Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 listopada 2012 r.
17:13
Edytuj ten wpis

Na bilety komunikacji miejskiej w Lublinie trafiły nowe rysunki

Autor: Zdjęcie autora drs
0 15 A A

Kibice Motoru Lublin protestują przeciwko wycofanym biletom z rysunkami, tymczasem już w poniedziałek mogą pojawić się nowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Maciek / 27 listopada 2012 o 23:16
Moje dziecko ładniej rysuje. I to dużo ładniej. Zamiast żywić takich "artystów" władze powinny zorganizować konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Efekt byłby 10 razy lepszy.
Avatar
Ew / 26 listopada 2012 o 13:17
Jakie straszne te rysunki!!! Jakby kros pijany je malował.
Avatar
pix / 26 listopada 2012 o 11:36
Matko, to jest okropne... Wstyd na całą Polskę! ZNOWU...
Avatar
Choinuś / 26 listopada 2012 o 10:05
Uważam,że są przeraźliwie ohydne!
Nie wiem czy znajdzie się sto osób,które z czystym sumieniem powiedzą "o jakie ładne"!
Avatar
Gelo / 26 listopada 2012 o 10:02
[quote name='rewiry' timestamp='1353862761' post='699682']
Nic. Artysta nie chciał wynagrodzenia. A koszty druku są takie same niezależnie od tego czy jest coś na odwrocie czy nie.
[/quote]
Nieprawda ze sa takie same koszty, sa to dodatkowe blachy to raz a dwa farba tez kosztuje
Avatar
nieznający się / 26 listopada 2012 o 08:09
No PIĘĘKNEE te rysunki , co za kreska, co za humor?!
Avatar
ha / 26 listopada 2012 o 00:37
[quote name='Beata' timestamp='1353861406' post='699674']
Mam pytanie - ile za tę wzniosłą akcję płaci miasto, czyli my? Czy Redakcja mogłaby to sprawdzić? Podatnicy chętnie dowiedzieliby się, jakie kwoty wspierają tę wtórną pseudosztukę
[/quote]



No właśnie. A może niech dziennikarze zaczną wreszcie spełniać swoją rolę i niech popatrzą krytycznym okiem władzy na ręce??? Marnotrawienie publicznych pieniędzy... możnaby się spodziewać ostrej krytyki, a tu... cały cykl artykułów przyklaskujących takiej głupocie??? Dziennikarzyny, obudźcie się! Komu służycie???
[quote name='Beata' timestamp='1353861406' post='699674']
Mam pytanie - ile za tę wzniosłą akcję płaci miasto, czyli my? Czy Redakcja mogłaby to sprawdzić? Podatnicy chętnie dowiedzieliby się, jakie kwoty wspierają tę wtórną pseudosztukę
[/quote]



No właśnie. A może niech dziennikarze zaczną wreszcie spełniać swoją rolę i niech popatrzą krytycznym okiem władzy na ręce??? Marnotrawienie publicznych pieniędzy... możnaby się spodziewać ostrej krytyki, a tu... cały cykl artyk... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2012 o 20:23
Żeby tylko kibice któregoś z klubu nie pomyśleli że to o nich bo znów będzie afera
Avatar
olo90 / 25 listopada 2012 o 20:21
Obawiam się ,że wychowankowie szkoły specjalnej wykonali by dużo lepiej takie rysunki !
Ale ktoś dobrze zauważył ,że taka akcja z biletami jest całkowicie bezsensu.
Bilet ma być biletem !
A jak chcą prowadzić jakieś akcje uświadamiające to niech to robią na własny koszt w gazetach !
Avatar
taki jeden / 25 listopada 2012 o 19:24
Ech głupoto lubelska. Ty nigdy nie przestaniesz istnieć. W styczniu chciano zmienić nazwy obiektów w L-nie na Foksal Hortus Sensu, Ponts Alterego i tym podobne pierdoły. Teraz bilety z jakimiś nadrukowanymi potworkami. Czy ten Lublin to najgłupsze miasto w Polsce?
Avatar
Maciek / 27 listopada 2012 o 23:16
Moje dziecko ładniej rysuje. I to dużo ładniej. Zamiast żywić takich "artystów" władze powinny zorganizować konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Efekt byłby 10 razy lepszy.
Avatar
Ew / 26 listopada 2012 o 13:17
Jakie straszne te rysunki!!! Jakby kros pijany je malował.
Avatar
pix / 26 listopada 2012 o 11:36
Matko, to jest okropne... Wstyd na całą Polskę! ZNOWU...
Avatar
Choinuś / 26 listopada 2012 o 10:05
Uważam,że są przeraźliwie ohydne!
Nie wiem czy znajdzie się sto osób,które z czystym sumieniem powiedzą "o jakie ładne"!
Avatar
Gelo / 26 listopada 2012 o 10:02
[quote name='rewiry' timestamp='1353862761' post='699682']
Nic. Artysta nie chciał wynagrodzenia. A koszty druku są takie same niezależnie od tego czy jest coś na odwrocie czy nie.
[/quote]
Nieprawda ze sa takie same koszty, sa to dodatkowe blachy to raz a dwa farba tez kosztuje
Avatar
nieznający się / 26 listopada 2012 o 08:09
No PIĘĘKNEE te rysunki , co za kreska, co za humor?!
Avatar
ha / 26 listopada 2012 o 00:37
[quote name='Beata' timestamp='1353861406' post='699674']
Mam pytanie - ile za tę wzniosłą akcję płaci miasto, czyli my? Czy Redakcja mogłaby to sprawdzić? Podatnicy chętnie dowiedzieliby się, jakie kwoty wspierają tę wtórną pseudosztukę
[/quote]



No właśnie. A może niech dziennikarze zaczną wreszcie spełniać swoją rolę i niech popatrzą krytycznym okiem władzy na ręce??? Marnotrawienie publicznych pieniędzy... możnaby się spodziewać ostrej krytyki, a tu... cały cykl artykułów przyklaskujących takiej głupocie??? Dziennikarzyny, obudźcie się! Komu służycie???
[quote name='Beata' timestamp='1353861406' post='699674']
Mam pytanie - ile za tę wzniosłą akcję płaci miasto, czyli my? Czy Redakcja mogłaby to sprawdzić? Podatnicy chętnie dowiedzieliby się, jakie kwoty wspierają tę wtórną pseudosztukę
[/quote]



No właśnie. A może niech dziennikarze zaczną wreszcie spełniać swoją rolę i niech popatrzą krytycznym okiem władzy na ręce??? Marnotrawienie publicznych pieniędzy... możnaby się spodziewać ostrej krytyki, a tu... cały cykl artyk... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2012 o 20:23
Żeby tylko kibice któregoś z klubu nie pomyśleli że to o nich bo znów będzie afera
Avatar
olo90 / 25 listopada 2012 o 20:21
Obawiam się ,że wychowankowie szkoły specjalnej wykonali by dużo lepiej takie rysunki !
Ale ktoś dobrze zauważył ,że taka akcja z biletami jest całkowicie bezsensu.
Bilet ma być biletem !
A jak chcą prowadzić jakieś akcje uświadamiające to niech to robią na własny koszt w gazetach !
Avatar
taki jeden / 25 listopada 2012 o 19:24
Ech głupoto lubelska. Ty nigdy nie przestaniesz istnieć. W styczniu chciano zmienić nazwy obiektów w L-nie na Foksal Hortus Sensu, Ponts Alterego i tym podobne pierdoły. Teraz bilety z jakimiś nadrukowanymi potworkami. Czy ten Lublin to najgłupsze miasto w Polsce?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 26

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!