Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 lutego 2016 r.
13:31

Lublin: Zderzenie mazdy z radiowozem. Duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 18 A A

Na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich doszło do zderzenia dwóch aut. W kolizji brał udział radiowóz.

Aktualizacja artykułu: 2 lutego 2016 r. 15:21
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o zdarzeniu policjanci dostali o godz. 12.35. Oznakowany radiowóz kia na sygnałach świetlnych i dźwiękowych, jechał od ul. Lubomelskiej w kierunku al. Kompozytorów Polskich. - Policjanci jechali do zdarzenia drogowego - mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. Na Rondzie Kuklińskiego doszło do zderzenia z mazdą.

- Według świadków kierująca mazdą kobieta, jadąc al. Solidarności, wjechała na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia - dodaje Gołębiowski. Radiowóz uderzył w bok jej auta. Dwóch policjantów i kobieta trafili do szpitala na obserwację.

Policja zamknęła wjazd w al. Kompozytorów Polskich od strony ul. Lubomelskiej, nie można też skręcić z al. Solidarności w lewo jadąc od Warszawy. Utrudnienia są także na al. Solidarności w stronę Warszawy, zamknięty jeden z pasów do jazdy na wprost.

Z powodu wypadku dłuższą trasą muszą jechać autobusy linii 12, 44 i 74, co powoduje opóźnienia kursów. Z ul. Lubomelskiej muszą skręcać w al. Solidarności, następnie zawracają na skrzyżowaniu z ul. Dolną 3 Maja i Prusa i wracają do ronda Kuklińskiego, gdzie skręcają w prawo na Czechów.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 13:49
Szukam świadków tego zdarzenia Nagranie z kamerki samochodowej (nie zdążyłem do niej założyć) będzie bezcenne, ponieważ jak to zwykle bywa nic się na monitoringu nie nagrało. Przecież za moją Rozbitą Mazdą jechały samochody i na pewno ktoś widział to zdarzenie. tel. 780099702
Avatar
Henio / 3 lutego 2016 o 09:15

juz sie zastanawialem po co jakis wóz z koniem wiózł radio?

No właśnie. Dlaczego mowa jest tylko o radiu, skoro taki wóz przewozi też broń palną, pałki, kajdanki i inne gadżety?

Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 08:36
No i pół miasta zakorkowali bo radiowóz..., gdzie tu logika? Chyba zawsze powinni jak najszybciej usprawnić ruch drogowy a nie go blokować.
Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 08:31
Poczytajcie o tym samym zdarzeniu na Lublin 112 Informacje zupełnie rozbieżne
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 22:19

Dzięki rzetelnej i fachowej postawie policji ,i wytężonemu wysiłkowi umysłowemu nie zdążyłem  dowieżć kobiety na rozprawę ,gdyż sama nie jest w stanie nawet za pomocą komunikacji miejskiej dotrzeć na rozprawę z cudownym ZUSEM ,ZBRAKŁO MI TYLKO 5 MINUT BY SĘDZINIE WYSTARCZYŁO ODRZUCIĆ JEJ APELACJĘ ,CÓŻ ZUS ZACIERA ŁAPKI A ON BĘDĘ TERAZ JADŁA  CHYBA ZIEMIĘ .BO CIĘŻKO BYŁO UMIEJĘTNIE I FACHOWO ROZKORKOWAĆ  ZATOR GDZIE POJAZDY STAŁY NA POBOCZU .BRAWO PANOWIE POLICJANCI RADIOWOZÓW BYŁO 4 I ŻADEN NIE UMIAŁ POKIEROWAĆ RUCHEM  .GRATULACJE   :)

Dzięki rzetelnej i fachowej postawie policji ,i wytężonemu wysiłkowi umysłowemu nie zdążyłem  dowieżć kobiety na rozprawę ,gdyż sama nie jest w stanie nawet za pomocą komunikacji miejskiej dotrzeć na rozprawę z cudownym ZUSEM ,ZBRAKŁO MI TYLKO 5 MINUT BY SĘDZINIE WYSTARCZYŁO ODRZUCIĆ JEJ APELACJĘ ,CÓŻ ZUS ZACIERA ŁAPKI A ON BĘDĘ TERAZ JADŁA  CHYBA ZIEMIĘ .BO CIĘŻKO BYŁO UMIEJĘTNIE I FACHOWO ROZKORKOWAĆ  ZATOR GDZIE POJAZDY STAŁY NA POBOCZU .BRAWO PANOWIE POLICJANCI RADIOWOZÓW BYŁO 4 I ŻADEN NIE UMIAŁ POKIEROWAĆ RUCHEM  ... rozwiń

Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 22:18
Do olo ....Zasada ograniczonego zaufania art.4 prd
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 21:59
juz sie zastanawialem po co jakis wóz z koniem wiózł radio?
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 20:37
mówi Andrzej Fijołek... a dodaje Gołębiowski hehe
Avatar
olo / 2 lutego 2016 o 17:54

Nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz nie zastosowanie się do zasady ograniczonego zaufania.

Czy mógłbyś zacytować tę zasadę z ustawy prawo o ruchu drogowym ze wskazaniem artykułu, bo nie mogę znaleźć?
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 17:52
Mazda wjechała na zielonym. Na lublin112.pl jest wszystko opisane łącznie ze zdjęciami. Nie wiem dlaczego w artykule podają tak nierzetelne informacje. WSTYD!!!
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 13:49
Szukam świadków tego zdarzenia Nagranie z kamerki samochodowej (nie zdążyłem do niej założyć) będzie bezcenne, ponieważ jak to zwykle bywa nic się na monitoringu nie nagrało. Przecież za moją Rozbitą Mazdą jechały samochody i na pewno ktoś widział to zdarzenie. tel. 780099702
Avatar
Henio / 3 lutego 2016 o 09:15

juz sie zastanawialem po co jakis wóz z koniem wiózł radio?

No właśnie. Dlaczego mowa jest tylko o radiu, skoro taki wóz przewozi też broń palną, pałki, kajdanki i inne gadżety?

Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 08:36
No i pół miasta zakorkowali bo radiowóz..., gdzie tu logika? Chyba zawsze powinni jak najszybciej usprawnić ruch drogowy a nie go blokować.
Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 08:31
Poczytajcie o tym samym zdarzeniu na Lublin 112 Informacje zupełnie rozbieżne
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 22:19

Dzięki rzetelnej i fachowej postawie policji ,i wytężonemu wysiłkowi umysłowemu nie zdążyłem  dowieżć kobiety na rozprawę ,gdyż sama nie jest w stanie nawet za pomocą komunikacji miejskiej dotrzeć na rozprawę z cudownym ZUSEM ,ZBRAKŁO MI TYLKO 5 MINUT BY SĘDZINIE WYSTARCZYŁO ODRZUCIĆ JEJ APELACJĘ ,CÓŻ ZUS ZACIERA ŁAPKI A ON BĘDĘ TERAZ JADŁA  CHYBA ZIEMIĘ .BO CIĘŻKO BYŁO UMIEJĘTNIE I FACHOWO ROZKORKOWAĆ  ZATOR GDZIE POJAZDY STAŁY NA POBOCZU .BRAWO PANOWIE POLICJANCI RADIOWOZÓW BYŁO 4 I ŻADEN NIE UMIAŁ POKIEROWAĆ RUCHEM  .GRATULACJE   :)

Dzięki rzetelnej i fachowej postawie policji ,i wytężonemu wysiłkowi umysłowemu nie zdążyłem  dowieżć kobiety na rozprawę ,gdyż sama nie jest w stanie nawet za pomocą komunikacji miejskiej dotrzeć na rozprawę z cudownym ZUSEM ,ZBRAKŁO MI TYLKO 5 MINUT BY SĘDZINIE WYSTARCZYŁO ODRZUCIĆ JEJ APELACJĘ ,CÓŻ ZUS ZACIERA ŁAPKI A ON BĘDĘ TERAZ JADŁA  CHYBA ZIEMIĘ .BO CIĘŻKO BYŁO UMIEJĘTNIE I FACHOWO ROZKORKOWAĆ  ZATOR GDZIE POJAZDY STAŁY NA POBOCZU .BRAWO PANOWIE POLICJANCI RADIOWOZÓW BYŁO 4 I ŻADEN NIE UMIAŁ POKIEROWAĆ RUCHEM  ... rozwiń

Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 22:18
Do olo ....Zasada ograniczonego zaufania art.4 prd
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 21:59
juz sie zastanawialem po co jakis wóz z koniem wiózł radio?
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 20:37
mówi Andrzej Fijołek... a dodaje Gołębiowski hehe
Avatar
olo / 2 lutego 2016 o 17:54

Nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz nie zastosowanie się do zasady ograniczonego zaufania.

Czy mógłbyś zacytować tę zasadę z ustawy prawo o ruchu drogowym ze wskazaniem artykułu, bo nie mogę znaleźć?
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 17:52
Mazda wjechała na zielonym. Na lublin112.pl jest wszystko opisane łącznie ze zdjęciami. Nie wiem dlaczego w artykule podają tak nierzetelne informacje. WSTYD!!!
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 5

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 1

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół