Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 września 2017 r.
21:47

Lublin: Pobicie w klubie disco-polo? Ochroniarze przed sądem

Autor: Zdjęcie autora ask, jsz
0 12 A A
21-letni Adrian Z. po północy trafił do szpital przy Jaczewskiego ze złamaniem ręki, oznakami duszenia, obrzękiem mózgu i z luką w pamięci
21-letni Adrian Z. po północy trafił do szpital przy Jaczewskiego ze złamaniem ręki, oznakami duszenia, obrzękiem mózgu i z luką w pamięci (fot. archiwum)

Rozpoczął się proces ochroniarzy lubelskiego Stars Disco Club, którzy przed sądem odpowiedzą za pobicie 21-letniego gościa imprezy inaugurującej działalność lokalu. Sprawa toczy się za drzwiami zamkniętymi. Powód? Ochrona dóbr osobistych ochroniarzy i ważny interes prywatny pokrzywdzonego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w lutym. 21-letni Adrian Z. po północy trafił do szpital przy Jaczewskiego ze złamaniem ręki, oznakami duszenia, obrzękiem mózgu i z luką w pamięci. Twierdził, że został brutalnie pobity przez ochronę klubu Stars Disco Club.

– Z piątkowego wieczoru pamiętam tylko tyle, że wyszedłem z klubu na zewnątrz, aby odprowadzić przyjaciela. Gdy chciałem wrócić, ochroniarze mnie już nie wpuścili. Kolejny fragment, jaki został mi w głowie, to duszenie, jak mnie ktoś prowadzi po schodach – opowiadał nam wówczas. – Nie wykluczam, że wracając do klubu mogłem być agresywny. Sam klub jest super, ale ochroniarze przesadzili. Skoro rozrabiałem, to mogli mnie przytrzymać i wezwać policję. Trafiłbym do izby wytrzeźwień, a nie do szpitala.

Współwłaściciel pierwszego w mieście klubu, który postawił na muzykę disco-polo, tłumaczył zdarzenia tak: – Dbając o bezpieczeństwo gości ochrona wyprowadziła pijanego i będącego pod wpływem narkotyków Adriana Z., który bardzo agresywnie się zachowywał. Adrian wrócił przed wejście, uderzył jednego z ochroniarzy i podarł mu koszulę. Następnie wdarł się na zamknięty, ogrodzony parking prywatny, przeskoczył bramę, kopał w zaparkowane samochody, po czym wyważył drzwi do zaplecza klubu. Ochrona była zmuszona obezwładnić i wyprowadzić włamywacza. Podczas uderzenia w drzwi barkiem prawdopodobnie złamał rękę.

O wyłączenie jawności rozprawy wnioskował pełnomocnik Adriana Z. O to samo prosili oskarżeni.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Abc / 6 września 2017 o 17:01
Avatar
Zieja / 6 września 2017 o 17:00
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 08:48
zabrakło opieki rodzicielskiej
Avatar
Marek / 6 września 2017 o 08:04
undefined napisał:
nawiasem mówiąc, wszyscy co lubują się w tej pożałowania godnej umcy umcy... powinni dostawać regularny wp.ier.d.ol nie tylko na tych dennych przytupach ale też np. w kolejce do kasy w spożywczaku i w urzędzie...
 ja się w takiej muzyce lubuję i z chęcią dostanę w*** od ciebie bohaterze zza komputera ?
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 06:11
Nawiasem mówiąc, wszyscy co lubują się w tej pożałowania godnej umcy umcy... Powinni dostawać regularny wp.ier.d.ol nie tylko na tych dennych przytupach ale też np. w kolejce do kasy w spożywczaku i w urzędzie...
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 05:09
Skoro tak się zachowywał to nie potrafili użyć gazu pieprzowego i wezwać Policję!?
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 02:06
Disco-Polo jest dla Bęcwałów. Teraz na topie sa kluby z żywą muzyką i Jam Sessions.
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 23:50
Każdy wie że ochroniarze to banda głąbów która szuka okazji zeby komuś wpier.... Taka jest prawda
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 23:35
Ładnych bohaterów macie w DW: ochrona wyprowadziła pijanego i będącego pod wpływem narkotyków Adriana Z., który bardzo agresywnie się zachowywał
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 23:30
"z twarzy widać że to ciotka" - ty dałbyś radę 5 ochroniarzom. I nie poszedłbyś na psy, tylko ich odstrzelił twardzielu.
Avatar
Abc / 6 września 2017 o 17:01
Avatar
Zieja / 6 września 2017 o 17:00
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 08:48
zabrakło opieki rodzicielskiej
Avatar
Marek / 6 września 2017 o 08:04
undefined napisał:
nawiasem mówiąc, wszyscy co lubują się w tej pożałowania godnej umcy umcy... powinni dostawać regularny wp.ier.d.ol nie tylko na tych dennych przytupach ale też np. w kolejce do kasy w spożywczaku i w urzędzie...
 ja się w takiej muzyce lubuję i z chęcią dostanę w*** od ciebie bohaterze zza komputera ?
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 06:11
Nawiasem mówiąc, wszyscy co lubują się w tej pożałowania godnej umcy umcy... Powinni dostawać regularny wp.ier.d.ol nie tylko na tych dennych przytupach ale też np. w kolejce do kasy w spożywczaku i w urzędzie...
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 05:09
Skoro tak się zachowywał to nie potrafili użyć gazu pieprzowego i wezwać Policję!?
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 02:06
Disco-Polo jest dla Bęcwałów. Teraz na topie sa kluby z żywą muzyką i Jam Sessions.
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 23:50
Każdy wie że ochroniarze to banda głąbów która szuka okazji zeby komuś wpier.... Taka jest prawda
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 23:35
Ładnych bohaterów macie w DW: ochrona wyprowadziła pijanego i będącego pod wpływem narkotyków Adriana Z., który bardzo agresywnie się zachowywał
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 23:30
"z twarzy widać że to ciotka" - ty dałbyś radę 5 ochroniarzom. I nie poszedłbyś na psy, tylko ich odstrzelił twardzielu.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 1 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 0

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 0 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 3 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program]
galeria

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program] 83 0

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Doradzamy, jak dbać o środowisko

Doradzamy, jak dbać o środowisko 0

Jest ich sześciu i na efektywnym wykorzystaniu energii znają się, jak mało kto. O kim mowa? O doradcach energetycznych, którzy działają w strukturach Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wspólnie walczą o unijne środki

Wspólnie walczą o unijne środki 0

Marszałek Województwa Lubelskiego podpisał w Brukseli deklarację #CohesionAlliance, która dotyczy silnej polityki spójności UE po 2020 roku.

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia] 8 5

Kierowca potrącił 68-latkę na przejściu dla pieszych. Wypadek nagrały kamery monitoringu

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło 2 1

20-letni Kamil B. przyznał się do brutalnego zabójstwa 57-latka. Dźgał mężczyznę nożem i okładał kamieniem w głowę. Wszystko przez kłótnię o wybitą szybę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!