piątek, 23 marca 2018 r.

Lublin

Modły o jedność chrześcijan

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 stycznia 2010, 17:24
Autor: (bmk)

"Wy jesteście tego świadkami” – ten zaczerpnięty z ewangelii św. Łukasza cytat jest hasłem rozpoczętego w niedzielę tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W Lublinie Tydzień zainaugurowało niedzielne nabożeństwo pod przewodnictwem arcybiskupa metropolity lubelskiego Józefa Życińskiego w auli Wyższego Seminarium Duchownego. Po nim dr hab. Jan Grosfeld z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mówił o żydowskich korzeniach chrześcijaństwa.

Przez cały tydzień nabożeństwa w intencji jedności chrześcijan będą odbywały się w południe w kościele akademickim KUL. Podczas poniedziałkowego o. dr hab. Ireneusz Ledwoń z Wydziału Teologii KUL mówił o charakterystycznej dla naszych czasów pogoni za przedłużaniem życia.

Do przyszłego poniedziałku włącznie ekumeniczne nabożeństwa w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będą odbywały się w lubelskich świątyniach różnych wyznań. W poniedziałek chrześcijanie będą się modlić w kościele pod wezwaniem św. Mikołaja na Czwartku.

Przewidziano też konferencje i dyskusje tematyczne, pokazy filmów i koncerty kolęd.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
missJonaszB518AF
beduin
B.K.
(21) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

missJonaszB518AF
missJonaszB518AF (19 stycznia 2010 o 19:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[size=4]RZĄDOWY CUD:

6.I.2010 r. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieścił proroczy post „Inwazja Szkopów na Polskę” - oto jego treść:

[color="#FF0000"]„Kto pamięta rok 1939? -Jeszcze parę osób zostało z Ojcem Świętym Benkiem XVI na czele!
W tym świętym okresie (39 – 45) wiele Sług Bożych współpracowało z Gestapo i SS.
W wojennym slangu Niemców określało się w Polsce jako SZKOPÓW.
Po wojnie kapłani współpracowali z PRL-owskim SB.
W pamiętnych latach 1980-tych kapłani błogosławili SOLIDARNOŚĆ widząc w niej otwartą drogę do przejęcia władzy, a iskierki nadziei rzucał Karol Wojtyła czyli Jan Paweł II Ojciec Święty- Papież.
Przy wyraźnej pomocy Słowa Bożego udało się obalić KOMUNĘ i KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, Słowo Boże nie pozwoliło na odradzanie się Komuny, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW założył w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY.
Z tej to AKADEMII rozchodził się głos prawdy w cudowny sposób przedstawiający nienawiść Kleru do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW.
Kościół wykończył wszystkich SB-ków zostawiając w świętym spokoju kapłanów SB-ków obdarowanych teczkami (JP 2, były Prymas Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Nuncjusz Apostolski Józef Kowalczyk 15x na Liście... obecny Prymas Heniek Muszyński..., "FILOZOF"; "GLON"....) nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...

Zmarł JP 2, nastał nowy vice Bóg Benek XVI dając wszystkim krzyż do walki!

Wracając zaś do historii kościoła od 1939 r. i roli Józka Ratzingera w Hitlerjugend w zestawieniu z XXI wiekiem KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC śmiało snuje wniosek, że Hitlerowi nie udało się zawładnąć siłą Polską i Europą, a nawet Światem, a czy hitlerowskiemu Uczniowi uda się zawładnąć Polską, Europą i Światem za pomocą krzyża?
Sam Nycz warszawski wystroił się na Barana odbierając jako Święty Falstart przemarsz Trzech króli w sile ludzi!

Jak z tego widać niezła szopka z tego wyszła wyszła, bo nawet Ojciec (święty) Kropiwnicki z Łodzi dał ludziskom wolne 6.I.2010 r., a media już uprzedzają, iż dzień ten będzie Dniem Świętym!
W zależności od opcji władzy polskiej – w tym przypadku Świętej – zamieniono SOLIDARNOŚCIOWE WOLNE SOBOTY na Dni Święte.
Widać tu wielką bezmyślność, bo WOLNE SOBOTY DAWALY WEEKENDY, a Dni Święte? Nycz innego jak zwykły rozpier...dolnik!
W całym kraju odchodziły szopki uliczne, przemarsze rzeszy Trzech Króli, leciały gromy i pieronki, że opłatki ze sklepów NIEWAZNE, a Msza Święta ze sklepu – WAŻNA!
Wszystko to trąci schizofrenią,i należy na wszelkich Katolickich Wydziałach TEOLOGII MORALNEJ otworzyć kierunki GineKULogii Kościelnej, na której solidnie będą pie...przyć jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem...

Jak więc określi historia wszystkich obecnych współpracowników kościelnych? Nie inaczej jak SZKOPY!”[/color]

Finał każdy zna z przekazów medialnych – Prezydentowi Łodzi Kropiwnickiemu odbiła szajba KULejny raz sterowana przez kler (był pilnowany przez jakiegoś Fioletowca, a materiały w TVP) i parł do ogłoszenia dnia 6.I. Każdego roku Dniem Świętym!
W efekcie zleciał ze stołka! Czyli przestał być prezydentem Łodzi.
Jak to ma się do jedności chrześcijan?
Wszyscy Chrześcijanie (typu Kropiwnicki) powinni trzymać się razem, ślepo wypełniać polecenia słane z ambon, od ołtarzy i te strachy z konfesjonałów po groźbą zamknięcia Niebios Bram!, a łatwiej będzie ich wypier...niczyć ze stanowisk i stanie się obiecywany przez Premiera R.P. D. Tuska Polski CUD – Kraj będzie normalny!
Spełni się też jedno z założeń kościelnych sformułowane przez ks. z tytułem dra w latach 1980-tych: „JAK TO PIĘKNIE JAK MY POWIEMY, A WSZYSCY ZROBIĄ TAK JAK CHCEMY”.
I tu KULejny raz widać nauczycielską rolę kościoła – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC napisał słowo, a „wszyscy zrobili tak jak chcemy”! - czyż to nie cudowne?

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** ***
*** ***.

Zostańcie z B(L)OGIEM

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/size]
Rozwiń
beduin
beduin (19 stycznia 2010 o 15:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wołyniak napisał:
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.

Cieszy że są ludzie i pamiętają ! , ale najważniejsze że w odpowiednim momencie przypominają tę obłudę głoszoną przez min. Żydzińskiego i wielu innych z KUL-u!
Rozwiń
B.K.
B.K. (19 stycznia 2010 o 14:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Paweł napisał:
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.


Gdzie to można znaleźć. Podobno na KUL mają ale się boją upowszechnić. Może kto tu opublikuje.
Rozwiń
Wołyniak
Wołyniak (19 stycznia 2010 o 12:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.
Rozwiń
Andrzej
Andrzej (19 stycznia 2010 o 12:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Taak .Modły to nam najlepiej wychodzą. W tym jesteśmy w Polsce liderem. Częstochwa nam zazdrości . SUKCES!!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (21)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!