Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2015 r.
20:01

Lublin: W galeriach handlowych trwa szał zimowych wyprzedaży

0 16 A A
Outlet Center proponuje „PRZEcenomanię”  Fot. Maciej Kaczanowski
Outlet Center proponuje „PRZEcenomanię” Fot. Maciej Kaczanowski

O 60, 70, a nawet 90 proc. tańsze zakupy zrobimy na zimowych wyprzedażach, które właśnie trwają w galeriach handlowych. Spadły ceny ubrań, butów, sprzętu RTV i AGD oraz usług.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 18:47
Ani centa tam nie wydam, skąd ludzie mają tyle kasy? Oszczędzam okrutnie...Czekają nas podwyżki, Spółdz. Mieszkaniowa Czechów uchwaliła już tuż przed wigilią podwyżki opłat. Drożeje cukier i wszystko co z cukrem, pewnie i usługi. Weźcie sobie wszyscy na wstrzymanie, a ferie dla dzieci kto sfinansuje? I poco te buble kupować?
Avatar
monika_28 / 6 stycznia 2016 o 17:17

a tam nic ciekawego, jak się chce to się zawsze coś znajdzie :) ja akurat w outlet center polowałam i znalazłam :) pozdrawiam wszystkich narzekaczy

Avatar
Gość / 3 stycznia 2016 o 19:12
Nie ma nic ciekawego na tych wyprzedażach, tyle w temacie...
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 11:53
Śmieszni są ludzie piszący ,że na tych wyprzedażach są same marne jakościowo szmaty przypominam wam przygłupy ,że jeszcze jakieś dwa miesiące jaraliście się tymi ubraniami jak małe dziecko gwiazdką ale teraz oczywiście źle bo za tanie wielcy bogacze ze zjednoczonych emiratów katolickich. Pomijając fakt ,że wyprzedaże są tak naprawdę cały a cebulaczki głupieją na widok napisu sale na czerwonym tle to tańsze i lepsze jakościowo ubrania można kupić na bazarze przy dworcu PKS tylko trzeba poszukać ale wiadomo dla cebulaczków źle bo nie ma metki.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 11:26

nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!

A ty buszuj po galeriach kupując chińskie szmatki na "promocjach". 

Avatar
Magda / 31 grudnia 2015 o 10:09

nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!

I to koniecznie "cichą" tacę!

No to jest zabawne :D Hahaha :D

Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 10:06
"nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!" hahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!
Avatar
aga / 31 grudnia 2015 o 08:47

jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia homoru.


jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia humoru.

Avatar
aga / 31 grudnia 2015 o 08:45

Pomijając to ,że wyprzedaże są cały rok ponieważ sklepy mają zwykle taką politykę ,że wypychają to co i nie zejdzie żeby mieć miejsce na nowy towar to beka z ludzi idących na wyprzedaże jak stado baranów na żeś .

jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia homoru.

Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 01:09
Pomijając to ,że wyprzedaże są cały rok ponieważ sklepy mają zwykle taką politykę ,że wypychają to co i nie zejdzie żeby mieć miejsce na nowy towar to beka z ludzi idących na wyprzedaże jak stado baranów na żeś .
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 18:47
Ani centa tam nie wydam, skąd ludzie mają tyle kasy? Oszczędzam okrutnie...Czekają nas podwyżki, Spółdz. Mieszkaniowa Czechów uchwaliła już tuż przed wigilią podwyżki opłat. Drożeje cukier i wszystko co z cukrem, pewnie i usługi. Weźcie sobie wszyscy na wstrzymanie, a ferie dla dzieci kto sfinansuje? I poco te buble kupować?
Avatar
monika_28 / 6 stycznia 2016 o 17:17

a tam nic ciekawego, jak się chce to się zawsze coś znajdzie :) ja akurat w outlet center polowałam i znalazłam :) pozdrawiam wszystkich narzekaczy

Avatar
Gość / 3 stycznia 2016 o 19:12
Nie ma nic ciekawego na tych wyprzedażach, tyle w temacie...
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 11:53
Śmieszni są ludzie piszący ,że na tych wyprzedażach są same marne jakościowo szmaty przypominam wam przygłupy ,że jeszcze jakieś dwa miesiące jaraliście się tymi ubraniami jak małe dziecko gwiazdką ale teraz oczywiście źle bo za tanie wielcy bogacze ze zjednoczonych emiratów katolickich. Pomijając fakt ,że wyprzedaże są tak naprawdę cały a cebulaczki głupieją na widok napisu sale na czerwonym tle to tańsze i lepsze jakościowo ubrania można kupić na bazarze przy dworcu PKS tylko trzeba poszukać ale wiadomo dla cebulaczków źle bo nie ma metki.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 11:26

nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!

A ty buszuj po galeriach kupując chińskie szmatki na "promocjach". 

Avatar
Magda / 31 grudnia 2015 o 10:09

nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!

I to koniecznie "cichą" tacę!

No to jest zabawne :D Hahaha :D

Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 10:06
"nie zesrajta się komentujący, gońta do kościoła lepiej na tace dać!" hahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!
Avatar
aga / 31 grudnia 2015 o 08:47

jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia homoru.


jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia humoru.

Avatar
aga / 31 grudnia 2015 o 08:45

Pomijając to ,że wyprzedaże są cały rok ponieważ sklepy mają zwykle taką politykę ,że wypychają to co i nie zejdzie żeby mieć miejsce na nowy towar to beka z ludzi idących na wyprzedaże jak stado baranów na żeś .

jeszcze takiej pisowni wyrazu rzeź jak żyję nie widziałam. Gratuluję poczucia homoru.

Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 01:09
Pomijając to ,że wyprzedaże są cały rok ponieważ sklepy mają zwykle taką politykę ,że wypychają to co i nie zejdzie żeby mieć miejsce na nowy towar to beka z ludzi idących na wyprzedaże jak stado baranów na żeś .
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u?
MAGAZYN

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u? 1 1

Przez wiele lat samochód był dla wielu Polaków szczytem marzeń. Władysław Gomułka uważał zresztą, że samochody są dla burżujów, dlatego stawiał na transport zbiorowy. I jeździliśmy stłoczeni w wagonowej toalecie lub na korytarzu albo byliśmy skazani na łaskę i niełaskę kierowcy PKS-u, który mógł nas nie wpuścić do autobusu. Dziś większość z nas korzysta z własnego samochodu. I stoimy w korkach...

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na wernisaż wystawy prac nagrodzonych w V Miejskim Konkursie Plastycznym Archipelag Wysp Przedziwnych. Otwarcie ekspozycji już w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 17.

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień 0 0

Zapowiada się piękny, wiosenny dzień w naszym regionie.

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław 5 1

Jak nie z JKS, to z kim? Motor w sobotę o godz. 17 zagra na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli. Po raz pierwszy po zwolnieniu Marcina Sasala rolę pierwszego trenera będzie pełnił Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił dotychczasowego szko-leniowca.

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie"

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie" 10 1

- Prosimy o rozważną jazdę na drogach, ponieważ żółwie błotne (samce) rozpoczęły swoją migrację - apeluje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 11

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 10 10

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 28 19

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 10

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”