Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 czerwca 2010 r.
16:32
Edytuj ten wpis

Lublin: Wypadek i korki na ul. Kunickiego

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 15 A A

Trzy osoby zostały ranne w wypadkach, do jakich doszło na ul. Kunickiego. Na miejscu wciąż jest policja i straż pożarna. Tworzą się olbrzymie korki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po godz. 15 motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Natomiast przed godz. 16. zderzyły się autobus i ciężarówka. Dwie osoby z lekkimi obrażeniami trafiły pod opiekę lekarzy.

Na miejscu interweniowały m.in. dwie jednostki straży pożarnej. Wyłączono jeden pas ruchu, więc ul. Kunickiego jest niemal kompletnie zablokowana. Na miejscu wciąż są policjanci, którzy ustalają okoliczności obu wypadków.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
2 / 5 lipca 2010 o 21:10
Zawistni kierowcy puszek!!! przeciskanie się obok samochodów stojących w korkach jest zgodne z przepisami, Douczcie się nieuki !!!!
Przydałby się wam ponowny egzamin na prawo jazdy
Avatar
bambosh / 2 lipca 2010 o 10:39
STYX napisał:
Znowu dawca na dwukółce ???

Miły człowieku!-"dwukółka"to przyczepka jednoosiowa(np.do traktora)-a Ty chyba chciałeś powiedzieć: jednoślad... Nie sądzę,aby"dawcy"(motocykliści) jeździli na...przyczepkach traktorowych :-)
Avatar
~kierowca~ / 1 lipca 2010 o 21:11
ziom napisał:
Tylko że ten na motorze przejedzie jeszcze następne światła a ty powąchasz tylko smrodek i staniesz na kolejnych światłach bo nie zdążysz przejechać...


Ulice miasta to nie tor wyścigowy! Wk...wia człowieka to natrętne wkręcanie bziuczenie już pomijając fakt jakie prędkości rozwijają przy tym. Niech sp.......ją na drzewa. Tak! Jak małpy to do lasu, na drzewa! Kierowcy motórów won z miast!!!
Avatar
ziom / 1 lipca 2010 o 16:06
~kierowca~ napisał:
Sk.....ny na dwóch kółkach pchają się na mieście przeciskają miedzy samochodami. Ktoś stoi pierwszy na światłach ale nie. jakiś baran na motórze musi się wcisnąć i stanąć na przejściu dla pieszych za linią zatrzymania, bo jedzie motórem. Zamiast stać w kolejce na swój przejazd!


Tylko że ten na motorze przejedzie jeszcze następne światła a ty powąchasz tylko smrodek i staniesz na kolejnych światłach bo nie zdążysz przejechać...
Avatar
Gość / 1 lipca 2010 o 08:46
HEJ,
Ktoś wie , co to za motocykl..bo wygląda mi znajomo...... cz
y to nie suzuki gs 500? a ta kunickiego to porażka! przed remontem było lepiej- i pisze to jako kierowca samochodu i motocykla, zwłaszcza deb***ny skręt w prawo w nowy świat i pas na wprost- masakra.!
Avatar
kierowc / 1 lipca 2010 o 08:17
Pewnie to kiepskie miejsce na taki post, bo nikt kompetentny tego nie przeczyta, ale chciałam zwrócic uwaę na niebezbieczny wyjazd z ul Spacerowej na Kunieckiego. Skręcając w lewo czasami trzeba jechać na farta, bo samochody zaparkowane na chodniku (przy kunickiego) kompletnie zasłaniają widoczność.
Avatar
~kierowca~ / 1 lipca 2010 o 07:38
Sk.....ny na dwóch kółkach pchają się na mieście przeciskają miedzy samochodami. Ktoś stoi pierwszy na światłach ale nie. jakiś baran na motórze musi się wcisnąć i stanąć na przejściu dla pieszych za linią zatrzymania, bo jedzie motórem. Zamiast stać w kolejce na swój przejazd!
Avatar
Don / 1 lipca 2010 o 01:24
Gość napisał:
Idąc chodnikiem możesz też zostać 'dawcą na dwunużkach' idiota, wypadki motocyklistów niestety w wiekszości przypadków są spowodowane winą innych uczestników ruchu.


Niestety to prawda, nie posiadam motocykla, ale po mieście jeżdżę najczęściej skuterem i wiem jak to wygląda. Dziś przepisowo jadąc głęboką w stronę filaretów, jadąc w kolejce skręcać miałem w lewo kiedy mi drogę niespostrzeżenie zajechał taksiarz, trąbiłem na chama a ten mi macha, że nic się nie stało. Gdybym miał motor a nie takie gówno jadące max 65 km/h to bym mu chętnie te lewe lusterko u.j.e.b.a.ł bo i tak bufon nie używa. I jeszcze parę dni temu ci szmaciarze protestowali jak to im źle w tym Lublinie.


Niestety to prawda, nie posiadam motocykla, ale po mieście jeżdżę najczęściej skuterem i wiem jak to wygląda. Dziś przepisowo jadąc głęboką w stronę filaretów, jadąc w kolejce skręcać miałem w lewo kiedy mi drogę niespostrzeżenie zajechał taksiarz, trąbiłem na chama a ten mi macha, że nic się nie stało. Gdybym miał motor a nie takie gówno jadące max 65 km/h to bym mu chętnie te lewe lusterko u.j.e.b.a.ł bo i tak bufon nie używa. I jeszcze parę dni temu ci szmaciarze protestowali jak to im źle w tym Lublinie. rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 23:28
Idąc chodnikiem możesz też zostać 'dawcą na dwunużkach' idiota, wypadki motocyklistów niestety w wiekszości przypadków są spowodowane winą innych uczestników ruchu.
Avatar
KardioLog / 30 czerwca 2010 o 22:17
Paweł napisał:
Nie wiem po co zwężać ulice ,ludzie cofamy się w rozwoju w 1939 miała zacząć się budowa metra w Lublinie a teraz ....ogólnie idąc tokiem rozumowania odpowiedzialnych za drogi to następny krokiem będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego na wszystkich Lubelskich ulicach, a i jeszcze żeby czas na przejazd jednej strony wymuszał ponad przepisową prędkość żeby foto-radary nie rdzewiały


Zwezanie ulic w miescie bez obwodnicy jakim bez watpienia jest Lublin, jest jak wpompowywanie cholesterolu w zyly zamiast wstawiania bajpasow.
W drugim przypadku byloby to dzialanie na szkode pacjenta, a co za tym idzie przestepstwo. Czym jest wiec przypadek pierwszy?


Zwezanie ulic w miescie bez obwodnicy jakim bez watpienia jest Lublin, jest jak wpompowywanie cholesterolu w zyly zamiast wstawiania bajpasow.
W drugim przypadku byloby to dzialanie na szkode pacjenta, a co za tym idzie przestepstwo. Czym jest wiec przypadek pierwszy? rozwiń
Avatar
2 / 5 lipca 2010 o 21:10
Zawistni kierowcy puszek!!! przeciskanie się obok samochodów stojących w korkach jest zgodne z przepisami, Douczcie się nieuki !!!!
Przydałby się wam ponowny egzamin na prawo jazdy
Avatar
bambosh / 2 lipca 2010 o 10:39
STYX napisał:
Znowu dawca na dwukółce ???

Miły człowieku!-"dwukółka"to przyczepka jednoosiowa(np.do traktora)-a Ty chyba chciałeś powiedzieć: jednoślad... Nie sądzę,aby"dawcy"(motocykliści) jeździli na...przyczepkach traktorowych :-)
Avatar
~kierowca~ / 1 lipca 2010 o 21:11
ziom napisał:
Tylko że ten na motorze przejedzie jeszcze następne światła a ty powąchasz tylko smrodek i staniesz na kolejnych światłach bo nie zdążysz przejechać...


Ulice miasta to nie tor wyścigowy! Wk...wia człowieka to natrętne wkręcanie bziuczenie już pomijając fakt jakie prędkości rozwijają przy tym. Niech sp.......ją na drzewa. Tak! Jak małpy to do lasu, na drzewa! Kierowcy motórów won z miast!!!
Avatar
ziom / 1 lipca 2010 o 16:06
~kierowca~ napisał:
Sk.....ny na dwóch kółkach pchają się na mieście przeciskają miedzy samochodami. Ktoś stoi pierwszy na światłach ale nie. jakiś baran na motórze musi się wcisnąć i stanąć na przejściu dla pieszych za linią zatrzymania, bo jedzie motórem. Zamiast stać w kolejce na swój przejazd!


Tylko że ten na motorze przejedzie jeszcze następne światła a ty powąchasz tylko smrodek i staniesz na kolejnych światłach bo nie zdążysz przejechać...
Avatar
Gość / 1 lipca 2010 o 08:46
HEJ,
Ktoś wie , co to za motocykl..bo wygląda mi znajomo...... cz
y to nie suzuki gs 500? a ta kunickiego to porażka! przed remontem było lepiej- i pisze to jako kierowca samochodu i motocykla, zwłaszcza deb***ny skręt w prawo w nowy świat i pas na wprost- masakra.!
Avatar
kierowc / 1 lipca 2010 o 08:17
Pewnie to kiepskie miejsce na taki post, bo nikt kompetentny tego nie przeczyta, ale chciałam zwrócic uwaę na niebezbieczny wyjazd z ul Spacerowej na Kunieckiego. Skręcając w lewo czasami trzeba jechać na farta, bo samochody zaparkowane na chodniku (przy kunickiego) kompletnie zasłaniają widoczność.
Avatar
~kierowca~ / 1 lipca 2010 o 07:38
Sk.....ny na dwóch kółkach pchają się na mieście przeciskają miedzy samochodami. Ktoś stoi pierwszy na światłach ale nie. jakiś baran na motórze musi się wcisnąć i stanąć na przejściu dla pieszych za linią zatrzymania, bo jedzie motórem. Zamiast stać w kolejce na swój przejazd!
Avatar
Don / 1 lipca 2010 o 01:24
Gość napisał:
Idąc chodnikiem możesz też zostać 'dawcą na dwunużkach' idiota, wypadki motocyklistów niestety w wiekszości przypadków są spowodowane winą innych uczestników ruchu.


Niestety to prawda, nie posiadam motocykla, ale po mieście jeżdżę najczęściej skuterem i wiem jak to wygląda. Dziś przepisowo jadąc głęboką w stronę filaretów, jadąc w kolejce skręcać miałem w lewo kiedy mi drogę niespostrzeżenie zajechał taksiarz, trąbiłem na chama a ten mi macha, że nic się nie stało. Gdybym miał motor a nie takie gówno jadące max 65 km/h to bym mu chętnie te lewe lusterko u.j.e.b.a.ł bo i tak bufon nie używa. I jeszcze parę dni temu ci szmaciarze protestowali jak to im źle w tym Lublinie.


Niestety to prawda, nie posiadam motocykla, ale po mieście jeżdżę najczęściej skuterem i wiem jak to wygląda. Dziś przepisowo jadąc głęboką w stronę filaretów, jadąc w kolejce skręcać miałem w lewo kiedy mi drogę niespostrzeżenie zajechał taksiarz, trąbiłem na chama a ten mi macha, że nic się nie stało. Gdybym miał motor a nie takie gówno jadące max 65 km/h to bym mu chętnie te lewe lusterko u.j.e.b.a.ł bo i tak bufon nie używa. I jeszcze parę dni temu ci szmaciarze protestowali jak to im źle w tym Lublinie. rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 23:28
Idąc chodnikiem możesz też zostać 'dawcą na dwunużkach' idiota, wypadki motocyklistów niestety w wiekszości przypadków są spowodowane winą innych uczestników ruchu.
Avatar
KardioLog / 30 czerwca 2010 o 22:17
Paweł napisał:
Nie wiem po co zwężać ulice ,ludzie cofamy się w rozwoju w 1939 miała zacząć się budowa metra w Lublinie a teraz ....ogólnie idąc tokiem rozumowania odpowiedzialnych za drogi to następny krokiem będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego na wszystkich Lubelskich ulicach, a i jeszcze żeby czas na przejazd jednej strony wymuszał ponad przepisową prędkość żeby foto-radary nie rdzewiały


Zwezanie ulic w miescie bez obwodnicy jakim bez watpienia jest Lublin, jest jak wpompowywanie cholesterolu w zyly zamiast wstawiania bajpasow.
W drugim przypadku byloby to dzialanie na szkode pacjenta, a co za tym idzie przestepstwo. Czym jest wiec przypadek pierwszy?


Zwezanie ulic w miescie bez obwodnicy jakim bez watpienia jest Lublin, jest jak wpompowywanie cholesterolu w zyly zamiast wstawiania bajpasow.
W drugim przypadku byloby to dzialanie na szkode pacjenta, a co za tym idzie przestepstwo. Czym jest wiec przypadek pierwszy? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra