przemądrzałego "gostka" jak ten co komentuje. Kiedy zaczynali kilkadziesiąt lat temu,  nie było ani KOdu, ani PISu, ani PO. A i wyglądali inaczej jak dziasiaj. Kim trzeba być, żeby "popisać się" takim dennym komentarzem.....
Rozwiń
Gość
Gość (22 stycznia 2017 o 07:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niestety zbyt mało się nagłaśnia Honorowe Krwiodawstwo w dzisiejszych czasach ludzie gonią za pieniądzem a nie by nieść bezinteresowną pomoc. Czasami trzeba się zastanowić bo może przyjść taki dzień i my będziemy takiej pomocy potrzebować i pieniądze nam w tym nie pomogą.
Rozwiń
Gość
Gość (21 stycznia 2017 o 20:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No i dobrze
Rozwiń
tellchar
tellchar (21 stycznia 2017 o 20:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Honorowy oddaje krew za tzw.czekoladę to dlaczego  Stacja Krwiodawstwa nie oddaje jednostek krwi potrzebującym  szpitalom za darmo  ???. Tylko zgarnia grubą kasę .  
A nie zauważyłeś, że ten cennik jest na podstawie rozporzadzenia? Czyli to nie jest jakieś widzimisię stacji krwiodawstwa, tylko takie mamy przepisy. Szpitale otrzymują pieniądze z NFZ i za te pieniądze "kupują" krew. Dzięki temu stacje krwiodawstwa mają pieniądze na działalność
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!