sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Lublin: Odkrycie w kościelnej kaplicy

Autor: jsz

W kościele oo. dominikanów odsłonięto zabytkowe sztukaterie. Zdobienia zostały odnalezione podczas remontu Kaplicy Ossolińskich. Do końca roku mają zostać całkowicie odsłonięte.

– Na sztukaterie natrafiliśmy podczas wstrzykiwania w mur specjalnej masy wypełniającej szczeliny – wyjaśnia o. Grzegorz Kluz, przeor klasztoru dominikanów. – Zdobienia znajdują się pod warstwą muru. To obecnie tylko jeden łuk. Teraz postaramy się go odsłonić.

Zakonnicy tłumaczą, że przed odsłonięciem sztukaterii nie ma nawet jak ich sfotografować. Można jedynie wsunąć rekę z aparatem w otwór w ścianie.

Niewiele brakowało, a renesansowe sztukaterie jeszcze długo pozostałyby w ukryciu. Dopiero w tym miesiącu zakonnicy otrzymali bowiem specjalną dotację na przeprowadzenie prac ratunkowych w kaplicy. 450 tys. zł wsparcia przekazała resort kultury.

– Dzięki temu możemy przeprowadzić ratunkowe prace konstrukcyjne, czyli m.in. zszywanie i iniekcje ścian – wyjaśnia o. Kluz. – Do końca roku planujemy je skończyć oraz przeprowadzić konserwację techniczną renesansowych sztukaterii w Kaplicy Ossolińskich.

Ta część kościoła zwana jest również Kaplicą Matki Bożej Opieki. Powstała w 1624 roku. Kaplicę ufundowała Katarzyna Ossolińska. Obecnie, ze względu na prowadzony remont kaplica jest zamknięta dla wiernych. Zakończenia renowacji można się spodziewać w przyszłym roku.

Czytaj więcej o: zabytki architektura Grzegorz Kluz
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (10 października 2015 o 18:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA czyli ŚW.(irnięci) I NIEPOKALANI GŁOSZĄ (z)BAWIENIE JAK KURIA JEGO MAĆ:

 

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG).

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w październiku 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum na fejsie):

1) „GK24.PL” z dn. 8.X.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz Krzysztof Charamsa. "Kapłan z powołaniem"?” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „NEWSWEEK” z dn. 9.X.2015 r. w artyKULe: „Ks. Andrzej Luter o księdzu-narodowcu: To pseudochrześcijaństwo” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

W 2006 roku ksieŻULKI w iście CUDowny sposób wymyśliły SLANG MODLITEWNY, a w nim ino KURIA JEGO MAĆ i KURIA JEGO MAĆ...

Nikt się nie dziwił i do tej pory się nie dziwi Ojcu Tadeuszowi RYDZYKOWI – On tez pokazał, ze Ma Ryja w komentarzach pod adresem pary prezydenckiej KACZYŃSKICH porównując ICH do SZAMBA, samą M. Kaczyńską do CZAROWNICY, że nawet BĘDZIE PIERWSZA!

Potem był tylko SMOLEŃSK 2010 i... i jest PIERWSZA na liście OFIAR SMOLEŃSKA.

Temu nikt się nie dziwi.

Samo Radio MARYJA to za mało i znów pokazali kto Ma Ryja w hasłach :”DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE”... i co?

MATOŁ został SZEFEM UE, a AXCELENCJE z księŻULKAMI jak pier...niczyli tak pier...niczą w kółko jedno i to samo odstawiając niezłą SZOPKĘ!

Lecąc datami w dół – rok 1980 i rozbicie =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= , a wtedy SLANG MODLITEWNY jeszcze nie był WYNALEZIONY i poczynając od ŚWIETEGO JP 2 zapier...lali równo:

1} "WRZÓD NA du*** PAPIEŻA" (1980);

2} "ZAWSZE BĘDĘ POPIERAŁ WŁADZĘ DUCHOWNĄ" ... "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY".

3} "ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA";

4} "PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEBE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM";

5} "je***EMU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC" (2002 lub 03);

6} „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne”. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.:„KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).

7} KUL-ejny pochodzi z 17.X. 2010 r.:” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW .. .", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „

Po kilku latach przerwy AXCELENCJE z księŻULAMI przeżywają nawrót choroby opisując swoje popisy (z)BAWIENIA:

8} „gk” (głos koszaliński) z dn. 4.XI.2014 r. w artyKULe: „Ksiądz z Barwic pobity przez włamywaczy. Nowe fakty [wideo, zdjęcia]” zamieścił takie SŁOWO BOŻE pochodzące od Internautów prawdopodobnie Hab.(itowych), a umieszczone pod wpisem ZWIĄZKOWYM:

9} „~big zbig~”

„Zespół, puknąłeś się w czoło i teraz ci wesoło??? Zajaraj zioło, poganiaj w koło, odejdź od neta, pocmokaj kiepa. Ludzkiej empatii od ciebie nie żądam-w końcu sam napisałeś, że jesteś Down.”

10} wpis 15 „~mini_strant~”

„Tępe, ochydne bandyctwo. Oby szybko ich znaleźli, bo są groźni dla otoczenia!”

11} wpis 16 „~Gość~”

„ZESPÓł DOWNA-ty je***y esie ,barbarzyńco ,świadku jahwe pewnie jesteś sprawcą tego ohydnego czynu i piszesz pier***one bzdety.zdrówka dla proboszcza!!!!!!”

Rok 2015 i WYBORCZA WALKA O OJCZYNĘ (z)BAWIENIA zmobilizowała AMINENCJE z księŻULAMI do spektaKULarnie psychoPATcyznych Modlitw:

12} „ECHO DNIA” z dn. 23.VI.2015 r. zamieściło wpis:

„Gość, dnia 23 Cze 2015 - 6:34 PM, napisał:

Ten idiota powinien być zablokowany. Ubliża swą głupotą ludziom faktycznie cierpiącym na autyzm. Innym też. W końcu się doigra procesu np za obrazę uczuć religijnych. „

13} „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 3.IX.2015 r.

„ADAN, dnia 03 Wrze 2015 - 10:51 PM, napisał:

COŻ jednak jak musiała się puszczać twoja matka ze taki psi moiot spłodziła - ale pisz dalej pewnie podnieca cie to - a później walnij sobie w łeb - i do szamba - tam miejsce dla ciebie„

„DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 15.IX.2015 r. (po aktywacji strony związku na facebooku):

14} Gość, dnia 15.IX.2015 r.; 12;28 PM, napisał:

Z osobistą dedykacją dla idioty zamieszczającego śmieci na forum.

Będę cie cytował śmieciarzu po stokroć. Jak się znajdą chętni niech sobie czytają, a co.

15} Gość, dnia 15.IX. 2015 r. - 12;14 PM, napisał:

Tępy śmieciarzu o nicku:

~AYTYŚCI (z)BAWIENIA~

współczuję ci! Czy jesteś sam w stanie przeczytać ten bełkot? Jeżeli tak, to streść co masz do powiedzenia. -

Ostatnio nawet ksieŻULEK RZECZNIK ŚDM 2016 gdzieś przypier... na boku i ZOSTAŁ OJCEM, a Dzięki Bogu” Zrzucił Habit!

Ilu jeszcze Ojców zostało ojcami i nie zrzuciło Habitu zanosząc na KULanach Modły do ŚWIETEJ QRWY oddając Jej nawet cześć w SZOPCE jka piastuje BĘKARTA?

W 2014 r. pod paPIESKIM NOSEM, w Włoszech, ZAKONNICA URODZIŁA DZIECKO nadając mu imię FRANEK!!! Czy zrzuciła Habit?, bo jakoś ŚWIĘTY SPOKÓJ o tym panuje.

W tych przypadkach NIKT pseudo chrześcijaństwa NIE WIDZI, ha ha ha...

Oni wszyscy są tak NORMALNI jak KURIA JEGO MAĆ!

3) „FAKT24.PL” z dn. 10.X.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz: mogę zrozumieć pedofila, ale nie geja” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

ŚWIĘTA GŁUPOTNIE ZNA GRANIC.

Poczynając od Ojca ŚW.(irniętego) przez wszystkie AMINENCJE, księŻULI i ZAKONNCIE byli w stanie POJĄĆ RZECZY NIEPOJĘTE, a tak prostej POJĄĆ NIE MOGĄ!

Pojęli, że WINO, to KREW PAŃSKA;

Pojęli, że upieczona mieszanina WODY z MĄKĄ, to CIAŁO PAŃSKIE;

Pojęli, że PANNA Z DZIECKIEM, to ŚWIĘTA …

a wszystkie panny z dzieckiem AXCELENCJE WYPIER...niczyły z Kościoła!

Na przykładzie polskiego AMINENCJI H. H. I obecnego Gino FLAIM'a widać, że ID'IO'CI.

Sam fakt SŁYSZENIA GŁOSU POWOŁANIA już świadczy, że w tym momencie ODPIJA SZAJBA!

Przecież przykładowy AXCELENCJA pracując w SZPITALU jako LEKARZ USŁYSZAŁ GŁOS PAŃSKI zamieniając właściwe funkcjonujący ORGANIZM LUDZKI na CIAŁO i KREW PAŃSKĄ z pozostałymi PIER...dołami (z)BAWEIENIA odstawiając przy tym całkiem niezłą SZOPKĘ!

Głos POWOŁANIA to jeszcze za mało – CZARNY BETON słyszy nawet GŁOS SZATANA, a materiałów w internecie o EGZORCYZMACH jest więcej niż kartek z okładkami w „BIBLII” uznanej za KSIĘGĘ (z)BAWIENIA!

Psychiatria nie rozróżnia GŁOSU POWOŁANIA czy GŁOSU SZATANA od innych głosów – DE'BI'LE jak KURIA JEGO MAĆ!

4) „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 10.X.2015 r. w artyKULe: „Poznańska kuria chce obalić mit o zachłanności Kościoła” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

DE'BIL'IZM AXCELENJI z ksieŻULAMI NIE ZNA GRANIC!

Czas najwyższy, aby KURIEWNE DZIADKI zaśpiewały se na koniec Psalm 113: „CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA” i dały se ŚWIĘTY SPOKÓJ i to „NA WIEKI WIKÓW”! Ino, że NIKT nie odpowie (w)MAWIANEGO „AMEN”!!!

Związek od lat zamieszcza AFERY KOŚCIOŁA, a AXCELENCJE jakby nigdy nycz RŻNĄ GŁUPA niczym DZIATKI w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

ksieŻULKI nie kradną jak złodziej w Kościołach drobnych sum i nie uciekają przez okna, po rynnach..., ale jak PODPIER...LĄ to grube MILIONY, a wychodząc DRZWIAMI z uśmiechem (z)BAWIENIA mówiąc wszystkim „SZCZĘŚĆ BOŻE”!:

1) Salezjanie z Lubina budując Kościół nie spłacili 100 mln. Dostając 8 lat pier'dl'a, a sprawa dotyczy lat 1999!

2) słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r. – przekręt na 25 mln!.;

3) popularna AFERA GRUNTOWA z odzyskiwaniem MAJĄTKU KOSCILENEGO i przekręt na 24 mln! (rok 2007);

4) rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

5) 6.XII.2013 r. - media informują o ŁADUNKACH WYBUCHOWYCH w Ministerstwach!

Po tym fakcie były już Minister KULtury sypał forsę niczym MANNĘ Z NIEBA na budowę Świątyni OPATRZNOSCI BOŻEJ... Trudno powiedzieć, że nycz się nie stało!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.IV.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz narobił długów, a komornik zajął parafię! Plebania pójdzie pod młotek?" .

7) Do tego pozostałe AFERY (z)BAWIENIA od PEDO po KOCHANKI Bisupów, keięŻULI i DZICIATE ZAKONNICE pokazują złudną DROGE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, na której (z)BAWIĄ SIĘ ino Axcelencje z ksieŻULAMI i ZAKONNCIAMI LUDŹMI – tak realizowana jest obietnica WIECZNEGO (z)BAWIENIA!

W Boskim ZAPĘDZIE (z)BAWIENIA polski reżyser Krzysztof ZANUSSI w Bochotnicy rozpoczął budowę KOŚCIOŁA i brakuje mu 300 tys. do końca, w KRAŚNIKU Lud Boży sterowany przez księŻULA domaga się publicznej KASY NA DACH KOŚCIOŁA!, a Historia Kościoła znowu pokazała swoje ROGI i były Prymas Polski ks. kard. Józef GLEMP „:rąbał” państwową kasę na budowę Świątyni OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Znany fakt złamanej ręki Premiera Jarosława Kaczyńskiego, który uchwalił w sejmie 20 mln. Na Świątynie, a nie wpłacił. wKULwiło to Glempa Prymasa i przejechał KACZYŃSKIEGO tak, że lecąc na łeb, na szyję nie zdążył nawet krzyknąć „BORze RATUJ”! - rok 2007.

8) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" …

9) Wstępem do PEDOafery były OTRZĘSINY w Gimnazjum SALEZJAŃSKIM z LUBINA (IX. 2012 r.) ...

10) Od wakacji 2013 r. PEDO afera w wydaniu Aminencji i ksieŻULI...

11) Od marca 2014 r. przypomniana z lat 1980-tych spektaKULarnie psychoPATyczna afera z Karolem WOJTYŁA, KOCHANKĄ i synem ADASIEM. W google wystarczy wpisać hasła:

1} irena kinaszewska (kochanka Świętego JP 2 i syn Adam)

2} N'U'N T'UB'E (opuszczając znaki między literami.

12) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł chodzić na KULanach, PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ, a CZARNY BETON POKAŻE JAK WYGLĄDA PRZWDZIWE (z)BAWIENIE NA „WIEKI WIEKÓW”. Spóźniony Hymn „BORze Coś Polskę” nycz nie da, a tradycyjne „SZCZĘŚĆ BORze' czy „BORze RATUJ” stanie się ino Pobożnym Życzeniem naiwnych!

Taka jest i była rola księŻULI KAPELANÓW – rozkład wszystkiego OD ŚRODKA!

Jak wygląda WALKA O NAJŚWIĘTSZĄ R.P. Pokazuje historia:

1} Ekskomunikowana minister zdrowia Ewa KOPACZ za SPRAWĘ AGATY z LUBLINA (X. 2011r.);

2} Ekskomunikowana prezydent Warszawy Hanna GRONKIEWICZ – WALTZ za prof. CHAZANA (VII.2014 r.) ;

3} Awaria samolotu premier R.P. Ewy KOPACZ (X.2014 r.), a w Smoleńsku też była awaria samolotu!

4} W dowód wdzięczności za 5 lat prezydentury B. KOMOROWSKIEGO – ZAKAZ PRSYSTĘPOWANIA DO KOMUNII ŚW.(irniętej) i EKSKOMUNIKA za in vitro.

Od samego początku prezydent B. KOMOROWSKI był OŚMIESZANY przez księŻULI (ksieŻULO z Kraśnika porównał Go do SZATANA!!!) i taką DROGĘ (z)BAWIENIA zapewniły Mu AXCELENCJE do samego końca i jak rząd NIE WALCZYŁ Z KOŚCIOŁEM to KOŚCIÓŁ WALCZYŁ Z RZĄDEM R.P.!!!

4} Organizowany przez Brata Jarosława MARSZ 13.XII.2014 r. chorobliwie Obrazujący FAŁSZERSTWA WYBORCZE i wtórujący mu BISKUPI wygląda na prawdziwą DROGĘ KRZYŻOWA po władzę w NAJŚWIETSZEJ OJCZYŹNIE i nieustające GORZKIE ŻALE za PRZEGRYWANE WYBORY.

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOSCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

12) Ostatnia walka SYNODALNA Papcia FRNAKA z Watykanu (październik 2014) o HOMO i ROZWODNIKÓW wygląda na Świętą Tradycyjną SZOPKĘ – przecież polski (a ilu na świecie) Abp Juliusz PETZ z Poznania PEDAŁOWAŁ KLERYKÓW na DRODZE (z)BAWIENIA (rok 2012) głosząc wszystkim SŁOWO BOŻE z „wyższej”półki... i wszystkim BŁOGOSŁAWIŁ HÓJNĄ RĘKA! I ze szczerego SERCA...

Jakby nie spojrzeć – SAME DE'BI'LE!

Jak w takim Boskim wydaniu wygląda DEKALOG skoro kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: „NIE PIER...OL”! („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa...”;”nie pożądaj żony...”), a poczynając od Watykanu wszyscy NIEŹLE PIER...lą z AMBON, od OŁTARZY, w KONFESJONAŁACH i … i w RERALU! W google wystarczy wpisać BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i … i (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW” ino kto odpowie „AMEN” w pustym Kościele?

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystarczyło wpisać BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drzwiami i oknami i to w digital, gdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegoś kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawet ŚWIĘT(ojebliw)YM!

13) „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 20.VI.2015 r. w artyKULe: „Jacek Jaśkowiak chce listy roszczeń Kościoła” opisał ksieŻULA inkasującego 5 x więcej od pozostałych udziałowców za przejazd WĄSKOTORÓWKI przez GRUNT KOSCIELNE. Dzięki temu podpier...niczył grubo ponad MILION!

Czy ktoś słyszał aby jakiś AXCELENCJA czy księŻULEK przestrzegał kogoś przed (z)BAWIENIEM? - NIE!

Wszyscy zaś i to nie raz słyszeli jak gardłują, ze „BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE” (Rdz. 1; 27).

Czy ktoś słyszał aby jakiś AMINENCJA czy księŻULEK opier...lił samego (w)MAWIANEGO STWÓRCE, że coś spier...lił? - NIE!

Wszyscy zaś słyszeli jak BISKUPI, księŻULE OPIER...LAJĄ LUDZI w ramach LITURGII (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA , że (w)MAWIANY STWÓRCA COŚ, czyli ICH, SPIER...LIŁ!!!

I gdzie tu jest ktoś NORMALNY?

To trzeba wiele czasu Poświęcić na NAU(cz)KĘ pier...DÓŁ (z)BAWIENIA! Ha ha ha...

Jeszcze NIKT na świecie NIE ZROBIŁ takiej WODY ŚWIECONEJ z mózgu jak AXCELENCJE LUDZIOM!

Nie wiadomo, co też wybrać: CZY NAJPIERW OBALIĆ FLASZKĘ W WATYKANIE, a później WATYKAN, czy też OBALIĆ WATYKAN, a później FLASZKĘ?

Żadem AXCELENCJA ani księŻULEK nikomu ŁASKI nie robi – nawet UŚWIĘCAJĄCEJ!

Żadem AXCELENCJA ani księŻULEK nikomu ŁASKI nie robi – nawet UŚWIĘCAJĄCEJ!

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze pomóż”!!!

Na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW – EMIGRANTÓW co w efekcie doprowadzi do PiS - LAMIZACJI!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

Znany z mediów Ojciec KLIMUSZKO Czesław KLIMUSZKO z pozostałą Hierarchią (z)BAWIENIA nie widzi w swoich APOKALIPTYCZNIE SCHIZOFRENICZNYCH wizjach rzeczywistego obrazu NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, do której idą już ponad 2000 lat i dojść nie mogą!

Jednego nie przewidzieli, że LUDZIE Ich ROZPRACUJĄ - „TERAZ ALBO NIGDY”!

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (9 października 2015 o 12:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
450 tys. na taki zabytek. A przypomnę że pani poseł PSL z Lublina Genowefa Tokarska zabrała Ministerstwu Kultury 16 mln zł i przekazała na Świątynię Opatrzności w Warszawie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!